אחרי שמכר חברה למיקרוסופט ב-200 מיליון דולר, משקיע עידן פלוטניק 4 מיליון דולר בסטארטאפ החדש שלו

חברת Coneuron פועלת במצב stealth ומתמקדת במה שהיא מכנה ‘שיפור התנהגות של דור שלם בעולם הווירטואלי’. היזם שעומד מאחוריה מכר לפני 3 שנים את חברת Aorato שהקים למיקרוסופט תמורת 200 מיליון דולר

מקור: Pixabay

לפני 4 שנים מכר היזם הישראלי עידן פלוטניק את Aorato, חברת הסייבר שהקים, למיקרוסופט תמורת 200 מיליון דולר. היום (ג’) מודיע היזם רשמית על השקת Coneuron (קונוירון), הסטארטאפ החדש שלו, בו הוא גם השקיע 4 מיליון דולר מכספו.

המטרה: ‘לאפשר לדור הנוכחי שליטה בחיים הוירטואליים שלהם’

Coneuron (קיצור של ‘נוירון משותף’) שפועלת עדיין ב-stealth mode, מתמקדת במה שהיא מכנה ‘שיפור התנהגות של דור שלם בעולם הווירטואלי’. לצורך כך היא מפתחת כלי ‘שיאפשר לדור הנוכחי שליטה בחיים הווירטואליים שלהם’, ומיועד לעזור למשתמשים להתמודד עם האתגרים שמציג העולם הוירטואלי, שבו כמעט אין גבולות, מעצורים או חוקים.

לצורך הפיתוח עושה שימוש החברה בפלטפורמה שמבוססת על-גבי טכנולוגיה ייחודית (patent-pending), המשלבת בין AI לבין הבעת רגשות של בני אדם כלפי פעולות שאנשים עושים.

לדברי עידן פלוטניק מנכ”ל Coneuron, הבעיה העיקרית היא שהדור הנוכחי עומד מאחורי ‘מסך ומקלדת’, ואין מי שמציג אינטונציה כלשהי או הבעת פנים למילים ולמעשים שלהם, מה שגורם להם להרגיש בלתי מנוצחים ולא לחשוב על ההשלכות של מעשיהם. פלוטניק הוסיף: “זו הסיבה שהחלטתי להקים את Coneuron ולפתח פתרון שהוא מהותי להתנהלות הדור הנוכחי בעולם הווירטואלי – אני רואה את המשימה הזו כמשימת חיי”.

Coneuron הוקמה ב-2017 על ידי עידן פלוטניק. כזכור, מכר פלוטניק ב-2014 את Aorato (אאורטו), חברת הסייבר שהקים ביחד עם אוהד פלוטניק ומיכאל דולינסקי, למיקרוסופט תמורת 200 מיליון דולר. המכירה נעשתה לאחר שהחברה גייסה כ-11 מיליון דולר בלבד. פלוטניק השקיע ב-Coneuron סכום של 4 מיליון דולר במסגרת סבב פרה-סיד. משרדי החברה ממוקמים בהרצליה.

יניב אביטל

גיק, קופירייטר, אבא, חולה על גאדג'טים וקוד, לא בהכרח בסדר הזה

הגב

5 Comments on "אחרי שמכר חברה למיקרוסופט ב-200 מיליון דולר, משקיע עידן פלוטניק 4 מיליון דולר בסטארטאפ החדש שלו"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
רוני
Guest

אין ספק שיצליח בגדול

המון בהצלחה מצפים לראות גדולות

יוסף
Guest

כבר הצליח

נינה
Guest

כשכשרון ויוזמה שוכנים באחד התוצאה מניבה פירות

נינה
Guest

מגיע לכם את כל הפרגון שבעולם… בהצלחה

דורון
Guest

שגונבים רעיונות מאחרים בלי בושה, לא מגיעים רחוק. את מה שהרוויח מהמכירה למיקרוסופט יפסיד במיזם הזה.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: