אתר חדש עורך השוואה פשוטה בין כלל מכשירי אנדרואיד ה׳נקיים׳

מנוע החיפוש StockDroids מאפשר לערוך השוואה די פשוטה בין מכשירים שמריצים אנדרואיד נקי

מקור: צילום מסך, StockDroids

מבולבלים מכל הסמארטפונים שהושקו לאחרונה ולא בטוחים במה לבחור? אתר StockDroids יעזור לכם להכריע בין מכשירי האנדרואיד השונים בהתאם למאפיינים שחשובים לכם שיהיו במכשיר. המסך הראשי של האתר כולל רשימה ארוכה ודי מאיימת המורכבת ממכשירים מכל הסוגים והגדלים, רק שהמשותף להם הוא העובדה שכולם מגיעים עם מערכת הפעלה אנדרואיד נקייה (פחות או יותר). כלומר, לא תמצאו שם מכשירים מתוצרת סמסונג, אבל כן תמצאו מכשירים של HTC, גוגל ו-OnePlus.

לא מאוד יפה, אבל עושה את העבודה

המאפיין הראשון בחיפוש שתוכלו לשלוט בו הוא המותג; במידה ואתם לא מקובעים, תוכלו לשחק עם מאפיינים קצת יותר חשובים כמו גודל ורזולציית המסך, זיכרון ה-RAM של המכשיר (נניח לציין שפחות מ-3GB לא מתאים לכם) נפח הסוללה, המימדים והמשקל שלו או מערך הצילום בו. כמובן שככל שתהיו יותר מחמירים בדרישות שלכם, כך הרשימה תצטמצם. ברירת המחדל מציגה את התוצאות לפי סדר כרונולוגי אבל תוכלו לשחק גם עם זה ולהציג את המכשירים שעונים על הדרישות שלכם לפי מאפיינים אחרים. כמו כן, מתחת למפרט הטכני המלא של כל מכשיר תוכלו לראות את מחירו הממוצע ולינקים לרכישה מאמזון או איביי. כדי לבצע השוואה בין מספר מכשירים תוכלו בלחיצת כפתור לנעוץ אותם אל ראש הרשימה.

יש לציין שלא מדובר בחווית משתמש מושלמת ומעוצבת יתר על המידה, אבל האתר בהחלט עושה סדר בראש וכולל את כל מה שתרצו לדעת לפני רכישת מכשיר חדש. לצורך השוואה, גם אתר GSM Arena מציע כלי בשם “Phone Finder”, אלא שהוא דורש מהמשתמשים להיות יותר אקטיביים מב-StockDroids. כמן כן ההבדל המרכזי כמובן נובע מכך שב-GSM ההתייחסות היא לכל המכשירים הקיימים בשוק (יותר מ-7,000) בעוד שהאתר השני מוגבל למכשירי די ספציפיים שמריצים אנדרואיד נקי.

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

1 תגובה on "אתר חדש עורך השוואה פשוטה בין כלל מכשירי אנדרואיד ה׳נקיים׳"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
יאיר
Guest

למה לא פיקסל ?

wpDiscuz

תגיות לכתבה: