Windows Phone App Challenge: בחירת הקהל

אנו מזמינים אתכם לבחור את האפליקציה הזוכה בתחרות Windows Phone App Challenge

מקור: יח"צ

פוסט זה מתפרסם כחלק מתחרות Windows Phone App Challenge. יודעים לפתח אפליקציות למובייל? פתחו אפליקציה ל-Windows Phone, הגישו אותה לתחרות ואולי תזכו בפרסים שווים וסקירה של האפליקציה שלכם בניוזגיק. רוצים לשמוע עוד?


כחלק מתחרות Windows Phone AppChallenge, אנו מציגים בפניכם מידי שבוע סיקור הנוגע לאפליקציות הישראליות הפופולאריות ב-Windows Market. כעת, בסיום החודש השני של התחרות, אנו חושפים בפניכם את עשר האפליקציות שהוגשו במהלך החודש ומבקשים מכם לקחת חלק בתחרות.

עליכם להכריע מי מבין האפליקציות ראויה לזכות בתואר "אפליקציית החודש של Windows Phone Challenge". הזוכה בבחירת הקהל החודשית יקבל מכשיר טלפון מבוסס Windows Phone מתנת מיקרוסופט. מוכנים? היכון? הצביעו!

LockMyPasswords

מקור: דף האפליקציה

מחיר: $0.99 – מפתח: almoginarium – קישור להורדה

ניתן להניח כי במידה ואתם חרדים לפרטיות שלכם, אתם משתמשים בסיסמה שונה עבור כל אתר ושירות. במידה וזה נכון, ניתן להניח כי לפעמים אתם מוצאים את עצמכם טועים שוב ושוב בעת הכנסת הפרטים לאתר מסויים, פשוט בגלל שאתם כבר לא מצליחים לעקוב אחר כל הסיסמאות השונות. בדיוק עבור כך, פותחה האפליקציה הבאה, העוזרת לכם לשמור את כל הסיסמאות במקום אחד.

Sums

מקור: דף האפליקציה

מחיר: $1.29 – מפתח:CodeValue – קישור להורדה

חובבי משחקי החשיבה מביניכם בוודאי ישמחו לגלות שמתמטיקה יכולה להיות כיפית ומאתגרת. אם אתם בנסיעה, מעוניינים לאתגר את עצמכם או במידה ותרצו לנסות ולהלהיב את הילדים או האחיינים שלכם בנושא החיבור והחיסור – הכירו את Sums, ככל הנראה מה שעתיד להיות ההתמכרות הבאה שלכם – משחק הלוח Sums המצריך בו אנו צריכים לצבור את הסכום הגבוה ביותר על ידי פעולות חיבור וחיסור.

ExContacts

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: almoginarium – קישור להורדה

אפליקציה המאפשרת בקלות לראות את כל אנשי הקשר שלך במקום אחד, דרכו תוכלו לבחור האם אתם מעוניינים לבצע בין שיחה, לשלוח הודעת SMS, אימייל או אפילו לחפש את איש הקשר ברשת. מדובר על רשימת אנשי קשר המסוגלת לתת לנו מעט יותר מסתם מספר הטלפון של אחד מחברינו ודרכה אנו יכולים לבצע את הפעילויות הנפוצות ביותר – בכפתור אחד.

Weight Converter

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: almoginarium – קישור להורדה

אם אתם נמצאים בטיול מעבר לים, מדברים עם החבר האמריקאי שלכם, צופים בקומדיה האהובה עליכם שצולמה בארה"ב או מנסים להכין מתכון על פי אתר בריטי, ניתן להניח כי מידי פעם יצא לכם להתקל במידות שאינכם מכירים. במידה ותמיד רציתם לדעת כמה פאונדים יש בגרם, מה ההבדל בין קילו לטון, כיצד תוכלו לגלות את ההבדלים ביניהם וכמה כל אחד מהם מכיל, כעת תוכלו לעשות זאת בלחיצת כפתור.

Phone Locator

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: Yuv Apps – קישור להורדה

לפעמים נראה כי הדבר שאנחנו נהנים ממנו הכי הרבה הוא למתוח את חברינו באמצעות אלמנטים שונים. אפליקציית Phone Locator תעזור לנו לקחת את הבדיחות והמתיחות לשלב הבא. למעשה מדובר באפליקציה שמציגה את עצמה כ"מוצאת טלפונים", אך ההבדל העיקרי בינה לבין שאר התוכנות בשוק הוא שהיא איננה מתיימרת באמת למצוא את מכשירכם במידה ואבד, אלא מיועדת לעבוד על חבריכם ולזהות היכן הם נמצאים כעת, כל עוד הם יושבים לידכם.

HebSMS

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: RootsOrigin – קישור להורדה

משתמשי Windows Phone ובעיקר ישראלים בוודאי מאוכזבים מהעובדה שעד היום למערכת ההפעלה אין תמיכה מלאה בעברית. שכן המשתמשים אינם יכולים להקליד הודעות, סטטוסים או אפילו מילות חיפוש בעברית. אם אתם חלק מהרוב הזה, בוודאי תשמחו לגלות שלפחות בגזרת כתיבת SMS – יש פתרון שאפילו מוצע חינם.

Pop Spin

מקור: דף האפליקציה

מחיר: $0.99 – מפתח: banana – קישור להורדה

פופ ספין הוא משחק, המשתמש בחיישני הטלפון על מנת להלחם בסביבונים אחרים. לאחר ההפעלה, נתבקש לסובב את הסביבון ולשלוט בו באמצעות המכשיר – יהיה עלינו להזיז אותו פיזית ימינה, שמאלה, למעלה ולמטה כדי לייצב את הסביבון שלנו ולפגוע בסביבונים האחרים. משחק פשוט המתאים לילדים וכולל טבלת שיאים און ליין שבה ניתן לראות תוצאות של שחקנים מכל רחבי העולם.

My Contact Info

מקור: דף האפליקציה

מחיר: $0.99 – מפתח: Yuv Apps – קישור להורדה

במידה ואתם יוצאים להרבה כנסים, או שהרבה פעמים אתם מוצאים את עצמכם מחליפים פרטים עם אחרים – האפליקציה הזאת נועדה עבורכם. היא מייצרת כרטיס ביקור וירטואלי, אותו ניתן לשתף כקוד QR לסריקה מהירה, או כ-Vcard להעברה דרך האימייל. ממשק העדכון של פרטי המשתמש מזכיר את הממשק המובנה של Windows Phone ליצירת אנשי קשר, כך שהוא קל ונוח לתפעול.

SelfTimer++

מקור: דף האפליקציה

מחיר: $0.99 – מפתח: Yosi Havia – קישור להורדה

תוספת למצלמה המאפשרת לנו לדחות את מועד הצילום בכמה שניות. לאחר לחיצה על כפתור הצילום במצלמה, תופיע ספירה לאחור שרק בסיומה המצלמה תצלם. במידה ואתם מעוניינים בצילומים קבוצתיים, במקום לבקש מזרים שיצלמו אתכם – תוכלו להשתמש בפונקציה הזאת. אל הגדרות האפליקציה ניתן לגשת ישירות מהמצלמה והיא מאפשרת בין היתר גם לצלם מספר סטים של תמונות – 2, 3, 4, או חמש תמונות ברצף.

Big Contacts

מקור: דף האפליקציה

מחיר: $1.99 – מפתח: Yalla Apps – קישור להורדה

במידה ואתם מוצאים שמסך המכשיר שלכם קטן מידי עבורכם, בוודאי תשמחו להשתמש באפליקציה הבאה. היא מגדילה את אנשי הקשר שלנו ומציגה את שמותיהם בפונט גדול, כמו גם את הודעות האימייל שלנו ואת מספרי הטלפון שאנו מחייגים. בנוסף להגדלה המשמעותית, ניתן ישירות דרך האפליקציה לבצע שיחות, לשלוח הודעות SMS ואימייל ולהעתיק מספר וכתובות אימייל, על מנת שתוכלו לשלוח לאחרים.

 

הצביעו והשפיעו!

כדי להצביע, הכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו ובחרו את האפליקציה המועדפת עליכם. ההצבעה תסתיים ביום ראשון, ה-18 בדצמבר 2011 בשעה 23:00.


תחרות Windows Phone App Challenge בחסות מיקרוסופט


בכמה הזדמנויות אתה מוזמן להיות שותף במערכת הפעלה שהולכת להוביל את השוק? מיקרוסופט ו – Newsgeek מכריזים על תחרות פיתוח אפליקציות ל – Windows Phone. במהלך התחרות אתה מוזמן לפתח ולהעלות אפליקציה/ות לMarketplace (חנות האפליקציות של Windows Phone) ולהגיש אותם לתחרות. בכל שבוע, מידי יום שני, יוכרז ב – Newsgeek המנצח השבועי שיזכה בסקירה של האפליקציה ובמתנה שבועית מתחלפת. אחת לחודש, יוכרז המנצח של החודש שיקבל מכשיר Windows Phone. בתום שלושת חודשי התחרות נכריז על המנצח שיזכה ב-Xbox 360 SLIM 4GB + Kinect.

Windows Phone מביא חווית משתמש ייחודית בחיבור לרשתות חברתיות, תחביבים, משפחה ועבודה ושם את האנשים במרכז. גרסת Windows Phone 7.5 (מנגו) מוסיפה כ – 500 יכולות חדשות למשתמשים ועם יותר מ – 1500 APIs חדשים למפתחים.

כדי להתחיל לעבוד כל מה שצריך לעשות זה להוריד את סביבת הפיתוח מהאתר הרשמי של המפתחים ב–App Hub. ניתן למצוא פרטים נוספים ומדריך פיתוח בעברית בקישור הבא.

הצטרפו לקצב שסוחף את המפתחים בעולם כולו. 

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: