ערוץ עולם מאובטח בחסות ESET

.


חברת האבטחה הבינלאומית ESET היא חלוצת האנטי וירוס מזה 25 שנה, המגינה כיום על יותר מ-100 מיליון משתמשים בכל רגע. פתרונות האבטחה המובילים שלה – ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security ו- ESET Mobile Security for Android – מיועדים לצרכנים פרטיים ולארגונים בגדלים שונים. החברה מתמחה ביכולות זיהוי מדויקות בזכות טכנולוגיה פרו-אקטיבית (מזהה וירוסים ומזיקים לא מוכרים על סמך ניתוח קוד ודפוסי התנהגות, ללא תלות בעדכוני חתימות) ומוצריה נחשבים ליעילים בצריכת משאבים כך שלא יכבידו על המערכת.

בשנתיים האחרונות ESET הוכרזה כחברת הסקיוריטי בעלת הצמיחה גדולה ביותר בעולם בשוק הפרטי ולאחת מ 500 חברות ה-IT  בעלות קצב הצמיחה הגבוה ביותר בצפון אמריקה , על פי גרטנר ומדד Fortune500.

בישראל מיוצגת ESET על ידי חברת קומסקיור בע"מ, המשווקת את מוצריה בלעדית ומפעילה מרכז תמיכה טכני בשפה העברית לכל הלקוחות. בין לקוחות ESET בישראל ניתן למצוא חברות היי-טק, ארגוני ענק, חברות אינטרנט, מכללות ואוניברסיטאות, עיריות ומשרדי ממשלה ועסקים קטנים, בינוניים וגדולים מתחומים מגוונים.


התקפת הסייבר שלא שמעתם עליה

לאחר מבצע עמוד ענן התמודדה ישראל מול גל תקיפות סייבר חסר תקדים בהיקפו. אחרי ביצוע התחקירים, מתאר צוות חוקרי האבטחה של ESET מה היה שם וכיצד נבלמו חלק מהתקיפות/

c

c


אקספלורר, כרום ופיירפוקס: מי הכי בטוח? [דעה]

השאלה הנצחית, הדיבייט הגיקי האולטימטיבי, הסוגיה הטעונה ברשת – מי הדפדפן הבטוח מכולם? אמיר כרמי מסביר את הבחירה שלו

c

c


לא מגע ולא תנועה: המוח כבקר שליטה, וזה קרוב משחשבתם

ממשק המגע הישיר למוח נראה כמו הדבר הטבעי הבא. אבל אילו בעיות אבטחה הוא יוצר – למוח שלכם?

f


הוירוסים של דור העתיד כבר כאן, ויש להם גישה ל-BIOS שלכם

זו כבר סוג של מסורת שהאקרים נוהגים להציג בכנסיהם שיטות תקיפה חדשניות שתוך שנה-שנתיים הופכות לכלי התקיפה הנפוצים ביותר ברשת. אז זה מה הבשורה של הפשע המקוון כפי שעולה מהכנסים האחרונים בתחום?

.זו כבר סוג של מסורת שהאקרים נוהגים להציג בכנסיהם שיטות תקיפה חדשניות שתוך שנה-שנתיים הופכות לכלי התקיפה הנפוצים ביותר 


קנס או סחיטה? הפורצים שמתחפשים לאנשי חוק

כנופיות הכופר ממזרח אירופה ימצאו את נקודות התורפה שלך במחשב, יתחזו לאנשי חוק ויגבו ממך בשם הרשויות כביכול, עד אלפי דולרים. מבט על שיטות הפעולה של אנשי ה-Ransomware

.


Ransomware: הכסף שלך או הקבצים שלך

אתם לא יכולים לגשת לקבצים, המחשב מפסיק לעבוד ואתם מקבלים הודעה שאם לא תשלמו, כל החומר שלכם ילך לאיבוד. מי לוקח את המחשב שלכם כבן-ערובה ואיך מתמודדים עם זה?

.


Ransomware: הכסף שלך או הקבצים שלך [חלק ב']

אחרי שראינו בפוסט הקודם כיצד המשתמש האישי יכול להתגונן מול התקפות כופר, נלמד עתה כיצד חברות ורשתות מחשבים גדולות יכולות להתמודד עם התקפת כופר נגדם, ובכלל, מה האסטרטגיה של 'החוטפים' כאשר מדובר ברשת מחשבים גדולה