שיתוף תמונות בין כל המשתתפים באירוע וכל ההטבות שמגיעות לכם [אפליקציות כחול לבן]

ארבע אפליקציות שיעזרו לכם להתעדכן במבצעים הרלוונטים ביותר עבורכם, לעקוב אחר התשלומים והאירועים השונים שלכם, לשתף תמונות עם מספר רב של משתתפים ולהפוך את התפילה לאינטרקטיבית הרבה יותר

מקור: דפי האפליקציה, עיבוד תמונה

מקור: דפי האפליקציה, עיבוד תמונה

Payz

מחיר: חינם – מפתח: Artopay

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

הורדה לאייפוןהורדה לאנדרואיד

בואו נשחק משחק קטן: פתחו את הארנק שלכם וספרו כמה כרטיסי אשראי או מועדון יש לכם. גם אם התשובה היא פחות מ-2 כרטיסים, עדיין סביר להניח שאתם לא מודעים לשלל ההטבות וההנחות שהכרטיסים השונים יכולים להעניק לכם. אפליקציית Payz תעזור לכם להכניס קצת סדר לבלאגן, ותעזור לכם לחסוך כסף בבתי עסק שונים באמצעות הצגת המבצעים וההנחות הזמינים עבורכם.

כל מה שעליכם לעשות הוא להתקין את האפליקציה, להוסיף את הכרטיסים הנמצאים בבעלותכם ולהתחיל לחפש ולחטט מהם בתי העסק שיכולים להעניק לכם הטבות כאלה ואחרות בתמורה לכרטיס המועדון או האשראי שלכם. לחילופין, במידה ואתם מחפשים את תחנת הדלק המשתלמת ביותר או מסעדה בעלת מחירים הוגנים, תוכלו לחפש בתי עסק קרובים ומשתלמים ישירות מהאפליקציה, ולדעת מראש שאתם עומדים לחסוך.

יתרון: האפליקציה אמנם דורשת הרשמה, אך מציעה לצד ההרשמה לפייסבוק גם אפשרות להכנס עם כתובת המייל שלכם, ואינה זקוקה למידע נוסף מלבד כתובת המייל שלכם. גם בכל הנוגע לרישום הכרטיסים הפרטיות של המשתמשים שמורה, שכן פשוט מכניסים את סוגי הכרטיס, ולא מספרים או מידע פרטי אודותם.

חסרון: לצערנו האפליקציה אינה עובדת בצורה האידיאלית, וזקוקה לזמני טעינה רבים. זאת ככל הנראה לאור העובדה שהמידע נמשך ישירות מאתרי הכרטיסים, ותלוי במהירות שלהם, כך שאתם יכולים למצוא את עצמכם בוהים במסך ותוהים האם הוא אכן נטען, או שפשוט אין מידע להצגה.

צ'ק לאירוע

מחיר: 3.90-7.47 ש"ח – מפתח: Future soft

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

הורדה לאייפוןהורדה לאנדרואיד

עם כל הכבוד לקיץ ולים, התקופה הקרובה כוללת בתוכה גם מגוון רחב של אירועים שיגרמו לנו לפתוח את הכיס ולהשקיע סכומי כסף נכבדים בחברינו ובני משפחתנו, האהובים או הרחוקים. על מנת לנהל את כל האירועים והכספים השונים, ולעקוב בצורה אדוקה אחר הכספים השונים שהוצאתם במהלך השנה או החודש האחרונים, הכירו את אפליקציית צ'ק לאירוע.

האפליקציה מציעה לכם ממשק ניהול המאפשר לכם להגדיר את סוג האירוע, להוסיף את המוזמנים שהגיעו איתכם במידה והיו וכמובן להכניס את סכום הכסף אותו השקעתם. לאחר כמה וכמה אירועים תוכלו לקבל דו"ח של הוצאות, סוגי האירועים הנפוצים אליהם אתם הולכים ועוד. בנוסף, תוכלו להשתמש באפליקציה לניהול האירוע האישי שלכם, ולדעת בדיוק כמה הרווחתם מהמוזמנים, אם בכלל.

יתרון: לצד יתרונות הניהול הפיננסי, האפליקציה מציעה לכם אפשרות להעריך כמה אתם צריכים להעניק לסוגי אירועים שונים בהתחשב בפרמטרים רלוונטים, כגון מיקום, כמות מוזמנים וכדומה – ונראה כי רק עבור הפיצ'ר הזה שווה להתקין את האפליקציה.

חסרון: לצד העובדה שאפליקציית האנדרואיד והאייפון מציגות שני מחירים שונים (ולא כל כך ברור לנו למה), בשורה התחתונה אנו יכולים לנהל את ההוצאות וההכנסות גם באמצעות לוח השנה שלנו, או באמצעות אפליקציות חינמיות – כך שאנו משאירים לכם את השיקול האם להשקיע את הכסף, או לא.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

Osef

מחיר: חינם – מפתח: Osef

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

הורדה לאנדרואיד

אתם יוצאים למסיבה, אחד מהנוכחים עושה שטויות ומכשירי הסמארטפון נשלפים בזה אחר זה, לתיעוד הרגע. לצערכם, על מנת להשיג את כל התמונות המדוברות יהיה עליכם לעבור מכשיר מכשיר, ולדאוג שישלחו לכם את מלאי התמונות ישירות אליכם. באמצעות אפליקציית אוסף, תוכלו לפתוח אלבום תמונות ולשתף את כל אותן מזכרות ותמונות מהאירועים השונים, עם קהל יעד יעודי וסגור.

כל מה שעליכם לעשות הוא להוריד את האפליקציה, לפתוח אלבום חדש ולהתחיל לשתף אותו עם כל מי שתרצו. על האלבומים תוכלו להגן באמצעות סיסמה, שתהפוך את הגישה למוגבלת רק עבור משתמשים האוחזים בה, ולאחר כניסתם של משתמשים נוספים לאלבום, יוכלו הם להעלות ולשתף את התמונות האישיות שלהם. הפלטפורמה זמינה לא רק למכשירי אנדרואיד אלא גם באמצעות המחשב האישי, או באמצעות גלישה לאתר הסלולרי של החברה, שיציג את אותן האפשרויות – רק על גבי הדפדפן.

יתרון: מדובר בדרך נוחה ובטוחה לשתף מגוון רחב של תמונות בין מספר רב של משתתפים, כאשר אתם תוכלו לבחור את התמונות המעניינות ביותר, ולהוריד אותן אל המכשיר הסלולרי שלכם.

חסרון: לצערנו, על מנת לשתף את התמונות עדיין יהיה עליכם להסתובב בין המשתתפים השונים באירוע ולשלוח להם את הקישור או הסיסמה הדרושים, כך שלא ברור כמה זמן או אנרגיה נחסכים באמצעות הפלטפורמה. בנוסף, מכיוון שעליכם להתחבר עם חשבון הפייסבוק שלכם, המציע שימושיות דומה רק ללא אפשרות סיסמה, לא ברור מה היתרון המהותי כאן.

סידור לילדים

מחיר: 11.90 ש"ח – מפתח: Tamira Hershtik

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

הורדה לאייפוןהורדה לאנדרואיד

על מנת להפוך את חווית התפילה למעט יותר אינטרקטיבית ומהנה עבור ילדים, מציעה אפליקציית "סידור לילדים" לשלב בתפילה מעט אנימציה ומשחקיות, המיועדות למשתמש הצעיר. באפליקציה תכירו את דודי, המזמין אתכם לחבור אליו לעולמו, לשגרת יומו ולחווית התפילה שלו, החל מהשכמת הבוקר, דרך הארוחה המשפחתית ועד קריאת שמע על המיטה.

טקסט התפילה, הזמין בעברית או באנגלית, כולו מוצג עם הדגשים, בצורה לדומה לקריוקי, בליווי מוזיקה מקורית לשירי התפילה המסורתיים, עם שאלות טריוויה וכמובן סיוע בקריאה ובתפילה עצמה. כבונוס לחובבי הריאלטי, את השירה באפליקציה הקליט שלמה זיכל מתכנית בית ספר למוזיקה

יתרון: אם אתם קהל היעד המתאים לאפליקציה, אין ספק שתתלהבו מהברכות והשירים המלווים, שיצליחו להפוך את התפילות למהנות ומשעשעות הרבה יותר עבור הדור הצעיר, שאמנם לא זקוק לתמריץ על מנת להתפלל, אך בוודאי יכול להרוויח מאינטרקציה ומשחקיות המתלווים אל התהליך.

חסרון: בשורה התחתונה, האפליקציה מיועדת לקהל שיודע את התפילות ומברך אותן, כך שהמחיר הגבוה הנלווה אליה עלול לגרום למשתמשים לוותר עליה, ולהמשיך לדבוק לספרי התפילה המודפסים והסטנדרטיים איתם הסתדרו במשך שנים.

חן אידן

אוהבת גאדג'טים, אפליקציות ואת עולם הטכנולוגיה בכלל. שלל עיסוקיה כוללים הריסת מכשירים סלולריים לצרכי בדיקה, התעסקות בלתי פוסקת ברשתות חברתיות, סקירת אפליקציות חדשות, סטארטאפים מבטיחים והתנסות עם (כמעט) כל מוצר חדש שיוצא לשוק.

הגב

2 תגובות על "שיתוף תמונות בין כל המשתתפים באירוע וכל ההטבות שמגיעות לכם [אפליקציות כחול לבן]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
חדשות ומבזקים
Guest

אפליקצייה מעולה

מתנות
Guest

כל מה שכחול לבן זה ברכה.
שיהיה בהצלחה!

wpDiscuz

תגיות לכתבה: