תוצאות ספורט מיידיות, 365 ימים בשנה [גיקספארק]

היום, לא צריך לחפש ברחבי הרשת תוצאות בעשרות אתרים; השירות של 365Scores ירכז עבורכם את כל המידע הרלוונטי, בזמן שהוא קורה

מקור: יח"צ

בכל שבוע נפרסם כאן סקירת סטארטאפ אחת מתוכנית ה-Geekspark שלנו, המאפשרת לסטארטאפים צעירים לקבל חשיפה בניוזגיק ולהתקבל לתוכנית הסטארטאפים של מיקרוסופט Microsoft Bizspark. רוצים לחשוף גם את הסטארטאפ שלכם במסגרת תוכנית Geekspark ולהיכנס לתוכנית Bizspark של מיקרוסופט? הכנסו לכאן לפרטים נוספים.

שם365Scores (או בקישור ישיר לחנות האפליקציות של כרום).

פיץ' במשפט: כל נתוני הספורט שתרצו, מרוכזים במקום אחד.

רעיון גאוני: כלי חכם שאוסף אל כל המידע הספורטיבי שרק הייתם רוצים, ומביא לכם אותו לדפדפן במחשב, לסמארטפון, היכן שתהיו.


עבור מי שעוקב אחרי הכדורגל עונת היורו (או "הגביע האירופאי") היא עונה חמה במיוחד. זו תקופה בה יש לנו הזדמנות לצפות מקרוב בנבחרות מרשימות ממיטב מדינות אירופה מנסות להתמודד אחת מול השניה על גביע אחד, שיוענק לאלופת אירופה הבאה.

מידע חשוב בזמן אמת

עבורם, ועבור כל חובב ספורט מושבע, אחד הדברים החשובים ביותר הוא היכולת להתעדכן בזמן אמת בתוצאות. יש כאלה שמעדיפים לצפות במשחקים בפאבים, או כאלה שאוהבים את הפיצוחים בבית. יש כאלה שמעדיפים לראות את המידע מתעדכן בזמן אמת באתרי אינטרנט, ויש כאלה שנמצאים בדרכים ויכולים רק לשמוע את התוצאות בתוכניות הספורט ברדיו.

עבור אלה, ועבור יתר האוהדים, יצרה חברת 365Scores סט כלים ייעודיים. באמצעות כלים אלה תוכלו לקבל עדכונים בקצב שנוח לכם, תוך סימון העדפות, האם אתם מעדיפים לקבל עדכונים על כל אירוע משמעותי המתרחש בזמן אמת (כרטיס צהוב או אדום) או רק כשיש גולים. כיום, הכלים של החברה זמינים דרך הממשק הוובי של החברה או דרך התוסף הייעודי שהחברה בנתה לכרום (קישור).

לא על הכדורגל לבדו

דרך השירות של החברה תוכלו להתעדכן במידע סטטיסטי בזמן אמת של משחקים רבים מכל העולם, במועדי משחקים קרובים ובמקרים מסוימים תוכלו גם לקבל קישורים לצפות במשחקים בשידור ישיר או בתקצירי המשחקים. אלה מכם שאוהבים את ווינר (Winner) של מפעל הפיס וודאי ישמחו לשמוע שבאתר משולבת אפשרות לקבל המלצות לקראת משחק ספציפי, או לצפות בתוצאות הרלוונטיות למועד שבו מלאתם את הטופס האחרון.

השירות של החברה אמנם עובד נפלא עבור חובבי הכדורגל, אך הוא אינו עוצר שם ונותן שירותים גם לאוהדי הכדורסל, טניס, כדור-יד, בייסבול (הליגות האמריקנית והמקסיקנית) ועוד.

מקור: תמונת מסך מחנות האפליקציות הרשמית לכרום, עיבוד תמונה

מאחורי החברה

החברה הוקמה בשנת 2007 על-ידי ארבעה חברים, יזמים בוגרי ממר"ם וחובבי ספורט: עמי סירקיס, המכהן כמנכ"ל החברה, רועי חיומי, המכהן כ-VP-R&D, רועי אהרוני, המכהן כ-CTO ויבגני ברנר, המכהן כ-COO של החברה. היליק ניסני, לשעבר סמנכ"ל בחברת 888 ואחד ממייסדי AdsMarket (כיום מטומי מדיה) וכיום שותף מנהל ב-Habaneros Marketing (חברת ייעוץ ושירותי אסטרטגיה ושיווק לחברות סטארטאפ ישראליות), הצטרף בשלב מאוחר יותר לחברה בתפקיד Chief Marketing Officer.

החברה הזכתה לתמיכתו של האנג'ל טל אלישיב, ולאחרונה השלימה סבב גיוס Seed בגובה חצי מיליון דולרים. את סבב הגיוס הובילו קרן ההון-סיכון Cedar ושי דטיקה, מנכ"ל ILS Brokers Ltd.

בריאיון לניוזגיק סיפר סירקיס, כי "קהל היעד האידיאלי הוא חובבי הספורט מכל הסוגים. כשאנחנו בונים את המוצרים שלנו, אנחנו חושבים על עצמנו, ושואלים את עצמנו אילו כלים היינו רוצים שיהיו לנו, ואת מה היינו אוהבים. כולנו חובבי ספורט ואנחנו מנסים לפנות לדברים שחסרים לנו היום, ושממש היינו רוצים שיהיו לנו".

"הכסף שגייסנו יוקצה בעיקר לשני דברים; המשך פיתוח לפלטפורמות נוספות, כמו אפליקציות אנדרואיד ואייפון ובהמשך גם לטלוויזיות חכמות. הנושא הנוסף הוא שיווק. עד היום האפליקציות שלנו זכו להצלחה מפה לאוזן, מבלי שהשקענו מאמצים כלשהם בשיווק".

אפליקציה מובילה בחנות הכרום

"לפני כחצי שנה העלנו את המוצר הראשון שלנו לחנות האפליקציות של הדפדפן כרום. גוגל קלטו את התוסף ואת הביקורות הטובות שהוא מקבל (ציון 4.8-4.9 מתוך 5), ולפני כחודש וחצי פנו אלינו לקראת היורו. גוגל רצו אז להוציא גרסת כרום מיוחדת לקראת משחקי היורו, שתגיע מראש עם כמה אפליקציות מותקנות מראש. גוגל חזרה אלינו ואמרה שזו האפליקציה הכי מדהימה שפותחה לבאנדל (לעומת ESPN, EUROSPORT, EUFA, קרלסברג ואחרים). למעשה, יש לנו גם יותר משתמשים מכל אחד מהתוספים והאפליקציות של כל אחד מהגופים הללו. גוגל ביקשו מאיתנו אישור לקדם את הדפדפן ואת החנות של הכרום באמצעות האפליקציה, ואנחנו כמובן אישרנו".

מקור: תמונת מסך מאתר הבית של החברה, עיבוד תמונה

"אנחנו בקשר מתמיד עם המשתמשים, ומקשיבים למשוב מהם. אנחנו מקבלים המון בקשות להוספה של ליגות מקומיות במדינות שעדיין לא הוספו, ובין התגובות שחוזרות על עצמן ומעודדות אותנו היא שאנשים אומרים ששינינו את הדרך שבה הם צורכים את הספורט שלהם. במסגרת השיפורים העתידיים שלנו, אנחנו מתכוונים לחבר את כל המוצרים שלנו עם One-Identity, כך שהמשתמש יוכל להגדיר את תחומי העניין שלו פעם אחת, ולהתקין את המוצרים שלנו באייפון, בדפדפן, ברשת החברתית ועל הטאבלט, ללא צורך ברישום כפול".

"לאור קצב הגדילה המדהים של המשתמשים באפליקציות השונות שלנו (כ-300,000 משתמשים), וה-Retention והשימושיות הגבוהים, השאיפה שלנו היא בזמן מאוד קצר להגיע למיליוני משתמשים בשלל המוצרים שלנו ברחבי העולם. אנחנו מאמינים שניתן להשיג את זה בזמן קצר יחסית".

וידאו: הצגת התוסף בערוץ הספורט בכבלים


Microsoft Bizspark היא תוכנית גלובלית שפותחה במטרה לסייע להצלחת סטארטאפים בשלבים המוקדמים על-ידי אספקת מספר משאבי מפתח, בזמן שהכי צריך אותם:

תוכנה – במסגרת התוכנית, תקבלו גישה מלאה למגוון הרחב של כלי הפיתוח, הפלטפורמות השונות ורשיונות לכל מוצרי מיקרוסופט לשימוש מיידי למשך 3 שנים, לצורך פיתוח וחדירה לשוק של פתרונות וטכנולוגיות חדשות. כל אלו, יחד עם כל ההטבות האחרות בתוכנית, מגיעות ללא תשלום.

תמיכה – התחברו לשותפים נוספים בתוכנית מרחבי העולם – חממות, משקיעים, יועצים, משרדי ממשלה וספקי הוסטינג – כולם מעורבים ומושקעים באופן שווה בתחומי החדשנות והיזמות בתחום התוכנה והאינטרנט ומציעים מגוון רחב של פתרונות שיוכלו לסייע לכם בפתרון בעיות טכנולוגיות ועסקיות.

חשיפה – מעבר לשיתוף הפעולה עם ניוזגיק, תוכנית Bizspark חושפת את הסטארטפים החברים בה לקהל רחב של משקיעים, לקוחות ושותפים פוטנציאליים. כחברים בתוכנית Bizspark של מיקרוסופט, תזכו לגישה לאקו-סיסטם עשיר של עמיתים למקצוע, שותפים ומגבים משאבי תמיכה מכל העולם, אשר יסייעו לכם לגדול ולהצליח. Microsoft Bizspark זו הדרך המהירה ביותר להזניק את הסטארטאפ שלכם קדימה.

נדב דופמן-גור

עו"ד העוסק בתחומי דיני הטכנולוגיה, דיני פרטיות וקניין רוחני. מרצה ומנטור לסטארטאפים, ובעל ניסיון רב-שנים בפיתוח ווב (http://about.me/nadavdg).

הגב

3 תגובות על "תוצאות ספורט מיידיות, 365 ימים בשנה [גיקספארק]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
Anna Kainer
Guest

מעגל החיים הושלם :) ביום חמישי האתר הזה סיפר על סגירת מרכז פיתוח של ICQ (האהבה המקורית שלי)והיום על לידה של החברה חדשה שבה אני עובדת , מדיה , מדיה , את תשוקה הפכפכה

Anna Kainer
Guest

מעגל החיים הושלם :) ביום חמישי האתר הזה סיפר על סגירת מרכז פיתוח של ICQ (האהבה המקורית שלי)והיום על לידה של החברה חדשה שבה אני עובדת , מדיה , מדיה , את תשוקה הפכפכה

Josh Shoham
Guest

גדול!!!

wpDiscuz

תגיות לכתבה: