פרסים לממחזרים, קורסים בעברית ורשימת השמעה מבוססת יוטיוב [אפליקציות כחול לבן]

ארבע אפליקציות שיהפכו את ההאזנה למוזיקה לחברתית יותר, ישכנעו אתכם להתחיל למחזר, יעזרו לכם ללמוד נושאים חדשים וכמובן, יעבירו לכם את הזמן בכיף

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

המוח הישראלי לא מפסיק לייצר לנו פטנטים, או יותר נכון – לא מפסיק לייצר אפליקציות חדשות, מעניינות, ייחודיות ובעיקר מהנות. בתור אתר ישראלי, שכותב לישראלים וגאה בהתבלטותם בסצנת ההייטק, אנו שמחים להעניק להם עוד מקור להפצת המוצרים שלהם ולחשיפה.

אז הנה מדור שכולו פיתוח ישראלי כחול לבן – ארבע אפליקציות שיעזרו לכם להגיע ממקום למקום, להעביר את שעות הפנאי בכיף ולדעת עד כמה אתם מבוקשים כשאתם לא לצד מכשיר הסמארטפון שלכם.

אם גם אתם פיתחתם אפליקציה ואתם מעוניינים לחשוף אותה אל קהל הקוראים שלנו, אתם מוזמנים לשלוח אלינו פנייה אל info@geektime.co.il.

Playbox

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: AIO Synergy LTD. – הורדה לאייפון

אחד מהפעולות המהנות ביותר שאנו יכולים לעשות עם הסמארטפון שלנו, הוא להאזין למוזיקה. לצד השירים האהובים שהוספנו למכשיר, אנו יכולים לגשת לכל סרטון או שיר הנמצא ברשת, ולהאזין לו מתי שרק מתחשק לנו. על הקונספט הזה מתבססת אפליקציית PlayBox, המציעה למשתמשים חוויה חברתית מוזיקלית, בחינם.

האפליקציה מציעה למשתמשים אפשרות להאזין לכל שיר שרק ירצו באמצעות חיבור אל יוטיוב, כאשר לצד השירים שאנו מכירים ואוהבים מוצעים לנו טרנדים, סגנונות ואמנים שייתכן ולא שמענו עליהם בעב ויכולים להתאים לאוזן האישית שלנו. לצד אפשרות ההאזנה, האפליקציה מאפשרת לכם לעקוב אחר חבריכם בפייסבוק, למצוא חברים חדשים בעלי טעם מוזיקלי מעניין באפליקציה עצמה, ואף להנות מרשימות השמעה המבוססות על חוכמת ההמונים. את השירים האהובים עלינו נוכל להוסיף לרשימת השמעה, כך שנוכל לחזור ולהנות מהם מתי שרק נרצה – בכל מקום בו נהיה.

יתרון: לצד המוזיקה החינמית ממנה אנו נהנים, שילוב חברינו ברשתות החברתיות הופך את העסק להרבה יותר מהנה. כך למעשה אנו יכולים לגלות מוזיקה חדשה ומעניינת, ישירות דרך חברים או משתמשים בעלי טעם מוזיקלי דומה לשלנו.

חסרון: לצערנו, האפליקציה אינה עובדת בצורה חלקה. בעוד שהשירים מבוססים על יוטיוב ואנו עלולים להתקל בזמני טעינה ארוכים, גם הממשק עצמו מרגיש לעיתים מעט מסורבל ודורש יותר לחיצות והבנה מהרגיל. החסרון הגדול ביותר, כמובן, הוא במידה ואתם נמצאים באיזור ללא חיבור WiFi וחבילת הגלישה שלכם מוגבלת – שכן בסופו של יום, מדובר באפליקציה המבוססת בענן ודורשת נתונים על מנת לעבוד.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מיחזרתי

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: ענבל גפן – הורדה לאייפון

טרנד המיחזור נכנס חזק לאופנה, וטוב שכך. לצד פחי המיחזור הצצים בכל פינה ומבקשים מאיתנו לא לזרוק לזבל את הבקבוקים, השקיות, הסוללות או אפילו הדיסקטים הישנים שמצאנו בדירה, צצו גם עשרות אפליקציות המיועדות לעזור לנו למצוא את פח המיחזור הקרוב ביותר אלינו. בניגוד אליהן, אפליקציית מיחזרתי מעוניינת להפוך את התהליך להרבה יותר מהנה, בתקווה שיעודד יותר משתמשים למחזר.

המודל עליו בנויה האפליקציה מציג למשתמשים את פח המיחזור הקרוב ביותר אליהם, כאשר ה”בונוס” הנוסף המתווסף אליה הוא תגמולים. כלומר, כל משתמש המגיע אל פח המיחזור יכול להשאיר מתנה וירטואלית לממחזר הבא המגיע אליו, וכמובן לקבל מתנה וירטואלית מהממחזר הקודם שביקר לפניו בפח המדובר. לצד המתנות, תוכלו להשאיר הודעות או מסרים מעניינים לממחזרים כמוכם.

יתרון: אפליקציה שמעודדת מיחזור היא כבר יתרון, ובתוספת האלמנט שמיועד לעודד את המשתמשים למחזר כמה שיותר – אין ספק שמדובר בפרוייקט מעניין. מי יודע, אולי פח המיחזור הקרוב אליכם יוכל לעזור לכם למצוא את בחיר או בחירת ליבכם, הפועלים גם הם למען איכות הסביבה.

חסרון: על מנת לקבל ולשלוח מתנות, יהיה עליכם להתחבר עם חשבון הפייסבוק שלכם – ומדובר בצעד שמשתמשים רבים יעדיפו לוותר עליו. בנוסף, במידה ואין פח מיחזור באיזור הקרוב אליכם, הרשימה באפליקציה תהיה ריקה, וזה עלול להראות כמו תקלה בטעינה או באג, שגורעים מעט מחווית השימוש הכללית.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

קורסיסט

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: Sigalit Amsalem – הורדה לאייפון

רבים מאיתנו אוהבים לצבור כמה שיותר ידע במגוון רחב של נושאים. לצד לימודי המחשבים, הרפואה או הפילוספיה שלנו, אנו אוהבים ללמוד גם מספר שפות נוספות, לקבל עצות מועילות לגבי התזונה היום יומית שלנו, להבין כיצד אנו יכולים לבנות אתרים, ליצור אפליקציה נחמדה לסלולרי או אפילו כיצד אנו יכולים לשפר את יכולות הציור שלנו.

אפליקציית קורסיסט מעוניינת לעזור לנו באמצעות הצגת כל השיעורים הללו במקום אחד, ובעברית בין התחומים השונים אותם מציעה האפליקציה, ניתן למצוא נושאים בתחום הרפואה המשלימה, עיצוב ואומנות, שפות, שוק ההון, ניהול, ספורט ועוד. הקורסים עצמם מוצגים באמצעות טקסט וסרטון, כאשר לעיתים מדובר בטקסט קצר במיוחד שיכול בתוך כמה דקות לעזור לנו להבין מעט יותר טוב על הנושא המבוקש.

יתרון: האפליקציה מציעה גישה למגוון רחב של נושאים, ובחינם. בנוסף, במידה ויש נושא אותו לא הצלחתם למצוא – אל דאגה, מפתחי האפליקציה דואגים לעדכן אותה על בסיס שבועי עם שיעורים ונושאים חדשים, כך שבטוח שתמצאו לפחות נושא אחד שיעניין ויעשיר אתכם.

חסרון: למרות ההיצע הרחב, חלק מהשיעורים הם בסיסיים למדיי וכוללים קטע טקסט קצר במיוחד (ממוצע של 30 מילים), כך שאיננו יכולים להבטיח שתוכלו ללמוד ממנה כל מה שתרצו, אך מדובר על התחלה טובה לקראת התעניינות עמוקה יותר בנושא.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

Dr. Jolt

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: SIDEKICK LTD – הורדה לאייפון

אם אתם אוהבים פאזלים ומשחקי מחשבה, אבל לא מצליחים למצוא את המשחק האחד שיאתגר אתכם ויעזור לכם להעביר שעות ארוכות בחשיבה מאומצת, הכירו את דוקטור ג’ולט. הדוקטור אוהב חשמל, נורות, קרניים וכל מה שיוצא בכך – אך הוא זקוק לעזרה שלנו על מנת לגרום לחשמל לזרום, ולאובייקטים השונים לפעול.

בפועל, מה שעליכם לעשות הוא להבין היכן בדיוק עליכם למקם את האצבע שלכם, על מנת לגרום לחשמל לזרום לכל אורך האובייקטים המופיעים על המסך. זה אולי נשמע קל ופשוט, אבל לאחר מספר שלבים בודדים כבר ניתן להבין כי יהיה עליכם להשקיע מחשבה ארוכה בנסיון לפתור את השלבים השונים.

יתרון: אם אתם אוהבים משחקי מחשבה, לא צריך להכביד במילים – מדובר על משחק מהנה, בעל אפליקציה מושקעת, רעיון חביב ודרישה גבוהה להפעלת התאים האפורים שהתנוונו עם השנים.

חסרון: במידה ואין לכם סבלנות, ייתכן כי המשחק לא עבורכם. בשורה התחתונה כל השלבים מציגים את אותה המטרה – העברת זרם חשמלי – ויכול להיות שתשתעממו במהירות.

חן אידן

אוהבת גאדג'טים, אפליקציות ואת עולם הטכנולוגיה בכלל. שלל עיסוקיה כוללים הריסת מכשירים סלולריים לצרכי בדיקה, התעסקות בלתי פוסקת ברשתות חברתיות, סקירת אפליקציות חדשות, סטארטאפים מבטיחים והתנסות עם (כמעט) כל מוצר חדש שיוצא לשוק.

הגב

1 תגובה על "פרסים לממחזרים, קורסים בעברית ורשימת השמעה מבוססת יוטיוב [אפליקציות כחול לבן]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
Gila Amsalem
Guest

ריספקט!!! קורסיסט

wpDiscuz

תגיות לכתבה: