הסטארטאפ empow מגייס 9 מיליון דולר כדי לתאם בין כלי האבטחה של הארגון

הסטארטאפ הישראלי טוען: הבעיה היא לא חוסר בפתרונות אבטחה, אלא דווקא עודף שלהם

הבעיה אינה חוסר בפתרונות אבטחה אלא דווקא העודף בהן. מקור: cc0 by Pixabay

סטארטאפ הסייבר הישראלי empow הודיע היום (ה’) כי גייס 9 מיליון דולר. הסטארטאפ מפתח טכנולוגיית הגנה על ארגונים שמתבססת על אינטגרציה של כל כלי ההגנה הקיימים שלהם.

לא חסרים כלי סייבר וזו הבעיה

התפיסה שהובילה את empow (אמפאוו) היתה שלא חסרים כלים וטכנולוגיות להגנה על משאבי הארגון. נהפוך הוא. לטענת empow ישנם יותר מדי כלים, כשארגונים חושבים שיותר ויותר כלים ושירותים שיישמו יהפכו אותם למאובטחים יותר. אולם, מה שקורה בפועל, על פי empow, הוא שהחברות הללו פחות בטוחות, משום שהכלים ‘מבודדים’ ולא מתקשרים אחד עם השני, כך שיכולות עדיין להישאר פרצות לא מאובטחות. הטכנולוגיה של empow עושה שימוש בחלקים מהטכנולוגיות הקיימות של הארגון כדי ליצור ‘חלקיקי אבטחה’ וליצור שכבת הגנה נוספת שיושבת על גבי שכבת האבטחה הקיימת של הארגון. השכבה ה’מופשטת’ הזו נעזרת בכלים השונים, ומצליחה להגן בצורה יעילה יותר על כל מערכות הארגון.

empow הוקמה ב-2014 על ידי אבי צ’סלה, שותף-מייסד ומנכ”ל החברה ובעברו ה-CTO ב-Radware ואיקו אזולאי, גם הוא יוצא Radware, שכיהן גם כארכיטקט ראשי ב-Toga, שנרכשה על ידי וואווי, ומשמש כסגן נשיא למחקר ופיתוח של empow. מאז הקמתה גייסה החברה סבב סיד ועתה כאמור היא משלימה סבב גיוס A בגובה 9 מיליון דולר בהשתתפות של מספר משקיעים וביניהם גם השקעה של המדען הראשי.

בהתייחסו לגיוס, מסר אבי צ’סלה: “empow יוצרת מערך אבטחה ארגוני שהוא גם מקיף וגם זריז – בדיוק כמו המתקפות שאותן הוא מתיימר למנוע”. צ’סלה הוסיף: “פתרון האבטחה שלנו הוא כמו גנרל שמתאם את צבא האבטחה שלך: empow עוזרת לשלוח את החיילים הנכונים לקרב בדיוק בזמן הנכון”.

כחלק מהרחבת מאמצי השיווק שלה, הקימה החברה לאחרונה משרד חדש באיזור בוסטון, שיעזור בשיווק ובמכירות לשוק האמריקאי והגלובלי.

יניב אביטל

גיק, קופירייטר, אבא, חולה על גאדג'טים וקוד, לא בהכרח בסדר הזה

הגב

1 תגובה on "הסטארטאפ empow מגייס 9 מיליון דולר כדי לתאם בין כלי האבטחה של הארגון"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
המגדלאי
Guest

איקו התותח ! בהצלחה
חברים בשטינברג

wpDiscuz

תגיות לכתבה: