סטודנטים ורווקים הקשיבו טוב: טינדר מגיעה לדסקטופ

אפליקצית ההיכרויות המגה פופולרית מרחיבה את תמיכתה גם לדפדפנים כדי שתוכלו להמשיך לחפש אחר החצי השני שלכם מכל מקום ובכל רגע נתון. כן, גם בשיעור שאסור להוציא בו את הסמארטפון

מקור: טינדר

אי שם בתקופה שבה אני הייתי סטודנטית, רוב המחשבים הניידים בכיתה היו פתוחים על פייסבוק, כי זה פחות או יותר מה שהיה רלוונטי באותן שנים (טוויטר עדיין הייתה בחיתוליה, ויש שיגידו שעודנה – לפחות בקרב הישראלים). כיום היצע אפליקציות הרשתות החברתיות התומכות בגרסת דסקטופ התרחב וכולל גם את וואטסאפ ואינסטגרם. כעת גם טינדר מצטרפת לחגיגה, כדי שחלילה לא תשתעממו בשיעור ותיאלצו להקשיב למרצה.

זהו, נעלמה הפרטיות?

טינדר, אפליקציית ההיכרויות הפופולרית המבוססת מיקום אשר הושקה בשנת 2012, זמינה בכמעט 200 מדינות, אחראית על למעלה מ-10 מיליארד “שידוכים” ומדי יום מתבצעות בה כ-1.4 מיליארד תנועות Swipe. עד היום השימוש היחידי שהתאפשר בשירות היה באמצעות האפליקציה, אך כעת החברה מרחיבה את התמיכה ומציגה גרסת ווב ייעודית כדי שתוכלו “לדפדף” בין המשתמשים עד להתאמה המיוחלת מכל דפדפן ומכל מקום.

הרעיון מאחורי המהלך האחרון נועד בראש ובראשונה לאפשר לאלו שאין ברשותם סמארטפון, חיבור רציף לרשת האינטרנט או רשת סלולרית ללא הגבלה, למצוא את החצי השני שלהם. בסופו של דבר, נראה לנו שקהל היעד המרכזי יהיו סטודנטים שבדיוק נמצאים בשיעור מבוא משעמם, שינצלו את הזמן כדי לעשות תכניות בערב, בעיקר בשיעורים שבהם חל איסור על שימוש בסמארטפון.

אמנם גרסת האונליין הנוכחית של טינדר היא עדיין די מוגבלת ולא כוללת פיצ׳רים מתקדמים כמו “בוסט” או “סופר לייק”, אך מובטח כי עדיין מדובר באותה החוויה המוכרת, הכוללת את התנועה האהובה של Swipe ימינה או שמאלה, רק עם העכבר. שינוי נוסף בגרסת האונליין הוא הדגש על יצירת שיחה ברגע שנוצרה התאמה. כלומר, אם כיום מיד ממשיכים לדפדף בין האופציות גם אחרי שנמצא שידוך רלוונטי, בגרסה זו תוכלו לבחור אם לשלוח לבן או בת הזוג הפוטנציאליים הודעה, או להמשיך לבדוק את שאר האופציות. האמת, שבעניין ההתכתבויות אנחנו חייבים להודות שאכן מדובר בשדרוג, מאחר שהרבה יותר נוח לנהל שיחת נפש ישירות מהמחשב ולא מהמקלדת המזערית של הסמארטפון.

נכון לעכשיו גרסת הווב של השירות זמינה במספר מדינות מוגבל, ובהן ארגנטינה, ברזיל, איטליה, מקסיקו ושוודיה. ברגע שהשירות ייפתח גם בפני הישראלים תוכלו להגיע אליו מכאן. בכל מקרה, אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל באופן אישי קצת פחות התחברנו לעובדה שכל מי שיביט בנו מאחור בכיתה למשל, יוכל לראות שזה מה שאנחנו עושים, שלא לדבר על כך שאולי בטעות נשלול פרופיל של מישהו או מישהי שהוא מכיר. מביך.

וידאו: Tinder Online

 

 

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה – היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: