הערב ב-18:00 טקס ה-GeekAwards בשידור חי: זה מה שיחכה לכם

התחרות השנתית של עולם ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון בישראל חוזרת – זו השנה התשיעית – והשנה היא פתוחה לכולם בצפייה ישירה. הנה מה שמחכה לכם

לא באמת חשבתם שניתן למגיפה עולמית להשבית מסורת של 9 שנים, נכון?

גם השנה תיערך תחרות ה-GeekAwards שחוגגת את ההישגים והמצוינות של הנשים, האנשים, הסטארטאפים וההייטק הישראלים. גם השנה ביקשנו מכם להציע מועמדים ואז לבחור את המועמדים הסופיים ואתם נעניתם בהמוניכם. אחרי עשרות אלפי הצבעות של הקהל הרחב והצבעות של חבר השופטות והשופטים המקצועי, שמורכב מיזמים סדרתיים, משקיעים מנוסים ודמויות בכירות מהאקוסיסטם הישראלי – התקבלו התוצאות שיוכרזו בשעה 18:00. אבל בניגוד לשנים הקודמות, לא נצטרך להסתפק במאות המוזמנים שיגיעו לאולם וכולם יוכלו לצפות בטקס.

בין ההכרזות על הזוכים הכנו לכם עוד כמה הפתעות, כולל השמעת בכורה של "גיוס קל", שיר הסטארטאפיסטים בביצועו של גיא מזיג ("הדורבנים", ריטה, רמי קליינשטיין, עידן רייכל, גורי אלפי ועוד); הכרזות מעניינת שלנו; וכן הופעת אורח של צוץ וצוץ, הידועים בכינויים נועה קולר וארז דריגס מ"חזרות".

האירוע יועבר בשידור טלוויזיוני מ-4 לוקיישנים שונים ממרכז החדשנות של חברת צ'ק פוינט, וינחו אותו הדר אביאל וגיא מזיג.

אז איך צופים בכנס?

האירוע יחל בשעה 18:00 בדיוק, ותוכלו לצפות בו באיכות גבוהה דרך הזום

או אם תרצו, תוכלו לצפות בפייסבוק בלינק הזה


תודה ענקית לשותפים שלנו, שעזרו לכל זה לקרות: Amdocsמשרד יגאל ארנון ושות’, LeumiTech ,Sap.iO ,Intel Ignite ,SwitchUp קבוצת אמן, 365x, GotFriends, Xinergy Global וכמובן למרכז החדשנות של צ’ק פוינט שאירח אותנו לצילומי הטקס. תודה מיוחדת לצוות האלופים של VEO על הפקת האירוע.

 

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: