במיוחד לקיץ: 3 תוספים מומלצים לכרום

הפעם במדור: השראה לטיול הבא, לקבל תזכורת לפעולה בסיסיות ותצוגה קצת שונה למזג האוויר

מקור: YoWindow

1. Wandertab – השראה לחופשה הבאה

בעזרת התוסף, בכל פעם שתפתחו כרטיסיה חדשה (טאב) תופיע בפניכם תמונה מפתה ביותר של מקום תיירותי ברחבי העולם. הרעיון הוא לא להכניס אתכם לדיכאון ולזכור שאתם בעצם יושבים במשרד בפתח תקווה, ולכן מתחת לכל תמונה יופיע לכם גם המחיר שיעלה לכם להגיע אליו. כמובן שכדי להפוך את השימוש במנוע חיפוש הטיסות האלטרנטיבי לריאלי, הוא יזהה מאיפה אתם, ויציג עבורכם מחירים וטיסות רלוונטיות לכם. במידע ויעד ספציפי מצא חן בעיניכם תוכלו ללחוץ עליו, ומיד תופנו לעמוד השוואת מחירים של Hitlist (האתר שמתפעל את התוסף ועליו מתבססות התוצאות) ולצאת לדרך, לשחק עם התאריכים ולהזמין כרטיסים.

הוספה לכרום

מקור: צילום מסך, Wandertab

2. Drink! – תזכורות לצורך בסיסי

ימי הקיץ בישראל הם חמים, מאוד חמים, אנחנו לא באמת צריכים לספר לכם את זה. אז כדי שלא תסבלו מכאבי ראש או תתייבשו חלילה, אולי כדאי שתורידו את תוסף Drink. כמו שיש תוספים שיזכירו לכם שהגיע הזמן לקחת הפסקה ולקום להסתובב קצת במשרד, התוסף הזה יתריע בפניכם ברגע שיגיע הזמן להתרענן בכוס מים, בהתאם לפרק הזמן שתגדירו לו (כל שעה, שעתיים וכו’).

הוספה לכרום

מקור: עמוד התוסף, Drink!

3. YoWindow  – מזג אוויר ויזואלי יותר

נכון שתחזית מזג האוויר בחודשי הקיץ היא די סטטית ולא סופר מעניינת, אבל התוסף הזה יאפשר לכם לדעת מה חומרת המצב בחוץ כל רגע נתון באופן ויזואלי ומהנה יותר; באמצעותו תוכלו לצפות בתחזית באיזור שבו אתם נמצאים לכל אורך שעות היממה, וגם לצפות בתחזית להמשך השבוע. בנוסף, במקום עוד גרפים משעממים או תמונה של מפת הארץ במקרה הטוב, התחזית מוצגת בצורה מונפשת בהתאם למזג האוויר והמקום שבו אתם נמצאים. כלומר, כאשר ירד גשם ותפתחו את היישום – גם בתצוגה של YoWindow ירד גשם, או לחילופין אם תפעילו אותה בזמן הזריחה (בחיים האמיתיים) – גם בו תוצג הזריחה במקביל. אולי כדאי שתפשוט תצפו בסרטון למטה.

הוספה לכרום

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: