8 משרות לאנשים שרוצים להמשיך לעבוד 100% מהבית

יש חברות שלקחו עד הסוף את השינוי שהביאה איתה הקורונה – ומאפשרות לעובדים שלהן לעבוד מכל מקום שירצו. אספנו עבורכם שמונה משרות נחשקות במיוחד

אנחנו בכל זאת ממליצים לשים ג'ינס מדי פעם (צילום: Pexels)

עד לא כל כך מזמן עבודה מהבית הייתה סוג של פנטזיה, חלום בלתי מושג שהיינו מתעוררים ממנו כל בוקר בדרך למשרד. השנה האחרונה הפכה אותו למציאות, ויותר מכך – למדיניות מומלצת. מה שאינספור פוסטים ב"צרות בהייטק" לא הצליחו לעשות הגשימה הקורונה, ויש כמה חברות שלקחו את השינוי עד הסוף ומאפשרות עבודה מלאה מהבית – כלומר, לא דורשות להגיע למשרד אפילו יום בשבוע. להתראות פקקים, בוקר טוב עבודה מהבית: הנה 8 חברות שיתנו לכם לעבוד מכל מקום – ומחפשות עכשיו עובדים.


סטארטאפ שמפתח פלטפורמה בעולם ה-e-commerce מגייס מפתח/ת Java

החברה שלנו נמצאת בצמיחה מהירה מרבעון לרבעון ומשתמשת בטכנולוגיות מתקדמות. אנחנו מפתחים פלטפורמה שעובדת בסקייל עצום ונשענת על בינה מלאכותית ומבוססת מודלים חדשניים ומתקדמים. רווחים מהיום הראשון וכמובן מאפשרים עבודה מלאה מהבית.

נשמח לפגוש מפתח/ת בעל/ת שנתיים ניסיון בפיתוח ב-Java/Python/Node/Go, מנוסה בעבודה עם מערכת Microservices ובסביבת ענן. תואר ראשון במדעי המחשב או תחום משיק הכרחי.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


סטארטאפ בתחום האנליטיקס מגייס מפתח/ת פולסטאק

הפלטפורמה מאפשרת ניתוח נתונים המאוחסנים בענן, והיא מנגישה את השימוש בתשתית אנליטית למשתמשי הקצה ללא צורך במהנדסי דאטה או ידע בקוד. ממומנים היטב.

נשמח לפגוש מפתח/ת פולסטאק (50%-50%) מנוסה בפיתוח ב-Node ולצד ה-Client מנוסה ב-React/VueJS/Angular2 (לפחות אחד מהם). אנחנו עובדים מול תשתיות ענן ונשמח לניסיון עם AWS/GCP.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


חברת סטארטאפ בתחום ה-Insurance-Tech מגייסת Manual QA

הזדמנות מעולה עבור בודק/ת שרוצה להיות חלק מחברת סטארטאפ הנמצאת בחזית הטכנולוגיה בתחום שמשלב טכנולוגיות חדשניות ועבודה מול פלח שוק חדש. החברה הוקמה על ידי יזמים ותיקים עם רקורד של אקזיטים ויש לה משרדים בפאלו אלטו ואוסטין, טקסס.

החברה מאפשרת ללקוחות (כרגע בארצות הברית בלבד) לקבל פוליסה מותאמת למאה ה-21 בתוך 60 שניות. היא השלימה סבב גיוס נוסף ונמצאת בצמיחה מסחררת. תנאים מעולים, שכר שובר שוק וכמובן עבודה מהבית.

דרוש/ה איש/אשת QA שיהיו הראשונים בתפקיד בחברה. בעל/ת ניסיון של שנה בבדיקות Web, שנה של ניסיון באוטומציה ב-Python, היכרות עם Selenium IDE ,Selenium Web Driver. היכרות עם ענן – יתרון.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


סטארטאפ שמפתח פלטפורמה לבניית אתר e-commerce בקלות מגייס Data Analyst

הפלטפורמה מאפשרת לחברות לבנות חנות אינטרנטית באמצעותה עובדים יכולים להזמין מוצרים שונים. החברה ממומנת היטב, רווחית ובמגמת צמיחה חזקה מאוד. היא הוקמה על ידי יזמים מוכרים ומנוסים.

התפקיד כולל עבודה צמודה עם מחלקות המוצר והפיתוח, הסקת מסקנות ונתונים עסקיים על התנהגויות משתמשים, מגמות ושינויים.

נשמח לפגוש איש/אשת Data מנוסה עם SQL, ששולט/ת בעבודה עם Power BI/Data Studio/Tableau ועם ניסיון ב-Python. תואר בכלכלה – יתרון.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


חברת סטארטאפ שמפתחת פלטפורמה בעולם ה-Predictive Analytics מגייסת Data Science

הפלטפורמה מנתחת את הנתונים העסקיים של חברות ומציעה מסקנות הנוגעות להחלטות עסקיות עתידיות שמאפשרות ניבוי תרחישים עסקיים, וזאת תוך שבועיים בלבד. החברה נמצאת בחזית הטכנולוגיה, היא רווחית ויש לה לקוחות משלמים.

נשמח לפגוש Data Science מנוסה (2-4 שנות ניסיון), היכרות עם מודלים של Machine Learning הכרחי. מימוש ב-Python. בעל/ת תואר שני ומעלה.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


אחת מחברות הפרסום באונליין החזקות באקו סיסטם מגייסת Data Engineer

החברה מפתחת ad-security – פלטפורמה המסייעת במניעת הונאות הקליקים ברשת. החברה ממומנת היטב, במגמת צמיחה וגייסה יותר מ-20 מיליון דולר.

נשמח לפגוש Data Engineer מנוסה בעבודה על מערכות בסקייל גבוה. היכרות טובה עם Python ועם אחד מהבאים: Spark/Kafka/Hadoop.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


חברת סטארטאפ עם פלטפורמה חדשנית בעולם ה-AI מגייסת DevOps

החברה מפתחת פלטפורמת AI להערכת ידע, מיומנויות, כישורים והסבה מקצועית במטרה להתאים את כוח העבודה של היום למשרות המחר. המערכת מאפשרת בחינה של אפיקי תעסוקה שונים וגיוס האנשים המתאימים ביותר לתפקיד על פי אבחון מקצועי מבוסס למידת מכונה. מאחורי החברה עומדים יזמים מוכרים, יוצאי יחידות טכנולוגיות ומוכרים מאוד בעולם העסקי, שגייסו 14 מיליון דולר.

לחברה דרוש/ה DevOps מנוסה. Linux, תשתיות ענן, Kubernetes CI/CD ובעל/ת תואר ראשון במדעי המחשב או תחום משיק.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]


חברת פינטק מצליחה מגייסת מפתח/ת אוטומציה

החברה קיימת מספר שנים ובעלת גב כלכלי איתן – היא נרכשה על ידי חברה גלובלית.

הפלטפורמה מאפשרת לחברות להגיש דוחות בעולם הפיננסי בצורה קלה ויעילה. באמצעות המערכת יכולים הלקוחות – בנקים ומוסדות פיננסים – להגיש דוחות נכונים ולהימנע מדוחות שעשויים לגרום להם נזק. עובדים בחזית הטכנולוגיה עם תנאים ושכר תחרותיים.

מדובר בפוזיציה אסטרטגית ומעניינת מאוד: עבודה צמודה ל-CTO של החברה. פיתוח אוטומציה ב-#C. עבודה מול מחלקת הפיתוח בארץ ומול צוותים גלובליים של חברת האם הרוכשת.

נשמח לפגוש מפתח/ת אוטומציה ב-C# ,CI/CD ,Selenium או כלי מקביל חובה. היכרות עם ענן יתרון.

מייל לשליחת קורות חיים: [email protected]

הכתבה בחסות Gotfriends

בואו לעבוד בסטארטפים המובילים בישראל ולעשות את האקזיט הבא שלכם.
Gotfriends הינה חברת ההשמה הגדולה בישראל בגיוס לסטארטאפים וחברות הייטק חדשניות.
אנו מחוברים למרבית המשרות הטכנולוגיות שקיימות בשוק בתחומים הכי חמים: Cyber, Medical, אלגוריתמים ועוד (בעיקר לאלו שנמצאות מתחת לרדאר).
צוות מקצועני הגיוס שלנו ידע להתאים לכם את המשרה המדויקת עבורכם ויסייע לכם לחסוך זמן יקר על חיפוש קדחתני בלוחות דרושים הייטק. בנוסף הצוות יסייע לכם במשא ומתן על השכר, על האופציות ועל התנאים הנלווים – אנחנו שמים את המועמדים שלנו במרכז תוך כדי שקיפות, דיסקרטיות וליווי אישי לכל אורך התהליך. אנחנו מסייעים לאלפי מועמדים מידי שנה להתקדם בקריירה (בתפקיד, בתנאים) ועושים זאת במקצוענות ובעיקר עם חיוך.

שירי וקס Gotfriends

שירי וקס – מנכלית חברת ההשמה גוטפרנדס - חיה ונושמת את התחום של גיוס טכנולוגי כבר עשרים שנים. מאמינה גדולה בתחום הגיוס כמקצוע ובזכות שלנו ללוות אנשים בצומת משמעותית בחייהם. מסייעת בהצלחה למאות סטארטאפים המחפשים לגייס את הטאלנטים המוכשרים בשוק. מנהלת קהילות חדשנות, יצירתית בפיתוח מקורות גיוס וסורסינג, אלופה במיתוג מעסיק, מרצה באירועים וכנסים, אופטימית מושבעת.

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: