חיישנים תחת שליטה בסמארטפון ושליטה על רשתות חברתיות [אפליקציות כחול לבן]

ארבע אפליקציות לניהול המכשיר, התעדכנות ברשתות חברתיות, רענון יכולות החשבון שלכם וארגון אירועים גם ללא עזרתה של פייסבוק.

apps19813

המוח הישראלי לא מפסיק לייצר לנו פטנטים, או יותר נכון – לא מפסיק לייצר אפליקציות חדשות, מעניינות, ייחודיות ובעיקר מהנות. בתור אתר ישראלי, שכותב לישראלים וגאה בהתבלטותם בסצנת ההייטק, אנו שמחים להעניק להם עוד מקור להפצת המוצרים שלהם ולחשיפה.

אז הנה מדור שכולו פיתוח ישראלי כחול לבן – ארבע אפליקציות שיעזרו לכם לנהל את הסמארטפון באמצעות ניעורו, להתעדכן בכל הרשתות החברתיות שלכם במקום אחד, לרענן את יכולות החשבון שלכם ויאפשרו לכם לארגן אירועים גם ללא עזרתה של הרשת החברתית.

אם גם אתם פיתחתם אפליקציה ואתם מעוניינים לחשוף אותה אל קהל הקוראים שלנו, אתם מוזמנים לשלוח אלינו פנייה אל info@geektime.co.il.

Shake

מחיר: חינם – מפתח: ADL Dev

shakeהורדה לאנדרואיד

בתוך מכשיר הסמארטפון שלכם קיימים חיישנים רבים שנכנסים לפעולה רק במצבים מסויימים. כך כאשר אתם משחקים במשחק מסויים ומטים את המכשיר כלפי הצד, המסך יודע להתאים את עצמו, לזהות את הגובה בו הוא מונח מעל לפני השטח ואף לדעת האם הוא מאוזן, או נוטה לצד. במטרה להפיק את המיטב מהחיישנים הללו, נוצרה אפליקציית שייק.

האפליקציה תאפשר לכם להגדיר פעולות מסויימות בעת שקשוק המכשיר בצורה מסויימת (אנכית או אופקית). בין האפשרויות השונות שמציעה האפליקציה, תוכלו להפעיל או לכבות פנס, לשנות את מצב הצלצול משקט לרגיל ובחזרה, להדליק את המסך, להפעיל או לכבות אפשרויות שונות וכדומה.

יתרון: האפליקציה מאפשרת לנו הפעלה מהירה של אפשרויות נפוצות ופופולאריות, מבלי לפתוח את המכשיר או להתעסק עם מסכי הגדרות כאלה ואחרים. ניעור קל יאפשר לכם לפתוח את פייסבוק במהירות, ושקשוק יאפשר לכם להפעיל את המצלמה ולצלם במהירות את המיקום או הסיטואציה בה אתם נמצאים.

חסרון: בעוד שהאפליקציה מוצעת בחינם היא מסתירה בתוכה כמה וכמה פרסומות, שעלולות לעצבן אתכם. בנוסף, במידה ותניחו את המכשיר בתיק או תשכחו מהאפליקציה הפועלת ברקע, אתם עלולים לפתוח שוב ושוב אפליקציות או יישומים מסויימים, מה שעלול להטריד אתכם ולחסל את הסוללה שלכם.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

Slim

מחיר: חינם – מפתח: Slim Labs Inc

slimהורדה לאייפון

אם היינו צריכים לתמצת את הקונספט של האפליקציה למשפט אחד, היינו מגדירים אותה כרשת החברתית לרשתות החברתיות. האפליקציה נוצרה במטרה לעזור למשתמשים העסוקים והחברתיים לעקוב אחר כל האינטרקציות והרשתות השונות שלהם, וכמובן לפרסם סטטוסים ועדכונים בצורה קלה, פשוטה ומהירה.

לאחר הרשמה לאפליקציה ובחירת ההרשתות הרצויות (טוויטר, פייסבוק, לינדקאין ואינסטגרם) תוכלו לצפות בפיד חי שיציג את כל העדכונים החשובים והמעניינים של חבריכם, במקום אחד. כמובן שלצד העדכונים תוכלו לקבל מידע נוסף על המשתמשים, כגון ימי הולדת, עבודות חדשות וכדומה ולקבל התראות מותאמות אישית, על פי מילות חיפוש אותן תוכלו להגדיר בעצמכם.

יתרון: לצד העדכונים השוטפים מצד חבריכם, תוכלו לעדכן בצורה שוטפת את כל הרשתות באמצעות סטטוס אחד, או לחילופין להגדיר איזה טקסט או תמונה לפרסם ברשת הרצויה. מדובר בכלי נוח לניהול הרשתות החברתיות, שבסופו של יום מתפקד בתור רשת חברתית חדשה ועצמאית.

חסרון: עבור משתמשים חברתיים במיוחד, חלק מההנאה היא כניסה לכל אפליקציה בנפרד והנאה מהעיצוב, האפשרויות וההיצע הקיים. לצערנו האפליקציה הנוכחית עדיין אינה מציעה אפשרויות מלאות כפי שהרשתות החברתיות מציעות, ונקווה כי תמשיך להתפתח עם הזמן.

NumBurst

מחיר: חינם – מפתח: Amir Giveon

numburstהורדה לאייפון

אין כמו קצת פעילות שתעזור לנו להפעיל קצת את התאים האפורים במוח. עם כל הכבוד להתאמות צבעים, צורות או חיסול ממתקים זהים במטרה להתקדם עוד שלב, הגיע הזמן להתאמן על אחת מהיכולות הבסיסיות ביותר, שייתכן וכבר הספקתם לשכוח: חשבון.

באפליקציה יוצגו לפניכם מספר קלפים, אפשרויות חיבור, חיסור, כפל וחילוק והתוצאה אליה עליכם להגיע. אל התוצאה תצטרכו להגיע באמצעות שימוש בכל הקלפים המופיעים על גבי המסך, כך שמדובר על אתגר לא פשוט גם עבור בוגרי חמש יחידות מתמטיקה, בהתאם לרמת הקושי אותה תבחרו בתוך המשחק.

יתרון: רענון יכולות החיבור והחיסור הן משהו ששווה לחזור עליו מפעם לפעם, ומדובר במשחק שיכול לעזור גם לדור הצעיר המתקשה מעט בשיעורי הבית. בעוד שמדובר על עיצוב מינימלי הוא עובד, ומצליח לדרבן אפילו אותנו להוכיח שאנו מסוגלים לפתור את הבעיה העומדת מולנו.

חסרון: במידה ואתם לא אוהבים את מקצוע החשבון, לא מדובר באפליקציה שתצליח לשנות את דעתכם. למעשה, סביר להניח שהאפליקציה תגרום לכם לתסכול בעקבות כך שלא תצליחו לפתור את התרגילים, מה שיוביל למחיקתה של האפליקציה. אנחנו לא בטוחים עד כמה מדובר בחסרון, אבל שווה לקחת נתון זה בחשבון.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

MIBA

מחיר: חינם – מפתח: IS YAZAMUT LTD

mibaהורדה לאייפון

שליחת ההזמנה היא רק הצעד הראשון לקראת תהליך ארוך ומייגע של אישורי הגעה, תיאום ועדכון כלל המשתמשים אודות שינויים או החלטות שנעשו ברגע האחרון. עם כל הכבוד לרשתות החברתיות המאפשרות לנו לפתוח אירועים וקבוצות, משתמשים רבים אינם מתעדכנים אודות שינויים וסטטוסים, כך שאינם מודעים שהאירוע עבר מקום, החליף שעה או אפילו בוטל.

באמצעות MIBA תוכלו לארגן ולנהל את האירועים השונים שלכם, בלחיצת כפתור. האפליקציה מאפשרת לכם ליצור אירועים, לנהל רשימת מוזמנים וכמובן להפיץ את האירוע באמצעות סמס, מייל או התראות בפייסבוק. כמובן שתוכלו להתעדכן ברגע שמשתמש אישר או דחה את הגעתו, וכמובן שתוכלו להזמין לא רק את חברי הפייסבוק, אלא את כל מי שנמצא ברשימת אנשי הקשר שלכם.

יתרון: אם אין לכם חשבון בפייסבוק ואתם עדיין רוצים להזמין את חבריכם לאירוע בצורה מאורגנת, באמצעות האפליקציה תוכלו ליצור, לנהל ולעקוב אחר האירועים השונים שלכם, וכמובן להתעדכן ברשימת המוזמנים שעתידה להגיע.

חסרון: בעוד שהאפליקציה מוצעת בחינם, אתם מקבלים 50 קרדיטים מראש המאפשרים לכם לשלוח הזמנות. כלומר, לאחר שתשלחו 50 הזמנות יהיה עליכם לשלם על מנת להזמין חברים נוספים, כאשר התשלום מתחיל מכשלושה שקלים ומעלה. מבחינתנו מדובר על אלמנט שהופך את האפליקציה ל-לא שימושיות, במיוחד לאור העובדה שאנו יכולים למצוא מגוון אתרים המציעים אפשרויות דומות ואף זהות, כשפייסבוק ביניהם.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מקור תמונה ראשית: Shutterstock.

חן אידן

אוהבת גאדג'טים, אפליקציות ואת עולם הטכנולוגיה בכלל. שלל עיסוקיה כוללים הריסת מכשירים סלולריים לצרכי בדיקה, התעסקות בלתי פוסקת ברשתות חברתיות, סקירת אפליקציות חדשות, סטארטאפים מבטיחים והתנסות עם (כמעט) כל מוצר חדש שיוצא לשוק.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: