פיתוח כחול לבן: חדשות ומעודכנות [אפליקציות]

לפעמים נדמה כי לאחר שאפליקציה מסויימת קיבלה את באזז הסיקור הראשוני, עליה לעבוד קשה מאוד על מנת לחזור לתודעה. לשם כך, החלטנו להציג בפניכם לא רק את החדשות והמפתיעות, אלא גם עדכונים לאפליקציות שאותן אתם כבר מכירים ובוודאי כבר התקנתם על גבי מכשירי הסמארטפון שלכם

מקור: flickr, cc-by dougbelshaw

המוח הישראלי לא מפסיק לייצר לנו פטנטים, או יותר נכון – לא מפסיק לייצר אפליקציות חדשות, מעניינות, ייחודיות ובעיקר מהנות. בתור אתר ישראלי, שכותב לישראלים וגאה בהתבלטותם בסצנת ההייטק, אנו שמחים להעניק להם עוד מקור להפצת המוצרים שלהם ולחשיפה.

אך לפעמים נדמה כי לאחר שאפליקציה מסויימת זכתה לבאזז בעקבות הסיקור הראשוני, עליה לעבוד קשה מאוד על מנת לחזור לתודעה או אפילו על מנת לחדש את המוצר עבור המשתמשים הוותיקים ולגרום להם להמשיך ולהשתמש בה. לשם כך, החלטנו להציג בפניכם לא רק אפליקציות חדשות ומפתיעות, אלא גם חידושים באפליקציות שאותן אתם כבר מכירים ובוודאי כבר התקנתם על גבי מכשירי הסמארטפון שלכם.

אם גם אתם פיתחתם אפליקציה ואתם מעוניינים לחשוף אותה לקהל הקוראים שלנו, אתם מוזמנים לשלוח אלינו פנייה אל info@geektime.co.il.

FloatNSplit Tablet Keyboard

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: A.I.type – הורדה לטאבלטים מבוססי אנדרואיד

את חברת A.I Type אתם בוודאי מכירים בזכות המערכת שהיא מפתחת לחיזוי ויצירה של טקסטים. המקלדת של החברה היא אחת הפופולאריות ב-Google Play והצליחה להגיע ללמעלה ממיליון הורדות. כעת, מציגה החברה את גרסת המקלדת המותאמת לטאבלטים, המריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד.

המקלדת מתוכננת להתאים למשתמש, בכל פעולה אותה הוא מבצע. כלומר, המשתמש יכול למקם את המקלדת בכל מקום במסך ובכך לנצל את הגודל המשמעותי של מסך הטאבלט ולהמשיך להקליד ללא טעויות הקלדה או החלפה של האותיות, כפי שבוודאי נתקל בהם במקלדות אחרות. המקלדת גם מגיעה בגרסה שקופה, כך שהמשתמש יכול להמשיך לראות בבירור מה מופיע מולו בעת ההקלדה. הגרסה שמציגה החברה מגיעה בגרסה מלאה למשך 18 ימים ולאחר מכן, יוכלו המשתמשים לבחור האם הם מעוניינים לרכוש את הגרסה המלאה עם יכולת התיקון והחיזוי, או להמשיך להנות מגרסת מקלדת חינמית ללא התוספות המיוחדות.

יתרון: מקלדת נוחה וחינמית המותאמת בצורה אידיאלית לטאבלטים, אותה ניתן בהתאים לדפוסי השימוש שלנו.

חסרון: העובדה שאפשרות החיזוי והתיקון מוגבלת בזמן מעט מעצבנת, במיוחד בהתחשב בעובדה שחלק ניכר מהמקלדות כבר מציעות תכונה זאת ללא תשלום נוסף. אמנם איכות התיקון של A.I Type גבוהה מהאחרות, אך אנחנו בספק אם אכן המשתמשים יהיו מוכנים לשלם על כך.

Drippler – Android Updates

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: Drippler – הורדה לאנדרואיד

חברת Drippler מספקת שירות עדכונים עבור בעלי גאדג’טים, באמצעות דשבורד אישי ומייל שבועי המציגים את שלל העדכונים אודות המוצרים השונים שנמצאים ברשות המשתמשים. כעת, מציגה החברה את אפליקציית העדכונים לדגמי אנדרואיד פופולאריים, המציגה עיצוב חדש וזיהוי אוטומטי של המכשיר על גביו אתם מתקינים את האפליקציה.

לאחר ההורדה, תוכלו לקבל את העדכונים הרלוונטים למכשיר שלכם, הכוללים בין היתר אפליקציות ומשחקים, רומים חדשים, טיפים לשימוש נכון, טריקים שניתן לבצע עם המכשיר, תמיכה טכנית במידה ומשהו לא עובד כשורה, עדכוני תוכנה, אביזרים נלווים וכל מה שרק תחשבו עליו שיכול להיות רלוונטי למכשיר האנדרואיד שאתם מחזיקים בידכם.

יתרון: אם אין לכם זמן להתעדכן ולקרוא את העדכונים האחרונים, אבל אתם עדיין רוצים להשאר ‘בעניינים’, Drippler תעזור לכם לעשות בדיוק את זה – ולא להפסיד אף עדכון או מבזק חדשות בנושא המכשיר שבידכם.

חסרון: ניתן להניח שאתם חובבי גאדג’טים ורוצים להתעדכן על מוצרים שונים שאינם מכשיר הסמארטפון שלכם – והאפליקציה לא תאפשר לכם לעשות זאת. כלומר, החסרון העיקרי הוא גם היתרון – האפליקציה מעדכנת אותנו רק לגבי המכשיר שאנו אוחזים בו ולא לגבי שאר המכשירים בהם אנו מעוניינים.

Tawkon

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: Tawkon – הורדה לאנדרואיד

האפליקציה של Tawkon מאפשרת למשתמש למדוד את רמת הקרינה הנפלטת מהטלפון הנייד שלו בכל מצב נתון – ומתריעה על רמת קרינה גבוהה. כמו כן, היא מספקת למשתמש מידע ועצות מיידיות על מנת למזער את רמת הקרינה אליה נחשף בעת שיחה ומאפשרת למשתמש לראות את רמת הקרינה הנפלטת מהמכשיר בכל שימוש אחר.

למעשה, החברה הבינה שמכשירי הסמארטפון כיום הפכו להתמכרות של ממש – והיא מעוניינת לעזור להם לשמור על עצמם במהלך השימוש היום יומי עם המכשיר. כך, תדעו מתי להפסיק להצמיד את המכשיר לאוזן, האם כדאי להניח אותו על השולחן מאשר בכיס המכנס ותהיו מודעים לסכנה שנמצאת בכף ידכם. החברה שיחררה עדכון לאפליקציה לפני מספר שבועות, הכוללת בין האפשרויות המוכרות והידועות גם תמיכה בעוד מכשירי סמארטפון, ישנים וחדשים.

יתרון: האפליקציה עוזרת לנו לשמור על עצמנו ועל בריאותנו ומזכירה לנו שלמרות שאנו צמודים אל המכשיר הסלולרי שלנו כל היום, כדאי לנו לקחת הפסקה מפעם לפעם.

חסרון: במידה והאפליקציה מתריעה על קרינה גבוהה באמצע שיחה, ייתכן כי חלקנו יעדיף להתעלם ולהמשיך לדבר. כך שבסופו של דבר – אתם עלולים למצוא את עצמכם לא משתמשים באפליקציה בצורה האידיאלית ומזיקים לעצמכם, וחבל.

Eyeconit

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: eyeconit Ltd – הורדה לאייפון

כמה פעמים יצא לכם לראות אייקון מוכר או למצוא אפליקציה ממש נחמדה במכשיר של חבריכם – ולא הצלחתם למצוא ב-AppStore? אם התרחיש נשמע לכם מוכר מידי, הכירו את eyeconit, האפליקציה שתעזור לכם לזהות, למצוא, להוריד ולהתקין אפליקציות, פשוט על ידי סריקת האייקון שלהן.

האפליקציה מאפשרת לנו לסרוק אייקונים המופיעים בכל מקום – סלולרים של חברים, אפליקציות באתרי אינטרנט, בלוגים, עיתונים ומגזינים. בנוסף להורדה, תוכלו לשתף את האפליקציות שמצאתם עם חבריכם ולעזור להם להכיר את ההתמכרויות הבאות שלהם. כמו כן, מלבד האפליקציה הרצויה, eyeconit תציג מגוון תוצאות של אפליקציות עם אייקונים דומים לאייקון שסרקתם.

יתרון: eyeconit מציגה לנו את כל המידע על האפליקציה שאנו רוצים להוריד, כגון מחיר, תיאור, תמונות ועוד – ללא הטרחה הנובעת מחיפוש בחנות האפליקציות. מדובר על דרך קלה ופשוטה לאיתור האפליקציה ממנה התלהבנו על גבי המדיות השונות.

חסרון: ייתכן כי לעיתים במקום האפליקציה הרצויה, תוצג לנו תוצאה דומה ולא זהה – אך אל דאגה, אנו בטוחים שיהיה לכם קל למצוא את האפליקציה שחיפשתם, גם בלי לסרוק את האייקון המדובר.

חן אידן

אוהבת גאדג'טים, אפליקציות ואת עולם הטכנולוגיה בכלל. שלל עיסוקיה כוללים הריסת מכשירים סלולריים לצרכי בדיקה, התעסקות בלתי פוסקת ברשתות חברתיות, סקירת אפליקציות חדשות, סטארטאפים מבטיחים והתנסות עם (כמעט) כל מוצר חדש שיוצא לשוק.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: