במקום לחכות להזמנה, ׳Just do it׳ [הרצאת השבוע]

העובדה שיש לקריסטי טילמן ׳בית קברות עם הזמנות שלא נענו׳ ממש לא עצרה אותה מלהמשיך ולנסות. אמ;לק: בסוף הצליח לה

99U

מקור: 99U

צפייה בהרצאות ברשת הפכה לדבר שבשגרה בשנים האחרונות. אתרים כמו יוטיוב הפכו את המלאכה לפשוטה מאי פעם ואתרים רבים מעלים הרצאות והדרכות מעניינות לרווחת הגולשים. במקביל, לפעמים נדמה שאנחנו מוצפים בעודף מידע, ומנת יתר של הרצאות דווקא בימים שאין לכם יותר מידי זמן, עשויה להיות לא יעילה. את השילוב היעיל בין זמן, עניין ותועלת מבצעים יפה מאוד ב-TED ובמקומות אחרים.

אנחנו בגיקטיים עוברים על מגוון רחב של הרצאות והדרכות ברשת ומאחר וכך החלטנו להציע לכם הרצאה מעניינת שאיתרנו מידי שבוע. לפעמים היא תהיה הרצאה קצרה מ-TED, לפעמים ממקומות אחרים, ולפעמים היא תהיה הרצאה ארוכה יותר. מה שבטוח – זאת תהיה הרצאה מעניינת.

אם יש לכם כמה דקות פנויות במהלך סוף השבוע, אתם מוזמנים להצטרף אלינו להרצאה וללמוד משהו חדש ומעניין.

JUST DO IT

קריסטי טילמן לא ישבה בחיבוק ידיים וחיכתה בנימוס עד ׳שיזמינו אותה לשולחן׳. לאורך חייה המקצועיים היא פשוט בחרה ללכת על האופציה הפחות נוחה, ולהזמין את עצמה לכמה שיותר ׳שולחנות׳. (AKA ליזום, להציע, לדבר). אחת המסקנות אליהן טילמן הגיעה היא שאחרי שתזמינו את עצמכם פעם אחת באופן אקטיבי, יווצר מעין אפקט חיובי שיוביל להשפעה מצטברת לאורך זמן, כזה שייצור עבורכם עוד ועוד הזדמנויות. בהרצאה היא משתפת במספר כלים וקווים שינחו אתכם כיצד לעשות את הפעולה החשובה הזו שאולי נראית מלחיצה בפעם הראשונה.

לצפייה בהרצאה: Inviting Yourself to the Table

במסגרת פינת הרצאות השבוע הופיעו לאחרונה:

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה – היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: