בקרוב אצלכם: גרסה חדשה של Waze לאנדרואיד עם ממשק ופיצ’רים חדשים

בעוד שמשתמשי אייפון נהנים מהגרסה החדשה של אפליקצית הניווט כבר כמה חודשים טובים, רק כעת מגיעים דיווחים מ-Waze כי ׳אוטוטו׳ תגיע הגרסה החדשה גם למשתמשי אנדרואיד

מקור: צילום מסך, Waze

מקור: צילום מסך, Waze

בחודש אוקטובר 2015 הושקה גרסה 4.0 של אפליקצית Waze ל-iOS, הכוללת שינוי עיצובי וממשק משודרג שנועד לצמצם את כמות הלחיצות שלכם על המסך כדי להתקדם. היום (א׳) פרסמה החברה הודעה שמפרטת מה הם השינויים בגרסה החדשה, לצד סרטון קצר המאפשר להתרשם במקצת מהמראה החדש של אפליקצית הניווט הפופולארית. עדיין לא ברור מתי הגרסה החדשה תיפתח בפני משתמשי אנדרואיד, אבל כפי שנראה אנחנו בהחלט מתקרבים ליעד.

גירסה 4.0 לאנדרואיד אוטוטו כאן… ממש אוטוטו!!

Posted by Waze on Sunday, 28 February 2016

עיצוב נקי ונעים יותר

הגרסה החדשה, ממנה משתמשי iOS כבר נהנים (נכון לעכשיו הגרסה הקיימת ב-App Store היא 4.2.0) כוללת עיצוב חדש בסגנון ה-Material Design, שיפור כללי של חווית הניווט והדיווח וכולל גישה פשוטה יותר לניווט עצמו. המפה, התפריטים ומערכת הדיווחים עוצבו מחדש וקיבלו מראה נקי יותר בהתאם לחוקי העיצוב של גוגל עצמה, חברת האם של Waze. כמו כן, לכל דיווח והתראה יש צבע ייחודי כדי שהמשתמש יוכל לזהות בקלות ובמהירות במה מדובר.

כפי שניתן לראות בסרטון, גרסה 4.0 של אפליקצית הניווט כוללת שינוי עיצובי שבא לידי ביטוי בכך שבמקום האייקונים בתוך הבועות המעידים על פקק או משטרה באיזור ומופיעים בצבע צהוב, כעת ההפרדה הרבה יותר ברורה. כך למשל אייקון ׳משטרה׳ יופיע בבועה כחולה, פקק מופיע בבועה אדומה ועבודות בכביש בצבע צהוב. בצורה זו ניתן להבחין בין המכשולים והמטרדים השונים באופן הרבה יותר ברור, מבלי להשקיע תשומת לב יתרה במכשיר ולהתרכז קצת יותר בכביש.

גם הגישה ליעדי הנסיעה הקבועים מובטחת להיות פשוטה יותר, ובאופן כללי הרעיון הוא להציע חווית נסיעה משופרת הכוללת תצוגה אינטראקטיבית, קבלת התראות במסלול הנסיעה בצורה מדויקת יותר, פרסום דיווחים על מפגעים בכביש בתצוגה מלאה בלי צורך לדפדף ושליחה מהירה של עדכון זמן ההגעה המשוער לכל נמען שתבחרו. שינוי נוסף הוא שמעכשיו גם יופיע מד מהירות בעיצוב חדש ומעוגל כברירת מחדל.

העדכון צפוי להגיע למשתמשי האנדרואיד בהדרגה בשבועות הקרובים.

וידאו – בואו להכיר את המראה החדש של Waze לאנדרואיד!‎

הילה חיימוביץ׳

גיקית, Deal With It

להגיב

9 תגובות

 1. nirmitlamed הגיב:

  אוקטובר 2015 אומר הכל…

 2. zevik stolero הגיב:

  יש לי את הבטא בנקסוס 5 x, וזה מתחיל להשתפר, שוחררה גרסה בטא חדשה ועכשיו זה רץ ממש חלק…. יש קצת באגים אבל לא ממש משהוא שמפריע לניווט הרגיל…. השיפור הרציני זה מהירות התגובה של התוכנה בפניות…. המפה רצה ממש חלק עכשיו….

 3. mlr הגיב:

  מי שרוצה להוריד את הגירסה החדשה יוכל להוריד מהקישור הזה https://drive.google.com/file/d/0B-ik7o_bjNIrSk5IMU54WUZmaGM/view?usp=docslist_api

 4. href הגיב:

  מה עם שיפורים בביצועי סוללה? זולל סוללה מטורף כרגע!

 5. arik100 הגיב:

  שוב מזניחים את אנדרואיד..

 6. raynbow הגיב:

  מאז שגוגל נכנסה לנעליי וויז משהו השתנה באלגוריתם חישובי המסלולים ולא לטובה. יש נטיית יתר לניווט בעל עצירות מרובות וזה כנראה לשם הצגת הפרסומות הקופצות.

 7. ניר הגיב:

  יש שיפורים רבים, אבל דווקא בפעולה הכי בסיסית יש בעיה: כאשר בוחרים מסלול נסיעה ורוצים ללחוץ על כפתור “סע” הוא נמצא בתחתית המסך לא בולט, והרבה פעמים כפתור “שלח ETA” נלחץ במקומו

 8. יובל הגיב:

  אין מסלולים נוספים אלטרנטיוויים?????

תגיות לכתבה: