פרסמו אצלנו

geektime-logo


למה GeekTime?


עם קרוב למליון גולשים בחודש, נחשב GeekTime למקור החדשות העצמאי הגדול והמוביל בישראל לתחומי אינטרנט, סטארטאפים, גאדג’טים, מדיה חברתית, וכל תחום שקשור לטכנולוגיה ועידן המידע. מאז הקמתו ב-2009, מספק GeekTime עדכונים וניתוחים מקיפים של טרנדים וחידושים בעולם הטכנולוגיה, סקירות גאדג’טים, טכנולוגיות וסטארטאפים ישראלים, ומספק מגוון רחב של משאבים ומדריכים טכניים לתמיכה בקהילת הטכנולוגיה בישראל.

הקהל של GeekTime מורכב מפריקים של טכנולוגיה ואינטרנט, אנשי IT, בלוגרים ומובילי דעה בתחומי הטכנולוגיה השונים, אנשי שיווק ויחסי-ציבור בתחום הטכנולוגיה, יזמים ומשקיעי הון-סיכון.


אפשרויות פרסום באתר


GeekTime מציע למפרסמים מגוון רחב של אפשרויות פרסום באתר במחירים תחרותיים. רוצים לקבל נתונים נוספים ? צרו איתנו קשר.


חסויות ופעילויות באתר


בנוסף לפרסום סטנדרטי של מדיה ובאנרים, אנחנו ב-GeekTime מבינים שחלק מהמפרסמים מעוניינים בערך המוסף שמעבר. GeekTime מציע מגוון רחב של חסויות ופעילויות במסגרת האתר וערוצי המדיה החברתית שלנו; לדוגמה: תחרויות וחלוקת Giveaways, חסות על ערוצים ספציפיים או סדרת פוסטים בנושא מסוים ומגוון רחב של פעילויות גולשים.

דוגמאות לקמפיינים של תוכן באתר:


חסויות אירועים


מעבר לפעילות האונליין הענפה של GeekTime, אנחנו מארגנים מספר אירועים שונים בתחומי יזמות, סטארטאפים, IT ובידור ביתי (אלקטרוניקה וגאדג’טים). באמצעות חסות באירועים, תוכלו לחשוף את המותג שלכם בצורה ממוקדת בפני מאות משתתפים ולקבל ערך מוסף מגישה ישירה אל עשרות משפיענים ומובילי דעה בתחומי הטכנולוגיה והסטארטאפים בישראל.

אירועים לדוגמה:

  • Techdate– אירוע בהתאמה אישית, במסגרתו אנחנו דואגים לאתר עבורכם את הסטארטאפים הרלוונטיים לתחומכם, שיוכלו להביא את החדשנות שלהם למוצרים שלכם.
  • GeekTime conference– כנס הסטארטאפים הגדול בישראל – עד 1000 משתתפים.
  • GeekAwards–  אירוע יוקרתי שנתי לחלוקת פרסים ליזמים וסטארטאפים ישראליים מובילים.

רכש מדיה וחסויות


ל-GeekTime רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים הכוללת חברות ענק בהן Amdocs, Google Microsoft, IBM ,HOT, Adobe, Amazon, Deloitte ,E&Y ,Intel, בזק, בנק הפועלים ובנק לאומי, ארגונים כמו APM & Co ו- KPMG. מכללות ואוניברסיטאות בהם הטכניון, אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, המכללה האקדמאית, מכללת אפקה וסטארטאפים.

רוצים גם? החבר’ה הטובים ממחלקת הפרסום שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל הקשור לפרסום באתר, מתן חסויות והשתתפות באירועים המאורגנים על ידי האתר.