Windows Phone App Challenge: האתגר הסופי

אנו מזמינים אתכם לבחור את האפליקציה הזוכה בתחרות Windows Phone App Challenge

מקור: יח"צ

סקירת האפליקציה מתפרסמת כחלק מסדרת הפוסטים של Windows Phone App Challenge. יודעים לפתח אפליקציות למובייל? פתחו אפליקציה ל-Windows Phone, הגישו אותה לתחרות ואולי תזכו בפרסים שווים וסקירה של האפליקציה שלכם בניוזגיק. רוצים לשמוע עוד?


כחלק מתחרות Windows Phone AppChallenge, אנו מציגים בפניכם מידי שבוע סיקור הנוגע לאפליקציות הישראליות הפופולאריות ב-Windows Market. כעת, הגענו לשלב האחרון במסגרת התחרות והגיע הזמן לבחור את הזוכה הגדולה. אנו מציגים בפניכם את 20 האפליקציות שהוגשו במהלך החודש וכעת עליכם להחליט למי מביניהן מגיע הפרס הגדול.

עליכם להכריע מי מבין האפליקציות ראויה לזכות בתואר "אפליקציית החודש של Windows Phone Challenge". הזוכה במקום הראשון בבחירת הקהל יקבל מכשיר מכשיר Xbox 360 SLIM 4GB + מכשיר קינקט, הזוכה במקום השני יקבל מכשיר טלפון חכם מבוסס Windows Phone 7 – הכל מתנת מיקרוסופט. מוכנים? היכון? הצביעו!

Fancy Notes

מחיר: חינם – מפתח: almoginarium – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

אפליקציה המאפשרת להוסיף תזכורות חדשות. לכל פתק שנוסיף, נוכל לבחור צבע מתאים כך שבנוסף לתצוגה צבעונית, נוכל לבנות לעצמנו מערכת בהתאם לסדר העדיפויות שתעיד על חשיבותו של כל צבע. לדוגמה: פתקים צהובים עבור תזכורות, פתקים ורודים עבור משימות, פתקים כחולים עבור משימות דחופות וכך הלאה, בתאם לכל מה שנרצה לזכור.

Photo Send

מחיר: חינם – מפתח: Yuv Apps – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

אפליקציית Photo Send מטרתה לעזור לכם לשלוח תמונות שצילמתם במכשיר לכמה שיותר אנשים, דרך ממשק האימייל המובנה במכשיר ה-Windows Phone שלכם. לחילופין, במידה ותרצו לשמור את התמונה לעצמכם, תוכלו לבצע זאת על ידי שליחת התמונה ישירות לאימייל שלכם. מתאים במיוחד לכל מי שרוצה לשמור מיידית כל תמונה שצילם גם על גבי המחשב האישי שלו, או עבור אלו שחייבים לחלוק כל רגע שתיעדו עם חבריהם ובני משפחותיהם.

Mega Tic Tac Toe

מחיר: $0.99 – מפתח: Noam Behar – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

אפליקציית Super Tic Tac Toe מציגה מספר שדרוגים ואופן משחק מעט שונה ממה שזכור לנו מהעבר. מדובר בדף משובץ בלתי נגמר, כך שאין אפשרות תיקו, אלא אחד השחקנים חייב לנצח את השני על מנת לסיים את המשחק. בנוסף, במקום יצירת טור, שורה או אלכסון של 3 איקסים או עיגולים, יהיה עליכם ליצור רצף של 5 על מנת לנצח. בנוסף, המשחק גם סופר את מספר המהלכים שביצעתם ולא רק האם הצלחתם להשלים את הרצף. המשחק מגיע עם 3 רמות קושי שונות וניתן לשחק נגד המחשב או נגד אחד מחבריכם.

Pocket Guide to Nespresso's Capsules

מחיר: $1.29 – מפתח: ESK4U – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

אפליקציה המבהירה מה בדיוק ההבדל בין צבעי הקפסולה השונים ומהו הטעם שהכי כדאי לבחור בהתאם להעדפתו האישית של המשתמש. האפליקציה מאפשרת לבחור בין גדלי הכוסות הרצויים, סוגי הקפה השונים ולבחור את החוזק המתאים לכם על פי סקאלה של ספרות מ-1 ועד 10 ולאחר מכן למצוא בקטלוג הקפסולות המלא של חברת נספרסו את הסוג המתאים מבין 16 הסוגים הקימיים. האפליקציה חוסכת לכם את הצורך לשנן את כל פרטי הקפסולות השונים כמו גם את הצורך לבדוק בכל פעם מחדש בספר ההפעלה של היצרן. כך שבכל פעם בה תרצו לרכוש קפסולות חדשות – תדעו בדיוק מה להזמין ולמה לצפות.

Cibus

מחיר: חינם – מפתח: Tomer Rotstein – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

למרות שלא מדובר באפליקציה רשמית מטעם סיבוס, עדיין מצליחה לבצע את העבודה ולהציג לרעבים בינינו אפשרויות מגוונות לקראת ארוחת הצהריים. האפליקציה תעזור לכם בבחירת הסעודה, שכן מזהה את המיקום שלכם ויודעת להציג לכם את המסעדות השוכנות באיזורכם, על גבי מפה או ברשימת המסעדות המועדפות שלכם. דרך האפליקציה תוכלו לבצע סינון של כל מאפייני הארוחה, לבצע חיפוש ולמצוא את המנה המועדפת עליכם.

Where Was I

מחיר: חינם – מפתח: Yuv Apps – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

אפליקציית Where Was I תעזור לכם לתעד ולהיזכר בדיוק איפה הייתם לפני שבוע, חודש ואפילו שנה. לאחר ההפעלה האפליקציה פשוט רצה ברקע ועוקבת אחר המיקומים השונים שלכם ושומרת אותם. למרות המגבלה הקיימת שנותנת לאפליקציה לתעד את מיקומכם בהפרשים של 30 דקות ולא פחות, עדיין מדובר בכלי טוב במיוחד עבור אלה ששוכחים אבל רוצים לזכור. לאחר הפעלה ממושכת של האפליקציה תוכלו להסתכל ברשימה גדולה במיוחד של מקומות ולהזכר בדיוק איפה הייתם אתמול בערב, או אפילו היום בבוקר.

Horoscope

מחיר: חינם – מפתח: Mirit Kaufman – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

לא משנה מהי הסיבה בגללה אתם נוטים לדפדפף אל מדור האסטרולוגיה בעיתון, כעת יש דרך הרבה יותר פשוטה וקלה לבדוק מה העתיד צופן בחיקו – באמצעות אפליקציה ייעודית לכך. אפליקציית 'הורוסקופ' מציעה למשתמשים לבחור בין ארבע תחזיות אפשרויות – על פי המזל האסטרולוגי שלהם. בין האפשרויות השונות ניתן לצפות בתחזית אישית וחברתית לשנה הקרובה, חיי האהבה לבעלי זוגיות, חיי האהבה לבודדים וכמובן אפשרות לצפות בתחזית עסקית וכספית ל-2012. חשוב לציין כי האפליקציה עצמה והטקסט שמציגה מופיעים אך ורק באנגלית – כיאה למכשירי Windows Phone – כך שעליכם לקחת זאת בחשבון.

MagniCam

מחיר: חינם – מפתח: Yuv Apps – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

אפליקציית MagniCam נראית בסיסית למדיי, היא מציעה למשתמשים המתקשים בקריאת טקסט אפשרות להגדיל אותו לרמה הרצוייה ולהציג את הטקסט הגדול על גבי מסך הסמארטפון. כל מה שעליכם לעשות הוא להפעיל את האפליקציה, לכוון אל האובייקט אותו אתם מעוניינים להגדיל ולהשתמש בכפתורי המגדלת על מנת להגדיל ולהקטין את התמונה. כמו כן, באפשרותכם לבחור האם התמונה תתפקס אוטומטית על האובייקט המבוקש, או לא. תוכלו לצפות בתמונות המוגדלות בתצורה אופקית או אנכית, בהתאם לנוחיותכם.

Fox News

מחיר: חינם – מפתח: Mirit Kaufman – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

אם אתם מכורים לחדשות עולמיות ורוצים לקבל עדכונים על כל דבר חדש שקרה, אפליקציית Fox News תוכל לספק לכם את הצורך התמידי על ידי אספקת עדכונים שוטפים. בפועל, האפליקציה מציגה לכם את פיד ה-RSS של אתר החדשות, כך שברגע שידיעה חדשה מועלת אל האתר – תוכל לדעת מיידית מה קרה, איפה, למה וכדומה. הפלט מוצג כטקסט רגיל ללא תמונות, כך שמדובר בדרך הקלה והמהירה ביותר לצרוך את המידע. במידה ואתם מעוניינים לקרוא את הכתבה המלאה, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כותרת הכתבה ודפדפן האינטרנט יפתח לכם את האתר, בעמוד המתאים.

Lava Lamp

מחיר: $0.99 – מפתח: ESK4U – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

במידה ואתם רוצים להקל על האווירה או להפיק אור חלש ומעניין, האפליקציה הבאה היא בשבילכם. לאחר ההפעלה יהפוך מכשיר הסמארטפון שלכם למנורת לבה מרשימה שתוכל לדלוק כל עוד תחזיק הסוללה. אפקט הלבה נוצר על ידי וידאו אמיתית של מנורת לבה שצולם למעלה מ-20 דקות, כך שמובטחות לכם צורות מעניינות ואמיתיות לאורך הפעולה. במידה ותבטלו את נעילת המכשיר, תוכלו למעשה להפוך את המנורה למנורת לילה, או פשוט להפוך אותה לשומר המסך שלכם.

RandomNumber

מחיר: חינם – מפתח: Mirit Kaufman – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

כשאומרים לכם לחשוב על מספר מאחד עד 10,000, סביר להניח שתוכלו להיות מקורים מספר מועט של פעמים. במידה ואתם זקוקים למספרים רנדומלים הרבה יותר ממה שדמיינתם, מדוע שלא תתנו לאפליקציה לייצר אותם עבורכם? בדיוק לשם כך נוצרה אפליקציית RandomNumber, שעושה פעולה אחת פשוטה – מציגה למשתמש מספר רנדומלי בין 1 לבין 9,999. אם אתם מעוניינים בטווח מסויים, תוכלו להגביל את האפליקציה על ידי הגדרת רף מינימלי ורף מקסימלי של מספרים. אפליקציה חביבה שיכולה לשרת אנשים בעלי הצורך למציאת מספרים רנדומלים.

Books

מחיר: $0.99 – מפתח: saguiitay – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

אם תמיד חלמתם על ספרייה פרטית, או לחילופין מצאתם את עצמכם אומרים יותר מידי את המשפט "יש לי יותר מידי ספרים", הגיע הזמן לבנות ספריה וירטואלית משלכם. אפליקציית Books מאפשרת לכם ליצור רשימה של כל הספרים שבבעלותכם, כל הספרים שקראתם ואפילו כל הספרים שאתם מעוניינים לקרוא בעתיד. בעזרתה, תוכלו לייבא אל הספריה ספרים מאמזון, עם תמונת השער שלהם ולשמור אותם להתייחסות עתידית. כמו כן, האפליקציה מציגה את מספר הדפים בכל ספר, מחירו באתר אמזון, סוג העטיפה שלו ואת השפה בה הוא כתוב, בנוסף כמובן לשם הספר ושם המחבר.

PercentFinder

מחיר: חינם – מפתח: Mirit Kaufman – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

הגעתם לחנות וראיתם כי יש 70 אחוזים הנחה, אך מתמטיקה בכלל ואחוזים בפרט מעולם לא היו הצד החזק שלכם? כעת לא תצטרכו לשבור את הראש בנסיון להבין מה יהיה המחיר הסופי של המוצר שברצונכם לרכוש. אפליקציית PercentFinder תעזור לכם להבין כמה הנחה בדיוק יש על המוצר ותעזור לכם להגיע לקופה בראש שקט. כל מה שעליכם לעשות הוא להכניס את מחיר המוצר ואת האחוז אותו אתם רוצים לחשב – והתוצאה תופיע מולכם בלחיצת כפתור. נקווה שתשתמשו בה לא רק כדי להקל על עצמכם, אלא גם כדי להבין לעתיד כיצד ניתן לחשוב אחוזים גם ללא סמארפון ביד.

Easy Call

מחיר: חינם – מפתח: Ayden – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

המטרה העיקרית של אפליקציית EasyCall היא לאפשר לנו למצוא איש קשר ולחייג אליו במהירות, על ידי 2-3 לחיצות. האפליקציה מציגה חלון קטן עם רשימת אנשי הקשר שלכם בה אתם יכולים לגלול ולחפש את המשתמש שאיתו אתם רוצים לדבר, בנוסף למקלדת אותיות גדולה שתאפשר לכם להקליד מספר אותיות משם איש הקשר, למצוא אותו ולהתקשר אליו. חשוב לציין כי האפליקציה מגיעה רק עם מקלדת באנגלית, אך סביר להניח שגם אנשי הקשר שלכם כתובים באנגלית במכשיר ה-Windows Phone שלכם. האפליצקיה נועדה בעיקר לנהגים שרוצים לחפש איש קשר בקלות ללא הקלקות מיותרות על המסך (ברמזור אדום כמובן).

ShoeSizeConvert

מחיר: חינם – מפתח: Mirit Kaufman – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

אין ספק שהאפליקציה הבאה קוסמת בעיקר לנשים, אך אנחנו בטוחים שגם גברים יוכלו להתחבר אליה. אם אתם נוהגים לרכוש נעליים באינטרנט, או שאולי אחד מחבריכם מתכנן נסיעה לחו"ל והייתם רוצים שיקנה לכם את הנעליים החדשות של המותג שאתם אוהבים, בוודאי תרצו לדעת איזה מידע כדאי לכם לקנות, כדי שלא תתבאסו כשהנעליים יהיו קטנות \ גדולות מידי. האפליקציה מאפשרת להמיר מידות נעליים מאמריקאיות וקנדיות למידות אירופאיות וכמובן ישראלות וההפך – ממידה אירופאית וישראלית לאמריקאית וקנדית, כך שגם אם אתם מעוניינים להביא מתנה לקרוביכם שנמצאים מעבר לים, תוכלו לדעת בדיוק איזה מידה עליכם לרכוש.

Camera Mirror

מחיר: חינם – מפתח: Yuv Apps – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

לפעמים אנחנו נמצאים בדרך לפגישה חשובה, או אפילו בדרך הביתה ורוצים לדעת אם עלינו לסדר את השיער, לרענן את האיפור או אפילו לבדוק מה קורה עם אותו פצע שראינו בבוקר והאם הוא כבר נעלם. אפליקציית Camera Mirror תוכל לעזור לנו במידה ואין אף מראה בסביבה, על ידי הפעלת המצלמה הקדמית של המכשיר. כמובן שמיותר לציין כי האפליקציה עובדת רק עם מכשירים בעלי מצלמה קדמית, כך שבמידה ואין לכם אחת כזאת במכשיר, יהיה עליכם להמשיך להסתובב ולחפש מראה ממשית, על מנת לבדוק אם אכן הגיע הזמן להתרענן או שאתם עדיין נראים בסדר.

Conan the Librarian

מחיר: $0.99 – מפתח: ESK4U – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

אם אתם זקוקים לקצת שקט ושלווה, בוודאי תשמחו לגלות שיש אפליקציה שיכולה לעזור לכם בכך. קונן הספרן היא אפליקציה שלמעשה מאזינה לרעשי הרקע סביב מכשיר הסמארטפון, על ידי שימוש במיקרופון המובנה. כאשר האפליקציה מזהה שהרעש מסביב חזק מידי, קולו של 'קונן הספרן' יבקש מכולם להיות בשקט. ככל שעוצמת הרעש תתגבר, כך יתגבר גם קונן וידרוש שקט מסביבו. האפליקציה מסוגלת לנטר את הרעש גם במידה והמסך נעול, כמו גם תוכלו להפעיל את קונן ידנית באמצעות הכפתורים המובנים. את קונן מגלם כמובן ארנולד שוורצנגר, כך שהאפליקציה יכולה לשמש גם עבור בדיחה בישיבות המשרד, במידה והם מתלהטות יתר על המידה כמובן.

Pango Phone

מחיר: חינם – מפתח: Yuv Apps – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

אפליקציה המיועדת לעזור לנהגים להפעיל את שירותי החניה של פנגו, ללא הצורך להתקשר אל שירות הלקוחות. באמצעות האפליקציה, המגיעה בשפה העברית, ניתן לשלוח הודעת SMS שתורה על הפעלת שירותי החניה של חברת פנגו. למרות שלא מדובר על אפליקציה רשמית מטעם החברה, יכולה לעזור לכל אותם נהגים שכבר יצאו מהרכב ושכחו להפעיל את החניה, כמו גם לחסוך עבורכם זמן ולאפשר לכם שליחת הודעת סמס בעברית, גם ממכשיר ה-Windows Phone שלכם. באמצעותה תוכלו לעקוב אחר התחלת החניה וגם להפסיק אותה ישירות מהאפליקציה, ללא הסתבכות מיותרת וללא חיוג אל מרכז השירות.

Calories Calculator

מחיר: חינם – מפתח: almoginarium – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

אם התחלתם לאחרונה דיאטה ואינכם בטוחים איזה מאכלים כדאי לכם להכניס לפה, כמה קלוריות מכילים והאם הם בריאים עבורכם – אפליקציית Calories Calculator תוכל לעזור לכם לשמור על הרגלי אכילה בריאים ולרדת את הקילוגרמים המיותרים תוך זמן קצר. האפליקציה מציגה את כמות הקלוריות, שומנים וחלבונים שיש בכל מאכל שעולה על דעתכם – כל מה שעליכם לעשות הוא פשוט לחפש את סוג האוכל המבוקש ברשימה, באנגלית כמובן ומיד יוצגו לכם הערכים המבוקשים. אנו ממליצים לכם להזהר, שכן רוב המאכלים הטעימים הם בדרך כלל המסוכנים ביותר וצפייה בערכים התזונתיים שלהם עלול לגרום לכם להבין מדוע הם נחשבים ל-לא בריאים בכלל.

Timer

מחיר: חינם – מפתח: Mirit Kaufman – קישור להורדה

מקור: דף האפליקציה

רוצים לחשב את הזמן שלוקח לכם להקיף את השכונה בריצה? לבדוק כמה זמן לוקח לכם לבצע 20 שכיבות שמיכה? או אולי בכלל אתם מעוניינים לבדוק תוך כמה שניות תוכלו לבלוס קרמבו שלם? לכל אלה, תזדקקו לטיימר. מלבד הפונקציה הבסיסית של מדידת הזמנים, אפליקציית טיימר תאפשר לכם לסמן 'זמני מפתח'. לדוגמה, בעזרתם תוכלו לבדוק כמה זמן לקח לכם לסיים את הקרמבו הראשון, כמה זמן לקח לכם לסיים את השני וכמה זמן בסך הכל 'בזבזתם' באכילת קרמבואים. למרות שאין ספק שמדובר בפעילות כיפית, אנחנו ממליצים להשתמש באפליקציית טיימר דווקא לדברים מעט יותר ספורטיבים, או לפחות קצת פחות משמינים.

הצביעו והשפיעו!

כדי להצביע, הכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו ובחרו את האפליקציה המועדפת עליכם. ההצבעה תסתיים ביום שני, ה-20 בפברואר 2012, בשעה 23:00.


תחרות Windows Phone App Challenge בחסות מיקרוסופט


בכמה הזדמנויות אתה מוזמן להיות שותף במערכת הפעלה שהולכת להוביל את השוק? מיקרוסופט ו – Newsgeek מכריזים על תחרות פיתוח אפליקציות ל – Windows Phone. במהלך התחרות אתה מוזמן לפתח ולהעלות אפליקציה/ות לMarketplace (חנות האפליקציות של Windows Phone) ולהגיש אותם לתחרות. בכל שבוע, מידי יום שני, יוכרז ב – Newsgeek המנצח השבועי שיזכה בסקירה של האפליקציה ובמתנה שבועית מתחלפת. אחת לחודש, יוכרז המנצח של החודש שיקבל מכשיר Windows Phone. בתום שלושת חודשי התחרות נכריז על המנצח שיזכה ב-Xbox 360 SLIM 4GB + Kinect.

Windows Phone מביא חווית משתמש ייחודית בחיבור לרשתות חברתיות, תחביבים, משפחה ועבודה ושם את האנשים במרכז. גרסת Windows Phone 7.5 (מנגו) מוסיפה כ – 500 יכולות חדשות למשתמשים ועם יותר מ – 1500 APIs חדשים למפתחים.

כדי להתחיל לעבוד כל מה שצריך לעשות זה להוריד את סביבת הפיתוח מהאתר הרשמי של המפתחים ב–App Hub. ניתן למצוא פרטים נוספים ומדריך פיתוח בעברית בקישור הבא.

הצטרפו לקצב שסוחף את המפתחים בעולם כולו. 

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

2 תגובות על "Windows Phone App Challenge: האתגר הסופי"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
אמיר
Guest

ברצינות עכשיו, את מי זה מעניין אפליקציות וינדוס פון ??
לאף אחד אין את המכשיר בארץ. לא חבל על כל העבודה שלכם ?

קוקו
Guest

השוק בחול מספיק גדול

wpDiscuz

תגיות לכתבה: