לקחנו לסיבוב את הנורות החכמות של Yeelight והגענו להארה

ליין הנורות, המנורות וגופי התאורה החכמים של Yeelight, שמוכרת לרבים מאתרי המכירה הסיניים, הגיע עכשיו לישראל ביבוא רשמי. הזדמנות טובה לבדוק מה מציעה החברה, שמציעה לרוב מוצרים טובים במחיר נגיש

הנורות החכמות, מנורת השולחן ופס ה-LED | צילום: גיקטיים

נורות חכמות מוכרות לרובנו מ-2012, כשפיליפס הציגה את Hue, סדרת המנורות החכמות שלה. בינתיים פיליפס מכרה את פעילות המנורות החכמות שלה, המנורות הפכו לחכמות יותר והשוק התמלא בשחקניות חדשות המציעות שלל אפשרויות לתאורה חכמה, עם יתרונות וחסרונות שונים.

בין המתחרות המוכרות לקהל הישראלי ניתן למנות את חברת Yeelight, שמחזיקה בקו מוצרים נרחב שנמכר בעיקר באתרי המכירות הסיניים. עכשיו, לרגל תחילת היבוא הרשמי לישראל של המוצרים, לקחנו  לבדיקה כמה מהמוצרים הבולטים של החברה, בהם נורת LED צבעונית חכמה, נורת להט חכמה, מנורת שולחן אלחוטית, מנורה צמודת תקרה ורצועת LED צבעונית..

מי את Yeelight?

מה שמבדיל בין Yeelight לבין שאר היצרניות הסיניות הוא שהחברה אינה עלומת שם. החברה השתתפה באקסלרטור החומרה המוכר HAX, וגם שותפה פעילה באקוסיסטם של שיאומי, ו'אחראית' על תחום התאורה החכמה. זה לא אומר, בניגוד למה שכתוב אולי בכל מיני אתרי מכירות, שהמוצרים שלה הם של שיאומי. עם זאת, ככל הנראה שיאומי השקיעה בה סכום כסף מסויים, כמו שהיא נוהגת לעשות עם שאר חברות האקוסיסטם שלה, ובין השאר תוכלו לשלוט במוצרים שלה דרך האפליקציה של שיאומי.

Hub? לא שמענו על זה

היתרון המרכזי של המנורות של Yeelight לעומת הנורות של Philips Hue למשל – הוא שאין צורך לרכוש Hub (או מרכזת) כדי לחבר את כל המנורות ולשלוט בהן ביחד. הנורות של Yeelight מתחברות עצמאית לרשת ה-WiFi שלכם ועל כן אין צורך בגורם מקשר.

היתרון, עם זאת, יכול להיות חיסרון כי העמסה של הרשת עם כמות גדולה של נורות, במיוחד אם מדובר ברשת עם רוחב פס נמוך, יכולה לפגוע משמעות בחוויית השימוש שלכם בנורות. במקרה שלנו, בגלל שמדובר במספר נורות לא גדול ועם רשת חזקה יחסית (500 מגה בסיב אופטי, סליחה אם זרינו מלח על הפצעים) לא הרגשתי שום גמגום בהפעלת הנורות – בין אם זה דרך אפליקציית Yeelight, אפליקציית Google Home או באינטגרציות עם IFTTT. אבל קחו בחשבון שעומס של מכשירים חכמים, שמחוברים ללא מרכזת, על רשת חלשה – יכול בין היתר לגרום לשיהוי גבוה בין הפקודה שלכם, להדליק נורה או לשנות צבע למשל לביצוע בפועל.

אחלה מוצר לשחזור סצינות איקונית ממלחמת הכוכבים | צילום: גיקטיים

פס התאורה שישדרג לכם את הרקע, אבל יש אבל

התחלנו עם פס תאורת ה-LED של Yeelight, שזכה לשם Aurora. מדובר בפס תאורה באורך של שני מטרים שכולל בקצה שלו מחבר – המאפשר הארכה של עד 10 מטרים. חשוב לציין שהתוספות לפס התאורה מגיעות במקטעים של מטר אחד בלבד בכל פעם.

פס התאורה של Yeelight כולל עשרות נוריות קטנות וניתן להדביק אותו על משטחים שונים – עם זאת, לפחות מההתרשמות שלי, הוא לא צפוי לשרוד יותר מדי הדבקות, הסרות והדבקות מחדש במקומות שונים. פס התאורה, כמו שאר המוצרים החכמים, ניתן לסנכרון בקלות עם אפליקציית Yeelight – שכוללת התממשקות עם כל הסייעות החכמות.

ה-Aurora סיפק תאורה מצוינת בטווח בהירות רחב מאוד – כשהבהירות המקסימלית הייתה אפילו קצת יותר מדי לעיתים, במיוחד בגוונים הבהירים. רוב הזמן הפעלתי אותו ב-50% בהירות והוא לגמרי עשה את העבודה.

פס ה-LED של Yeelight יכול לספק, לפי החברה, טווח של עד 16 מיליון צבעים – כשתוכלו לבחור את הצבעים ידנית בתוך האפליקציה על פני סקאלה רחבה. החלק המגניב באמת מגיע בדמות "בוחר הצבעים" המובנה של האפליקציה שיכול להתשמש במצלמה של המכשיר שלכם, כדי לתת לכם לבחור את הצבע המדויק שתרצו לפס התאורה. מדובר בפיצ'ר מאוד נחמד להתאמת צבע האור של פס ה-LED לסביבה שלכם למשל, רק אל תצפו לדיוק של 100%.

צילום: גיקטיים

ה-Aurora כאמור מתממשק בקלות עם אפליקציית Yeelight וכפועל יוצא גם עם אפליקציות בית חכם אחרות, כשהשימוש בה בגוגל הום היה קל ומאוד נוח – כולל השליטה עליה. עם זאת, יש אובדן קל של פיצ'רים כמו מגוון הצבעים שתוכלו לבחור לפס התאורה והתאמת "סצינות" כמו שיש באפליקציית Yeelight (עוד על כך בהמשך). אז כן, במשימות הפשוטות, השתמשתי באסיסטנט של גוגל. בשאר, נאלצתי להעזר באפליקציה הייעודית.

אחד הפיצ'רים הנחמדים, ובמקביל הפיצ'ר שנמאס הכי מהר – אם עברתם את גיל 25 – הוא "מצב המוזיקה" שנותן לממשק את פס התאורה למזויקה שאתם שומעים כך שיאיר בהתאם. ניסינו אותו, הוא עובד ממש אחלה – עד שלא יכולנו יותר, ועברנו לתאורה יותר סולידית.

אם אתם רוצים לחבר אותו למיקום מסוים בדרך קבע הייתי ממליץ לוודא שיש שקע קרוב, ובעיקר מקום להסתיר את כל הכבלים והשלט הצמוד של הפס. כל התוספות הללו לפס ה-LED ממש מסרבלות אותו לדעתי. אמנם מדובר בהכרח, כדי לקבל את כל השימושיות של פס LED חכם, אבל מדובר בתוספת לא הכי אתסטית ועיצובית, אז קחו זאת בחשבון.

מנורת השולחן שעברה ליד המיטה

צילום: גיקטיים

מנורת השולחן של Yeelight היא מנורת LED אלחוטית וזה גם הייחוד שלה. זה, והעובדה שהיא היחידה בסדרה שאינה חכמה. מנורת השולחן של Yeelight יכולה להגיע עד לעוצמת הארה של 330 לומן בחיבור לחשמל ועד 260 לומן כשהיא פועלת רק על הסוללה המובנית, שמגיעה עם קיבולת של 2,000mAh.

מנורת השולחן של Yeelight כוללת שלל מצבים והיא רחוקה מלהיות המנורה הסטנדרטית שתקנו באיקאה. המנורה כוללת משטח ועליו שלושה "כפתורי" מגע – כיבוי והדלקה, שינוי בהירות ושינוי ה"טמפרטורה" של האור הבוקע מהמנורה – בין לבן-כחלחל 6500K ועד אור צהבהב 2700K.

המנורה גם יכול לנוע לכל צד שתרצו, ב-360 מעלות, ותוכלו לשנות את ה"ראש" והכיוון שלה כלפי השולחן, כלפיכם כדי להיראות טוב בשיחות זום – מה שהמנורה עשתה בצורה נהדרת אם יורשה לנו לומר – לכיוון התקרה, לתאורה כללית, או סתם לכיוון הספר שאתם קוראים.

טכנית, המנורה אלחוטית. אבל אחרי כמה סבבים של שימוש בלי כבל ברמת בהירות גבוהה (אבל לא מקסימלית) גילינו שתוך כשעתיים, המנורה דרשה חיבור מחדש למטען. שלא תבינו לא נכון, כשעתיים זה יותר מ-0 דקות – אבל זה עדיין לא מספיק כדי להגדיר מנורה כ"אלחוטית" בעיניי. החדשות הטובות הן, שתוכלו תמיד לחבר אליה סוללת גיבוי תומכת, וליהנות מעוד כמה שעות של תאורה אלחוטית.

למרות השם "מנורת שולחן" המנורה הפכה למנורת לילה מצוינת עבור זוגתי, מלבד בשיחות זום או כשהתחשק לי להוסיף עוד קצת אור לחדר בשעות אחה"צ, המנורה הייתה הרבה יותר אטרקטיבית כמנורת לילה לא בולטת מדי, ומאוד אפקטיבית לקוראים במיטה כשהצד השני נוחר.

עובד נהדר, אבל עד שעבד קצת יצא לנו המיץ | צילום: גיקטיים

השלט שתיסכל אותי

המנורה צמודת התקרה של Yeelight היא גוף תאורה בקוטר בקוטר 32 ס"מ. גם גוף התאורה הזה הוא חכם ומגיע עם שלט. המנורה מגיעה לעוצמה יפה של 1,800 לומן, ואני חייב להגיד שמעולם לא השתמשתי בה בבהירות מלאה כי היא פשוט הייתה חזקה מדי. היכולת לשחק עם הבהירות וה"טמפרטורה" של המנורה (שנעה בין 2,700 ל-6,500 קלווין) הייתה מצוינת לאזור הכניסה לבית שבה מיקמנו את המנורה.

המנורה צמודת התקרה מגיעה עם שלט, לצד יכולת ההתממשקות שלה עם הסייעות הקוליות של גוגל ואמזון. אבל הסיפור האמיתי הוא השלט – דרך נוחה לשלוט בתאורה מרחוק אם אתם לא רוצים להתעסק בטלפון או להשתמש בהנחיות קוליות כשמישהו ישן בבית. אבל עד שתעשו את זה, ייקח זמן. הבעיה הראשונה שלי עם השלט היא הסוללה, או יותר נכון היעדר הסוללה בקופסה. אם היה מדובר בסוללת AA או AAA, זו לא הייתה בעיה גדולה – אבל בגלל המימדים הצנומים של השלט, מדובר היתה בסוללת CR2032 שכיחה פחות.

הסוללה היתה רק חלק מתהליך הצימוד המורכב-מדי, שלצערי לא עבד חלק בניסיונות הראשוניים. בין היתר נתקלתי בקשיים באופן שבו החוברת המצורפת תיארה את תהליך הצימוד ואופן הלחיצה על שני הכפתורים שמפעילים את התהליך והנחיות חסרות – ורק בזכות סרטון יוטיוב רשמי של החברה הצלחתי והשלמתי את התהליך.

החוברת דרשה שאעשה זאת לא פחות מדקה שלמה וקרוב ככל האפשר למנורה (משמע על סולם או כיסא – כי זו מנורת *צמודת* תקרה) – פעולה שעשיתי כמה פעמים בתסכול רב, כשבפועל לחיצה של 10 שניות הספיקה. בנוסף, בחוברת לא מצוין בשום מקום שהמנורה חייבת להיות כבויה בתחילת תהליך הצימוד ויש צורך בהדלקתה אחרי שהשלט נכנס למצב צימוד.

אבל אחרי תלאות הצימוד, השלט הפך לדרך מאוד נוחה לשלוט במנורה, והוא כולל הרבה יותר מפונקציית כיבוי והדלקה בלבד. דרך השלט תוכלו לשנות את רמות הבהירות של המנורה, לשחק עם ה"טמפרטורה" שלה – על הספקטרום שבין לבן לצהוב והוא כולל גם כפתור לא סטנדרטי, שייתן לכם תאורת "ירח" עדינה מאוד.

צילום: גיקטיים

לד צבעונית ולהט חכמה – אהבנו יותר ואהבנו פחות

במסגרת הסקירה לקחנו גם שתי נורות LED לבדיקה: נורה דמויית נורת להט והנורה הצבעונית (מדגם  1S). נתחיל בנורה דמויית הלהט, המגיעה בעוצמה של 700 לומן ובהספק של 6 וואט (שהם שווי ערך ל-40 וואט). הצימוד של הנורה, כמו שאר המוצרים שאיתם התנסיתי, היה מאוד פשוט ועבד בקלות דרך אפליקציית Yeelight (עוד על האפליקציה בהמשך).

למרות שמדובר בנורה "חמה" יחסית (2,700 קלווין) עם גוןן צהבהב – כן, קוראים לזה לבן אבל אני פחות רואה את זה – היא האירה בצורה טובה מאוד את החדר שבו מיקמתי אותה. בתור מי שמעדיף לרוב תאורה בהירה יותר, לא הרגשתי הבדל משמעותי מבחינת התאורה של החדר – אם כי בסופו של דבר מדובר בהעדפה אישית.

אחד החסרונות בהיעדר Hub, כאמור, הוא העובדה שכל נורה מתחברת עצמאית ל-WiFi. ולמרות שאני לא גר בבית גדול בכלל והראוטר לא כ"כ רחוק, לעיתים הרגשתי שיהוי קל בהדלקה, בשינוי בבהירות ובהפעלת הפקודות הקוליות בנורה. ב-Yeelight מבטיחים כי הדלקת הנורות באמצעות הסייעת הקולית של גוגל תקרה תוך 0.3 שניות, אבל מניסיון שלנו בנורות השונות הזמן הממוצע להדלקה היה באזור שנייה – לא זמן בלתי סביר להדלקה של נורה, אבל בו זמנית יותר מפי 3 מהזמן המובטח.

עם ארבעה מוצרים (מנורה צמודת תקרה, שתי נורות ופס LED) מחוברים קיבלתי בממוצע זמן תגובה של כשנייה (פר מכשיר ובמקביל כשביקשתי מהסייעת של גוגל להפעיל את כולם בו-זמנית).

בעיניי זה היה זמן תגובה הגיוני ולכן לא ראיתי בכך בעיה. אסייג ואומר שלא בחנתי כמות גדולה יותר ובתנאי רשת שונים, אבל אם תבחרו להעמיס את הבית בנורות Yeelight – בהיעדר Hub – ייתכן שתקבלו זמני תגובה פחות מוצלחים. כאמור, אין לי יכולת לתת לכם מספרים מדויקים, וייתכן שהפער לא יהיה משמעותי – יש לא מעט משתנים לבחון – אבל חשוב שתדעו זאת.

את נורת ה-LED הצבעונית מדגם 1S, המגיעה בעוצמת תאורה של 800 לומן-8.5 וואט (שהם שווי ערך ל-60 וואט לפי Yeelight) העדפתי משמעותית על פני נורת הלהט ולמרות שהיא הפשוטה ביותר מבין כל המוצרים, היא גם זו שיותר הלהיבה אותי.

מקור: Yeelight

מהניסיון שלי עם הנורה, היא מספקת תאורה נהדרת בחדר או במרפסת – בין אם זה בגוונים הלבנים או ב-16 מיליון גוונים אחרים. אני בעיקר השתמשתי בנורה בגוונים הבהירים לשימוש יום-יומי ובעוצמה גבוהה מאוד. לרוב מצאתי את עצמי משתמש בה בבהירות של 70-80 אחוז כי המצב המקסימלי היה כ"כ עוצמתי.

והיא לא מאכזבת גם בתאורה הצבעונית, כשסיפקה צבעים נהדרים, בין אם זה בבחירה דרך אפליקציית Yeeligtht – המאפשרת בחירה על פני סקאלה שלמה ואת ה-Color Picker שציינתי לטובה בהתייחסות לפס התאורה. כמו פס ה-LED, גם הנורה הזו יכולה להתאים את עצמה למוזיקה שאתם שומעים ולהאיר בצבעים שונים.

יצרניות סיניות כמו Yeelight נוטות לפעמים להעמיס בהגדרות קבועות מראש (Preset) למוצריהן, וזה הורגש גם בנורות של החברה. חלק מהמצבים היו נחמדים וסיפקו עמעום לאור מבלי להתעסק בסקאלה של הצבעים או הבהירות, כמו מצב "אח", "שקיעה" ו"זריחה". מנגד היו מצבים שלא ברור לנו מי ירצה להשתמש בהם כמו מצב "אור נרות" שגורם לנורות להבהב בגוונים שונים של צהוב – במה שהרגיש כמו נורה "טיפשה" תקולה.

הצימוד, כמו כל שאר המוצרים, היה סופר מהיר ומשם השימוש בנורה היה חלק. בניגוד לנורת הלהט, לא הרגשתי לרגע שיהוי או גמגום בקבלת הפקודות – בין אם זה בזמן אמת או באינטגרציה שהרצתי עליה עם IFTTT.

המון (!) אפשרויות היישר מהאפליקציה | צילום מסך

האפליקציה – מפתיעה בנוחות

לא כל היצרניות יודעות ללוות את המוצרים שלהן עם אפליקציה מוצלחת באמת, בטח אחת כזו שאמורה לשמש כחיבור בין הטלפון שלכם לעשרות דגמים שונים של מנורות ונורות חכמות. במקרה הזה, נראה ש-Yeelight ממש הצליחה לעשות את העבודה. החיבור הראשוני הוא מעייף, כמו כמעט בכל אפליקציה – אבל אם כבר פתחתם חשבון באתר שיאומי לטובת מכשיר שרכשתם, זה לא כזה נורא.

אחרי החיבור הראשוני כל מה שהיינו צריכים לעשות זה למצוא את דגם המנורה החכמה שרצינו, והאפליקציה אמרה לנו בדיוק מה לעשות כדי לבצע את הצימוד (לרוב זה לכבות ולהדליק את המנורה במרווחים של שתי שניות) כשלאחר מכן הם קופצים על המסך ומחכים שתבחרו בהם. לאחר הצימוד ניתן לשייך את המנורות או הנורות לחדרים השונים (אני העדפתי לעשות את זה ב-Google Home, עוד על כך ממש בקרוב) ולייצר "סצינות".

האפליקציה מאפשרת לכם שליטה מלאה על הנורות, כולל הדלקה וכיבוי, שינוי הבהירות של המנורות והנורות ובחירת הצבעים בנורות צבעוניות וברצועת ה-LED של החברה. האפליקציה מאפשרת גם הגדרות שנבחרו מראש כמו עמעום האורות לזמנים שונים כמו ארוחת הערב, שעת שקיעה וזריחה וכו'.

ההגדרות הללו היו נחמדות אבל לא בטוח שמעבר. אני השתמשתי איתן בעיקר ברצועת ה-LED במצבים של "מצב יום הולדת" או Flow, שמאפשר מעבר על פני סקאלה של גווני צבע מסוים. ה"סצינות", האח הגדול של ההגדרות המובנות שניתן לקיסטום, הן עוד דרך נחמדה לייצר שרשרת פעולות שאתם רוצים לעשות עם הנורות החכמות שלכם והן עבדו בצורה טובה מאוד כשהתנסיתי בהן.

האינטגרציות חלקות (כמעט) ורבות

מלבד אפליקציית Yeelight שעובדת נהדר בפני עצמה, אני בחרתי לבצע לנורות החכמות אינטגרציה עם אפליקציית Google Home (כשהנורות יכולות להתממשק גם עם SmartThings של סמסונג ו-HomeKit של אפל). האינטגרציה הייתה מאוד קלה ונוחה וע"י חיבור אפליקציית Yeelight ל-Google Home, כשהוספתי את הנורות בהדרגה לאפליקציה המקורית וזו מצאה את עצמה מהר מאוד גם באפליקציית גוגל הום.

להדליק את האור בכל יום ב-17? לא בעיה | צילום מסך

אחרי שחיברתי בין האפליקציות יכולתי בקלות לשייך כל אחת מהמנורות או נורות החכמות של Yeelight לחדרים בבית ולהיעזר בסייעת הקולית של גוגל כדי לכבות או להדליק אותן, להכניס אותן ל-Routines כמו הדלקה וכיבוי בשעות מסוימות ולשלוט על תכונות כמו בהירות וצבע (בנורות הרלוונטיות).

האינטגרציה עבדה מצוין ברוב המוחלט של הזמן, כשהחיסרון היחיד שמצאתי הוא שלפעמים האפליקציה סימנה אורות דלוקים ככבויים או להיפך. מדובר באחוז נמוך של פעמים שבהם זה קרה לי ורוב הזמן האינטגרציה עבדה מצוין.

חשוב לציין שאם אתם בקטע של אוטומציות מלבד Routines שאפשר ליצור בגוגל הום, הנורות החכמות מתממשקות גם עם IFTTT (או If This, Then That) ותאפשר לכם חיבור בין הנורות לבין פעולות באפליקציות השונות שעובדות איתה. בחודש שעבר הודיע מפתח האפליקציה לינדן טיבטס על מעבר למודל בתשלום לצד הגבלת השירות החינמי ל-3 פעולות (applets) בלבד.

"אבל מה עם המחיר"?

נורת הלהט של Yeelight נמכרת ב-89 שקלים אצל היבואן הרשמי בישראל, כשאחותה, נורת ה-LED הצבעונית (דגם 1S) נמכרת ב-109 שקלים. מנורת השולחן, היחידה שאינה "חכמה" תעלה לכם 179 שקלים. פס ה-LED של Yeelight יעלה לכם 189 שקלים, כשכל הארכה של מטר נוסף לפס תעלה 59 שקלים. המנורה צמודת התקרה של Yeelight (בקוטר 32 מ"מ) עם השלט – תעלה לכם 349 שקלים.

מחיפוש באתרים הסיניים, שעד עכשיו היו המקור המרכזי למנורות של החברה, ראינו פער מחירים לטובת האתרים. בין אם זו נורת הלהט או הנורה הצבעונית – הפער נע בין 10 ל-20 שקלים לטובת האתרים הסיניים. גם ברכישת מנורת השולחן, מהחיפושים שלנו, תחסכו באזור ה-20 שקלים ברכישה מחו"ל לעומת הארץ. הפריט שנראה הכי משתלם ברכישה מחו"ל מאלו שסקרנו הוא פס ה-LED, כשתוכלו לחסוך באזור ה-50 שקלים על רכישתו מחו"ל לעומת הארץ. מנגד, את המנורה צמודת התקרה לא מצאנו בשום אתר במחיר זול יותר מישראל, וזאת בגלל המחיר הבסיסי הגבוה – שיחד עם עלויות שילוח חוצה את רף המיסוי של 75 דולר ודורש תשלום מע"מ על הרכישה. הכל נכתב, כמובן, לפני מבצעי חג הרווקים, בלאק פריידיי וכו' שיגיעו אלינו בקרוב – כך שהתמונה עוד יכולה להשתנות.

אבל, ויש כאן אבל, חשוב לזכור שלא מדובר בהבדלים מהותיים. ומנגד, אתם מקבלים את המוצר בלוח זמנים קצר יחסית – כלומר יכולים להזמין ולאסוף – ולא תלויים בזמני השילוח הסיניים או מרכז המיון של דואר ישראל; ויש לכם אחריות – משהו שאני תמיד מעדיף בכל הקשור לחשמל או מוצר חשמלי. לכן, שכל אחד יעשה את החשבון שלו, האם ההפרש במחיר שווה את ההבדל באספקה ובשירות.

מסקנה – קחו אותן, אבל עם תשתית מתאימה

יש מחיר, אבל מה עם התמורה למחיר? מבחינתי כל המוצרים – ובייחוד הנורות – סיפקו תמורה מצוינת למחיר. כשמתחרות כמו Philips Hue אמנם נמכרות במחירים הנעים סביב אותו טווח המחירים – אבל הצורך ב-Hub – שעולה גם הוא כסף – הופך אותן לפחות אטרקטיביות בעיניי. וזה לפני שדיברנו על מתחרות כמו LIFX שאמנם מציעה מוצר דומה מאוד אבל במחירים אסטרונומיים לעומת ה-Yeelight.

כמובן שאין לכם צורך לרכוש את כל הסדרה, וכל מוצר עומד בפני עצמו. עם זאת, לפחות מההתרשמות שלי עם המוצרים השונים, הם הצליחו לשמור על רף גבוה של ביצועים, שימושיות ועיצוב, וכשאני מוסיף לזה את יכולות האינטגרציה עם העוזרת הקולית והמחיר, מדובר בבחירה קלה עבור התאורה החכמה לבית שלכם.

מוצרי הבית החכם של Yeelight מיובאים על ידי רונלייט, היבואן הרשמי בישראל. מחיר מומלץ עבור תאורת התקרה: 349 ש"ח; סטריפ תאורה: 189 ש"ח, מאריך באורך 1 מ': 59 ש"ח; מנורת שולחן (נטענת): 179 ש"ח; נורה דמויית להט: 89 ש"ח; נורת LED חכמה: 109 ש"ח; שלט רחוק: 59 ש"ח.

 

אושרי אלקסלסי

Your Friendly Neighborhood Geek. יש לכם סיפור טכנולוגי? דברו איתי: [email protected]

הגב

9 תגובות על "לקחנו לסיבוב את הנורות החכמות של Yeelight והגענו להארה"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
קאטו
Guest

יש חלופיים באליקספקרס במחיר חמישית מהמחיר של היבואן הרשמי, תגידו, אתם השתגעתם??? בתקופה כזאת להפגיז תמחור

אני מדבר שטויות
Guest
אני מדבר שטויות

רק להם יש dev tools . גם לשיאומי אין

איל
Guest

"השלט – דרך נוחה לשלוט בתאורה מרחוק אם אתם לא רוצים להתעסק בטלפון או להשתמש בהנחיות קוליות כשמישהו ישן בבית"…
לאלכסה של אמאזון לא צריך לצעוק. ניתן ללחוש לה פקודות ובמקרים כאלו – היא גם עונה בלחישה.

אורן
Guest

הבת שלי בת חצי שנה מתעוררת גם מלחישות

דניאל
Guest

יש ברשותי חלק מהנורות. אכן מוצר מעניין וחדשני אבל הנורות לא מחזיקות יותר מדיי זמן.. ברור שבמחיר כל כך יקר (פי 2 מהמחיר שאני שילמתי ) זה לא משתלם

ASD
Guest

הנורות שלי מחזיקות כבר קרוב ל-3 שנים. קניתי כמה כאלו ורק אחת נשרפה יחסית מהר.

רועי
Guest

אם אתם משתמשים בזה לאווירה – סבבה, לתאורה – חלש מידי.
מניסיון.

ASD
Guest

זה עניין של טעם. אני דווקא ממש סבבה עם העוצמה של התאורה, גם הלבנה וגם החומה.

שווה לראות בעין בשעות ערב את החוזק ולהחליט ואם ממש מתלבטים, לקנות רק אחת בזול מאלי אקספרס ולבדוק שזה טוב לפני שמרשתים את כל הבית.

אבי
Guest

מדברים פה שטויות בתגובות. כל הבית שלי בשנתיים האחרונות מלא כולו במנורות הצבעוניות שלהם (800 לומנס(, הבית מואר בטירוף, ואחרי שנתיים שהמנורות על 80-90 אחוז כמעט 12 שעות ביום, עדיין לא הלכה לי אף נורה.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: