צוק איתן: אירוח סטארטאפים מהדרום ואפליקציות מומלצות [פוסט מתעדכן]

המצב הבטחוני הוביל מפתחים רבים ליצור אפליקציות אשר מטרתן היא לעזור למצוא מקום מוגן, לספק מידע אודות מקלטים גם בתל אביב ולעזור בהסברה עוד מ-2012. בנוסף, חברות רבות מציעות לסטארטאפים שצריכים מקום מוגן משרדים לעבודה מהם – עד יעבור זעם. הפוסט יעודכן עם כל מידע חדש

תמונה: flickr, cc-by, Israel Defense Forces

תמונה: flickr, cc-by, Israel Defense Forces

עקב המצב הבטחוני, שוב אנחנו כאן כדי לעזור לכם למצוא מקום לעבוד ממנו במידת הצורך, לתת במה למי שרוצה להביע סולידריות ולפרסם את שמות המקומות והפרטים של מי שמוכן לארח יזמים וסטארטאפים ממקומות שתחת אש, אצלם במשרד.

מפתחים רבים החליטו לרתום את כשרונם וזמנם על מנת לספק כלים לציבור ולהסברה. בין הפיתוחים השונים אפשר למצוא מפות המותאמות לסמארטפונים אשר יעזרו לכם למצוא מקלט קרוב, אפליקציית "צבע אדום" שתתריע על אזעקות, וגם ספירת הטילים הנורים לכיוון ישראל, כחלק מצעד הסברתי עולמי.

הבעת סולידריות עם תושבי הדרום

כולנו דרום פרוייקט כולנו דרום נולד מתוך הרצון להקל על בעלי עסקים בדרום בתקופה שנכפתה על כולנו בעקבות מבצע ״צוק איתן״. במסגרת הפרוייקט יכולים אנשים מכל המדינה לרכוש מוצרים ממאות עסקים הממוקמים בדרום הארץ

Isupportisrael –  אתר מאפשר לכל משתמש לבחור חבילת מוצרי יסוד, שתישלח לאוכלוסיה נזקקת המתגוררת באיזור הדרום, כשכל המצרכים בחבילה יירכשו מבעלי עסקים באיזור הדרום.

הנחיות פיקוד העורף

פיקוד העורף השיק כלי המאפשר התראות חיות בערוצי הטלוויזיה ובאתרי האינטרנט. ההתראות אודות אזעקות הנשמעות במרחבים השונים מופיעות באופן שוטף ומופיעות בצד הימני של המסך יחד עם שם המרחב ומספרים המסמלים את היישובים בהם נשמעת אזעקה.

לצורך ניטור היישובים ועבור אנשים שמסיבה זו אחרת אינם יכולים לשמוע, השיק פיקוד העורף מחשבון באתר האינטרנט שלו אשר מאפשר לאזרח להקליד את שם היישוב בו הוא מתגורר ולקבל מיידית את שם המרחב והזמן העומד לרשותו.

אתר התראות צבע אדום

לאלו מכם שלא מעוניינים להוריד אפליקציות או להתקין תוספים ותוכנות אלא פשוט לפתוח אתר בדפדפן ולזכות להתראות בזמן אמת – אז הנה פתרון מצויין, אתר ״צבע אדום״ שמתעדכן כל הזמן, מקשיב לגולשים ומשפר את השירות.

אתר נוסף שמציע התראות צבע אדום בזמן אמת הוא זה, גם פה תוכלו פשוט להשאיר את הלשונית פתוחה בדפדפן וזה הכל.

קונסטנטין טרטיאק הקים אתר המציע התרעות "צבע אדום" בזמן אמת על פי איזורים, כמו גם כולל מפת מרחבים מוגנים עם הכתובת המדוייקת שלהם, בכתובת הבאה.

אתר נוסף בשם Red Color מציע התרעות בזמן אמת, כמו גם מציג על גבי המפה את האיזורים השונים בהם מופעלת אזעקת צבע אדום בזמן אמת.

אזעקות והתראות (אפליקציות)

אפליקציית "צבע אדום" פותחה על מנת להתריע על אזעקות והודעות חשובות. תוכלו להוריד אותה לאייפון או לאנדרואיד. כמו כן, המפתחים של ״צבע אדום״ עדכנו אותנו על שיתוף פעולה עם אפליקציית Yo, במסגרתה יוכלו משתמשים הגרים בחו״ל המעוניינים לקבל עדכונים על נפילת רקטות בארץ להוסיף את שם המשתמש REDALERTISRAEL דרך אפליקציית Yo ולקבל "Yo" כל פעם שמתקבלת התראת "צבע אדום״.

אפליקציית RocketZ! תציע לכם מידע נוסף, הכולל את הכיוון ממנו מגיע הטיל, מה המרחק שלכם מעזה וכיוצא בכך כמה זמן יש לכם להכנס למרחב המוגן, בהתאם להנחיות פיקוד העורף.

קבוצת GK מציעה אפליקציה המציגה את ההתרעות בהתאם למיקום בו נמצא המשתמש ברגע זה, ולא על בסיס מיקום אותו בוחר מראש. כלומר, גם במידה והמשתמש הגיע אל איזור בו לא ביקר בעבר, עדיין יוכל לקבל את ההתרעות הנחוצות על מנת לשמור על עצמו. להורדת האפליקציה למשתמשי אנדרואיד , להורדת האפליקציה למשתמשי iOS.

אפליקציית צבע אדום – התראות בזמן אמת, מיועדת למשתמשי אנדרואיד ובניגוד למתחרותיה מציעה לא מעט פיצ׳רים מובנים.

מרחב מוגן ומקלטים בקרבת מקום (אפליקציות)

מפת המקלטים באזור תל-אביב

מפת המקלטים באזור תל-אביב

מפת המקלטים באזור תל-אביב. ליאור שיאון, יצר מפה מותאמת המבוססת מיקום למובייל שמסמנת למשתמשים היכן נמצא המקלט הקרוב ביותר, כך, בכל מקום שתהיו, תוכלו באמצעות המפה לדעת היכן המקום הקרוב ביותר אליו תצטרכו להגיע כדי למצוא מחסה בזמן אזעקה. במפה תוכלו לצפות פה.

מורד שטרן פיתח מפת מקלטים בסיסים לתושבי תל-אביב שמבוססת על נתונים שמצא במאגר המידע הפתוח של עיריית תל-אביב ושירות המפות BatchGeo. מידע נוסף תוכלו למצוא כאן.

אפליקציית ״מרחב מוגן״ מציעה לאתר על בסיס המיקום שלכם את המרחב המוגן הקרוב אליכם. להורדה לאייפון

אפליקציית ״המלחמה הבאה״ מציעה מסלולים בזמן אמת למרחב המוגן במצב חירום. להורדה לאייפון

אפליקציית WISPA, המציעה לחבר בין משתמשים ברשת על בסיס צורף משותף, מציעה עזרה מיוחדת לתושבי הדרום. מטרתה היא לחבר בין משפחות שרוצות להתארח במרכז לבין משפחות המעוניינות לארח, בהתאם לפרמטרים המתאימים לשני הצדדים. לצד האפשרות לפרסם ישירות באפליקציה הצעות לאירוח, החברה דואגת לחפש הצעות אירוח מרשתות חברתיות, קבוצות ופורומים במטרה להגיע אל כמה שיותר משפחות.

בעוד שהאפליקציה זמינה בשלב זה לפלטפורמת iOS בלבד, החברה מפעילה במקביל קבוצות פייסבוק רלוונטיות, כאמור, במטרה להגיע אל כמה שיותר משפחות.

תוסף צבע אדום לדפדפן כרום

קבוצה של מפתחים ישראלים אחראית לתוסף החיוני הזה לכרום, שידאג לעדכן אתכם במקרה של אזעקה ישירות בדפדפן. התוסף מקושר למערכת ההתראות של פיקוד העורף ויציג הודעה בזמן אמת במקרה של אזעקת צבע אדום. התוסף מוצע ללא עלות והוא נטול פרסומות. להורדה

יוזמה ליצירת מאגר ארצי למרחבים מוגנים

לפני שנתיים יצר מורד שטרן מפה של כלל המקלטים באזור תל אביב וזכה לביקורת – ״למה רק לת"א מגיע מפה?״ בתגובה הוא הסביר כי רק עיריית ת"א שיחררה מידע עם כל מיקומי (וסוגי) המקלטים, וכך בקלות יכול היה למפות את כולם.

חיפוש מהיר בגוגל מראה שכל עירייה משחררת את המידע הזה בצורה אחרת (PDF, תצוגת WEB, מידע ישן וכו') – לכן יצר הפעם מורד קובץ גוגל דוקס אחיד שכל המקלטים, בכל ערי ישראל, יוכלו להיות מאונדקסים בו – ואז כל מפתח יוכל ליצור על בסיס זה אפליקציות חשובות.

״זה לא רק לסבב הזה״, הוא מציין זה *מאגר מידע חשוב* שצריך היה להיות קיים כבר ממזמן.

כאן פונה מורד אליכם, גם בעזרתנו, במטרה לסייע בשיתוף ובעריכה של התוכן החשוב הזה (בעיקר טיוב נתונים, הפרדת מספרי בית משם הרחוב והוספת ערים ויישובים נוספים. תל אביב, ראשון ורעננה כבר בפנים).

לקובץ המלא ולעדכון פרטים

maps by morad

חיים תחת אש

בן לאנג פיתח קאונטר פשוט הממחיש את הזמן שיש לתושבים להגיע למקום מקלט. מדובר ב-15 שניות בלבד כדי למצוא מחסה. שעון העצר הסימלי מראה את הזמן הקצר שיש על מנת להצליח להתגונן במקומות שונים בארץ.

אתר חדש סופר כמה זמן העורף לא ספג רקטה israel has been rocket free for

פיתחתם גם אתם כלים ואפליקציות נוספות? עדכנו אותנו באמצעות מייל או דרך טופס הצור קשר באתר

פעילות במרחב המוגן

she codes מציעות חומרי לימוד למתנדבות שילמדו פיתוח תכנה למתחילות במקלטים בנתיבות (לילדות וגם לילדים) בשיתוף עם מטח וישמחו לשלוח את החומרים לערים נוספות – לכל מי שמחפש\ת תעסוקה לילדות, ילדים ונוער בזמן השהייה במקלטים, או חומרים לפעילויות של מתנדבות/ים שיעבירו את החומר. אין צורך בידע מוקדם. ניתן לפנות במייל.

הסברה (אתר)

אחת החולשות הנראות במערכה הצבאית הזאת היא ההסברה הישראלית, שכן העולם שומע בעיקר את הקול של הצד השני. מצד שני, הישראלים משתפים ומסבירים הרבה, אבל רק בפייסבוק, מידע שמגיע בעיקר רק לישראלים עצמם.

איתי קצב בנה אתר המאפשר לכולנו, להיאבק בצורה ממוקדת וטובה יותר במידע (העצום) המופץ ברשת והוא מאוד פשוטה לתפעול: יש עמוד "דיונים"- ובו מרוכזים הפוסטים הבעייתיים, כאשר המשתמשים הנחשפים למידע יכולים להכנס לקישורים ולהגיב, להוסיף קישורים מעצמם. בנוסף יש עמוד (חומרים) בו יכולים המשתמשים להיעזר בעת המענה. בנוסף יש עמוד (חומרים) בו יכולים המשתמשים להיעזר בעת המענה.

http://www.voise.org.il/

איתי עדיין צריך עזרה בהמשך פיתוח, תמיכה בשפות נוספות, התמקדות דפים לסגירה, בניית בקרת תגובות, חלוקה לפי אתרים ועוד. ״הבעיה היא כרגע, שהתפקיד הכי חשוב, שזה אחזקת האתר (פיתוח צד שרת, צד משתמש), מעכבת אותנו נורא. זאת מכיוון שהמתכנתים שלנו בהתנדבות, ובקושי יש להם זמן בגלל המשרה שהם מחזיקים. חשוב לציין שאנחנו עושים את זה בהתנדבות וללא מטרות רווח. אנו מאמינים שאפליקציה זו יכולה לעבוד גם בשוטף במתכונת קצת שונה״.

מי שרוצה ויכול לעזור, נא לפנות אל איתי קצב

הסברה בטוויטר

TweetForIsrael הינו כלי הנוצר משיתוף פעולה בין Swayy, Elevator Fund  ו- StandWithUs המציג ציוצים פרו ישראלים מובחרים על מנת לעזור לכל אחד מאיתנו לשתף אותם, להגיב להם ולסייע למערך ההסברה הישראלי ברחבי הרשתות החברתיות.

רשימת חברות המוכנות לספק שטח משרד לסטארטאפים לזמן מבצע "צוק איתן"

סטארטאפים לא תמיד יכולים לבחור במיקום או משרדים אשר יש בהם מרחבים מוגנים, ולכן, בעקבות המצב הנוכחי, חברות מציעות מקום מוגן לחברות ויזמים מהדרום או לכל מי שצריך מקום לעבוד ממנו:

קרן ההשקעות Lool Ventures, המפעילה מתחם סטארטאפים בתל אביב תשמח לארח במשרדיה חברות סטארטאפ ויזמים מהדרום. לפרטים נוספים ניתן לפנות ליניב גולן.

מתחם היזמים MESH במודיעין פותח את שעריו בפני חברות ויזמים מהדרום. המתחם, בו ממוקמות כ-30 חברות סטארטאפ מתחומי המובייל, סייבר, מדיה ועוד, הוקם לפני כחצי שנה וכיום מוביל את זירת חברות הסטארטאפ באיזור. לפרטים נוספים ניתן לפנות לניר הירשמן.

חברת 6Scan תשמח לארח 3 יזמים במשרדיה ברח׳ החשמונאים בתל-אביב. לפרטים נוספים ניתן לפנות לירון טל.

חברת RankAbove הממוקמת בתל-אביב מזמינה אליה סטארטאפים למבנה עם מקלט ומקום עבודה. לפרטים נוספים אפשר לפנות למאיר רייך.

מתחם הסטארטאפים TheJunction ישמח לארח יזמים מהדרום. לפרטים נוספים אפשר לפנות לניצן כהן-ארזי.

חממת The Time שיושבת ברמת החייל בתל אביב תשמח לארח סטארטאפים ויזמים מהדרום בתאום מראש. לפרטים נוספים ניתן לפנות לטלפון 03-6475788.

קרן JVP מזמינה יזמים וסטארטאפים מהדרום להתארח במשרדי הקרן ובאופן ספייס החדש של האקסלרטור של סיפתח – SifTech במתחם רובע המדיה של JVP בירושלים. לפרטים נוספים אפשר לפנות לחנן ברנד מ-JVP.

ה-Elevator, תוכנית הסטארטאפים הממוקמת במרכז תל-אביב תשמח לארח במתחם עד 8 יזמים מאזור הדרום. לפרטים נוספים אפשר לפנות לרייצ׳ל.

מרכז הצעירים של י-ם שיפתח רק בספטמבר הקרוב את ההאב הראשון במימון העיר מציע לארח כבר עכשיו סטארטאפים ויזמים מהדרום בתיאום מראש בטלפון 054-4471630. שבטי ישראל 22 ירושלים.

חברת ESET ישראל תשמח לארח עד 10 יזמים מאזור הדרום במשרדי החברה בתל-אביב. לפרטים נוספים אפשר לפנות לגלעד הראל בטלפון או במייל. טלפון 03-6290845 שלוחה 211.

חממת TerraLab ביקנעם, תשמח לארח חברות סטארטאפ למשך תקופת המבצע. איש הקשר הוא אורן כוכבי: 054-4820772.

Hubanana שיושב ברעננה מציע לסטארטאפים ויזמים מהדרום חלל עבודה, חניה, חדרי ישיבות, Wi-Fi וקפה. מי שמעוניין יכול ליצור קשר במייל.

Microsoft Ventures תשמח לארח עד 40 יזמים מאזור הדרום במתחם האקסלרטור בהרצליה פיתוח. לפרטים נוספים ניתן לפנות לאמיר פנחס.

מתחם הסטארטאפים התל-אביבי SOSA ישמח לארח עד 10 יזמים במתחם בדרום תל-אביב. לפרטים נוספים אפשר לפנות לטלפון 03-6930900 או במייל.

פאפאיתו קומפלקס בדרך שלמה בתל אביב מציע לארח יזמים וסטארטאפים מאזור הדרום. המקום יכול להכיל כ-50 אנשים מידי ראשון עד חמישי. ניתן לפנות בטלפון 052-3329736.

TheHive TLV מציע לארח יזמים וסטארטאפים מאזור הדרום במתחם התל אביבי. לפרטים ניתן לפנות לפטריסיה להי-אנגל.

הסטארטאפ הישראלי Wispa ישמח לארח חברה קטנה במשרדיה הסמוכים לנמל תל אביב. לפרטים ניתן לפנות לשחר.

FeeX תשמח להציע ליזמים/סטארטאפיסטים מהדרום שרוצים להיעזר במשרדים של החברה בהרצליה, על מנת להגיע ולעבוד משם. לפרטים נוספים ניתן לפנות ללי צ׳יזיק.

חברת GLIDE היושבת בירושלים תשמח לארח עד 4 יזמים מאזור הדרום. לפרטים נוספים ניתן לפנות ליוסף הבר.

קרן הון הסיכון פיטנגו מציעה לארח יזמים וסטארטאפים מאזור הדרום במשרדיה בהרצליה. לפרטים נוספים ניתן לפנות לשרון.

חברת טנקוד מציעה לארח יזמים וסטארטאפים במשרדיה בחיפה. לפרטים נוספים ניתן לפנות לאסף.

חברת Fabula Gaming פותחת את משרדיה בפני סטארטאפים מהדרום שמעוניינים במרחב עבודה חלופי לימים אלו; אינטרנט, קפה, אווירה טובה, הכל עלינו… אנחנו ממוקמים באזור יצחק שדה, ,תל אביב. לפרטים נוספים ניתן לפנות במייל.

חברת Sqream Tech מציעה לארח עד 5 יזמות או יזמים במשרדיהם באזור הבורסה ברמת גן, במרחק של 8 דקות מרכבת מרכז. לפרטים ותיאום ניתן לפנות לענת.

HAC, מרכז היזמות הטכנולוגי של עיריית הרצליה, מזמין את יזמי הדרום להתארח אצלו. המרכז מזמין את יזמי הדרום לעבוד בחלל העבודה המשותף עם יזמי השרון, קפה חופשי, נשנושים בכיף, WIFI במיקום מרכזי בעיר. ״אנחנו נפנה מקום לכל מי שרק יזדקק לכיסא!״ מרכז היזמות הטכנולוגי של עיריית הרצליה הוא סמארט ספייס ליזמים, במקביל לתכנית אקסלרציה בנושא חדשנות אורבנית טכנולוגית לסטארטאפים לפני השקעה. לפרטים נוספים ניתן לפנות לתאיר.

קבוצת Bfly מציעה לארח 4 יזמים מאזור הדרום במתחם העבודה שלהם. לפרטים ניתן לפנות לשני.

חברת EarlySense תשמח לארח יזמים מהדרום לאורך מבצע ״צוק איתן״. לתיאום ולפרטים נוספים ניתן לפנות לענת וישטוק.

חברת דקורן, חברה לבניה, מציעה חדר ישיבות גדול ומשרד אחד ליזמים וסטארטאפים מאזור הדרום במשרדיה היושבים בפארק אפק בראש העין. לפרטים נוספים ניתן לפנות בטלפון 077-7676602.

חברת Kitlocate מציעה לארח 8 יזמים ויזמיות מאזור הדרום במשרדיה. לפרטים נוספים ולתיאום ניתן לפנות לרון.

Startup Nation Central מציעים לארח עד 10 אנשים במשרדיהם בירושלים ועד 5 בתל אביב, לפרטים ולתיאום ניתן לפנות לנועם הררי.

ViewersLogic מציעה לארח במשרדיה בהרצליה פיתוח 4 יזמים מאזור הדרום. לפרטים ניתן לפנות למיכל.

מרכז הצעירים בחיפה מזמין יזמים מהדרום ומהמרכז להתארח אצלנו ולהנות מסביבת עבודה עם WiFi ושתייה קלה וחמה. לפרטים ולתיאום ניתן לפנות במייל.

חברת Wix מזמינה 5 יזמים מאזור הדרום להתארח במשרדיה בנמל תל אביב. לפרטים ותיאום מראש ניתן לפנות לשירה.

HappySale מזמינה יזמים מאזור הדרום לחלוק איתה את האופנס-פייס שלה הממוקם ברחוב בלוך בתל אביב. לפרטים ניתן לפנות לדורון ניר.

Evolen מזמינה 10 יזמים מאזור הדרום להתארח במשרדי החברה בראש העין. לפרטים ניתן לפנות לנעמי קדם.

SalesPredict מזמינה 5 יזמים מאזור הדרום להתארח במשרדי החברה בכפר חי. לפרטים ניתן לפנות במייל.

DudaMobile מזמינה 3 יזמים מאזור הדרום להתארח במשרדי החברה בתל אביב. לפרטים ניתן לפנות לאמיר.

Shaker מזמינה 3 יזמים מאזור הדרום להתארח במשרדי החברה בתל אביב. לפרטים ניתן לפנות ליונתן מאור.

LiveU מזמינה 10 יזמים מאזור הדרום להתארח במשרדי החברה בכפר סבא. לפרטים ניתן לפנות לרוני רום.

חברת Zemingo mobile Group מזמינה חברות ויחידים להתארח במשרדיה בהרצליה פיתוח. לשאלות ותיאומים ניתן לפנות לסתיו בטלפון 09-9500605.

חברת Sunrise Projects מזמינה 6 יזמים להתארח במשרדי החברה בראש העין (בסמוך לכביש 6). לפרטים ניתן לפנות לענת.

מרחבי העבודה של יחידת הצעירים של עיריית תל אביב-יפו פותחים את הדלת בפני יזמים מאזור הדרום. מתחמים אלו יכולים להציע כ-30 מקומות המתחלקים בין שלושת מרחבי העבודה הקיימים: בית הצעירים במזא"ה 9, "הספריה" במגדל שלום ועתידים 7 ברמת החייל. לפרטים ניתן לפנות במייל או בטלפון 03-5257490.

חברת Neomatix תשמח לארח סטארטאפים ויזמים מהדרום (עד 3 איש) במשרדיה ברמת החיל. יש אינטרנט, יש קפה וכיבוד, והעיקר – מצב רוח טוב! לפרטים אפשר לפנות לכפיר ויטמן.

מאודאו, חברת סטארטאפ, היושבת במרכז תל אביב בשכונת מונטיפיורי ליד עזריאלי, תשמח לארח ב-5-6 עמדות עבודה וחדר ישיבות + שולחן פינג פונג. מוזמנים בחום. לתמונות המשרד
לפרטים: אורי, טל' 0547617443

נשמח אם תעדכנו אותנו במייל או כאן בתגובות מי מוכן לספק מקום לעבודה לסאטארטאפים מהדרום או לכל מי שאין להם מרחבים מוגנים בבניין. אנחנו נדאג לעדכן את הפוסט בצורה שוטפת. אנחנו מקוים שימים של שקט יבואו מהר. השארו בטוחים!

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

15 תגובות על "צוק איתן: אירוח סטארטאפים מהדרום ואפליקציות מומלצות [פוסט מתעדכן]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
אלמה ש.
Guest

הלינק שאתם מפנים אליו לשליחת מייל חם, מוביל לדף שיש בו כותרת "טופס שליחה למייל החם" אבל אין תחתיו כלום. ריק. חבל :(

lio
Guest

אז זה מה שצריך שתתיחסו קצת לתעשיה בדרום ..

Yoav
Guest

חברת Fabula Gaming גם פותחת את משרדיה בפני סטארטאפים מהדרום שמעוניינים במרחב עבודה חלופי לימים אלו; אינטרנט, קפה, אווירה טובה, הכל עלינו…

אנחנו ממוקמים באזור יצחק שדה, ,תל אביב

אתם מוזמנים לפנות אלינו – [email protected]

דניאל
Guest

גיקטיים כל הכבוד

חיים
Guest

יפה מאוד.

כל הכבוד לחברות! נותן הרגשה טובה לראות איך חברות בארץ פותחות את דלתיהן.

חיים
Guest

דלתותיהן*

אורית
Guest

מיזם חדש שהוקם ע"י כמה מבוגרי 8200, בא לעשות סדר בכל הבלאגן בהסברה הישראלית ברשת.
האתר בכתובת http://israeliside.com
מכיל חומרי ההסברה ויראלים בלבד -סרטונים, כרזות, קריקוטורות ותמונות.
או בקיצור כל מה שעובר בהצלחה ברשתות החברתיות.
החומר באתר מגיע בצורה מרוכזת ומקוטלגת על פלטפורמה אחת ורלוונטי (אינשאללה) גם לימים של שקט.
ניתן למצוא הסברה על חמאס ועל איראן ובאותו הממשק הסברה על ישראל היפה וכלכלת ההיי טק המוצלחת.

ושיהיה לכולנו בהצלחה.

http://israeliside.com

אייל
Guest

אפליקציית רוטר באייפון – http://itunes.apple.com/us/app/id392971460?mt=8

מורן
Guest

יצאה אפליקציה חדשה, המחוברת ישירות להתרעות פיקוד העורף על אזעקות, ניתן לבחור התרעה לפי ערים https://play.google.com/store/apps/details?id=net.wzmn.redalert

עמרי אריאב
Guest

תוסף לכרום פעיל ועובד, כולל בחירת צליל להתראות ועיר למעקב: https://chrome.google.com/webstore/detail/israel-rocket-alerts-%D7%96%D7%9E%D7%9F/dncebnaahdidjohadiecooobmanfgfhh

גולן
Guest

היי יש אפליקציית צבע אדום לאנרואיד שמתריעה בזמן אמת שמאפשרת לקבוע איזור וצלילים
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.wzmn.redalert

תוסף לכרום שעושה את אותו הדבר מהדפדפן
https://chrome.google.com/webstore/detail/almobgbbmodnhkmmaamnjjaphmmcjfhk/

קובו
Guest

The Time – אירוח מדהים – טל מקסימה – ירבו כמותכם –
דרומי….

שגיא
Guest

האם יש באמת פרילנסרים וחברות שמחפשות מקום לעבודה? או שזה נהפך רק ללוח פרסום של חברות

יניב אביטל
Admin

הי שגיא,

אנחנו לא מנהלים מעקב אחר כל סטארטאפ שמתארח וחברה מארחת.
למרות זאת, קיבלנו לא מעט עדכונים ותודות על החיבור.

אגב, גם אם היה רק סטאטראפ אחד שהתארח – הרווחנו.

יום טוב ושקט

ונדר
Guest

http://vandervidi.com/red-color/
מתריע בזמן אמת ומראה על גבי מפה את האזורים בהם מופעלת אזעקת צבע אדום בזמן אמת

wpDiscuz

תגיות לכתבה: