במיוחד בשבילכן: כל האירועים הטכנולוגים שיתקיימו לרגל יום האישה

יום האישה הבין לאומי שחל השבוע הביא איתו הרבה אירועים שונים, שבמרכזם נשים מובילות בתחומי היזמות והפיתוח. כדי שלא תפספסו אף אחד ריכזנו לכם את האירועים המעניינים במיוחד

pexels

מקור: Pexels

מדי שבוע אנו מציגים בפניכם את האירועים הטכנולוגיים הצפויים להתקיים בחודש הקרוב, והשבוע הקדשנו את כל האירועים ליום האישה הבינלאומי.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את חלק מאירועי הטכנולוגיה שיערכו בחודש הקרוב. רוצים לדעת על השאר? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


פיצ’ינג ליזמיות בעמק הסיליקון, ה-24-25 במאי 2017

איפה? כנס SVOD, מאונטן ויו, קליפורניה, ארה”ב.

כמה? חינם.

דריה הניג שקד וקהילת WEACT שמחים להכריז על הזדמנות חד פעמית ליזמות ישראליות להציג את מיזמיהן על במת כנס בינלאומי בסיליקון ואלי בפני כ-2,000 משתתפים, בהם מאות משקיעים מרחבי העולם. הגשת מועמדות תחל ביום האישה הבינלאומי 8 במרץ. עם סגירת המועמדות, יוזמנו 10 היזמותת המובילות לשלב הגמר, שיערך בתל אביב בסוף חודש אפריל. באירוע פיצ’ינג, יבחר צוות שופטיםם ומשקיעים את 3 הזוכות, שיטוסו לקליפורניה. מטרת התחרות היא לעודד יזמות מובילות מישראל להגביר את הנגישות ואת פוטנציאל הצמיחה באמצעות המשאבים הקיימים בסיליקון ואלי ולקדם שוויון מגדרי בעולם החדשנות. בנוסף, מסביב לכנס עצמו יערכו אירועים, סדנאות מקצועיות ומפגשים אינטימיים יותר. הכנס עצמו משודר ברשתות החברתיות בלייב ותופס תשומת לב רבה בסיליקון ואלי ובכלל.

לפרטים נוספים והרשמה

International Women Day 2017, ה-8 במרץ 2017

איפה? WeWork HaZerem, הפלך 7, תל אביב.

כמה? חינם.

Prowoman, Microsoft Accelerator, Wework ודלויט עורכים אירוע שיעסוק בכלכלת השיתוף ובו כל הדוברות הן נשים: יפעת אורון מלאומיטק; ורד רביב-שוורץ מפייבר; ניצן שמייזר מאובר; מריה גרין פוברצ’יק שייסדה את קבוצת סופרגירלז; נועה אוחיון-באב מ-Colu & Growth Hacker; והדר פודה מדלויט.

לפרטים נוספים והרשמה

International Women’s Day: Inspire, Create & Innovate, ה-8 במרץ 2017

איפה? מרכז הכנסים של הבורסה לניירות ערך, אחוזת בית 2, תל אביב.

כמה? חינם.

אינטל, הבורסה בתל אביב ו-The Floor עורכים יחד אירוע שמתמקד בחדנות ומנהיגות נשית. המשתתפים באירוע יפגשו את הנשים המובילות ומעוררות ההשראה של תחום הפינטק, שהובילו כמה מהטכנולוגיות החדשניות שפוחתחו בישראל. בין הדוברות: מקסין פסברג, לשעבר מנכ”לית אינטל ישראל; אורלי שי; וד”ר לירז לסרי.

לפרטים נוספים והרשמה

International Women’s Day Meetup, ה-6 במרץ 2017

איפה? משרדי Cybereason, אבן גבירול 30, תל אביב.

כמה? חינם

חברת Cybereason ותכנית W2W שמחות להזמינכן להרמת כוסית בערב מיוחד והשראתי לכבוד יום האישה הבינלאומי. בתכנית הרצאה של מור שלזינגר, מנהלת הנדסה בגוגל; והרצאות במתכונת טד על כל מה שרציתן לדעת על סייבר (סנז ישר & מור לוי).

לפרטים נוספים והרשמה

נשי והצליחי, ה-8 במרץ, 2017

איפה? קהילת סלוניקי 7, תל אביב

כמה? חינם

ארבע יזמיות על ארבעה מיזמים מסעירים: סמדר על לנדאו על FEELTER; עדי זמיר על DERMACOMPARE; איריס צידון על OKAPI; ויעל קוכמן על FASH & TECH.

לפרטים נוספים והרשמה

Fuckup Nights & 8200 EISP באירוע משותף נדיר (לא לנשים בלבד), ה-15 במרץ 2017

איפה? מרכז הכנסים של הבורסה לניירות ערך, אחוזת בית 2, תל אביב.

כמה? חינם.

בערב אחד מיוחד, לכבוד יום האשה הבינלאומי שמצויין בחודש מרץ, יעלו על הבמה 4 נשים מיוחדות, כל אחת מעולם תוכן שונה וישתפו אתכם בסיפור היכשלון שלהן. הכישלון הזה היה רק חלק מהדרך שלהן, הוא לא מה שמגדיר או עצר אותן בשום שלב. לכל אחת יהיו 7 דקות בלבד ו-10 שקופיות לספר על החוויה שלהן. לקהל יהיו 3 שאלות וכמובן זמן למינגלינג לאחר האירוע.
האירוע פתוח לכולם לא משנה מה המגדר שלכם.

כרטיסים זמינים בהרשמה לרשימת המתנה

לפרטים נוספים

יזמות על הבר עם מירב הראל, ה-8 במרץ 2017

איפה? tangier, יהודה הלוי 93, תל אביב יפו.

כמה? חינם.

רוצים לדעת לאן תחום הבנקאות מתפתח, אילו הזדמנויות קיימות, ואיך זה ישפיע על לקוחות?
לכבוד יום האישה הבינלאומי, החל ב-8 במרץ, אנו שמחים לארח את מירב הראל, מומחית לטכנולוגיה פיננסית בדגש על אתרי מסחר בניירות ערך שנבחרה לאחרונה בלונדון כאחת הנשים המובילות בתחום ה-FinTech המתפתח במהירות בכל העולם, ובפרט בישראל שהופכת למעצמה בתחום.

לפרטים נוספים והרשמה


MY START LINE – THE WORLD’S BIGGEST WOMEN RUN, ה-8 במרץ 2017

איפה? כל הארץ.

כמה? חינם.

MY START LINE הוא פרויקט שאפתני ומרגש לכבוד יום האישה הבינלאומי, שמטרתו לאחד נשים באשר הן סביב מטרה אחת – הן עצמן. ביום האישה הבינלאומי מאות אלפי נשים מכל קהילות הנשים בארץ ייקחו חלק בריצת הנשים הגדולה בעולם. המטרה – להקיף ביחד את כדור הארץ – מרחק של 40,000 ק”מ ב-24 שעות. כל אישה תתרום למירוץ כפי רצונה ויכולתה, החל מצעד אחד בהליכה ועד גמיעת עשרות קילומטרים בריצה. המירוץ מושק השנה בישראל, אך זוהי רק תחילתה של מסורת, והוא יתקיים מעתה פעם בשנה ביום האישה הבינ״ל, ובכל שנה קהילת הנשים המקומית תעביר את הלפיד למדינה חדשה ברחבי העולם.

כל אישה שתצטרף ל-My Start Line תכריז על המרחק אותו תתרום למירוץ באתר ייעודי, שיספור יחד את כל הצעדים והקילומטרים של כל הנשים שיצטרפו למירוץ. המירוץ לא יתקיים במקום פיזי – כל אישה תחליט בעצמה איך ייראה קו הזינוק שלה, איפה הוא יהיה, עם מי היא תזנק ולאיזה מרחק היא תרוץ – החל מצעד אחד, ועד לאולטרה מרתון – וכל צעד של כל אישה מהווה תרומה משמעותית להשלמת היעד. ביחד כל הנשים יצבעו את העולם בקווי זינוק שונים וייחודיים, וישלימו יחד את היקף כדור הארץ במפגן אדיר של עוצמה ואחדות נשית.

לפרטים נוספים והרשמה

“Running Ahead or Running in Place? Women in the labor market In Israel”, ה-15 במרץ, 2017

איפה? אייכה, אליפלט 26, תל אביב.

כמה? חינם

בשנים האחרונות חלו יותר נשים נכנסו לשוק העבודה, אך אי השוויון בין נשים לגברים עדיין קיים. בהרצאתה של פרופ’ אפרת הרצברג-דרוקר נבחן אם הנשים הישראליות הגיעו לתקרת הזכוכית ומדוע השאלה הזו צריכה לעניין בעיקר גברים.

לפרטים נוספים והרשמה

רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: