היסטוריה אורבנית, אולפני הקלטות ובמת הופעות: כך נראים מבפנים המשרדים של Artlist

ארטליסט, חברת טכנולוגיה בתחום הקריאייטיב, שהופכת את החיים של יוצרי תוכן להרבה יותר קלים, איחדה לאחרונה את סניפיה במשרדים חדשים בתל אביב במבנים המיועדים לשימור ומאובזרים בכל מה שהעובדים צריכים כדי להיות הכי יצירתיים שיש

צילום: יואב פלד // Peled Studios

ערך היצירה הוא חלק מהותי ובלתי נפרד מהעשייה היומיומית של חברת ארטליסט (Artlist). אנחנו רואים חשיבות גדולה בסיעורי מוחות מרובים ובתקשורת פנים מול פנים, ולכן החלטנו להשקיע בסביבת עבודה חדשה, נעימה, מתקדמת ומיטבית, שמפרה ומפתחת את היצירתיות ותורמת לרווחת העובדים.

משרדי החברה החדשים בתל אביב מאפשרים לנו לתת את תנאי העבודה המעצימים ביותר לעובדים, עם הציוד הטכנולוגי החדשני והאיכותי ביותר בתחום המוזיקה והווידאו, ובדרך זו לתמוך בצמיחתה הנוכחית והעתידית של החברה.

צילום: יואב פלד // Peled Studios

צילום: יואב פלד // Peled Studios

לעבוד באחד הבתים הראשונים של תל אביב

ארטליסט היא חברת קריאייטיב וטכנולוגיה מובילה המספקת ליוצרי תוכן ברחבי העולם תוכנות חדשניות לעריכת וידאו ותמונה, בנוסף ליותר מ-880 אלף מדיות דיגיטליות עם רישיון גלובלי ייחודי שמכסה את כל סוגי תכני הווידאו. הקטלוגים שלנו מתעדכנים על בסיס יומי באמצעות שיתופי פעולה עם אמנים מרחבי העולם, תוך הקפדה על גיוון התוכן ושמירה על האיכות הגבוהה ביותר של המדיות, מתוך מטרה להפוך לפתרון מקיף עבור יוצרי תוכן בכל העולם.

המשרדים החדשים, שנגישים מאוד לתחבורה ציבורית, נמצאים בבית פולק ובית ליטוינסקי, ברחוב אחד העם 20 ו-22. שניהם נבנו בשנת 1909 והם מראשוני בתיה של תל אביב – מכאן ששני המבנים מהווים נדבך חשוב בהיסטוריה של העיר ומוגדרים מבנים היסטורי המיועדים לשימור מחמיר. המשרדים כוללים שלוש קומות בכל אחד מהמבנים וחצר רחבה, ומשתרעים יחד על שטח של כ-3,000 מ"ר. המעבר למשרדים מיוחדים עם ערך היסטורי ותרבותי מתחבר מאוד לערכים של ארטליסט, המאמינה בשימור התרבות ותומכת בקהילת אמנים ואמניות ברחבי העולם מהיום שהוקמה.

צילום: יואב פלד // Peled Studios

צילום: יואב פלד // Peled Studios

את בית פולק שכרה ארטליסט בהסכם עם חברת Switchup, שהייתה גם אחראית על שיפוץ ועיצוב המבנה יחד עם המעצבת עדי להב. מלבד עמדות וחללי עבודה, חדרי ישיבות ומרחבי עבודה ופנאי נוספים, המשרדים בבית פולק עברו שיפוץ ועיצוב התואמים את האופי הייחודי של החברה, וכוללים גם אולפני מוזיקה, סטודיו צילום וחדרי עריכת וידאו ייחודיים, חללים מופרדים המיועדים להאזנה למוזיקה, חדרים המיועדים להרצאות וסדנאות ועוד.

חלונות המשרד משקיפים אל לבה של העיר תל אביב, ורואים מהם רואים נוף אורבני במיטבו: רחוב אחד העם, רחוב הרצל ושדרות רוטשילד – שלושתם רחובות שוקקי חיים, אנשים, בתי קפה ומסעדות – לצד מגדל שלום מאיר הגבוה, שגם לו יש ערך היסטורי, שכן היה גורד השחקים הראשון בתל אביב ובישראל.

בלובי המרכזי של המשרדים, היכן שנמצאים המטבח ופינות ישיבה, ישנה במת הופעות מאובזרת בכלי נגינה. כחברה שצמחה מעולמות המוזיקה ומשלבת עובדים מתחומים אמנותיים שונים, בהם וידאו ומוזיקה, העובדים עצמם מעבירים את זמנם בנגינה על הבמה ואף נהנים מהופעות של ממש באירועי החברה. חצר המשרדים מאובזרת בפינות ישיבה נוחות ומפנקות ובשולחן פינג פונג להנאת העובדים.

צילום: יואב פלד // Peled Studios

צילום: יואב פלד // Peled Studios

צילום: יואב פלד // Peled Studios

בהתאם לתרבות הארגונית בארטליסט, ההנהלה היא חלק בלתי נפרד מהעובדים בהיבט החברתי – בארוחות צהריים משותפות, שיחות מקצועיות ואישיות עם העובדים וישיבות קבועות לעדכונים בכל הרמות (צוותים, מחלקות, כלל החברה).

החברה פועלת בשקיפות מול העובדים על הנעשה בה, ויש הקפדה גדולה על סנכרון שוטף כדי לייעל ולשפר תהליכי עבודה בין המחלקות, הצוותים, עובדים בארץ ובחו"ל וכדומה.

הדבר מתבטא גם בעיצוב המשרדים, הכוללים חדרי ישיבות ומרחבי עבודה משותפים שמאפשרים עבודת צוות ושיח מפרה בין העובדים במהלך יום העבודה. לצד אלה ישנם משרדים פרטניים לחברי ההנהלה הבכירה, כדי לאפשר שיחות אישיות עם העובדים, ולעובדים בתפקידים הדורשים סביבת עבודה שקטה (לדוגמה, לצורך צילום ועריכת וידאו). בכל החללים ישנן דלתות שקופות התואמות את מדיניות השקיפות של החברה והאווירה הנעימה והפתוחה בין כלל העובדים.

צילום: יואב פלד // Peled Studios

צילום: יואב פלד // Peled Studios

"קו נקי עם טוויסט אורבני"

קורן אורן, Employee experience brand lead בארטליסט וארטדיירקטורית בהכשרתה: "כשהתחלנו את תהליך העבודה מול Switchup, היה לנו ברור שנרצה להמשיך בקו הנקי של עיצוב של המשרדים שלנו באפיקים, אבל עם טוויסט אורבני, ולכן המשכנו להשתמש בחומרים טבעיים ולשוות למקום אווירה של מלון בוטיק. התאהבנו בחלל מהרגע הראשון ורצינו לשמר אותו ככל שניתן, והתוצאה מדברת בפני עצמה".

צילום: יואב פלד // Peled Studios

עדי להב, מעצבת מטעם חברת Switchup שהייתה אחראית על הפרויקט: "העיצוב של משרדי ארטליסט שם במרכזו את השילוב בין הישן והחדש, מתוך רצון לשמר כמה שיותר מהקיים. האתגר היה לשלב בצורה כמה שיותר טבעית ואורגנית את החדש שהוספנו, וכך למשל, כל קירות השימור נשמרו כפי שהם, בחלק מהמבנה נשארה גם התקרה לשימור וגרמי המדרגות לשימור. עבור הקירות החדשים שנבנו בחרנו בטקסטורה שמשתלבת בצורה מיטבית במרקם ובצבעים עם הקירות הקיימים, כך שהמודרני מתחבר לקיים ומשמר את הקסם והייחודיות שלו".

צילום: יואב פלד // Peled Studios

Geektime Insider

קבלו הצצה מבפנים לחברות המובילות בהיי-טק הישראלי. רוצים גם אתם להופיע בגיקטיים אינסיידר? שלחו לנו מייל ונשתף איתכם פרטים נוספים

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: