4 אפליקציות ישראליות חדשות ומומלצות – אחת מהן תעשה לכם סדר בעולם הקריפטו

הפעם במדור: אפליקציה שתכניס אתכם לעולם הבלוקצ’יין, כזו שתמנע מכם לגווע מרעב, משחק טריוויה ממכר ואחת נוספת שתוודא שכשהילדים משחקים בסמארטפון, הם יעשו משהו מועיל על הדרך

A+ Kids

מקור: A+ kids

1. A+ Kids – לגדול חכם יותר

האפליקציה A+ Kids רותמת את כוחותיה של הבינה המלאכותית על מנת ללמד ילדים בגילאים 4-8 אנגלית, חשבון, מדע ו’עובדות החיים’. הרעיון הוא להעביר חומר לימודי ‘יבש’ באמצעות קטעי וידאו מתוכניות מוכרות ואהובות על ידי ילדים כמו גם משחקים, כך שבזמן שהם משחקים וצופים הם גם סופגים מידע רלוונטי תוך כדי. השימוש בבינה מלאכותית בא לידי ביטוי באלגוריתם אשר בוחן את הילדים במספר מדדים, ומוודא את מידת ההבנה שלהם בכל נושא; אם יזוהה כי ילד נכשל בנושא מסוים, יוצג בפניו שוב המידע בדרכים שונות ומגוונות, עד שהמסר יקלט. כמו כן, להורים יש אגף משלהם בו הם יכולים לקבל דיווח על הישיגי ילדיהם ולהנחות את המערכת האם לתת העדפה לנושאי לימוד ספציפיים.

מחיר: 13.90 עבור מנוי חודשי

הורדה לאנדרואיד | הורדה ל-iOS

A+ Kids

מקור: A+ Kids

2. Cryptonomy -כי יש עולם מעבר לביטקוין

כולם מדברים על ביטקוין, אבל כמעט ואף אחד לא מדבר על הטכנולוגיה שמאפשרת את השימוש באותו מטבע (בלוקצ’יין) ועל שלל מטבעות קריפטוגרפיים אחרים המוצעים בשוק. בעזרת אפליקצית Cryptonomy תוכלו ללמוד, לעקוב ולהתדיין בנוגע לכל דבר בעולם הקריפטו. בין התכונות של האפליקציה ניתן למנות את האפשרות ליצירה ומעקב של פורטפוליו עם רווחים והפסדים של כל פריט, קבלת מידע פרטני לכל מטבע לפי שוק וטווח תאריכים, קריאת חדשות, השתתפות בפורומים וצ’אטים, צפייה ברשימת ICO’s שמתקיימות או יתקיימו ו’אקדמיה’ עם קורסי וידאו שיעזרו לכם ללמוד עוד קצת על התחום.

מחיר: חינם

הורדה לאנדרואיד | הורדה ל-iOS

Cryptonomy

מקור: Cryptonomy

3. WhaToEat – לשדרג את מה שיש בבית

אם אתם לא מתגוררים בסביבת סופר, נתקפתם רעב בשעה מאוחרת בלילה והכל כבר סגור או שהתנדבתם לארח בסופ”ש וגם אז – הכל סגור, WhaToEat עשויה לסייע; האפליקציה מציעה למשתמשים מתכונים בהתאם למצרכים הזמינים להם בבית (מה שכמובן תצטרכו להזין), כאשר כל המתכונים מבטיחים להיות קלים וברי ביצוע. כל המתכונים מסודרים לפי מצרכים, רמת הקושי וזמן ההכנה והם מספיק מגוונים כדי להתאים גם לצמחוני, טבעונים וקרניבורים.

מחיר: חינם

הורדה לאנדרואיד | הורדה ל-iOS

WhaToEat

מקור: WhaToEat

4. Six – טריוויה 6 שניות

אם נמאס לכם מהתצורות הרגילות של משחקי טריוויה למיניהם, אפליקצית Six בהחלט מכניסה לתחום משב רוח רענן; ראשית, היא מתבססת על שאלות של נכון או אל נכון; ויש לכם 6 שניות בלבד לבחור האם אמרה מסוימת היא נכונה או לא באמצעות הממשק המוכר מטינדר; החליקו את כרטיסית השאלה ימינה אם התשובה נכונה, או שמאלה לתשובה לא נכונה. בכל סיבוב תקבלו 3 הזדמנויות עד לפסילה, ולא הצלחנו למצוא באגף ההגדרות את האפשרות לשנות את רמת המשחק (כרגע יש רמה אחת לכולם).

מחיר: חינם

הורדה לאנדרואיד | הורדה ל-iOS

מקור: עמוד האפליקציה, Six

 

הילה חיימוביץ׳

גיקית, Deal With It

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: