בדיקות התאמה אוטומטיות לאפליקציות: Applitools מגייסת 8 מיליון דולר

הסטארטאפ הישראלי רוצה לעשות חיים קלים יותר למפתחים ואנשי הבדיקות באמצעות טכנולוגיית ראייה קוגנטיבית, שתבדוק עבורם כיצד האפליקציות מוצגות על גבי מכשירים ופלטפורמות שונות ותתריע כשיתגלה באג

מקור: Applitools

הסטארטאפ הישראלי Applitools (אפליטולס) מציע פלטפורמה לבדיקות ויזואליות לאפליקציות, המאפשרת לבצע בדיקות אוטומטיות שמכסות את כל האלמנטים הוויזואלים באתרי ווב, אפליקציות מובייל ומוצרי דסקטופ. בצורה זו ניתן לוודא שהאפליקציה מוצגת ועובדת בצורה תקינה למשתמשי הקצה בכל הדפדפנים ומערכות ההפעלה.

כעת הודיעה החברה על גיוס של 8 מיליון דולר בהובלת Sierra Ventures ובהשתתפות Bessemer Venture Partners והמשקיעים הקיימים Magma Venture Partners ,iAngels ו-La Maison. יחד עם המימון האחרון סך גיוסיה של החברה מגיע ל-15 מיליון דולר.

רלוונטי לחברות ענק וסטארטאפים בתחילת דרכם

המערכת שפיתחה Applitools, המבוססת על טכנולוגיית ראייה קוגנטיבית, מסוגלת לדמות את פעולותיה של העין האנושית ולהשוות בין התצוגה של האפליקציה במכשיר א׳ לבין התצוגה שלה במכשיר ב׳, לזהות את ההבדלים ולהתריע על כך בפני אנשי האוטומציה, DevOps והמפתחים. בצורה זו אפשר לשחרר עדכוני גרסאות ותוכנות באופן אוטומטי ו״נקי״, שכן הפתרון מגדיל משמעותית את כיסוי הבדיקות לאזורים שלאו דווקא ניתן לכסות באמצעים כלים קיימים.

מאז שהשיקה Applitools את מוצר ה-SaaS שלה בינואר 2015, השימוש בו גדל ב-25% מדי רבעון וכיום מבוצעות מיליוני בדיקות חזותיות עם המערכת מדי שבוע. בין הסיבות לכך היא העובדה שהטמעת המערכת היא פשוטה במיוחד, ומתבצעת באמצעות הוספת קריאה לענן החברה מהבדיקות הקיימות או אפילו שליחת תמונות מסך של האפליקציות ישירות אליה.

Applitools הוקמה ב-2013 על ידי גיל סבר, אדם כרמי ומשה מילמן ופועלת ממשרדיה בתל אביב וסן מטאו, קליפורניה. סבר, מנכ״ל החברה, התייחס לגיוס ואמר: ״אנו שמחים מאוד על הצטרפותם של Sierra Ventures למשקיעים הקיימים שלנו בסבב המימון החדש. התמיכה שלהם מאמתת את החזון שלנו, ומעניקה לנו את ההון הדרוש כדי להמשיך את משימתנו: להביא למהנדסי אוטומציה, מפתחי ואנשי DevOps כלי ניתוח חזותי אוטומטי מבוסס AI לבדיקה וניטור של יישומים. השנים האחרונות מאז ההקמה היו מרגשות, והמימון החדש יאפשר לנו להמשיך להרחיב את היצע המוצרים שלנו ולגדול אפילו מהר יותר״.

וידאו: Applitools Eyes – Introduction to Automated Visual Testing

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה – היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

2 Comments on "בדיקות התאמה אוטומטיות לאפליקציות: Applitools מגייסת 8 מיליון דולר"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
צחי
Guest

נשמע רעיון מעולה. בהצלחה!

נמרוד
Guest

רעיון מצויין.
על מנת לכתוב אוטומציה על web או על מובייל יש צורך בלימוד קוד וסלניום+appium.
אם אתם מחפשים מקום מצויין להתחיל אוטומציה על מובייל בוא אז הנה קישור.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: