גיוס: BitDam מגייסת 3 מיליון דולר

הסטארטאפ הצעיר מציע פתרון אבטחה שנועד להגן על ארגונים מפני מתקפות שמתבצעות באמצעות קבצים חשודים במייל או לינקים זדוניים

מקור: Pixabay

גיוס נוסף להיום בתחום הסייבר: שעות בודדות אחרי שנודע כי Wandera, המציעה פתרון אבטחה המגן על סמארטפונים המחוברים לרשת הארגונית גייסה 27 מיליון דולר, הסטארטאפ הישראלי BitDam מודיע גם הוא על גיוס. הסטארטאפ, שהוקם בשנת 2015 על ידי לירון ברק ומאור חיזקיאב, שניהם יוצאי יחידת המודיעין 8200, השלים סבב גיוס של 3 מיליון דולר. המימון האחרון הגיע ממריוס נכט (יו”ר וממייסדי צ’ק פוינט, עומד מאחורי קרן ההשקעות aMoom Partners למדעי החיים) וממשה ליכטמן (מנכ”ל מיקרוסופט לשעבר ושותף בקרן ההשקעות IGP), על פי פרסום בכלכליסט. המוצר הראשון של BitDam שיציע הגנה מפני איומי סייבר המועברים דרך קבצים המשותפים במייל, שכרגע עוד לא הושק.

If you can’t join them, BitDam

BitDam רוצה לספק את המענה האולטימטיבי להתקפות סייבר, ולהציע הגנה מלאה מפני התקפות ממוקדות שכאלו המתבצעות באמצעות קבצים זדוניים ובקישורים לאתרי אינטרנט. כדי לעשות זאת הפתרון שפיתחה מאתר את “הסתננות” הגורם העוין ומונעת חדירתו למערכת הארגונית. כמו כן, הפתרון מאפשר להתמודד כנגד מתקפות Zero Day שמהוות איום עצום על תאגידים ועסקים באמצעות זיהוי האיום בשלב הראשוני ביותר שלו.

BitDam היא בוגרת האקסלרטור של מיקרוסופט וכיום מועסקים בה כ-12 עובדים במשרדים בתל אביב. המימון האחרון יאפשר לסטארטאפ להרחיב את פעילותו לשוק האמריקאי והאירופאי ולהגדיל את צוות המחקר והפיתוח.

לקריאה נוספת:

מתקפת הכופר הגדולה: כל מה שאתם צריכים לדעת ואיך להתגונן

בדיקת חדירות אוטומטית: Cymulate מגייסת 3.5 מיליון דולר

 

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

1 תגובה on "גיוס: BitDam מגייסת 3 מיליון דולר"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
אריה
Guest

אחלה סלוגן… חחח

wpDiscuz

תגיות לכתבה: