הטאבלטים הזולים בארץ, כנראה שעובדים עליכם [תחקיר]

פניות של לקוחות שרכשו את אחד הטאבלטים הזולים בבאג מגלה כי בין המפרט הטכני שמופיע על גב האריזה לנתונים של המכשיר בפועל אין הרבה קשר.

תמונה: צילומסך, מתוך אתר באג

החלטתם לרכוש טאבלט חדש אך התקציב שלכם מוגבל? הבאזז סביב שוק מחשוב הלוח מאפשר לכם היום לרכוש אינספור מותגים זולים, חלקם תחת מותגים מהמזרח ועל חלקם לא שמעתם מעולם, ובכל זאת, את מערכת ההפעלה אנדרואיד תמצאו במרביתם וזה כבר שם מוכר מעט יותר.

שתי פניות שהגיעו לניוזגיק מצד לקוחות שבחרו לרכוש טאבלט חדש מבאג, מעלות תמונה בעייתית ובה הפער בין המפרט הטכני המובטח לבין המציאות מקרי בהחלט. מבדיקה שערכנו נראה שהבעיה נפתחת כבר בשלב הצגת המוצר, שכולל מינוחים שיכולים לכסות טווח גדול ובעייתי של נתונים, בערך כמו לומר שבחטיף השוקולד שבחרתם יש בין 20% ל-100% מוצקי קקאו או שהטלויזיה שבחרתם לרכוש תגיע בגודל שבין "10 ל-"42.

במטרה לוודא שלא מדובר בבעיה נקודתית הקשורה לשני הלקוחות שפנו אלינו, יצרנו קשר במהלך השבועות האחרונים עם לקוחות נוספים שרכשו את דגם ה-Classic 101 של TEAC אליהם הגענו באמצעות פרסומים שונים הנוגעים למכירת המכשיר באתר יד2 והצלחנו לאמת שוב ושוב את הפער שבין המפרט שמציינת באג לבין זה הקיים במציאות. מעבר לכך, כשהצגנו את עצמנו ושאלנו מה הסיבה בגינה בחרו למכור את המכשיר זכינו במרבית המקרים לאותה תשובה: "הוא עושה לנו בעיות".

נציין כבר עכשיו כי היבואנית הרשמית של ליין מחשבי הלוח של TEAC בישראל היא מודן אלקטרוניקה בע"מ, שבעליה אותם בעלים של רשת באג מולטיסיסטם בע"מ ועל כן המפרט הטכני המופיע על האריזה ובאתר האינטרנט של באג, מופיע גם בחנויות אלקטרוניקה אחרות המוכרות את המכשיר ובכל המקרים שהגיעו לידיעתנו, מדובר במפרט טכני שאינו עומד בקנה אחד עם נתוני החומרה האמיתיים של המכשיר.

במפרט: מצלמת 1.3 מגה פיקסל, במציאות: 0.3

חברת TEAC, היא מותג יפני ותיק שנוסד בטוקיו ב-1953 ואחראי לאינספור מוצרים שעברו תחת ידכם בעשורים האחרונים. בשנים האחרונות דעך מעט שמו של המותג אך הוא מוכר מעבר לים בעיקר בזכות מוצרי אודיו כאלה ואחרים הנחשבים לאיכותיים.

מי שינסה לאתר את ליין הטאבלטים של חברת TEAC באתר החברה יתקשה, גם אלו שינסו למצוא את מחשבי הלוח שלה בזירות מסחר מקוונות מעבר לים יעלו ברוב המקרים חרס, אך בבאג אפשר יהיה לאתר מספר מכשירים, כשהאטרקטיבי שבינהם הוא TEAC Classic 101, מוצר שהוזמן ככל הנראה באופן אישי על ידי היבואן ומיוצר בסין. בדיקה של אתר החברה אשר מופיע על גב המדריך למשתמש (www.teac-digital.com) מוביל למעיין דף נחיתה חסר תוכן ובדיקה באמצעות Whois מלמדת כי הדומיין רשום בכלל על שמו של בחור ישראלי הממוקם בסין.

במפרט הטכני של המוצר מציינת באג שמדובר בטאבלט הכולל מעבד מסוג "Cortex A9 Multi Core 1.5GHz", אלא שכאן נשאלת השאלה מהו מעבד Multi Core? האם מדובר במעבד בעל שתי ליבות, ארבע ליבות או 64 ליבות? קשה לדעת, אבל ניתן להסכים שהנחת היסוד המשתמעת מהמילה "מולטי" היא שמדובר ביותר מליבה אחת. בפועל אגב המעבד של המכשיר הוא A9 מארכיטקטורת ARMv7, מבוסס ליבה אחת בלבד, שאינה תואמת את מהירות השעון שמציגה החברה (1.5GHz) ועומדת בכלל על 1.2GHz בלבד.

עם זאת, הפערים הגדולים יותר נוגעים למצלמה הקדמית שעל אף שבאתר החברה מצויין כי מדובר בתצורה של 1.3 מגה פיקסלים, בפועל היא לא מנפיקה תמונות באיכות העולה על 0.3 מגה פיקסלים בלבד.

כך באתר של באג:

תמונה: צילומסך, המפרט הטכני של TEAC Classic 101 באתר באג

וכך במציאות:

אתם מפתחים?

כשניגשנו כחלק מהתחקיר לרכוש את המכשיר המדובר באחד מסניפי באג, פנה אלינו המוכר ושאל תחילה אם אנחנו מפתחים. "למה זה משנה?" השבנו, והוא בתורו התעקש וחזר על השאלה שוב ושוב. אחרי שהעביר לנו את הרושם שלא נצליח לרכוש את המכשיר אם נזדהה כמפתחים אמרנו לו שהמכשיר לא נרכש למטרת פיתוח ודרשנו לקבל הסבר: "כי יש עם זה בעיות" השיב.

המשכנו להתעקש במטרה לקבל הסבר מנומק יותר אך בקשתנו לא נענתה ונותרנו עם התהייה מדוע התעקש המוכר להבהיר כי המכשיר סובל מבעיות בפני מפתחים (שככל הנראה מחזיקים גם בידע טכנולוגי בהכרח) אבל אזהרה דומה מיותרת ליתר הלקוחות, אלו שסביר כי ירכשו טאבלט במחיר זול וספק אם יטרחו לבדוק את המפרט הטכני שלו. מעבר לכך, מוכיח הדבר כי באג עצמה מודעת לעובדה שהמכשיר סובל מבעיות ולמרות זאת ממשיכה במכירתו.

בפנייתנו הראשונית לבאג הכחישה החברה כי היא מוכרת מכשירים שאינם תואמים את המפרט הטכני וביקשה לקבל את הפריטים המדוברים לבדיקה. במטרה שלא לחשוף את מקורתינו הסכמנו למסור את המכשירים לחברה ללא פרטים מזהים של הלקוחות, אך זו הגיבה בסירוב. במהלך השבועיים האחרונים פנינו שוב ושוב לבאג וביקשנו מהחברה להציג בפנינו מכשיר כלשהו של TEAC מהדגם המדובר הכולל את המפרט הטכני שהחברה מפרסמת אך פריט כזה לא הועבר לידנו.

השיחה עם נציג המכירות בחנות באג


[

כיצד לבדוק את המפרט הטכני?

על מנת לזכות בבדיקה מקצועית ומקיפה תאלצו ליטול את המכשיר למעבדה ולנבור בקרביים של המערכת. עם זאת, מספר כלים בסיסיים יותר יאפשרו גם לקהל שאינו מקצועי לקבל נתונים רלוונטים אודות המכשיר שברשותו. על מנת לעשות זאת, תוכלו לעשות שימוש בין היתר בארבע אפליקציות פשוטות המותאמות למערכת ההפעלה אנדרואיד ונועדו לספר לכם מהם הנתונים של המכשיר שברשותכם. ארבע הפופולאריות שבינהן הן:

Device Info (להורדה)

Smart System Info (להורדה)

Android System Info (להורדה)

Android Hardware Info (להורדה)

המכשיר שלכם עושה לכם בעיות? המפרט הטכני לא תואם? נשמח אם תשתפו אותנו ואת יתר הקוראים בתגובות.

מבאג נמסר בתגובה:

"הטאבלטים מיובאים על ידי 'מודן אלקטרוניקה' למשווקים מורשים ובינהם באג, מבדיקתנו עולה כי אין חוסר התאמה בין המוצר למפרט המתואר, המתעדכן מעת לעת:

1. נמצא רכיב מעבד מסוג VIA 8850, התואם למפרט – ניתן לראות את הרכיב בכל פתיחה של המכשיר.

2. רזולוציית המסך 1024X600 היא הרזולוציה המינימאלית הקיימת בגודל 10.1", ולא קיימת רזולוציית מסך נמוכה מזו לגודל זה.

3. נבדקה המצלמה ובידנו אישור רכיב למצלמת 1.3MP, נשמח להציגו.

בעוד ש'מודן אלקטרוניקה' בדקה את המוצר כפי שנדרשה, ראוי לציין, שבקשנו מספר פעמים לבדוק את המכשירים המדוברים, אך לצערנו נתקלנו בסירוב מסיבות שאינם מובנות לנו ועד רגע זה לא הגיעו כל מוצרים לידנו לבדיקה. נדגיש כי הסרת המספר הסיריאלי מהמכשיר בזדון ואי הסכמה להציג אסמכתא או כל פרט המעידים על רכישה, כפי שנעשה במקרה זה, מבטלת אחריות למוצר על פי כל דין ומדובר בצעד תמוה ובלתי סביר בכל קנה מידה. נשמח לעמוד לשירות לקוחותינו, על פי הנהוג, בכל עת"

תמונה שנלכדה באמצעות מצלמת המכשיר. על האריזה מצויין כי מדובר במצלמת 1.3 מגה פיקסל. בפועל 0.3 מגה פיקסל בלבד

רועי לטקה

גיק טכנולוגי עם נגיעות של תפוח, עדיף שיגיע נגוס. חי נושם וצורך טכנולוגיה באופן אובססיבי אך מדוד. קרימינולוג בהשכלתו, לוחם בפשע ובממסד באופן סימולטני. חובב כתיבה וקריאה, ונהנה לבחון באופן מדוקדק כל דבר שניתן לפרק לגורמים, ממוצרי טכנולוגיה ועד נפש האדם.

הגב

39 תגובות על "הטאבלטים הזולים בארץ, כנראה שעובדים עליכם [תחקיר]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
זוז
Guest

כל הכבוד לכם.
האמת שלא הייתי מצפה לכזאת התנהגות מבאג,
ידוע שהם שוחטים במחירים, לפחות שיקחו אחריות…

אלירם
Guest
קניתי לא מזמן טאבלט של TEAC דגם 713. מכשיר מצויין. אני מפתח, אגב. גם שם יש אי-דיוקים במפרט, אבל הנה כמה נקודות למחשבה: 1. בנושא רזולוציית המסך, אתם פשוט טועים. הבר בתחתית המכשיר הוא חלק מרזולוציית המסך בדיוק כמו שאר המסך. לעומת זאת, אפליקציות שבוחנות את שטח המסך שזמין להן יראו גודל נמוך יותר – הזמין לאפליקציה. אין בין זה לנתוני המכשיר שום דבר. אם תרצו להבין כמה זה אבסורדי, נסו לבדוק את רזולוציית המכשיר כשהוא במצב PORTRATE ותגלו שהרזולוציה שהתוכנות מדווחות השתנתה פתאום כי הסרגל שינה מקום. אז מפרט החומרה השתנה פתאום? יש אפליקציות שמסוגלות בהחלט לרוץ במסך מלא.… Read more »
רונן כהן
Guest

לדעתי 900 שקל זה לא כל כך זול…וזה עוד לפני שמקמבנים אותך במפרט הטכני.
תגידו יש גוף שאפשר להתלונן אצלו על דברים כאלה?????

ניקול
Guest

למה הם לא הביאו לבאג לבדוק את המכשירים? אני לא מבינה למה… אם הם צודקים, מה הבעיה שלהם להביא את המכשירים לבאג? יש שם משהו קצת פישי …

ירון
Guest

אותי יותר מסקרן למה חברה גדולה כמו באג לא הציגה להם מכשיר כזה שיש לו את המפרט הטכני הנכון? זה הרבה יותר מסריח. נראה לי שפשוט אין דבר כזה

Omer Aloni
Guest

יפה, כתבה חשובה.
כתבה הבאה – SoundCloud, ולאיזה שימושים הוא לא נועד.

איציק
Guest
אבא שלי קנה חרטאבלט כזה למרות נסיונות השכנוע הרבים שלי שלא להתקרב לזבל שכזה… אחד הדברים שהכי מטריפים אותי ולא צויין בכתבה, הוא הIMEI של המכשיר. הIMEI הוא מספר סידורי שיש לכל מכשיר ואמור להיות ייחודי ומשתנה בין מכשיר למכשיר. המון אפליקציות מסתמכות על המספר הזה כדי לזהות את המשתמש כשהוא חוזר לאפליקציה. במכשירים האלה אין מספר ייחודי ואני כמפתח רואה את הIMEI של אבא שלי נחלק יחד עם עוד כ150 אנשים אחרים… המספר עצמו נראה כאילו הסיני במפעל הכניס כמה ספרות שחוזרות על עצמן וכנראה שהסיבה היא שהמכשיר לא ממש עובר תהליך כמו שצריך דרך גוגל… תתרחקו מהחרטאבלטים האלה,… Read more »
ניקול
Guest

איציק, IMEI הוא מספר סידורי מזהה למכשירים בעלי יכולות סלולריות (3G), כאן זה פשוט טאבלט רגיל בלי יכולות כאלה, לכן אין צורך שיהיה לו מסר שכזה מעבר לסיריאלי, כמו כל מכשיר חשמלי אחר (טלויזיה, די וי די וכו) תראה לי טלויזיה עם IMEI

איציק
Guest

ניקול, צודקת.
לשם הפשטות כתבתי IMEI, וזו טעות… אבל הכוונה היא למזהה של המכשיר – IMEI / MEID / ESN

Ronen Hershkovich
Guest

לא לקנות מוצרי "מדבקה" OEM אלא מותגים ידועים ואז לא תיפלו בפח !!!

גיל גרשניב
Guest

המשפט : "מוכיח הדבר כי באג עצמה מודעת לעובדה שהמכשיר סובל מבעיות ולמרות זאת ממשיכה במכירתו.".
הוא שקרי, מפני שזה שאין דרייבים לאקליפס לא אומר שהמכשיר בעייתי אין חובה לייצר דרייבר לפיתוח, אם זה מה שאתה רוצה תבדוק לפני כן שיש לו דרייברים ולא תחשוב שמוכרים לך משהו לא תקין.
לגבי המפרט הטכני אני סקפטי לאחר שקראתי את הכתבה המגמתית שלך ואני אשמח לראות מפרט ממעבדה שמאשר את מה שאמרת ולא תוכנה שמנסה לבדוק מההרכיבים.

מורן
Guest

שוב, לגבי הפער ברזולוציה בין מקסימום גובה מסך (600) לגובה מסך מינוס שורת המשימות (552) – כתבת בתגובה לאלירם שהתייחסת לכך בכתבה – אולי זו העייפות אבל אני לא מצליח למצוא איפה. אם זה בקטע המוקלט (אותו לא שמעתי), לדעתי זה לא מספיק.

כיוון שבאג יוצאים שקרנים פה גם בלי זה, חשוב להדגיש למען ההגינות שדווקא בנושא הרזולוציה אין באמת פרסום שקרי בפער בין 600 ל-552 ואי ציון עובדה זו מטעה לא פחות ואינו מדויק.

אלירם
Guest

שמחתי לראות שההערה לגבי הרזולוציה הוסרה מהכתבה. זה לא הוסיף לרצינות שלה.
פרסום מהירות מעבד שגויה ובעיקר הרזולוציה הנמוכה מאד של המצלמה (היה נחמד אם אפשר היה לצרף תמונה לדוגמה מהמכשיר כדי להמחיש את איכות המצלמה, רצוי באור יום)

גם אותי ביאס שאין דרייברים כמו שצריך למכשירים ושאין תמיכה טובה למפתחים, אבל לדעתי יפה שלפחות באג דואגים להזהיר את הצרכנים בנושא זה כדי למנוע רכישת מכשיר לא מתאים.
בכל מקרה, אכן מדובר במכשירים זולים ופשוטים. יכול להיות שאכן התמורה טובה בעבור הכסף ששולם, אבל אי-דיוקים עד כדי הטעיה במפרט המוצר בהחלט מורידים את החשק. תודה על הכתבה.

סתם אחד
Guest

לכל המגיבים מטעם, לא היה זול יותר להביא טאבלט מתאים לדוגמא?

אלירם
Guest
ניוזגיק הם לא כלבוטק והם לא צריכים לקנות טאבלט בשביל להוכיח נקודה. אם באג פרסמו נתונים שגויים על מוצר שהם מוכרים (ומצלמה של 0.3 מגה פיקסל במקום 1.3 זה הבדל משמעותי בין זבל למשהו סביר, וסוג המעבד גם הוא חשוב פה), הרי שהם צריכים להתנצל, לתקן את הפרסום ולאפשר החזר כספי למי שרכש תוך הסתמכות על הנתונים השגויים. קורה שטועים, אבל אם לא מתקנים מיד מסתכנים בתביעה ייצוגית. לגבי שאר הפרמטרים, כמו שאמרתי, אם הם מזהירים מראש שהמכשיר לא מתאים למפתחים אז קשה לבוא אליהם בטענות לנושא זה. המכשירים נחותים ממכשירים אחרים. נושא המסך מוצה (אכן מסך לא איכותי במיוחד… Read more »
ירון
Guest

אם כבר אתם הולכים על סיני, עדיף מהחברות הסיניות הידועות כמו לדוגמא AINOL או CUBE.

ירון
Guest

מודן אלקטרוניקה מייבאים מוצר שלא קיים
הם משתמשים בשם של חברת TEAC (ומתחבאים מאחורי teac-digital)
חברת TEAC לא מייצת מחשבים לא מסכים ולא טאבלטים
הם מייצרים ציוד הקפי לאודיו ווידאו ומכשירי צריבה תראו פשוט באתר שלהם (teac.com)
מישהו פה מריץ קומבינה רצינית שצריך להפיץ אותה שלא לקנות מהם
תבדקו בגוגל את הטלויזיה (מסך מחשב) שהם מוכרים tc-3259led ותגיעו לאותם תוצאות כמו הטאבלט המזוייף.
אני כמעט ורכשתי שניים כאלה ואחרי שראיתי את התלונות באתרים על התקיעות ומסך לא מגיב + מישהו מהמשפחה שהחזיר אחד לחנות בקיצור ניצלתי ברגע האחרון לפני הזמנה

בני
Guest
אני רכשתי את TEAC 713 1) יש לו DVBT – טלוייזה – באמת שרואים טוב המצלמה – מכה , פשוט מכה אפילו באור יום כשיש שמש מלאה והמצולם נמצא בצל- התמונה יוצאת עם המצולם כאילו הצטלם בחושך משחקים רצים טוב מאוד אפילו אבל!!!!!!! אלה לא משחקים שהורדתי מ GOOGLE PLAY – כי הממשק לא מתחבר לPLAY וניסיתי הארד ריסט וכניסה דרך חשבון גוגל ויוטיוב וכל ההקומבינות שכתבו באתרים בארץ ובעולם אבל אי אפשר להתחבר ל PLAY הוא תמיד מתריע על בעיית אבטחה באתר המבוקש…. וניסיתי, שוב, אני אומר את כל האפשרויות ( אני בעל תואר ראשון בתקשורת מחשבים כך שיש… Read more »
סתם אחד
Guest

למרות שאתה בעל תואר… הנה מה שיפתור לך את הבעיה בהורדות מגוגל פליי :

כנס לנהל יישומים" בהגדרות אחרי זה ל"הכל" ושם אתה נכנס לכל מה שקשור google ו gmail ו andoid market פשוט כל תוכנה שאתה רואה שקשורה לדברים האלה אתה נכנס אליה ועושה "נקה נתונים" ו"מחק מטמון"
זה יעזור.

אליהו שם טוב
Guest

איך אתה מפעיל את הטלויזיה 0545791306

zeevik
Guest

היי כנראה למדו משהו בחברת באג ,רכשתי את דגם 103 קלאסיק החדש גודל מסך 10.1 ,בסך הכל עושה את עבודה ,הפלסטיקיה מבאסת סיני זול ,מבחינת ביצועים סביר + מהיר איכות HD מצלמה בסביבות 2 מגה צלמתי במקום יחסית חשוך וזה יצא טוב מינוס .
אין הרבה מידע על מוצר באינטרנט .נראה לי השם TEAC לא קשוק לחברת האם .חוץ מזה באג נחשבת לחברה רצינית מאמין שהם עשו מאמץ .במבחן הזמן נדע אם זה סוס עבודה או חמור ….

אורן
Guest

יש אפשרות להחזר כספי ?

אלירם
Guest

בני, הנה הפתרון לבעיה בהתחברות לגוגל פלי:
http://www.bug.co.il/page.asp?id=45001

שי
Guest

הי אלירם. הקובץ בקישור אינו זמין . אני אשמח לקבל קישור לקובץ תיקון. הפכתי ולא מצאתי פתרון לחיבור לגוגל פליי

אלירם
Guest
אגב, עם קצת עבודה, אפשר גם לאפשר למחשב לזהות את הטאבלט לצרכי פיתוח באקליפס (צעד הכרחי כדי לבצע גם root למי שרוצה, אם כי לא הייתי מחליף למכשיר רום מכיוון שרוב הסיכויים שאחר-כך מקלט הטלויזיה לא יעבוד.) בקיצור: הנה מה שצריך לבצע (זה אמור להיות למפתחים, אם לא הבנתם משהו, כנראה שההוראות לא בשבילכם): – בודקים מהו מזהה ה USB של המכשיר (מנהל ההתקנים, בחירת המכשיר, מאפיינים, details, hardware ids). – עורכים את הקובץ android_winusb.inf – מוסיפים ערך חדש עם מזהה ה USB המתאים. אצלי היה צריך להוסיף את השורות הבאות (סליחה לגבי הכיווניות ההפוכה): ; Teac 713 %SingleAdbInterface% =… Read more »
אבי
Guest

שלום אלירם

יש לי את אותו המכשיר כמו שלך
ואני רוצה לשנות את השרתים של הGPS (הוא מכוון על north-america) ואי אפשר לשנות ללא רוט
[אני בכלל לא יודע אם זאת הבעיה של הGPS – האם אתה מצליח לנווט איתו טוב? בwaze?]

אני יושב על העניין כבר כמה ימים טובים ולא מצליח (גם מפחד לדפוק את המכשיר
(אני רוצה רוט גם לעוד תוכנות ואפשרויות כמו סמבה וכדו')

האם תוכל בבקשה לעזור לי
כשעשיתי בעברי רוט למכשירים אחרים הם היו של חברות מוכרות (סמסונג ומוטורולה)

בתודה

אלירם
Guest
הי אבי. העלית כמה עניינים. קודם כל, העובדה שניתן לזהות את המכשיר כאנדרואיד דרך ה USB היא רק צעד ראשון בדרך לביצוע ROOT. עדיין מישהו צריך לכתוב תוכנה שתעשה את זה ויש רק סיכוי קטן שזה יקרה מכיוון שזה לא מכשיר נפוץ במיוחד מחוץ לישראל. כך שריאלית – אפשר לשכוח מביצוע root למכשיר. שנית, ה GPS עובד אצלי לא רע. הקליטה לא מהטובות שפגשתי, אבל בחוץ הוא קולט רוב הזמן מספיק לווינים כדי לנווט בלי שום שינויים בהגדרות. מכיוון שלוייני ה GPS אינם נייחים ממילא אלא זזים כל הזמן, אני לא חושב שיש חשיבות מיוחדת להגדרת האיזור שציינת, גם לא… Read more »
רון
Guest

הי אלירם,
אני קורא שהשתמשת ב GPS ואתה מכיר המכשיר בצורה טובה. אשמח אם תוכל לענות לי:
אני מתכוון לקנות אותו לאבי כדי שישמש כמכשיר GPS לרכב בלבד (בצרוף רכישת IGO).
אני קצת מודאג מהשמע וניראות המסך ברכב (לפי תגובות שקראתי).
לכן אשמח אם תוכל לענות לי על פי התרשמותך האם יתאים לשימוש הנ"ל?
תודה,
רון

STK
Guest

הי,
המסך 10" בטאבלט 101 נשבר. האם ניתן לרכוש את המסך דרך אתר כל שהוא. אני מעוניין לבצע את ההחלפה של המסך לבד, כיוון שעלות התיקון במעבדה תעלה כמו המכשיר.

תודה

מאיר
Guest

האם לקנות מהם את TEAC CLASSIC 103 ? במחיר הנתון של 800 ש"ח הנתונים הטכניים מצויינים – השאלה כמובן אם זה נכון…..
אם לא לקנות, אפשר לקבל המלצה לטאבלט במחיר הזה?
תודה

מושיק
Guest

אתה יכול לקנות באודיו סטור אני קניתי שלשום אחלה של טאבלט מרוצה מהמחיר ומהשירות.

אבי
Guest

רכשתי את ה 103 במחיר טוב, מישהו יודע האם יש לו GPS שניתן להפעלה עם IGO ?.

אבי
Guest

רכשתי את הטיאק קלאסיק 103 שאמור להיות עם 16G זיכרון, בכל מצב של בדיקה אני מקבל רק
4G – האם מישהו בדק את הנפח של המכשיר הזה או יודע משהו על הזיכרון שלו

אבי
Guest

רכשתי את הטיאק קלאסיק 103 שאמור להיות עם 16G זיכרון, בכל מצב של בדיקה אני מקבל רק
4G – האם מישהו בדק את הנפח של המכשיר הזה או יודע משהו על הזיכרון שלו

נועם
Guest

שלום, ברשותי מכשיר "TEAC 10 .
הילדים הכניסו ססמה ושכחו.
לאחר כמה נסיונות המסך תקוע.
איך משחררים?

יוסי
Guest

טאבלט טיאק דגם 714B וכשחיברתי אותו למחשב באמצעות הכבל USB שניתן עם המכשיר כדי להעביר אליו קבצים מהמחשב, עלתה הודעה שהמחשב לא מזהה משהו והוא מנסה להוריד קובץ כל שהוא . ואז הודעה שההורדה נכשלה .
והחיבור ניכשל.
מאז ככל שאני מנסה להתחבר אין בכלל תגובה על המחשב שלי . בטאבלט מופיעה הודעה שהמטאבלט מחובר . אך בפועל לא קורה כלום.
האם ידוע לכם למי עלי לפנות כדי לפתור את הבעיה?
האם יש בכלל כתובת לדבר הזה?

אליהו שם טוב
Guest

יש לי ט

בלאט 7
אינץ דגםgunius 713 לא מצליח להפעיל את הטלויזיה מותקן עם dvb-t

wpDiscuz

תגיות לכתבה: