קבלו אותם: 12 הסטארטאפים שנבחרו למחזור השני של אקסלרטור Techstars TLV 2021

מתוך מאות מועמדים נבחרו רק 12 סטארטאפים, שיזכו למנטורינג, קשרים חדשים והשקעה של עד 120 אלף דולר

המחזור השני של Techstars TLV 2021 (צילום: חנה טייב)

תוכניות אקסלרטור הן אחת הדרכים הכי טובות לגלות מהם התחומים הכי חמים בעולם הטכנולוגיה היום, אילו ענפים עומדים לעשות הרבה רעש ואילו טכנולוגיות אנחנו עומדים לאמץ בקרוב.

רשת האקסלרטורים העולמית Techstars השיקה את פתיחת המאיץ השני לשנת 2021 בישראל עם 12 סטארטאפים, ותחומי העיסוק שלהם נותנים הצצה טובה למה שקורה סביבנו: הדור הבא של פלטפורמת הווידאו, ניהול דפוסי הצריכה הביתיים, שימוש בבינה מלאכותית לאיתור ומניעה של אלימות והזנחה, ניהול קמפיינים דיגיטליים, פלטפורמת השכרות הוליסטית ועוד.

התוכנית נפתחה החודש והיא תימשך 13 שבועות, בהם כל חברה תקבל השקעה של עד 120 אלף דולר, הדרכה ממנטורים מקצועיים בעלי שם עולמי, גישה לרשת העולמית של טקסטארס וחשיפה לקשרים עם גורמים עסקיים בחו”ל, משקיעים מובילים מרחבי הגלובוס וחברות בינלאומיות. התוכנית תחתם בשני אירועי דמו דיי: ב-3 בינואר יתקיים אירוע פיזי, וב-13 בינואר יתקיים אירוע וירטואלי.

50 מאיצים ברחבי העולם

מנהלת התוכנית בישראל היא הילה אוביל ברנר, יזמית סדרתית שהקימה שלוש חברות, בהן WhiteSmoke המציעה פלטפורמה לעריכה והגהה של טקסטים באנגלית ונסחרת כיום בבורסה, והארגון החברתי-התנדבותי “יזמיות” אשר תומך בנשים ומקדם יוזמות בתעשיית ההייטק. היא גם ניהלה בעבר את התוכנית המשותפת של ברקליס ו-Techstars בישראל.

Techstars פועלת בישראל כבר יותר מחמש שנים, ומשתפת פעולה עם יזמים, מומחים, מנטורים, בוגרי אקדמיה, משקיעים, מנהיגים עסקיים ושותפים תאגידיים כדי לסייע לסטארטאפים לצמוח. היא מפעילה כ-50 מאיצים ברחבי העולם ותמכה בכ-2,620 סטארטאפים, בהן חברות יוניקורן.

המחזור הקודם נפתח באפריל האחרון, וזו הפעם הראשונה שבה מתקיימות שתי תוכניות מקומיות של האקסלרטור באותה השנה.

הכירו את מחזור 2021 של Techstars TLV

Agado Live – הדור הבא של פלטפורמת וידאו אינטראקטיבית המאפשרת להעביר פעילויות וירטואליות באפקטיביות וב-Scale.

החברה מספקת כלי ויזואלי לבניית נוכחות וידאו אינטראקטיבית ייחודית. בעידן בו פעולות רבות עברו להתבצע בצורה וירטואלית ברשת, החברה מציעה פלטפורמה המאפשרת לעצב וליצור אפליקציית וידאו דו-כיוונית תוך שימוש בעורך ויזואלי הנמצא בסביבת ענן ועובד בשיטת Drag & Drop. הזרמת הווידאו של Agado Live מותאמת לצרכי וידאו שונים ולרוחב פס בנפחים שונים. כלי אינטליגנציה מלאכותית מספקים למנחים ולמשתתפים בשידור הווידאו פידבק בזמן אמת ומצביעים עבורם על ניואנסים ומחוות של תקשורת בינאישית.

Autority.io – החברה מפתחת אפליקציה חינמית המרכזת את כל שירותי תחזוקת הרכב במקום אחד. דרכה יכולים המשתמשים להתייעץ עם מומחי רכב, לשלם על שירותי רכב או לחדשם ולקבל תזכורות עם טיפולים שעליהם לבצע, כגון החלפת צמיגים. שימוש באפליקציה יכול לחסוך למשתמש מאות דולרים בשנה, לייעל את מלאכת תחזוקת הרכב ואף לייצר היסטוריה דיגיטלית שלו. המודל העסקי של החברה הוא גביית עמלה של 5% מכל תהליך תשלום המתבצע דרך האפליקציה.

Binsight – החברה נוסדה במטרה ליצור שינוי משמעותי במקטע הכי קריטי היום במעגל הצריכה, שלרוב אינו מנוהל – קניות וניהול מזון לבית. באמצעות שילוב בין טכנולוגיה מבוססת בינה מלאכותית וכלים התנהגותיים, המערכת מנטרת את דפוסי הצריכה של המשתמשים, מזהה בכל רגע נתון אילו מוצרים קיימים, מתי הם עומדים להיגמר ואילו מוצרים צריך לקנות, ובכך פותחת מגוון רחב של אפשרויות: החל מקניות אוטומטיות וכלה בהמלצות אישיות על מתכונים בהתבסס על העדפות אישיות, תוקף, דיאטה, בריאות ועוד.

באמצעות מידע צרכני ייחודי זה, החברה עוזרת לצרכנים לחסוך כסף, זמן, טרחה ובאופן ישיר לצמצם בזריקת מזון.

EyeKnow – איתור ומניעת אלימות והזנחה אצל חסרי ישע באמצעות שימוש בבינה מלאכותית ומצלמות אבטחה.

החברה מייצרת פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית המסייעת למנוע פגיעה באוכלוסיות חלשות כגון ילדים וקשישים, תוך הסתמכות על מצלמות אבטחה. כך נותנת החברה מענה לחוסר היכולת לנטר את בריאותם ובטיחותם של השוהים במוסדות, החשופים לסכנות של טיפול לא ראוי, אי עמידה בכללי טיפול ומקרים של הזנחה, התעמרות או התעללות – שפעמים רבות מתרחשים מתחת לרדאר. מערכת הבקרה המאובטחת של EyeKnow מנטרת כל מטפל ומטופל במוסד, מנתחת את התנהגות המטפל ואת האינטראקציות שלו עם המטופל ומגיעה לתובנות המוצגות לבני המשפחה בדשבורד ובאפליקציה. המוצר, המבוסס על מודלים רשומים שפיתחה החברה, משתלב עם מערכות מעגל סגור קיימות.

EZCheck.me – מערכת רישום נוכחות למפגשים היברידיים. החברה נותנת מענה לנושא בדיקות הנוכחות בשיעורים – נושא השנוא על ידי תלמידים, סטודנטים, מורים ומרצים כאחד. עידן הלמידה המקוונת וההיברידית מציב אתגר חדש הנובע מהקושי לנטר באמינות את נוכחותם של המשתתפים בפלטפורמות הווידאו ובשיעורים היברידיים. EZCheck.me מספקת פתרון המאפשר ניטור נוכחות מהיר ויעיל לשיעורים היברידיים עבור אוניברסיטאות, וובינרים וקורסים מקצועיים.

Insuretax – ביטוח מס הוא כלי יקר המוצע על ידי חברות ביטוח מסורתיות רק לתאגידים גדולים, ולכן אינו זמין לחברות קטנות יותר – מה שלמעשה הופך אותו ללא זמין לרוב השוק. Insuretax מספקת לאלו ביטוח מס איכותי במחיר הגיוני: החברה פיתחה גישה ייחודית הקוצרת דאטה של ייעוץ מס כדי לקבץ ממנו מידע לאשכולות ולזהות תבניות חוזרות, אותן ניתן למנף לכלי פיננסי חדש.

optimusQ – החברה מייצרת פלטפורמה לניהול ואופטימיזציית קמפיינים דיגיטליים אוטומטית, בשאיפה להביא למהפכה בעולם הפרסום הדיגיטלי ולהנגיש אותו לכל סוגי העסקים. פלטפורמת החברה מאפשרת למפרסמים להתמקד בתהליך הקריאייטיבי בזמן שהיא מטפלת בהפצת המודעות. המוצר עונה על הצורך של הלקוח לקבל One Stop Shop המנהל את כל פעילות רכישת המדיה וניהול הקמפיינים שלו.

Ovvio – כלי קולבוריישן לחברות שירותים. החברה בונה כלים שמטרתם לחזק את נקודות התורפה של מנהלים ועובדים בתעשיית השירותים המקצועיים (משרדי עורכי דין, פירמות ייעוץ, סוכנויות עיצוב וכו'). Ovvio היא מחברת וירטואלית משותפת המאפשרת לעובדים בשירותים אלו לייעל פגישות עבודה ולהקצות משימות, המועברות בצורה אוטומטית לגורמים הרלוונטיים. בנוסף, Ovvio מאפשרת לעובדים לנהל את המידע שלהם על ידי סינון רשימות, משימות וקבצים לאורך פרויקטים שונים.

Renbizz – החברה מגשרת על פער הידע עמו מתמודדים קמעונאים בבואם להכניס מודל שכירות למוצריהם, ומציעה להם פלטפורמת השכרות הוליסטית. הפלטפורמה שמפתחת החברה מקטינה את כמויות הזמן, ההון והלוגיסטיקה הדרושים להשכרת מוצרים, ומאפשרת לקמעונאים לנהל את השכרת המוצרים ולהיעזר במימון חכם. בעידן הסביבתי הנוכחי צפויה צמיחה משמעותית לעסקים המציעים אפשרויות של השכרת מוצרים או קנייתם מיד שנייה, ו-Renbizz היא הכלי שיכול לאפשר להם לעשות זאת בקלות וביעילות.

reTravel – החברה מפתחת טכנולוגיה למכירת מוצרי תיירות למיקסום רווחיות ונאמנות הלקוח – יכולת אקוטית במיוחד בעידן הפוסט-קורונה, בו מנסה התעשייה למקסם את רווחיה ולהוריד את הוצאותיה. reTravel עובדת במודל עסקי שברובו מבוסס הצלחה ובעזרת בינה מלאכותית ולמידת מכונה משפרת בצורה משמעותית מכירת מוצרים נוספים. הטכנולוגיה מתאימה את המוצר הרלוונטי ביותר לנוסע, לרגע שבו הוא עשוי לרכוש אותו ולערוץ התקשורת האידיאלי לאותו הרגע.

Sea Analytics – החברה מפתחת פלטפורמה ואלגוריתמים שבכוחם לאסוף כמויות דאטה ו-וידאו גדולות עבור תעשיית הספורט ולבצע אנליטיקת וידאו וניהול ביצועים. למרות המידע העצום שנאסף כיום בעולם הספורט, קיים מחסור בכלים המספקים ניתוח אפקטיבי עבורו. תוכנת Sea Analytics מבוססת הענן אוספת את המידע ממכשירים ומאתלטים, מסנכרנת ומנתחת אותו ומציגה התרחשויות משמעותיות בהתאם להגדרות מאמץ הקבוצה. המאמן יכול לראות הכל בדשבורד קל לשימוש, לחלץ מסקנות ולשפר את תפקוד הקבוצה. המערכת משמשת גם ככלי תקשורת בין האתלטים למאמן ולמועדון וכך מאפשרת מעורבות גבוהה יותר לכל הצדדים.

YieldX – מפתחת פתרונות לניהול תהליך הייצור של חלבון מהחי בסביבה נטולת מחלות באמצעות מערכת סנסורים לאיתור מוקדם של מחלות ומניעתם.

החברה מפתחת כלי בינה מלאכותית/אינטרנט לתעשיית החקלאות. בכוחו של הכלי לחזות בהקדם מחלות בעדרים וכך למנוע אותן או להקטין את הפצתן. הכלי אוסף את המידע ומנתח אותו בצורה אוטומטית לחלוטין, ללא כל התערבות אנושית. הוא מספק את כל המידע הדרוש לחקלאי בנוגע לסביבת הגידול ולבעיות בה, וכך מקבלת החיה סביבה טובה יותר בעוד החקלאי חוסך כסף ומשאבים ומצליח לייצר תפוקת מזון גבוהה יותר.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

5 תגובות על "קבלו אותם: 12 הסטארטאפים שנבחרו למחזור השני של אקסלרטור Techstars TLV 2021"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
Papa project
Guest

צריך סטארטאפ שמחליט על שמות לסטארטאפים זה כבר מתחיל להיות בעייתי

אלון
Guest

כמה חברות שכחו להוסיף בינה מלאכותית…
מציע לתקן מהר ואולי גם להוסיף למידת מכונה, קיימות, מיחשוב אדג׳, וכמובן לא לשכוח ביטקויין, קריפטו ובלוקציין. זה מה שילמדו בטקסטארס בכול מקרה.

תוהה
Guest

למה 9/10 נשמעים כמו חרטא שלא יצליח?

איתי
Guest
מאיר
Guest

לא מבין, מבין מאות סטרטאפים לא מצאו אפילו חברה אחת שעושה משהו משמעותי שבאמת צריך אותו?

wpDiscuz

תגיות לכתבה: