מיקרוסופט מתחרטת: בוחני הבטא של חלונות 7 יקבלו עותק חינם

בהודעה קצרה בבלוג צוות הפיתוח של חלונות, הודיעה מיקרוסופט על שינוי בנוגע לחלוקת העותקים של חלונות 7 לבודקי הבטא של מערכת ההפעלה כאשר כעת, הוחלט לספק לכל אחד מהבודקים גרסה מלאה של חלונות 7 בגרסת Ultimate ללא תשלום.

windows-7-and-windows-server-2008-r21כפי שדיווחנו בשבוע שעבר, בעת ההכרזה על גרסת ה-RTM של חלונות 7, הודיעה מיקרוסופט כי בוחני הבטא יזכו בהנחה של 50% במכירה המוקדמת של מערכת ההפעלה החדשה כתמורה לעבודתם בבדיקת גרסאות הבטא וה-RC. כתגובה, בוחני הבטא, שהיו גם כך ממורמרים על החלטת החברה ליצור קבוצת עליתה לצורך הבדיקות וההרגשה שמיקרוסופט לא באמת נותנת את תשומת ליבה לבודקי הבטא ששוחררה לציבור הרחב, הביעו מחאה על ה”פיצוי” הבלתי הולם שקיבלו על עבודתם.

בהודעה קצרה בבלוג צוות הפיתוח של חלונות, כתב ברנדון לבלנק שמיקרוסופט החליטה להפגין את תודתה לבוחני הבטא ולכן תספק לכל אחד מהם גרסה מלאה של חלונות 7 בגרסת Ultimate ללא תשלום. חשוב להדגיש כי העותק החינמי יינתן רק לבוחני הבטא שהוזמנו לתהליך הבדיקה ובחנו את הגרסאות כאשר הן לא היו בשלב ה-Public. כלומר, במידה וסתם הורדתם את גרסת הבטא או ה-RC כאשר הם הוכרזו כגרסאות בדיקה פומביות, אינכם זכאים לעותק חינם.

בקבוצת הדיון של בודקי חלונות 7, נכתבה הודעה המסבירה מי בדיוק זכאי לעותק חינם וכיצד ניתן יהיה לקבל אותו. לפי ההודעה שפורסמה, כל המוזמנים לבדיקות הבטא בגרסתה האנגלית ובדיקות המיני-בטא של הגרסאות בשפות השונות יהיו זכאים לעותק חינם. העותק שיוצא יהיה עותק מלא (לא שדרוג) של חלונות 7 בגרסת Ultimate לשימוש אישי ולא למכירה (Resell). על-מנת לקבל את העותק, ניתן יהיה להוריד את הגרסה המלאה כמו גם מפתח (Product Key) להפעלת גרסת ה-Ultimate באמצעות אתר ה-Connect החל מתאריך ה-6 לאוגוסט. כמו כן, מיקרוסופט שמרה בצד מספר עותקי Retail בקופסאות לבוחני הבטא שמעוניינים כאשר אלו יחולקו על-בסיס מבקש-ראשון-מקבל-ראשון. כמו כן, צויין בהודעה כי במידה ותבקשו לקבל עותק Retail, התהליך עלול להתעקב עקב הצורך לייצר ולארוז את המוצרים, מה שאומר שתקבלו את העותק שלכם בתאריך היציאה הרשמי של מערכת ההפעלה, ה-22 באוקטובר, אם לא מאוחר יותר.

לפוסטים נוספים:

Windows 7 ו-Windows Server 2008 כבר כאן
מיקרוסופט תאפשר בחירת דפדפנים בהתקנת חלונות 7
מיקרוסופט כותבת דרייברים בקוד פתוח ללינוקס

יניב פלדמן

צ’יף-גיק ועורך ראשי. יזם, סטטיסטיקאי חובב, טכנולוג בדם, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ו-Microsoft MVP בתחום אבטחת מידע. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: