ביוגיק: Devunity

מוקדם יותר השבוע נפגשנו עם אלון כרמל, אחד ממייסדי הסטארט-אפ Devunity. בראיון מספר כרמל על תהליך ההקמה של Devunity, על שיתופי פעולה, קצת על המתחרים ועל הפרויקטים הנוספים שעשתה החברה. לקינוח סיפק לנו כרמל סקופ על פרויקט חדש שלו שאמור לעלות בחודש הבא (צפו בראיון המלא בוידאו כדי לגלות). אורך הראיון כ-10 דקות.

biogeek_devunityסדרת הפוסטים, ביוגיק, תתפרסם בבלוג באופן קבוע ותספק חשיפה לסטארטאפים ישראלים חדשים. במסגרת הפוסט השלישי בסדרה, נפגשנו עם אלון כרמל, אחד ממייסדי הסטארט-אפ Devunity. אלון ו-Devunity הם גם חלק מהצוות שהרים את פרויקט Talker של נענע 10 (ראו ראיון נפרד). בראיון מספר כרמל על תהליך ההקמה של Devunity, על שיתופי פעולה, קצת על המתחרים ועל הפרויקטים הנוספים שעשתה החברה. לקינוח סיפק לנו  כרמל סקופ על פרויקט חדש שלו שאמור לעלות בחודש הבא (צפו בראיון המלא בוידאו בהמשך הפוסט כדי לגלות). אורך הראיון כ-10 דקות.

שם החברה: Devunity

מייסדים: אלון כרמל ולירון שלו
שנת הקמה: 2007
משקיעים: יוסי ורדי

תאריך הקמה: ינואר 2009.

מספר משתמשים מוערך: אלפים.

על השירות: Devunity היא פלטפרומת פיתוח מקוונת המאפשרת למפתחים לעבוד בצורה משותפת על פרויקטי פיתוח במגוון פלטפורמות שונות. פרטים נוספים ניתן למצוא כאן.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

3 Comments on "ביוגיק: Devunity"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
Niv Calderon
Guest

שימו לב שאם אתם נרשמים במערכת של דיסקס אתם יכולים להשאיר את התגובות שלכם כטוויטים ואז אתם רשומים בכל הבלוגים שמשתמשים במערכת הזו מראש אלא אם כן התנתקתם.

Nir Ofir
Guest

ראש העין?

Niv Calderon
Guest

נו אז מאיפה?

wpDiscuz

תגיות לכתבה: