משרות שלא פורסמו, דיסקרטיות ומהירות: היתרונות של חיפוש עבודה עם חברה

לחיפוש עבודה באמצעות חברות השמה יש יתרונות רבים, ומשרות מתחת לרדאר שלא מתפרסמות בחוץ הן רק אחד מהם. אז למה בכלל צריך חברות השמה, ואיך הן יכולות לעזור לכם להגיע להרבה יותר חוזים בזמן יותר קצר?

אז למה בכלל צריך חברות השמה? (צילום: pixabay)

אם אתם מחפשים עבודה בימים אלה, סביר להניח שאתם עושים את זה לבד – מצוידים בקורות חיים ופרופיל לינקדאין מושקע, ואולי גם נעזרים בחבר או חברה שיזרקו עליכם מילה טובה במקום העבודה שלהם. אבל תתפלאו, גם בשוק שנהנה מביקוש למועמדים, ואולי דווקא במצב הזה, יש גם יתרונות לעבודה עם חברות השמה.

נכון, יש מי שיעדיפו לחפש את המשרה הבאה שלהם בעצמם. לדוגמה, אנשים שכבר צברו ותק בענף והם מקושרים, או מי שחיפוש עצמאי נותן להם תחושת שליטה גדולה יותר. אבל חיפוש עבודה זאת עבודה במשרה מלאה, ויש מי שיגלו שחיפוש עבודה באמצעות חברות השמה הוא פרודוקטיבי בהרבה עבורם ושיש לו כמה יתרונות שהם לא היו מודעים אליהם.

קודם כל, לא כל המשרות מתפרסמות בחוץ, ויש לכך כל מיני סיבות שעובדות לטובתכם. עוד יתרון הוא המידע הפנימי שלא מתפרסם, כמו אילו דרישות הן באמת חובה ואילו סתם מנפחות את המודעה.

עכשיו תבואו ותשאלו: מה ההבדל בין לשלוח קורות חיים למודעה באופן עצמאי, לבין לשלוח אותם לאותה משרה דרך חברת השמה? אז תשמעו: ההבדל הוא עצום, והעובדה שהקובץ שלכם לא יישכח בתחתית המיילים – אלא ממש ייקרא בקפידה – היא רק חלק מהסיפור.

אז איך נראה תהליך חיפוש עבודה עם חברת השמה, איך זה יכול לעזור לכם לבקש שכר גבוה יותר ולמה אתם ממש לא צריכים לחשוש שהבוס הנוכחי שלכם יגלה?

הכתבה בחסות Gotfriends

בואו לעבוד בסטארטפים המובילים בישראל ולעשות את האקזיט הבא שלכם.
Gotfriends הינה חברת ההשמה הגדולה בישראל בגיוס לסטארטאפים וחברות הייטק חדשניות.
אנו מחוברים למרבית המשרות הטכנולוגיות שקיימות בשוק בתחומים הכי חמים: Cyber, Medical, אלגוריתמים ועוד (בעיקר לאלו שנמצאות מתחת לרדאר).
צוות מקצועני הגיוס שלנו ידע להתאים לכם את המשרה המדויקת עבורכם ויסייע לכם לחסוך זמן יקר על חיפוש קדחתני בלוחות דרושים הייטק. בנוסף הצוות יסייע לכם במשא ומתן על השכר, על האופציות ועל התנאים הנלווים – אנחנו שמים את המועמדים שלנו במרכז תוך כדי שקיפות, דיסקרטיות וליווי אישי לכל אורך התהליך. אנחנו מסייעים לאלפי מועמדים מידי שנה להתקדם בקריירה (בתפקיד, בתנאים) ועושים זאת במקצוענות ובעיקר עם חיוך.

שירי וקס Gotfriends

שירי וקס – מנכלית חברת ההשמה גוטפרנדס - חיה ונושמת את התחום של גיוס טכנולוגי כבר עשרים שנים. מאמינה גדולה בתחום הגיוס כמקצוע ובזכות שלנו ללוות אנשים בצומת משמעותית בחייהם. מסייעת בהצלחה למאות סטארטאפים המחפשים לגייס את הטאלנטים המוכשרים בשוק. מנהלת קהילות חדשנות, יצירתית בפיתוח מקורות גיוס וסורסינג, אלופה במיתוג מעסיק, מרצה באירועים וכנסים, אופטימית מושבעת.

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: