10 אנשי השיווק הבולטים בתחום הסטארטאפים בישראל לשנת 2013

חודש דצמבר הוא זמן מצויין לסכם את השנה החולפת והפעם החלטנו לצאת ולבדוק מיהם 10 האנשים המובילים והבולטים בתחומם. הרשימה הנוכחית מוקדשת לאנשי השיווק הבולטים בהייטק הישראלי לשנת 2013.

פרויקט ״אנשי הטכנולוגיה הבולטים בישראל לשנת 2013״ נולד לפני מספר חודשים ומטרתו להפנות את אור הזרקורים כלפי אנשים שבלטו במיוחד בתחום מסויים במהלך השנה החולפת.

עוד בפרויקט:

<< לרשימת 10 מפתחי המובייל הבולטים בישראל לשנת 2013

<< לרשימת 10 המעצבים הבולטים בישראל לשנת 2013

<< רשימת 10 מנהלי המוצר הבולטים בישראל לשנת 2013

כל חברה, מוצר או דף עסק זקוק לאיש שיווק לצידו, שיעזור לו למנף את ההצלחה ולהפוך את החזון שנבנה במשרד קטן למותג המתגלגל על פיהם של משתמשים מכל רחבי העולם. אנשי השיווק של היום הם לא אותם אנשי שיווק שהיו לפני כמה וכמה שנים, שכן עם הגעתו של האינטרנט ועלייתן של הרשתות החברתיות אנשי השיווק צריכים להיות חדים, מהירים ומדהימים הרבה יותר.

liat-hartnudvir-rzmarina-boyomer-shhillel-fuld

maya-lerneriris-shorshaul-weinatasha-shinealon-al

איך גיבשנו את הרשימה?

״בולטים״, ״הכי טובים״ – כל אלו הם מושגים בשימוש במטרה לנסות ולהבליט קבוצה מסויימת של מקצוענים הנמצאים בחוד החנית של תחומם. אבל האמת היא, מי יכול לקבוע באמת מי ״הכי טוב״? כמעט בלתי אפשרי למצוא סט של קריטריונים שחוצה מספר רב של תחומים. בשווקי הנישה זהו הניסיון, הביצוע, הגיל ומגוון רחב של גורמים משפיעים אחרים שמים לאנשים שונים את התווית ״בולטים״ בתחומם באופן הכי הוגן שאפשר. בכל זאת, כל הגורמים הללו לא צריכים למנוע מכמה אנשים מאוד מרשימים, את ההכרה הראוייה להם. אספנו בגיקטיים עשרה אנשי מקצוע שונים במספר קטגוריות, כל אחד והסיפור שעומד מאחוריו, וביקשנו מהם לספר לנו קצת על עצמם ועל נקודת המבט האישית שלהם.

בחודשים האחרונים פנינו לכל איש שיווק שנקרה בדרכינו וביקשנו ממנו להעביר לנו את רשימת אנשי השיווק הישראלים מעולם הסטארטאפים המוערכים ביותר על ידו. כך הגענו לרשימת אנשי שיווק ארוכה שהובילה לאחת נוספת וכן הלאה, עד שהגענו לבסוף לרשימה הכוללת אלפי אנשים שעוסקים בתחום בישראל.

את האנשים שהוזכרו יותר מפעם אחת ברשימות השונות סימנו וספרנו כל פעם ששמם הוזכר ברשימה אחת נוספת. לבסוף הגענו לרשימה ובה 20 שמות של אנשי שיווק אליהם פנינו באופן אישי על מנת להתרשם מהעבודות השונות שלהם בתחום ולבחור לבסוף את 10 הנבחרים שלנו, מתוך אלו ששמם הופיע הכי הרבה פעמים ועל סמך ההתרשמות האישית שלנו מהעבודות שהציגו בפנינו.

חשוב לציין: הרשימה הטרוגנית וכוללת אנשים ותיקים מאוד בתחום לצד אלו שרק הצטרפו אליו לפני מספר שנים.

אז הנה הם, 10 הנבחרים שלנו בתחום השיווק לשנת 2013 (הסדר אינו מחייב)

hillel-fuld1. הלל פולד

אינטרו: תיאור התפקיד הרשמי של הלל הוא Senior Evangelist בחברת Inneractive, אבל רבים יגידו כי הוא אונגליסט בכיר לטובת תעשיית הסטארטאפים הישראלית כולה. מבט מהיר בלוח הפינטרסט שלו הממותג תחת השם Israeli Innovators אומר הכל. פולד מונע על ידי שני דברים עיקריים: סטארטאפים וסטייקים.

חברה: Inneractive

תפקיד: Senior Evangelist

שנים בתחום: 10.

ספר על המוצר או הפרוייקט שאתה הכי גאה בו: ההפצה הגלובלית והממושכת של המותג Inneractive.

אילו טיפים היית מעניק למי שנכנס כעת לתחום? ספקו ערך ובנו את המותג שלכם לפני שאתם קופצים עם הראש אל המים.

מהו כלי השיווק האהוב עלייך? טוויטר.

omer-sh2. עומר שי

אינטרו: רבים יטענו שלאור ההנפקה של וויקס מוקדם יותר השנה, שי צריך להשאר מחוץ לרשימה. אנחנו חושבים שבדיוק בגלל ההנפקה שי נמצא ברשימה שלנו. יש הרבה מלעיזים שעדיין מאמינים שישראל לא יכולה לעשות סטארטאפים בתחום ה-Consumer. ובכן, וויקס לא רק בנתה חברת Consumer בשווי 800 מיליון דולרים, הם שיווקו אותה כל הדרך אל הנפקה מוצלחת.

חברה: Wix

תפקיד: סמנכ"ל שיווק.

שנים בתחום: 12.

ספר על המוצר או הפרוייקט שאתה הכי גאה בו: שירות בניית האתרים המתבסס כולו על טכנולוגיית HTML5, אותו השקנו במרץ 2012.

מהו הפרוייקט הכי מורכב שהיית מעורב בו? ספר על האתגרים השונים בפיתוח וכיצד התגברתם עליהם. אותו הפרוייקט בו אני גאה. בזמנו, Wix הייתה ידועה בהיותה מבוססת פלאש, והיה עלינו ליצור לא רק את המוצר מחדש, אלא גם לעצב מחדש את המותג והתפיסה הציבורית בנוגע לחברה כולה. היינו צריכים לעשות זאת מבלי לפגוע בקהל המשתמשים הקיים, שהכיל בזמנו כ-20 מיליון משתמשים.

להשקה שמרנו על המסר מאוד ברור ופשוט, ותכננו קמפיין שיווק מאסיבי במספר ערוצי פרסום, דאגנו ליחסי ציבור נרחבים וכמובן קמפיינים ברשתות החברתיות. בנוסף, הרגענו את קהל המשתמשים הקיים שלנו והבטחנו להם תמיכה מתמשכת, תוך הדגשת היתרונות של מעבר לפלטפורמת HTML5 החדשה והמתקדמת.

מהו פרוייקט החלומות שלך? אני מעריץ גדול של פוטבול והייתי רוצה לעשות מודעה במסגרת משחק הסופרבול. הספוטים הללו, בעוד שהינם יקרים ביותר, מגיעים לכמות אדירה של משתמשים – הרבה מעבר לאלה שצופים במשחק. המודעות היצירתיות הללו מקבלות חשיפה על ידי כל סוגי המדיה והמשתמשים, כאשר המדיה החברתית עוזרת להגביר את החשיפה סביבן עוד יותר. האתגר כאן הוא לבוא עם מודעה מנצחת ויצרתית שתבלוט מול האחרות, ותוכיח שהיא אכן שווה את ההשקעה האדירה לה זקוקים על מנת להבטיח את פרסומה.

marina-boy3. מרינה בויקיס

אינטרו: רבים בתחום השיווק מתחילים בתחום השיווק באמצעות המקצועות החדשים היחסית הסובבים את התחום. בויקיס היא אחת מאלה, אבל בניגוד לאנשי השיווק המתעסקים בתחום הבידור  או המסחר, בויקיס מקדמת אפליקציית אבטחה פיננסית.

חברה: BillGuard

תפקיד: מנהלת קהילת המדיה החברתית בחברה.

שנים בתחום: 5.

מהו הפרוייקט הכי מורכב שהיית מעורבת בו? ספרי על האתגרים השונים בפיתוח וכיצד התגברת עליהם: באוגוסט 2011 שירתתי בדסק המדיה החברתית בצה"ל, כשטרוריסטים מעזה התחילו לירות על דרום ישראל. בתוך דקות, משרד שקט הפך לחדר מלחמה, כאשר בתוכי קיוויתי שהמתקפות הללו לא יהפכו לקמפיין מלחמתי. עבדתי מסביב לשעון על מנת להפיץ את האינפורמציה הנכונה לערוצים החברתיים הגלובלים שלנו – בזמן שהעיתונים והקהילה הבינלאומית נשאו אלינו עיניים. באותו היום, האתגר הגדול ביותר היה פענוח מידע סותר שהגיע אלינו בזמן שצייצתי אודות דיווחים על הפיגועים בדרום הארץ. העובדה שנשארתי רגועה ומפוקסת היא זאת שבסופו של דבר הובילה אותי לעשות את חלקי, ולנצח במלחמה במדיה החברתית.

מהו פרוייקט החלומות שלך? אשת שיווק בכירה בחברת טכנולוגיה גדולה. אני אשמח להביא רגע של שמחה לאלפי משתתפים בקמפיין חברתי מבויים (Flash Mob), בעיר כמו ניו יורק.

dvir-rz4. דביר רזניק

אינטרו: רזניק הוא אחד מהאנשים הללו שלא משנה מה הם עושים, הם עושים שיווק. לאחר שעבד כמנהל השיווק באונבו, שנמכרה לפייסבוק תמורת כ-200 מיליון דולרים, הוא עבד כפרילאנסר בתחום ועזר לסטארטאפים להכנס לשוק, עד שהגיע אל תפקידו הנוכחי.

חברה: justAd

תפקיד: מנהל שיווק.

שנים בתחום: 10.

מהו פרוייקט החלומות שלך? אמזון או טסלה, בכל תפקיד שיווקי שיש להם.

זמן לפרגן, איזה חברה או קמפיין אתה מעריך בזכות המאמץ השיווקי שלהם? נמרוד מאי מגט טקסי (שמעתי שהוא עזב לפני מספר שבועות). מדובר בחברה שוברת שוק בתעשייה מאוד ישנה. גט טקסי שינתה לחלוטין את תעשיית המוניות באמצעות השירות הסלולרי שלה, בנתה מותג חזק תוך שימוש בקמפיינים חדשניים והסתמכות על מדיות חברתיות להפצה ויראלית. כיום, יותר נהגי מוניות מציעים תשלום באמצעות כרטיסי אשראי, אפליקציות, משתמשים ב-Waze לניווט – וכל זה התחיל בזכות גט טקסי.

מאיזו דמות אתה שואב השראה? ג'ף בזוס מאמזון, אחד מקומץ אנשי החזון המשנים את העולם, גם אם השורה התחתונה (רווחים / הכנסות) היא אדומה. בצד המקומי, דניאל בירנבאום מסודה סטרים – מותג הנאבק להיות במקום הראשון בכל רחבי העולם.

liat-hartnu5. ליאת מרדכי-הרצנו

אינטרו: אפליקציות לניהול משימות הן אחד מהז'אנרים הצפופים ביותר בתחום אפליקציות הבידור. לגרום למשתמשים להוסיף לרשימת המשימות שלהם את המשימה "להתקין מנהל משימות חדש" הוא לכשעצמו הישג בעולם השיווק, שלא לדבר על אלה שאכן מבצעים את המשימה ומתקינים את האפליקציה.

חברה: 24me.

תפקיד: מייסדת שותפה בחברה וסמנכ"לית השיווק.

שנים בתחום: 12.

זמן לפרגן, איזה חברה או קמפיין את מעריכה בזכות המאמץ השיווקי שלהם? אחד מהקפיינים שמצאתי כמעורר השראה הוא זה של דאב עבור "יופי אמיתי". בתחום הטכנולוגיה, אני אוהבת לראות את הקמפיינים השונים הנעשים על ידי השותפים שלנו – TaskRabbit. אני אוהבת את המסרים, התגובה המהירה לאלמנטים השונים המתרחשים בשוק וכיצד החברה מסוגלת להגיב בצורה מיידית עם המודעה המדוייקת. חברה ישראלי שאני מאמינה שעושה עבודה שיווק מעולה היא Billguard – אני חושבת שהם ממש מקצוענים! הקמפיין שלהם ל-Grey Charges היה כזה שניתן רק ללמוד ממנו.

מהו הקמפיין הגרוע ביותר שיצא לך לראות? אני לא זוכרת משהו ספציפי. אני מסתכלת על סיפורי הצלחה, לא על כשלונות. בסך הכל, אני מאמינה שכשחברה מעבירה מסר, בין אם דרך קמפיין שיווקי לבין דרך השקה של מוצר חדש – היא צריכה להזהר עם המסר: ההבטחה צריכה להיות אמיתית, והחברה צריכה להמנע ממכירת חלום עתידי. צריך לעצב את המודעות בזהירות על מנת שלא לפגוע במשתמשים, בחברות אחרות וכדומה.

מהו כלי השיווק האהוב עלייך? טוויטר תופס יותר ויותר מקום בחיי. אני חייבת להגיד שבמידה ואתם יודעים כיצד להשתמש בו נכון – מדובר במקור מדהים של הזדמנויות בלתי נגמרות. כלים נוספים בהם אני משתמשת מידי יום הם  Appannie, Hootsuite ו-Facebook.

alon-al6. אלון אלרואי

אינטרו: שיווק לפלחי שוק שונים דורשים מיומנות. שיווקי לפלח שוק המלא במשווקים אחרים דורש מיומנית ברמה עולמית, וגם קצת שגעון.

חברה: Bizzabo

תפקיד: מייסד שותף וסמנכ"ל השיווק.

שנים בתחום: 6.

ספר על המוצר או הפרוייקט שאתה הכי גאה בו: באפריל 2013 פנינו אל Social Media Examiner, אחד מהבלוגים החברתיים המובילים בעולם, על מנת להיות אפליקציית האירועים הרשמית בכנס השנתי שלהם. הם השיבו שאינם מעוניינים. אנו האמנו שהמוצר שלנו יכול להיות בעל ערך לבאי הכנס, שהינם טכנולוגים ובעלי נוכחות גבוהה במדיה החברתית. לכן, החלטנו להתנסות בשיווק גרילה המתמקד במשתמשי הקצה, באי הכנס, באמצעות טוויטר.

היינו מאחת החברות הראשונות שהתנסו במודעות טוויטר. עם תקציב של פחות מ-100 דולרים ופחות מארבעה ימים, הצלחנו להפוך לאפליקציה "הלא רשמית" של האירוע. השתמשנו במודעות מבוססות "האש-תגים" ומשכנו למעלה מ-500 באי הכנס להשתמש ב-Bizzabo. למעלה מ-1.5 מיליון צפיות באירועי מדיה נוצרו באמצעות האפליקציה, והשנה אנו האפליקציה הרשמית של הכנס המדובר.

מאיזו דמות אתה שואב השראה? ג'ף ווינר, מנכ"ל לינקדאין.

מהו כלי השיווק האהוב עלייך? מוצר טוב. זהו הכלי השיווקי הטוב ביותר לסטארטאפ.

natasha-shine7. נטאשה שיין צירקל

אינטרו: לאחר שפייסבוק, טוויטר ויוטיוב גיבשו את מקומן בנוף המדיה החברתית, החלה הבהלה לזהב בתחום המדיה החברתית מצד יזמים המחפשים להיות הדבר הגדול הבא. Rounds הצליחו להתרומם באמצעות אימוץ אלמנטים מכל שלוש המדיות הקיימות.

חברה: Rounds

תפקיד: סמנכ"לית שיווק.

שנים בתחום: 5.

מהו הפרוייקט הכי מורכב שהיית מעורבת בו? ספרי על האתגרים השונים בפיתוח וכיצד התגברת עליהם: ההשקה של אפליקציית המובייל שלנו הייתה אחת מהחווית המאתגרות והחינוכיות ביותר שעברתי כאן בחברה. כמשווקת של פתרון חוצה פלטפורמות, הייתה לי את ההזדמנות ללמוד כיצד לשווק בפלטפורמות השונות, כאשר כל אחת מהן דורשת ידע וכלים משלה.

כששמעתי לראשונה על כך שאנו מתכננים להשיק אפליקציית מובייל הייתי מעט לחוצה, שכן לא היה לי נסיון קודם בשיווק אפליקציות. האתגר הגיע מהמעבר של חברת ווב לחברת מובייל. על מנת להתגבר על האתגר, הקדשתי חודשים במחקר בתחום זה, ושוחחתי עם כל מי שרק הצלחתי להשיג בתעשיית המובייל, על מנת ללמוד ולהבין כיצד הם שיווקו את המוצרים שלהם.

לאחר מכן בניתי תכנית המבוססת על כל מה שלמדתי. למרות שהמחקר שלי היה מקיף, גיליתי כי עדיין היו אלמנטים שלעולם לא הייתי לומדת אילולא הייתי עוברת את החוויה בעצמי. ההשקה הייתה הצלחה אדירה, הגענו לדירוגים גבוהים בחנות האפליקציות ואפליקציית המובייל שלנו ממשיכה לצבור פופולאריות מידי יום. אני חושבת ששיווק למובייל היה אתגר שעזר לעצב את הקריירה שלי והרחיב את היכולות שלי.

זמן לפרגן, איזה חברה או קמפיין את מעריכה בזכות המאמץ השיווקי שלהם? Wix בימיהם המוקדמים, 5min עם קמפייני הוידאו הוויראלים שלהם ו-Fiverr עם הצגת מוצר ויראלי מטבעו.

אילו טיפים היית מעניקה למי שנכנס כעת לתחום? אם אתם הולכים לנסות להכנס לתחום, כדאי שתתנו את כל מה שאתם יכולים. עם זאת, אין שום דבר רע בכשלון, כל עוד אתם יכולים להגיד בכנות שהענקתם 100 אחוזים מעצמכם. חשוב לזכור שלומדים הכי הרבה מהאתגרים הקשים ביותר, ובלעדיהם אינכם יכולים לגדול.

shaul-wei8. שאול וייסבנד

אינטרו: שיווק של כרטיסי מתנה הוא תחום קשה. צריך לשים את כל המאמץ סביב הסטיגמה שנדבקה לרעיון שהמחשבה היא זאת שקובעת. עכשיו קחו את כרטיס המתנה הפיזי והפכו אותו לוירטואלי. לבחור הנוכחי יש כשרון.

חברה: Jifiti

תפקיד: מייסד שותף וסמנכ"ל שיווק.

שנים בתחום: 8.

מהו פרוייקט החלומות שלך? להיות בעולם המתנות כמו שפייפאל היא לעולם התשלומים. כשאתם רואים מוצר נהדר אותו תרצו להעניק כמתנה, לא משנה באיזה חנות אתם נמצאים או באיזה פלטפורמה אתם משתמשים, אתם תמיד במרחק של קליק אחד מלהעניק אותו כמתנה.

זמן לפרגן, איזה חברה או קמפיין אתה מעריך בזכות המאמץ השיווקי שלהם? יש שני אלמנטים אותם אני מעריך בקמפיינים שונים: לנצל את המדיום בצורה מבריקה וליצור רגש. UNICEF עשו עבודה מעולה בשנה שעברה עם קמפיין ה-Pinterest שלהם. זאת דוגמה נהדרת כיצד מדיום בה אנו משתמשים על מנת להציג את הבגדים או המוצרים אותם אנו רוצים, יכולה לתפקד על מנת להראות על מה ילדים במדינות מתפתחות רוצים, רחוק מהעולם בו אנו חיים. כל סיכה (Pin) מפנה את המשתמשים לעמוד תרומה. זאת הייתה סטירה בפרצוף שהצליחה ליצור רגש באמצעות כלים קיימים, שהצליחו למשוך את תשומת ליבם של המשתמשים.

מאיזו דמות אתה שואב השראה? תמיד יהיה לי מקום מיוחד בליבי לתרצה גרנות, המורה שלי לקופירייטינג. היא הייתה ראש המכללה לתקשורת ופרסום ACC בתל אביב, עד שנפטרה לפני מספר שנים. היא הייתה אחד מהמוחות הכשרוניים ביותר בתחום הפרסום בישראל, שהצליחו ליצור ים רגשות עם חמש מילים בלבד. היא הייתה המנטורית שלי למשך תקופה גם לאחר שסיימתי את הלימודים, ותמיד הייתה שם להגיד כשהעבודה שלי לא הייתה טובה. וזה היה לעיתים קרובות.

iris-shor9. איריס שור

אינטרו: בשל היותה מנהלת מוצר ומנהלת קהילה, שור תמיד דאגה למוצרים מהלידה ועד ההשקה, כשהשיווק נמצא בבסיסם. ייתכן שזוהי העובדה שלאחר שמכרה את הסטארטאפ הראשון שלה היא פשוט השיקה את השני, ומשכה תוך כדי משקיעים אמריקאים לבצע את השקעת הסיד הישראלית הראשונה שלהם.

חברה: Takipi

תפקיד: מייסדת-שותפה.

שנים בתחום: 7.

מהו הפרוייקט הכי מורכב שהיית מעורבת בו? ספרי על האתגרים השונים בפיתוח וכיצד התגברת עליהם: ההשקה של גרסת האלפא של Takipi. השקנו מוצר לא ידוע. יצרנו סגמנט חדש וכמו כל מוצר אלפא אחר, המוצר עדיין לא היה בשל בצורתו המלאה. על מנת להתגבר על האתגר החלטתי לבחור חלק שוק קטן ולחפש קהילה קטנה של early adopters. במקום להתמקד במפתחי ג'אווה כפי שרצינו לראשונה, החלטנו לפנות למפתחי Scala. אז השקנו את Takipi for Scala. מכיוון שמדובר בקהילה קטנה ואין יותר מידי כלים עבור המשתמשים הללו, הצלחנו להשיג משתמשים ו-Traction.

מהו פרוייקט החלומות שלך? ככל הנראה לעשות שיווק ל-Kiva או לפרוייקט דומה. יש לו את כל האספקטים המעניינים בתחום השיווק כגון משתמשים חכמים, יצירה של שוק חדש, שימוש במדיה חברתית, יצירת מוצר ויראלי והתוצר הסופי הוא מצוין. הדבר המדהים ביותר הוא שכולם יכולים לתרום ולעשות שינוי, ובאמצעות שימוש באלמנטים חברתיים סטנדטיים ניתן לראות ולתקשר עם האדם לו אתם עוזרים.

מהו כלי השיווק האהוב עלייך? MixPanel, Optimizely, ClickTale ו-Buffer.

maya-lerner10. מאיה לרנר

אינטרו: ככל הנראה, מישהו בשלב מסויים ישב מול לרנר במסגרת ראיון והציע את האתגר לשכנע משתמשים מכל רחבי העולם להפוך את המטבחים הביתיים שלהם למסעדות עבור זרים נודדים, ולרנר אמרה: "אין בעיה".

חברה: EatWith

תפקיד: סמנכ"לית שיווק וניהול מוצר.

שנים בתחום: 8.

ספרי על המוצר או הפרוייקט שאת הכי גאה בו: המוצר בו אני הכי גאה הוא כמובן EatWith, שוק קהילתי המציע חווית אוכל בבתיהם של משתמשים מכל רחבי העולם. אני גאה במוצר זה שכן הייתי אחראית עליו מהיום הראשון, ואני אוהבת לעבוד איתו ולראות כיצד הוא גדל.

מאיזו דמות את שואבת השראה? אני יכולה לחשוב על הרבה דמויות, אבל כשזה מגיע לצורת חשיבה חדשה אני אבחר בסת' גודין. אני מנוייה לבלוג שלו וקוראת את הפוסטים שלו על בסיס יומי, ותמיד מסיקה תובנות והשראה מהם. כשזה מגיע לתחום המוצר, אני חושבת שחדשנות יכולה להגיע ממקורות רבים, לצד החיפוש המקוון, אני אוהבת להפגש עם סטארטאפים צעירים, לראות את צורת החשיבה שלהם, לייעץ להם גם מהנסיון שלי. אך אם להיות כנה, אני תמיד מרגישה שאני מרוויחה מהפגישות הללו יותר, שכן אני תמיד מקבלת השראה לרעיונות חדשים.

אילו טיפים היית מעניקה למי שנכנס כעת לתחום? אל תחששו לנסות משהו חדש. נסו אותו, ראו את המספרים ובצעו את השינויים הנדרשים – אבל תמיד התנסו.

אבי שניידר

כתב ועורך ראשי ב-Geektime.com, מחבר הספר "How To Fight For Your Goals: Social Combat Theory", ובעל הבלוג SocialCombatMedia.wordpress. מייסד Cluboom.com ולשעבר כתב בכיר בחברת בלונד 2.0. שניידר הוא יהודי דתי, בעל, אב, אמן לחימה, סופר, דובר - Jack of all trades and a master of jack (אבל הוא עובד על זה).

הגב

4 תגובות על "10 אנשי השיווק הבולטים בתחום הסטארטאפים בישראל לשנת 2013"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
דין
Guest

מה זה השטויות האלוווו איכססס רשימה מפגרתתתתתת!!!! הכל מכוררר!!!! למה לא אני!?!? אני הכי טובבבבבב ולא שמתם אותיייייייייייי איכסה של כתבות אתם בזוייים!!!

(*התגובה הינה פרודיה על כל המגיבים ההזויים שחושבים שמדובר במצעד פרסי הנובל)

מתכנת בדם!!
Guest

חתיכת ישראלי לקקן,הלשון שלך תקוע בתחת של המנכ"ל 24 שעות,לך תעבוד יא בטלן היי טק!!

מפתחת
Guest

היה צריך להכניס את איש או אשת השיווק של http://www.glide.me/
מדהים איך הם הגיעו למיליוני הורדות בפחות משנה
בלי רעש וצלצולים מיותרים

מתכנת בדם!!
Guest

סמרטוטים אחד אחד!! כול אחד יותר גנב מהשני

wpDiscuz

תגיות לכתבה: