חתימה דיגיטלית אמיתית

כמה פעמים נתקלתם עד היום במצב בו קיבלתם טופס בדואר האלקטרוני והייתי צריכים להדפיס אותו רק כדי לחתום ולסרוק אותו כדי לשלוח אותו חזרה, או פשוט לשלוח בפקס? חברת The One Design פיתה כלי חדש עבור משתמשי Mac בלבד אשר יאפשר לבצע שימוש ב-Touchpad של העכבר במחשבים ניידים לצורך העתקת החתימה שלכם אל המחשב.

digisigכמה פעמים נתקלתם עד היום במצב בו קיבלתם טופס בדואר האלקטרוני והייתי צריכים להדפיס אותו רק כדי לחתום ולסרוק אותו כדי לשלוח אותו חזרה, או פשוט לשלוח בפקס? חברת The One Design פיתה כלי חדש עבור משתמשי Mac בלבד אשר יאפשר לבצע שימוש ב-Touchpad של העכבר במחשבים ניידים לצורך העתקת החתימה שלכם אל המחשב.

הפתרון החדש, הנקרא Autograph, מאפשר לבצע מה שניתן היה עד היום לבצע רק באמצעות חומרה נפרדת תוך שימוש ביכולת המובנית של מערכת ההפעלה Snow Leopard לתמיכה במולטי-טאץ’ של ה-Touchpad במחשבים הניידים. התמיכה המדוברת הוספה במקור במטרה לאפשר למשתמשים סיניים לכתוב את אותיות האלף-בית שלהם בכתב יד. על-מנת להוסיף את החתימה למסמך הפתוח על המחשב, כל שיש לעשות הוא להעתיק ולהדביק את החתימה ובתוכנה אף קיימת פונקציה המוסיפה את החתימה למייל באופן אוטומטי במידה ויש אחד כזה פתוח. לצערינו הרב, עדיין אין אפשרות להוסיף חתימות למסמכי PDF (עקב אופי העבודה בפורמט), אך אפשרות החתימה גם למסמכים שאינם בפורמט PDF מתקבלת בברכה, אף על פי שהיא רק ל-Mac בשלב הזה.

סרטון הדגמה קצר של תוכנת ה-Autograph

גרסת ה-Trial של התוכנה אשר מוסיפה סימן חתימה שקוף של התוכנה על כל חתימה שתציירו, אך תמורת 6.95$ בלבד תוכלו להנות מחתימה דיגטלית אמיתית על ה-Mac שלכם.

יניב פלדמן

צ’יף-גיק ועורך ראשי. יזם, סטטיסטיקאי חובב, טכנולוג בדם, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ו-Microsoft MVP בתחום אבטחת מידע. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

1 תגובה on "חתימה דיגיטלית אמיתית"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
Hi
Guest

הכתבה מטעה!
אתה מתכוון לחתימה אלקטרונית כשאתה מתייחס למודג חתימה דיגיטלית.
יש הבדל גדול בין השתים.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: