כמה שווה שם המותג גוגל?

חברת Millward Brown Optimor פרסמה את הדוח השנתי שלה בנושא מיתוג, BrandZ Top 100, המדרג את המותגים השווים ביותר בעולם, ואת ערכם הדולרי. בראש הרשימה, ניצבת כמובן ענקית האינטרנט, גוגל.

מקור: Tech Crunch

מקור: Tech Crunch

חברת Millward Brown Optimor פרסמה את הדוח השנתי שלה בנושא מיתוג, BrandZ Top 100, המדרג את המותגים השווים ביותר בעולם, ואת ערכם הדולרי. בראש הרשימה, ניצבת כמובן ענקית האינטרנט, גוגל, שהמותג שלה מוערך בכ – 100 מיליארד דולר. המותג מיקרוסופט, מדורג מיד אחריה בערך של 76 מיליארד דולר. עוד מראה הדוח כי ערך המותג גוגל עלה בכ-16% לעומת 8% בלבד שמותג מיקרוסופט השיג בתקופה מקבילה.

שימו לב, לא מדובר בערך החברה עצמה, אלא רק בערך במותג. כמו כן, יש לזכור כי גוגל שמה את שם המותג שלה כמעט על כל מוצריה, בעוד מיקרוסופט משתמשת בשמות מותגים נוספים כגון Bing, Windows ועוד.

מותגים מוערכים נוספים בתחום הטכנולוגיה, על פי הדוח כוללים את IBM,Apple, Vodafone,Nokia, Blackberry, HP, SAP, Intel, וגם חברת Oracle. מעבר ל-25 המותגים המובילים, אפשר למצוא את Amazon אשר הוכתרה כמותג העולה בתקופה הקצרה ביותר השנה.

תוכלו לקרוא עוד בנושא אינטרנט ומדיה חברתית:

פייסבוק וסלולר ישנו את עתיד הפרסום
טוויטר הפעילה שירות URL Filtering
מי המותג המוביל במדיה חברתית?

מורן בר

מייסדת ומנהלת החברה, יזמית בעלת נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בתחום האחסון והתקשורת ובעולם המדיה החברתית. היתה שותפה למיזמי אינטרנט גדולים וביניהם אתר 2eat הישראלי. בוגרת ממר"מ ועו"ד העוסקת בתחום דיני הפרטיות וטכנולוגיה.

הגב

2 Comments on "כמה שווה שם המותג גוגל?"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
trackback

[…] כמה שווה שם המותג גוגל מיקרוסופט משחררת גרסת RC עבור Windows XP mode לחלונות 7 מנוע החיפוש Cuil חוגג שנה מתויג כ: aero, Apple, chrome, Firefox, Google, HTML 5, Microsoft, Netbook, omnibox, Safari, לנובו blog comments powered by Disqus var disqus_url = ‘http://www.newsgeek.co.il/new-beta-chrome-browser/ ‘; var disqus_container_id = ‘disqus_thread’; var facebookXdReceiverPath = ‘http://www.newsgeek.co.il/wp-content/plugins/disqus-comment-system/xd_receiver.htm’; var DsqLocal = { ‘trackbacks’: [ ], ‘trackback_url’: ‘http://www.newsgeek.co.il/new-beta-chrome-browser/trackback/’ }; […]

trackback

[…] עוד בנושא אינטרנט ומדיה חברתית האצבע החדשה של גוגל. כמה שווה שם המותג של גוגל חיפוש ממוקד יותר עם Statussearch מתויג כ: pearanalytics, Twitter, […]

wpDiscuz

תגיות לכתבה: