אפליקציות כחול לבן: להכנס לכושר ולשלוח תמונות שיגיעו רק לשכנים

ארבע אפליקציות שיעזרו לכם לבנות תכנית אימונים גם ללא מאמן אישי, ילמדו את הדור הצעיר קריאה, כתיבה ושאר פעילויות, יעזרו לכם לתקשר עם אוכלוסיית כבדי השמיעה בשעות חירום ויאפשרו לכם לתקשר עם הסביבה הקרובה אליכם, באמצעות תמונות.

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

המוח הישראלי לא מפסיק לייצר לנו פטנטים, או יותר נכון – לא מפסיק לייצר אפליקציות חדשות, מעניינות, ייחודיות ובעיקר מהנות. בתור אתר ישראלי, שכותב לישראלים וגאה בהתבלטותם בסצנת ההייטק, אנו שמחים להעניק להם עוד מקור להפצת המוצרים שלהם ולחשיפה.

אז הנה מדור שכולו פיתוח ישראלי כחול לבן – ארבע אפליקציות שיעזרו לכם לבנות תכנית אימונים גם ללא מאמן אישי, ילמדו את הדור הצעיר קריאה, כתיבה ושאר פעילויות, יעזרו לכם לתקשר עם אוכלוסיית כבדי השמיעה בשעות חירום ויאפשרו לכם לתקשר עם הסביבה הקרובה אליכם, באמצעות תמונות.

אם גם אתם פיתחתם אפליקציה ואתם מעוניינים לחשוף אותה אל קהל הקוראים שלנו, אתם מוזמנים לשלוח אלינו פנייה אל info@geektime.co.il.

Gymme – מאמן הכושר הפרטי שלכם

מחיר: חינם – מפתח: Elad Yarkoni

gymהורדה לאנדרואידהורדה לאייפון

למרות שהקיץ אוטוטו נגמר, אנחנו נכנסים לתקופה עוד יותר אכזרית מבחינת שמירה על משקל ועל כושר: תקופת החגים. במידה והתחלתם להתאמן לא מזמן או שאתם עדיין שוקלים כיצד לבצע את צעדיכם הראשונים, מדוע שלא תעזרו בסמארטפון האהוב עליכם על מנת לבנות תוכנית אימונים?

במקום לשלם מאות ואלפי שקלים למאמנים אישיים, האפליקציה תאפשר לכם לבנות תוכנית בהתבסס על היעד שלכם: הורדה במשקל, עלייה במסת השריר וכדומה. האפליקציה מסתמכת על האביזרים הקיימים בחדרי הכושר, כגון מכשירים שונים ומשקולות, כך שעדיין תתבקשו להשקיע סכום מינימלי חודשי למכון, אך בתקווה שהשילוב בין תכנית האימונים והכסף שתשקיעו ישכנעו אתכם ללכת למכון מידי שבוע.

יתרון: אם אתם לא אוהבים אימונים אישיים או שאתם מרגישים שהתרגילים שאתם עושים כיום אינם אפקטיביים, האפליקציה תעזור לכם להרחיב ולו במעט את היקף הזמן שאתם משקיעים בכושר שלכם, לצד סרטוני הדרכה והוראות כיצד לבצע כל אחד מהתרגילים המדוברים.

חסרון: מלבד העיצוב הבסיסי של האפליקציה, חשוב להבהיר כי היא אינה יכולה להזהיר אתכם כשאתם מתאמצים יותר מידי או כשתרגיל אינו מתאים לכם. לכן, יהיה עליכם להקשיב לגוף שלכם ולראות איזה מהתרגילים מתאימים לכם, כדי שלא תגרמו לנזק בלתי הפיך רק כי רציתם להוריד כמו קילוגרמים.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

שובי – לימוד עברית לילדים

מחיר: חינם – מפתח: Shubi

shubyהורדה לאנדרואידהורדה לאייפון

נדמה שהחופש הגדול מוציא את המיטב מההורים, שדואגים ליצור ולפתח אפליקציות במיוחד לדור הצעיר. האפליקציה הנוכחית נוצרה על מנת לעזור ללמד ילדים פעולות בסיסיות, כגון כתיבת מילים, תפיסת אותיות וכדומה, בצורה של משחק, כך שהילד לא ירגיש שהוא בעצם לומד.

המשחק מיועד לילדים בגילאי הגן ועד כיתה ג׳, כאשר תוכלו למצוא בו את שמות הצבעים והמספרים בעברית, למנות אובייקטים באמצעות זיהוי החיות המופיעות בתמונות, לימוד אותיות, כתיבת מילים בעברית ושאר אלמנטים, כאשר כל המשחקים אופיינו בעזרתו של פסיכולוג קליני.

יתרון: מלבד היתרון הברור בכך שתמצאו לילדיכם עוד תחום עיסוק בו יוכלו להתמקד ולו רק לדקות בודדות, המשחקים אכן מהנים ומצליחים ״להגניב״ את האלמנט הלימודי, מבלי שישימו לב לכך.

חסרון: לאחיינים הקטנים שלנו המשחקים היו קצת יותר מידי מאתגרים, מה שגרם להם לוותר מראש. מצד שני, לאור העובדה שהאפליקציה מוצעת בחינם, אנו ממליצים לכם להוריד ולראות כיצד ילדיכם או האחיינים שלכם יגיבו להם.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

Signs in Crisis – סימנים במשבר

מחיר: חינם – מפתח: BGU Computation Center

signהורדה לאנדרואידהורדה לאייפון

האפליקציה הנוכחית נועדה לעזור לקהילת החרשים וכבדי השמיעה במצבי חירום, באמצעות הצגת משפטים ומילים הרלוונטיות שיעזרו לכם, כמו גם לצוותי הצלה ושאר המשתמשים להבין מה בדיוק קרה, גם אם אינם מבינים את שפת הסימנים. האפליקציה כוללת משפטים ומילים בעזרתם ניתן לתקשר עם הקהילה, הכוללים 16 שאלות, 22 משפטי מפתח ושלושה משפטי תמיכה לקורבנות ולמי שנמצא בלחץ.

בנוסף, תוכלו למצוא רשימה של 48 מילים הכוללות מיקומים, הברות, רגשות, שמות של חברי משפחה או ספקי שירות שונים, על מנת שתוכלו להרגיע את האדם העומד מולכם באמצעות כך שתדברו את השפה שלו. לצד השפה העברית, האפליקציה תומכת גם באנגלית, רוסית וערבית – כך שתוכלו להיות בטוחים שתוכלו לעזור לצד השני.

יתרון: עזרה לזולת היא תמיד חשובה והאפליקציה הנוכחית הופכת להכרחית על מנת שגם הצד השני יבין אותנו ויעזור לנו לעזור לו במקרה או בסיטואציה בה הוא נמצא, מלחיצה ככל שתהיה.

חסרון: בעוד שהאפליקציה נועדה לתת מענה בשעת חירום, קצת חבל שהיא לא מאפשרת את הרחבת העזרה גם בתהליכי היום-יום, כגון מתן עזרה מעט יותר סטנדרטית כגון הכוונה או סתם ניהול שיחה קלילה עם האדם העומד מולינו שיודע את שפת הסימנים.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

Pushpic – רשת חברתית מבוססת מיקום על בסיס תמונות

pushמחיר: חינם – מפתח: Pushpic – הורדה לאייפון

האפליקציה הנוכחית נועדה לשמש כרשת חברתית איזורית, המבוססת על תמונות. כלומר, תוכלו לצלם ולשתף תמונות וסרטונים ברדיוס הקרוב אליכם, אותו תוכלו לקבוע מראש וגם לקבוע את אורך ״חיי״ התמונה. כך לדוגמה, תוכלו להודיע לשכנים שלכם שהכנתם יותר מידי קובה סלק והם מוזמנים לקחת, כשהתמונה תעלם למחרת בבוקר.

לצד שיתוף התמונות, האפליקציה מאפשרת למשתמשים לתקשר אחד עם השני. כך לדוגמה, תוכלו לבקש עזרה בסחיבת הארגזים אל הקומה ה-2, להודיע לכל מי שנמצא במרחק מספר קילומטרים מכם כי החתול או הכלב שלכם הלך לאיבוד או פשוט להזמין את כולם למסיבה גדולה שאתם עורכים על גג החברה.

יתרון: אין ספק שתמונות הן אחד מאמצעי התקשורת הנפוצים ביותר בכלל הרשתות החברתיות שלנו, כאשר האפשרות הנוכחית לשתף תמונה רק למשתמשים הקרובים אלינו ולא לכלל חברינו נשמעת כמו משהו שיכול להיות שימושי, למטרות עזרה או אפילו הנאה.

חסרון: בדומה לכלל האפליקציות בתחום, החסרון הגדול ביותר הוא שעל מנת לתקשר עם המשתמשים הנמצאים בסביבה, יהיה עליהם להוריד את האפליקציה למכשיריהם. כלומר, ייתכן שמלאי קובה הסלק ייזרק בסופו של יום לפח, כי אף אחד מהשכנים שלכם לא שמע או טרח להתקין את המוצר, מה שהופך אותו למעט מיותר.

חן אידן

אוהבת גאדג'טים, אפליקציות ואת עולם הטכנולוגיה בכלל. שלל עיסוקיה כוללים הריסת מכשירים סלולריים לצרכי בדיקה, התעסקות בלתי פוסקת ברשתות חברתיות, סקירת אפליקציות חדשות, סטארטאפים מבטיחים והתנסות עם (כמעט) כל מוצר חדש שיוצא לשוק.

הגב

1 תגובה על "אפליקציות כחול לבן: להכנס לכושר ולשלוח תמונות שיגיעו רק לשכנים"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
טל
Guest

כמה חבל שהאפליקציה של הכושר באנגלית, בתור מתחיל ממש הלכתי לאיבוד..בכל אופן כל הכבוד על היוזמה.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: