גרסת ה-Release Candidate של Windows 7 בקרוב ברשת

עמוד ההורדה של גרסת ה-RC של מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט “דלף” השבוע לרשת. כאילו שזה לא מספיק, אז גם גרסת 7068 כבר מסתובבת לה באופן חופשי ברשת.

מוקדם יותר השבוע דווח כי אתר מיקרוסופט העלה  את עמוד ההורדה של גרסת ה-Release Candidate של מערכת ההפעלה החדשה Windows 7. זוהי הפעם השנייה ש”טעות” מסוג זה מתקיימת לאחר שגם עמוד ההורדה של גרסאת ה-Beta נתן הופעה מקדימה דומה כחודש לפני היציאה הרשמית. העמוד החדש שתוארך ל-מאי 2009 מצביע על כך שהשחרור המיועד של הגרסה אכן מיועד לחודש מאי ולא לאפריל כפי שהעלו השערות קודמות. העמוד הורד מהאוויר כמה שעות לפני שהספיק לעורר רעש רב, אך מספר אנשים הספיקו לתפוס את המחדל ולהביא כמה פרטים מתוך עמוד ההורדה. נראה כי דרישות החומרה של גרסת ה-RC לא השתנו בהרבה מגרסת ה-BETA והגרסה תהיה זמינה בשפות אנגלית, גרמנית, יפנית, ערבית והודית בגרסאות של 32 ו-64 ביט. כמו כן, נראה כי הגרסה תגיע עם תאריך תפוגה של שנה שיסתיים ביוני 2010 (לאחריו גרסת ה-RC לא תהיה שמישה).

windows_7_build_7068-thumb-640x307-3983

בהמשך לכך, גרסת Build 7068 (שלפי ההשערות קרובה מאוד או אולי אפילו זהה לגרסת ה-RC) דלפה בתחילת השבוע לרשת ובלוגר יפני בשם שינובו טאקאשי כבר הספיק להעלות כמה תמונות מסך מהגרסה החדשה.

ה-Build החדש כבר רץ על המחשב הנייד שלי מזה מספר שעות ועושה רושם שהוא אכן משפר בצורה משמעותית את יציבות המערכת (היא כבר לא קורסת בכל Hibernate, אלא רק פעם אחת מתוך שלוש-ארבע פעמים). גרסת ה-IE המעודכנת המגיעה עם ה-Build החדש אכן מהירה יותר ויציבה יותר באופן משמעותי, אך האתרים שעשו בעיות עם הגרסה הקודמת נראים מעוותים גם בגרסה הנוכחית (הדבר תוקן לרוב כאשר הופעל מצב התאימות ל-IE7).

יניב פלדמן

צ'יף-גיק ועורך ראשי. יזם, סטטיסטיקאי חובב, טכנולוג בדם, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ו-Microsoft MVP בתחום אבטחת מידע. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

4 Comments on "גרסת ה-Release Candidate של Windows 7 בקרוב ברשת"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
facebook-569184375
Guest

ניסיון

אתי
Guest

אם אני נהנית כרגע ממערכת יציבה (טפו טפו וכו') עם 7057, שווה בכ”ז לשדרג ל-7068 או לחכות ל-RC1?

Niv Calderon
Guest

אני נהנה מהבילד 7000, שמעתי רק טובות על 7068,
יש זמן עד הרליס קנדידייט, זו דעתי

מישל
Guest

חברים, מה קרה לכם? Windows 8 יצא כבר ממזמן ואתם מדברים על 7 ?

wpDiscuz

תגיות לכתבה: