ניהול אוטומטי לסמארטפון ומציאת הנחות [אפליקציות כחול לבן]

ארבע אפליקציות לניהול הסמארטפון, מציאת מבצעים והנחות, התנתקות מהנייד וחזרה אל העולם האמיתי וניהול אנשי קשר בזמן מוקצב מראש.

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

AutomateIt

מחיר: חינם – מפתח: SmarterApps Ltd

מקור: דף המוצר

מקור: עמוד האפליקציה

הורדה לאנדרואיד

מה הדבר שאנחנו תמיד רוצים ממכשיר הסמארטפון שלנו? שיהפוך ליותר חכם, ואולי אפילו יכין לנו כוס קפה. אז בזמן שאנחנו מחכים לקפה המדובר, אנו מציגים בפניכם אפליקציה שתעזור למכשיר שלכם להתנהל בצורה הרבה יותר חכמה, מבלי שתצטרכו לעשות כלום.

האפליקציה מאפשרת להפוך את המשימות היום-יומיות של המשתמשים לאוטומטיות. כך לדוגמה, בעת פגישה ידע המכשיר לעבור למצב שקט באופן אוטומטי, ברגע שהסוללה תגיע לאחוזים נמוכים במיוחד ידע המכשיר לסגור אפליקציות מסויימות הצורכות יותר סוללה, והאפליקציה תוכל לפתוח עבורכם את נגן המוזיקה אוטומטית כאשר תחברו אליו את האוזניות. היתרון המשמעותי כאן הוא במרקטפלייס הפנימי, המאפשר למשתמשים ליצור ולשתף את החוקים שלהם עם שאר המשתמשים – וכך בעצם לעזור לכם לגלות יותר ויותר הגדרות שלא הייתם מודעים אליהן בעבר.

יתרון: האפליקציה מכילה יותר מ-3,000 חוקים והגדרות אוטומטיים שרק מחכים עבורכם להגדיר אותם ולהתחיל להשתמש בהם, על מנת להתעסק פחות עם המכשיר שלכם, ויותר עם המשימות העומדות בפניכם.

חסרון: בעוד שנדמה כי מדובר באפליקציה האידיאלית עבור כל המשתמשים, החסרון לדעתנו נעוץ בעיצוב. אז נכון, מדובר באפליקציה שמיועדת להיות שימושיות יותר ממעוצבת, אבל הצבעים החזקים עם הפונטים הקטנים הקשו עלינו את השימוש. מצד שני, מדובר בחוויה אישית, כך שאנחנו לא יכולים להגיד שמדובר בחסרון משמעותי.

מקור: עמוד האפליקציה

מקור: עמוד האפליקציה

ShowApp

מחיר: חינם – מפתח: DIMITRI RUDOV

מקור: דף המוצר

מקור: עמוד האפליקציה

הורדה לאייפון

הערב הגיע ומתחשק לכם לצאת ולקרוע את העיר, אבל בצורה מעט יותר תרבותית מאשר לגימת בירה בפאב הבית שלכם. כעת, תוכלו למצוא את הבילוי המועדף עליכם, ואולי אפילו לחסוך כמה שקלים על הדרך. אפליקציית ShowApp תציג עבורכם מופעי סטנד אפ, הצגות והופעות שמתחילים בעוד שעות בודדות, במחירים מוזלים, כאשר ההנחות נעות בין 30 ועד 50 אחוזים מהמחיר המקורי.

האפליקציה, המתעדכנת בכל יום בשעה 2 בצהריים, תציג לכם את האירועים החמים, תאפשר לכם לבצע את הרכישה ישירות מהאפליקציה וכמובן, תאפשר לכם לשתף את הרכישה ברשתות החברתיות – על מנת שתוכלו לשכנע חברים נוספים לצאת איתכם לבלות הערב.

יתרון: אם אתם הטיפוסים הספונטנים, מדובר באפליקציה שתוכל לעזור לכם לא רק לחסוך, אלא גם להנות ואולי אפילו לגלות מקומות, זמרים ואירועים חדשים לחלוטין – הנמצאים במרחק של כמה מטרים בודדים מביתכם.

חסרון: לצד החסרון הברור שלא ניתן לבטל את הכרטיסים לאחר הרכישה, בשל הזמן הקצר שנותר עד לתחילת האירוע, במידה ואינכם מתגוררים בתל אביב או באחת מהערים המרכזיות בארץ, סביר להניח שכל אירוע שתמצאו ידרוש מכם להניע את האוטו או לתפוס מונית בכיוון, אך זה משתנה בהתאם ליום ולאירועים השונים – כך שמדובר בעניין של מזל ותזמון.

מקור: עמוד האפליקציה

מקור: עמוד האפליקציה

Human Mode

מחיר: חינם – מפתח: milab@IDC, Israel

מקור: דף המוצר

מקור: עמוד האפליקציה

הורדה לאנדרואיד

נכנסתם למסעדה, בית קפה או אפילו מועדון, והדבר הראשון שעשיתם הוא להוציא את מכשיר הסמארטפון ולקבור בו את פניכם? מסתמן שאתם זקוקים למעט עזרה, ולמזלכם יש לנו את האפליקציה עבורכם. Human Mode נולד כפרוייקט גמר של קבוצת סטודנטים במכללית הבינתחומי, במטרה לעזור למשתמשים להתנתק קצת ממכשיריהם.

האפליקציה עושה זאת באמצעת ממשק מעוצב ומחשבה פשוטה: אתם מודיעים לאפליקציה שברצונכם “לחזור לאנושות” והיא בתורה מבטלת עבורכם את כל ההתראות והסחות הדעת העתידות להגיע מהמכשיר, כגון שיחות, הודעות SMS, אימיילים וכמובן התראות כאלה ואחרות מהרשתות החברתיות. האפליקציה אפילו מציגה לכם את הזמן המירבי אותו השקעתם בחבריכם, כך שתוכלו לנסות ולנצח את התוצאה שלכם בכל מפגש מחדש.

יתרון: אנחנו לא יכולים לחשוב על יתרון יותר גדול מאשר התנתקות ממכשיר הסמארטפון שלנו, שעם כל הכבוד הצליח להשתלט לנו על חלק נכבד מהיום.

חסרון: בשורה התחתונה, מדובר באפליקציה בסיסית שלמעשה מעבירה את המכשיר שלנו למצב שקט. אם כל כך חשוב לכם לשוחח עם חבריכם, סביר להניח שאינכם צריכים אפליקציה שתמדוד לכם את זמן האינטרקציה. מצד שני, אם אתם מכורים כבדים, סביר להניח שלאחר דקות בודדות תשברו ותכנסו לבדוק מי הגיב לכם, באיזה רשת ומה בדיוק הוא אמר.

מקור: עמוד האפליקציה

מקור: עמוד האפליקציה

Temporary Contacts

מחיר: חינם – מפתח: GilAdFit

מקור: דף המוצר

מקור: עמוד האפליקציה

הורדה לאנדרואיד

מתי בפעם האחרונה פתחתם את רשימת אנשי הקשר שלכם והסרתם ממנה שמות ומספרים שאינכם זקוקים להם יותר? אז נכון, הכל היום מסתנכרן בענן ואינכם צריכים לדאוג משמות ישנים, אבל עבור אלה מביניכם שאוהבים מידי פעם לרענן ולמחוק שמות, ולו רק כדי לא לשלוח בטעות “שנה טובה” או “חג שמח” לאינסטלטור שביקר אצלכם לפני למעלה משנתיים, יש לנו פתרון לא רע בכלל.

האפליקציה מאפשרת לכם ליצור איש קשר זמני, שימחק לאחר הזמן הקצוב. כך לדוגמה, במידה ואתם זקוקים למספר של מונית, חברת שליחויות או אפילו של קמב”ץ במילואים – ואינכם מתכננים לשוחח עמם שוב בעתיד – תוכלו באמצעות האפליקציה להוסיף את כל הפרטים, להגדיר את הזמן שהמידע ישמר על המכשיר (לתקופה ארוכה של כמה שנים, אם תרצו) ולדעת שבתום התקופה, המספר והפרטים יעלמו כלא היו.

יתרון: כפי שציינו, אם אתם אוהבים סדר ונקיון גם ברשימת אנשי הקשר שלכם, מדובר על הפתרון האידיאלי שיבטיח כי לאחר זמן מה יימחק איש הקשר החדש שהוספתם, במידה כמובן והוא כבר אינו רלוונטי עבורכם.

חסרון: האמת, אנחנו לא כל כך מבינים למה צריך למחוק אנשי קשר. תמיד טוב שיש לנו מספר של מוביל, אינסטלטור או כל איש מקצוע במכשיר, לשליפה ושימוש מהירים במקרה הצורך – כך שאנחנו לא בטוחים עד כמה האפליקציה תהיה שימושית לכלל האוכלוסיה.

חן אידן

אוהבת גאדג'טים, אפליקציות ואת עולם הטכנולוגיה בכלל. שלל עיסוקיה כוללים הריסת מכשירים סלולריים לצרכי בדיקה, התעסקות בלתי פוסקת ברשתות חברתיות, סקירת אפליקציות חדשות, סטארטאפים מבטיחים והתנסות עם (כמעט) כל מוצר חדש שיוצא לשוק.

הגב

2 Comments on "ניהול אוטומטי לסמארטפון ומציאת הנחות [אפליקציות כחול לבן]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
זורו
Guest

ממש אפליקציות טיפשיות…אם הן היו תכנית טלוויזיה הן היו האח הגדול

יוסי
Guest

זורו, אתה מקשקש בקומקום. האפליקציה הראשונה ממש טובה(אם כי אני אישית מעדיף את tasker )

wpDiscuz

תגיות לכתבה: