כחול-לבן: דילים משתלמים להורים וניהול פגישות חכם הרבה יותר [אפליקציות]

ארבע אפליקציות שיעזרו לכם למצוא מבצעים הרלוונטים לתינוק שלכם, לקבוע פגישות במהירות עם כל מי שרק תרצו, למצוא חברים, מכרים ושכנים הנמצאים בסביבה הקרובה שלכם ולזכור הערות ותגובות עבור אנשי הקשר השונים במכשירכם.

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

המוח הישראלי לא מפסיק לייצר לנו פטנטים, או יותר נכון – לא מפסיק לייצר אפליקציות חדשות, מעניינות, ייחודיות ובעיקר מהנות. בתור אתר ישראלי, שכותב לישראלים וגאה בהתבלטותם בסצנת ההייטק, אנו שמחים להעניק להם עוד מקור להפצת המוצרים שלהם ולחשיפה.

אז הנה מדור שכולו פיתוח ישראלי כחול לבן – ארבע אפליקציות שיעזרו לכם למצוא מבצעים הרלוונטים לתינוק שלכם, לקבוע פגישות במהירות עם כל מי שרק תרצו, למצוא חברים, מכרים ושכנים הנמצאים בסביבה הקרובה שלכם ולזכור הערות ותגובות עבור אנשי הקשר השונים במכשירכם.

אם גם אתם פיתחתם אפליקציה ואתם מעוניינים לחשוף אותה אל קהל הקוראים שלנו, אתם מוזמנים לשלוח אלינו פנייה אל info@geektime.co.il.

BabySale

מחיר: חינם – מפתח: asaf rogo

babyLogoהורדה לאנדרואיד – הורדה לאייפון

הורים חדשים, צעירים או כאלה הממתינים בקוצר רוח ללידה הראשונה יודעים שעליהם להצטייד מראש במגוון רחב של מוצרים. הבעיה היא שהשוק רווי באפשרויות, כשלרוב נראה כי הכל יקר מידי, מפואר מידי או פשוט לא מתאים לסטנדרטים שלנו. על מנת לעזור לנו להתמצא מעט בשוק זה, האפליקציה עוזרת לרכז את כל מבצעי התינוקות במקום אחד – בתוך הסמארטפון שלנו.

באפליקציה תוכלו למצוא מבצעי חיתולים, מטרנה, מגבונים ושאר אלמנטים הקשורים לתינוק, במטרה לעזור לכם לחסוך מעט בהוצאות השוטפות של הטיפול בו. בנוסף, תוכלו לסמן את המוצרים בהם אתם מעוניינים ולקבל התראה ברגע שאלה יהיו במבצע באחת מרשתות השיווק, כך שלא תצטרכו לרדוף אחר ההצעות בכל יום.

יתרון: אין ספק שהיתרון המשמעותי כאן הוא החסכון במחיר בעקבות רכישה במבצעים, בהנחה שהם אכן משתלמים. בנוסף, במידה ותתקלו במבצע מעניין בעת השיטוט בחנויות, תוכלו להוסיף אותו בעצמכם על מנת לתרום לקהילה.

חסרון: על מנת להתחיל לצפות במבצעים השונים יהיה עליכם להרשם לשירות באמצעות חשבון הפייסבוק שלכם. אנו לא מחבבים אפליקציות הדורשות זיהוי חברתי בלבד על מנת להציג את המידע, אך אם גם ככה חשבון הפייסבוק שלכם מלא במידע אודות הילד החדש, ככל הנראה גם הפעם זה לא יציק לכם.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

Meekan

meekanLogoמחיר: חינם – מפתח: Meekan – הורדה לאייפון

בכל פעם שאתם מנסים לקבוע פגישה, שיחה עם הבוס או אפילו יציאה משותפת עם חברים, אתם בוודאי מוצאים את עצמכם מחליפים עשרות הודעות, שיחות והזמנות כדי לנסות ולמצוא את התאריך הנוח לכולם. במקום לבזבז על כך יותר מידי זמן, האפליקציה הזו תדע להציג לכם רק את הזמן הפנוי בלו״ז שלכם ושל חבריכם, כדי שתוכלו למצוא את זמן המפגש המתאים כבר בשיחה הראשונה.

האפליקציה תומכת בלוחות השנה הנפוצים בשוק, הכוללים את iCloud, Google Calendar או Exchange, והיא לומדת את המשתמש במהלך הזמן. כלומר, ככל שתקבעו יותר פגישות באמצעותה, כך היא תדע להציע לכם את הזמנים האידיאליים המתאימים לימי העבודה העסוקים שלכם.

יתרון: גם במידה וחבריכם לא הורידו את האפליקציה, הם יוכלו לאשר את המפגש או לקבוע את התאריכים המתאימים להם באמצעות האימייל, כך שמדובר על פתרון גם עבור חבריכם בעלי האנדרואיד.

חסרון: בעוד שהחברה מבהירה כי היא שומרת על הפרטיות שלכם, ייתכן שתעדיפו לא להעניק את שמות המשתמש והסיסמאות שלכם למוצר צד שלישי, מאובטח ככל שיהיה. לשיקולכם.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

Oy

oyLogoמחיר: חינם – מפתח: Oyme – הורדה לאנדרואיד

במקום לרענן את פיד הפייסבוק שלכם שוב ושוב או לנסות להציק לחבריכם בוואטסאפ שמשעמם לכם ואתם רוצים להפגש, הרשת החברתית הזו מבוססת כולה על המיקום הפיזי שלכם, במטרה לעזור לכם להכיר חברים חדשים או פשוט להעביר את הזמן. בדומה לרשתות חברתיות, גם כאן תוכלו למצוא סטטוסים, משתמשים או חדרי צ׳אט – של כל מי שנמצא סביבכם.

כך לדוגמה, תוכלו לפנות ישירות אל השכנים שלכם על מנת להזמין אותם למסיבת הרחוב שאתם מארגנים השבוע, לשלוח הודעה לשכן החדש ולהזמין אותו לכוס קפה או אפילו ליצור קבוצת שיחה כיתתית, במקום להעביר פתקים פיזיים במהלך השיעור. כך, לא תזדקקו לשמות, מספרי טלפון או אפילו כתובות מייל, אלא רק לפתוח את האפליקציה ולראות מי נמצא מסביבכם.

יתרון: הסטודנטים שיצרו את האפליקציה עשו זאת במטרה לשוחח עם חבריהם לכיתה ללא שיתוף מספרי טלפון, אך אנו יכולים לראות כיצד המנגנון יכול להיות שימושי למגוון רחב של אינטרקציות עם כל מי שקרוב אליכם פיזית.

חסרון: כמובן שעל מנת להתחיל לשוחח עם השכנים שלכם, יהיה עליכם לדאוג שגם הם יורידו את האפליקציה. כפי שאנו מציינים בכל מיזם מסוג זה, האתגר האמיתי הוא לגרום למשתמשים להרשם ולאור היצע האפשרויות בשוק אנו לא בטוחים שבאמת תוכלו למצוא את אותו שכן חדש או אפילו את חבריכם לכיתה.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

FloatNote

floatLogoמחיר: חינם – מפתח: dors – הורדה לאנדרואיד

הדור של היום הוא בעיקרו חסר סבלנות. אנו קופצים מנושא אחד לאחר, מנהלים לפחות 3 שיחות במקביל ומנסים להספיק את כל המטלות היומיות שלנו בזמן שיא. התוצאה היא שלעיתים קרובות אנו נוטים לשכוח דברים חשובים, מה שמוביל לעוד אימיילים שנשלחים או שיחות טלפון החוזרות על עצמן.

השימוש הבסיסי של האפליקציה מנסה לעזור לכם להתפקס מעט, באמצעות הצגת פתקים מרחפים בכל פעם ששיחה נכנסת או בכל פעם שאתם מחייגים אל אחד מהחברים שלכם. בפתקים תוכלו לכתוב הערות כגון נושא השיחה הרלוונטי, תזכורות מסויימות וכדומה.

יתרון: תוכלו להשאיר פתקים גם על מספרים שאינם נמצאים בספר הטלפונים שלכם, כך שתדעו אם מדובר שוב בקבר רחל, שיחת מכירה או אותה טעות במספר שמתעקשת להתקשר אליכם בכל יום מחדש.

חסרון: תהליך החיפוש של אנשי הקשר הוא לא נוח ודורש מאיתנו לגלול לאורך כל הרשימה על מנת למצוא את מי שאנו מעוניינים להוסיף לו הערה, כך שלהתחיל להוסיף פתקים לכל אחד מחברינו עלול להיות תהליך מעט ארוך ומייגע.

חן אידן

אוהבת גאדג'טים, אפליקציות ואת עולם הטכנולוגיה בכלל. שלל עיסוקיה כוללים הריסת מכשירים סלולריים לצרכי בדיקה, התעסקות בלתי פוסקת ברשתות חברתיות, סקירת אפליקציות חדשות, סטארטאפים מבטיחים והתנסות עם (כמעט) כל מוצר חדש שיוצא לשוק.

הגב

1 תגובה על "כחול-לבן: דילים משתלמים להורים וניהול פגישות חכם הרבה יותר [אפליקציות]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
שלומי
Guest

האפליקציה הראשונה BabySale מזכירה קצת את דיל קראש אבל לא רק למוצרי תינוקות.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: