הפעלה קולית לפייסבוק ופונט בכתב ידכם [אפליקציות כחול לבן]

ארבע אפליקציות שיאפשרו לכם לשוטט ברשת החברתית באמצעות קול בלבד, יהפכו את כתב היד שלכם לפונט, יעזרו לכם להתאים בין מדינות לדגלים וישמשו כאמצעי תזכורת על מנת שלא תשכחו שום דבר חשוב ברכבכם.

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

המוח הישראלי לא מפסיק לייצר לנו פטנטים, או יותר נכון – לא מפסיק לייצר אפליקציות חדשות, מעניינות, ייחודיות ובעיקר מהנות. בתור אתר ישראלי, שכותב לישראלים וגאה בהתבלטותם בסצנת ההייטק, אנו שמחים להעניק להם עוד מקור להפצת המוצרים שלהם ולחשיפה.

אז הנה מדור שכולו פיתוח ישראלי כחול לבן – ארבע אפליקציות שיאפשרו לכם לשוטט ברשת החברתית באמצעות קול בלבד, יהפכו את כתב היד שלכם לפונט, יעזרו לכם להתאים בין מדינות לדגלים וישמשו כאמצעי תזכורת על מנת שלא תשכחו שום דבר חשוב ברכבכם.

אם גם אתם פיתחתם אפליקציה ואתם מעוניינים לחשוף אותה אל קהל הקוראים שלנו, אתם מוזמנים לשלוח אלינו פנייה אל [email protected].

WonderVoice: Handsfree Facebook Assistant

מחיר: 11.90 ש"ח – מפתח: WonderVoice Technologies Ltd

wonderהורדה לאייפון

זה לא משנה אם אנחנו נמצאים בבית, בעבודה, בדרכים או באמצע האימון לריצת המרתון שלנו, מכשיר הסמארטפון נמצא צמוד אלינו בכל רגע ורגע. לצערנו, בחלק מהזמן איננו יכולים להשתמש בו שכן הוא דורש לפחות יד אחת פנויה על מנת להתעדכן בכל מה שחדש ברשתות החברתיות אליהן אנו מנויים.

האפליקציה מציעה לנו למעשה פלטפורמה קולית המאפשרת לבצע אינטרקציות בפייסבוק, ללא שימוש בידיים. החברה העומדת מאחורי האפליקציה פיתחה טכנולוגיה המאפשרת למנוע הזיהוי הקולי ללמוד ולהכיר לעומק את התכנים ברשת החברתית, ולהסתגל בצורה אוטומטית אליהם. כך יכולים המשתמשים להאזין להודעות וסטטוסים, ובתמורה לייצר תכנים באמצעות הוראת לחיצה על לייק, כתיבת תגובה ואפילו אפשרות להגיב להודעות צ'אט בזמן אמת.

יתרון: אם אתם מכורים לרשת החברתית ומוצאים את עצמם לעיתים קרובות ללא האפשרות לבדוק ולהתעדכן במה חדש, יכול להיות שמדובר בפתרון לכל בעיותיכם שיהפוך את ההתמכרות לפייסבוק לעוד יותר עוצמתית, גם כאשר אתם נמצאים בנהיגה.

חסרון: בעוד שהקונספט של האפליקציה בהחלט מעניין, המחיר הגבוה והעובדה שנכון לעכשיו היכולות הקוליות מוגבלות לפייסבוק מייעדות אותה למשתמשים מאוד ספציפיים, ונקווה שבעתיד תתרחב לאפליקציות ואפשרויות נוספות.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

MyRealFont

מחיר: 3.90 ש"ח – מפתח: Amit Harel

fontהורדה לאנדרואיד – הורדה לאייפון

במידה ואתם אוהבים לכתוב מכתבים ארוכים, כרטיסי ברכה או אפילו תזכורות שונות במכשיר הסמארטפון שלכם, אתם בוודאי משתעממים מאותו פונט סטנדרטי אליו למדתם להתרגל, או לחילופין אתם מנסים למצוא פונטים מעניינים באמצעות פריצות, הורדות והתקנות של חבילות כאלה ואחרות.

MyRealFont תאפשר לכם ליצור פונט מיוחד במינו, של כתב היד האישי שלכם או של חבריכם. כל מה שעליכם לעשות הוא לעבור על כל האותיות באנגלית, לכתוב אותה בכתב ידכם ולקבל בתמורה פונט מלא ואישי משלכם. כעת, תוכלו לכתוב הודעות אימייל, סמסים, תזכורת וכל מה שתרצו בכתב המותאם עבורכם, ואפילו לשלוח את הפונט ולהתקין אותו על המחשב הנייד שלכם.

יתרון: פונט אישי בכתב היד שלכם ללא מאמץ מיותר נשמע כמו יתרון מספיק משמעותי, לפחות עבורנו, במיוחד כשתוכלו להשתמש בו להנאתכם.

חסרון: לצערם של משתמשי האייפון, הם אינם יכולים להחליף את הפונט של כל המערכת עצמה, כך שכתיבת ההודעות והאימיילים בפונט אישי אינה יכולה להתבצע מהאפליקציות הייעודיות של מערכת ההפעלה. מצד שני, תמיד תוכלו להעביר את הפונט למחשב ולהשתמש בו שם.

מצא את הדגל – טריוויה דגלים

מחיר: חינם – מפתח: Monkeys – Ofer shelly

flagהורדה לאנדרואיד

במידה ואתם אוהבים משחקי טריוויה, ורוצים להעשיר את הידע שלכם לגבי מדינות ודגלים ברחבי העולם, יש לנו את המשחק האידיאלי עבורכם. מדובר במשחק טריוויה בו עליכם לחבר בין הדגל לבין המדינה המתאימה, שאולי נשמע פשוט וקליל אבל הצליח לגרום לנו להפעיל את התאים האפורים במוח בנסיון לשדך בין הדגלים הפחות מוכרים למדינה המתאימה.

כל שלב אותו תצליחו לעבור יעניק לכם מטבעות, שבתמורה יעזור לכם לעבור רמות, לגלות רמזים ולקבל טיפים במידה ונתקעתם ואתם פשוט לא יודעים מי היא המדינה שהחליטה לייצג את עצמה באמצעות דגל כל כך מוזר. קהל היעד האידיאלי למשחק זה הוא ילדים, אך אנו בטוחים שגם המבוגרים ביניכם יצליחו למצוא בו הנאה.

יתרון: היתרון כאן הוא נטו לימודי, ויעזור לכם ללמוד מעט יותר על הארצות ברחבי העולם, הדגלים והסממנים המרכיבים אותן, והכל בשפה העברית.

חסרון: בעוד שזה תלוי במשתמשים עצמם, כשזה מגיע למשחקי טריוויה אנחנו ממצים את הרעיון מהר מאוד – מה שמוביל למחיקה מהירה של האפליקציה, לעיתים לאחר כמה דקות בודדות של משחק.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

TakeYourBaby

מחיר: חינם – מפתח: MaLa Team

babyהורדה לאנדרואיד

לצערנו, לאחרונה אנו עדים ליותר ויותר מקרים בהם הורים שוכחים את ילדיהם בתוך רכביהם, מה שמוביל במקרים רבים לאסונות. במטרה לעזור להורים להתפקס מעט יותר ולא לשכוח כלום ברכב, החל ממכשיר הסמארטפון עצמו ועד, לצערנו, ילדיהם, פותחה אפליקציה המתריאה לפני נעילת הרכב.

בפועל, האפליקציה עובדת באמצעות זיהוי המתח החשמלי המועבר באמצעות מטען הרכב. כל מה שעליכם לעשות הוא לחבר את מכשיר הסמארטפון אל מטען הרכב, להפעיל את האפליקציה ולצאת לדרך. כשתגיעו ליעד ותוציאו את המכשיר מהטענה, הוא ישמיע צליל ייחודי ובמידה ולא תתייחסו אליו – ישלח הודעת סמס לאנשי הקשר שהגדרתם מראש.

יתרון: אם נסתכל על הצד החיובי, מדובר על אפליקציה שנועדה להזכיר לכם להסתכל שוב על הרכב לפני נעילתו. בעזרתה תוכלו לזכור להוציא את שקיות הקניות מתא המטען, לקחת את התיק שנזרק על המושב האחורי או פשוט לקחת איתכם את מכשיר הסמארטפון שלכם.

חסרון: להערכתנו, בשימוש ממושך באפליקציה ההתראות והצלילים יהפכו לסטנדרטיים עבור המשתמשים, שימהרו לסגור אותם מבלי להסתכל שוב ברכב ולוודא ששכחו משהו. כך שעם כל הרצון הטוב, מדובר באפליקציה "זמנית" שתוכל למשוך את תשומת ליבם של המשתמשים לפרק זמן יחסית מצומצם, כך שלא תוכל לשמש כפתרון אידיאלי.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

חן אידן

אוהבת גאדג'טים, אפליקציות ואת עולם הטכנולוגיה בכלל. שלל עיסוקיה כוללים הריסת מכשירים סלולריים לצרכי בדיקה, התעסקות בלתי פוסקת ברשתות חברתיות, סקירת אפליקציות חדשות, סטארטאפים מבטיחים והתנסות עם (כמעט) כל מוצר חדש שיוצא לשוק.

הגב

1 תגובה על "הפעלה קולית לפייסבוק ופונט בכתב ידכם [אפליקציות כחול לבן]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
אלמה ש.
Guest

חבל שכל המפתחים לא מקדישים זמן להכין דף נחיתה או אתר בסיסי שמספר על האפליקציה, וניתן רק להגיע אליהם דרך חנויות האפליקציות.
מה עם שיתוף בפייסבוק, למשל? דף נחיתה יכול מאוד לעזור בזה.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: