עוד 9 ימים ל-Startup Weekend Jerusalem וניוזגיק מחלק לכם כרטיסים [הזמנות]

בעוד פחות משבועיים סטארטאפ וויקאנד מגיע לירושלים וזאת ההזדמנות שלכם להנות מכרטיסים מוזלים ואולי אפילו לזכות בכרטיס חינם.

אם איכשהו הצלחתם לפספס את זה עד עכשיו, אחרי ההצלחה המסחררת בתל-אביב וחיפה, בסוף השבוע הבא (ימים רביעי-שישי, 23-25 במאי) יערך במתחם רובע המדיה של JVP בירושלים, אירוע ההאקאתון הבינלאומי של Startup Weekend.

גם לכם יש רעיון מדליק לסטארט-אפ? בסוף השבוע הבא (23 עד ה-25 במאי) נתכנס במתחם רובע המדיה של JVP בירושלים ויחד עם עוד 150 יזמים, נציע רעיונות, נפתח אותם ואולי גם נמצא את הסטארטאפ הגדול הבא.

רוצים להצטרף? ההרשמה לאירוע מתבצעת דרך האתר הרשמי של הכנס ועולה 200 ש"ח בלבד לכל שלושת ימי האירוע. גולשי ניוזגיק יכולים להנות מהנחה מיוחדת של 15% במחיר הכרטיס על-ידי שימוש בקוד ההנחה swigeektime בעת ההרשמה.

רוצים לזכות בכרטיס חינם ל-Startup Weekend Jerusalem?

אתם חושבים שיש לכם רעיון מקורי או מדליק לסטארטאפ? שתפו אותו איתנו כאן בתגובות ואנחנו נבחר את שלושת התגובות המקוריות ו\או המדליקות במיוחד – ונעניק לכל אחד מהזוכים כרטיס כניסה חינם לאירוע.

אנא שימו לב כי אתם משאירים בתגובה כתובת מייל אמיתית (כתובת המייל לא תחשף בתגובה עצמה, אך תשמש אותנו על-מנת ליצור איתכם קשר במקרה של זכייה בפרסים).

צוות השופטים יבחר את המנצחים על פי התגובות המקוריות ביותר והרעיונות המגניבים ביותר. 

התחרות תסתיים ביום חמישי , ה-17 במאי בשעה 21:00 והודעה לזוכים תשלח במהלך סוף השבוע שלאחר מכן.

עדיין לא מכירים את Startup Weekend?

Startup Weekend נולד ב-2007 בקולורדו ארה"ב, כאשר המטרה הייתה לכנס את מיטב המוחות בתחום האינטרנט והמובייל לסוף שבוע אחד, בו יציעו המשתתפים רעיונות שונים בתחומי הפיתוח הטכנולוגי ויעבדו על הקמתם. עשרות אירועים כאלו התקיימו מאז ברחבי העולם, על פי פורמט שפותח ונוסה בהצלחה מסביב לעולם ורק במהלך החודש האחרון התקיימו אירועים דומים בגלזגו, מילאנו, שיקגו, סיליקון וואלי, קייפטאון ושנגחאי.

אם עוד לא הייתם באחד כזה, אז רק בישראל כבר הספקתם לפספס את ארבעת אירועי Startup Weekend שנערכו בשנתיים האחרונות, עם מעל ל-500 משתתפים, 350 רעיונות ו-45 קבוצות שמתוכן מעל ל-10 קבוצות הפכו לסטארטאפ של ממש לאחר מכן.

האירוע עצמו אינו מיועד רק לאנשי הייטק ותוכנה – שכן כדי ליצור חברת סטאראטאפ, צריך להיות צוות מגוון המורכב מאנשים בעלי מקצועות שונים בעלי ראש פתוח. כדי ליצור חברת היי-טק צריך גם אנשי שיווק, עיצוב, בדיקת תוכנה, עורכי דין ובכלל אנשים עם ראש יצירתי ופתוח – לכל אלו מיועד ה-Startup Weekend.

בלי דיבורים. רק עבודה. סטארטאפ ב-54 שעות

על פי הקונספט הכללי, לכל משתתף ניתנת האפשרות במשך שתי דקות להציג רעיון בפני שאר המשתתפים. לאחר הליך בחירה קצר נבחרים הרעיונות הטובים ביותר (כ-10 רעיונות) ומשתתפי הכנס מחולקים לקבוצות ומתחילים בשלושה ימים של עשייה – במטרה "להרים" את הפרויקט. מעבר לאספקת אוכל, שתיה, אינטרנט וחולצה מגניבה, דאגנו גם לצעד האינפורמטיבי: במהלך האירוע יגיעו יזמים מנוסים, שישתפו אותנו בסיפור הדרך שלהם, ברגעים המוצלחים שלהם וברגעים הקשים יותר כדי שגם אנחנו נוכל ללמוד מהם.

בסוף האירוע יציגו כל הצוותים את הפרוייקטים אשר עבדו עליהם במהלך האירוע, בפני פאנל של שופטים המורכב ממשקיעים פוטנציאליים, יזמים מצליחים ומומחים, אשר יתן משוב לכל צוות מציג ולבסוף יבחר את הסטארטאפ המנצח שיעלה לתחרות Global Startup Battle של סטארטאפ וויקאנד העולמי, במסגרתו יוכלו המשתתפים לזכות בפרס של עשרות אלפי דולרים.

וידאו: Startup Weekend תל אביב, פברואר, 2010 – זה מה שהפסדתם


נותני חסות  IPO לסטארטאפ וויקאנד ירושלים 2012

רובע המדיה של JVP בירושלים מהווה מרכז המשלב יזמות עסקית, חברתית ותרבותית ליצירת מציאות חדשה בחברה הישראלית. קרן הון הסיכון הירושלמית JVP הינה אחת מקרנות ההון סיכון המובילות בעולם, אשר נוסדה ב-1993 על ידי דר' אראל מרגלית ומנהלת כיום למעלה מ-900 מיליון דולר, הצמיחה מעל 90 חברות ומימשה מעל 23 אקזיטים מהבולטים בישראל. ברובע המדיה, אשר הוקם ב–2008 במתחם בית המדפיס המנדטורי, יושבים כיום כ– 20 חברות ומעל  250 עובדים; החממה הטכנולוגיתJVP Media Labs  המשקיעה במיזמי מדיה בשלבים מוקדמים, הסטודיו לאנימציה, עמותת "JVP בקהילה" הפועלת לקידום שוויון הזדמנויות בחינוך הציבורי ובקהילה, מרכז התרבות והמוזיקה "זאפה ירושלים במעבדה" ועוד. המקום מהווה זירה בה נוצרות נקודות מפגש בין היזם העסקי ליזם החברתי, בין האמן למהנדס ובין היצירה לטכנולוגיה ותורם להתחדשות עירונית בירושלים.

שוורץ צדקיה הינו משרד רואי חשבון צעיר ודינמי המביא עימו משב רוח רענן ושונה מהמקובל בישראל בכל הקשור לתרבות העסקית ולרמת השירות הניתנת ללקוח. משרדנו מספק שרותי ראיית חשבון, יעוץ עסקי ומיסויי, לרבות ביקורת ועריכת דוחות כספיים, הנהלת חשבונות ושכר, שרותי חשבות ו- CFO מתקדמים כמו כן, אנו מטפלים במגוון רחב של חברות מכל רחבי הארץ ומתמחים בליווי וטיפול בחברות היי-טק וחברות הזנק (סטארט אפ).

הרשות לפיתוח ירושלים היא תאגיד סטטוטורי שהוקם על פי חוק בשנת 1988 ופועל שלא למטרות רווח. בין תפקידיה של הרשות: ליזום, לעודד, לתכנן, לתאם ולספק מידע הקשור ליוזמות ולמפעלים כלכליים בירושלים. הרשות לפיתוח ירושלים יוזמת ומקדמת מיזמים, המעצבים ומחזקים את כלכלת ירושלים, מתכננת שטחי ציבור מרכזיים ושטחים ירוקים בעיר ומשפיעה על התפתחותו העתידית של מטרופולין ירושלים.

בפעילותה, מקפידה הרשות על שילוב מאוזן בין המגזר הציבורי לבין המגזר הפרטי ועל יצירת תנאים מיטביים להתפתחותו של המגזר הפרטי. זאת, בכפוף לניצול יעיל של משאבי קרקע, פיתוח בצד שימור, כמו גם תכנון עתידי, המכבד את עברה ומורשתה של העיר ירושלים.

משרד עמית פולק מטלון ושות' נוסד בשנת 1956 ומהווה אחד המשרדים המובילים בישראל בכל תחומי המשפט המסחרי. המשרד מונה צוות מקצועי ומיומן של מעל ל-70 עורכי דין מקומיים ובינלאומיים. מחלקת הייטק של המשרד מייצגת, בין היתר, חברות טכנולוגיה מובילות, עשרות רבות של סטארט-אפים, קרנות הון סיכון ישראליות וזרות, קרנות אקוויטי, אנג'לים וחממות בתחומי התוכנה, חומרה, תקשורת, אינטרנט, מדיה חדשה, בטחון לאומי, קלינטק, מדעי החיים ועוד.

המשרד מלווה את היזמים וחברות הייטק בפעילותם השוטפת החל משלב הרעיון דרך הקמת החברה, הסכמי מייסדים, הלוואות, הסכמי השקעות, קבלת תמריצים ממקורות ממשלתיים, קניין רוחני, הסכמים מסחריים, מיזוגים ורכישות, עסקאות אסטרטגיות ובינלאומיות ועוד.


נותני חסות  Series A לסטארטאפ וויקאנד ירושלים 2012


The Paris Region Economic Development Agency

המטרה של המועצה האזורית לפיתוח כלכלית של מחוז פריז בצרפתהיא לסייע לצרכים העסקיים של תושבי האזור במטרה ליצר ולשמר עבודות במחוז פריז, לייצר שיתופי פעולה כלכליים עם מדינות אחרות במטרה לתמוך בקהילה המקומית ולספק תמיכה כלכלית לאזורים המושפעים מתנודות הכלכלה. במסגרת שיתוף הפעולה בין Paris Region ו-Startup Weekend בישראל, המועצה תומכת באירועי יזמות שונים בישראל ומספקת חשיפה ליזמות הישראלית באזור צרפת ופריז.

תוכנית הסטארטאפים של מיקרוסופט – Bizspark

Microsoft Bizspark היא תוכנית גלובלית שפותחה במטרה לסייע להצלחת סטארטאפים בשלבים המוקדמים על-ידי אספקת מספר משאבי מפתח, בזמן שהכי צריך אותם: תוכנה – במסגרת התוכנית, תקבלו גישה מלאה למגוון הרחב של כלי הפיתוח, הפלטפורמות השונות ורשיונות לכל מוצרי מיקרוסופט לשימוש מיידי למשך 3 שנים, לצורך פיתוח וחדירה לשוק של פתרונות וטכנולוגיות חדשות. כל אלו, יחד עם כל ההטבות האחרות בתוכנית, מגיעות ללא תשלום. תמיכה – התחברו לשותפים נוספים בתוכנית מרחבי העולם – חממות, משקיעים, יועצים, משרדי ממשלה וספקי הוסטינג – כולם מעורבים ומושקעים באופן שווה בתחומי החדשנות והיזמות בתחום התוכנה והאינטרנט ומציעים מגוון רחב של פתרונות שיוכלו לסייע לכם בפתרון בעיות טכנולוגיות ועסקיות. חשיפה – מעבר לשיתוף הפעולה עם ניוזגיק, תוכנית Bizspark חושפת את הסטארטפים החברים בה לקהל רחב של משקיעים, לקוחות ושותפים פוטנציאליים. כחברים בתוכנית Bizspark של מיקרוסופט, תזכו לגישה לאקו-סיסטם עשיר של עמיתים למקצוע, שותפים ומגבים משאבי תמיכה מכל העולם, אשר יסייעו לכם לגדול ולהצליח. Microsoft Bizspark זו הדרך המהירה ביותר להזניק את הסטארטאפ שלכם קדימה.


שותפים בסטארטאפ וויקאנד ירושלים 2012


 קפיטל ג'יי פועלת ליצירת קהילה חיה ותוססת סביב הייטק ויזמות בירושלים, ומהווה במה ליצירת קשרים עסקיים וחברתיים בין עובדי הייטק, סטארטאפיסטים, משקיעים וסטודנטים למקצועות הטכנולוגיים והעסקיים בעיר.

.

   התעוררות בירושלים היא תנועה חברתית פוליטית, הפועלת להשארת הצעירים בירושלים, הבטחת העתיד הציוני הפלורליסטי והיצרני בעיר תוך התמקדות בתחומי התעסוקה הדיור התרבות התחבורה והחינוך.

.

.

  המרכז לעיצוב בירושלים הוקם ע"י הרשות לפיתוח ירושלים, מתוך מטרה להפוך את ירושלים למוקד משיכה למעצבים ולפעילויות בתחום העיצוב, בדגש על הערך הכלכלי, תרבותי וחברתי.

.

.

    רוח חדשה הינו ארגון הסטודנטים והצעירים הגדול ביותר בירושלים אשר קם מתוך שאיפה למנף את האוכלוסיה הצעירה והיצרנית ולהפוך אותה לכוח מוביל בעיר.

.

 .

  מרכז ירושלמי ללא מטרת רווח שמטרתו להגביר את הפיתוח הכלכלי של ירושלים באמצעות מינוף ההון האנושי הצעיר, המשכיל והיצירתי בעיר.

.

.

 

המכללה האקדמית להנדסה ירושלים היא מכללה  אקדמית מוכרת על ידי המועצה להשכלה גבוהה המציעה שבע מחלקות לתואר ראשון, בוגר במדעים בתחומי ההנדסה.

.

.

אגודת הסטודטנטים של בית הספר למהל עסקים באוניברסיטה העברית תמוך בסטודנטים בדרך ליזמות מצליחה. אגודת הסטודנטים למדעי הטבע בגבעת רם מאמינה ביזמות גם בתחומי המדע.
.
.
.

תוכנית סטארטאפים ישראלית (Startup Accelerator Program) אשר הוקמה בשנת 2010 ומשלבת ליווי צמוד של צוות מנטורים מישראל וארה"ב ותמיכה אינטנסיבית של אנשי קרנות הון סיכון ויזמים מצליחים מתוך התעשיה המקומית.
.
 אגודת הסטודנטים למנהל עסקים וחשבונאות באוניברסיטה העברית, פועלת משנת 2007 בתמיכה הנהלת בית הספר והאגודה הכללית, ובאה לענות על צרכי הסטודנטים לתארים השונים מבחינה לימודית, חברתית, העשרה וחיבור עם העולם העסקי שמחוץ לאקדמיה.
.
.
.
.
  הוא ארגון היזמות של האוניברסיטה העברית, הממומן על ידי מרכז אספר ליזמות, ומטרתו לפתח אוריינטציה יזמית ויצירתית בקרב הסטודנטים. E-Club

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

11 תגובות על "עוד 9 ימים ל-Startup Weekend Jerusalem וניוזגיק מחלק לכם כרטיסים [הזמנות]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
מיכל בן-שבתאי
Guest

ומי שכבר קנה כרטיס?

מיכל
Guest

בעצם אני אעביר את כרטיסי ליקירי ……אז מתאים לי הכרטיס

יוסי
Guest

קצת מטריד הרעיון שיהיה לי סטרטאפ טוב ומקורי לפרסם בתגובה תמורת כרטיס של 200 שקל חחח

מיכל
Guest

יש בזה משהו
מצד שני במילא תצטרך לחשוף בפומבי בוויקנד

עומר
Guest

הסטארטאפ שלי: דפדפן-חברתי, מבוסס ענן.
דפדפן שכמו בכל רשת חברתית ניתן להוסיף אליו מעגל חברים.
הוא שומר ומשץף את היסטוריית הגלישה, כך שהוא מעצב את דפי האינטרנט שהוא מציג באופן בו ניתן לראות היכן החברים גולשים יותר, ואפילו בתוצאות של מנוע חיפוש- אילו תשובות בחיפוש ניראות יותר מתאימות לי בהתאם להסטוריית האינטרנט שלי ושל החברים שלי.

מיכל
Guest

אני חייבת להודות שעד אתמול התכוונתי בכל הרצינות לבוא עם רעיון אחר שעבדתי עליו קשה
וגם הוא בעל פוטנציאל ענק! לגדילה לחברת ענק. החלטתי לשנות כיוון
וזאת לאחר פגישה מעניינת עם מפתח(על פרוייקט אחר לגמרי),
ואולי אפילו ניתן יהיה לצאת עם מוצר כמעט גמור בסוף ה3 ימים (אם אמצע צוות מוכשרים בטירוף)
ואין לי בעיה להציג אותו כאן, ליתר דיוק אני אציג אותו כמו שאני מתכוונת להציגו בוויקנד
מהסוף להתחלה , כדי לנסות שההתלהבות מהמודל העיסקי תקל על שמירת ראש פתוח
לתוכן היוצא דופן.
אין מקום בהודעה הזו אז אמשיך בהודעה נוספת

מיכל
Guest
נתחיל מהמודל העיסקי המלהיב: 1. אפליקציה שלא ניתנת להעתקה 2. אפליקציה שלמרות שמורידים חינם כמעט כל מי שישקול להשתמש בה יקנה את ההרחבה(מעבר לבסיסית שחינם) 3. קל מבחינה שיווקית להגיע לקהל היעד המאד יחודי 4. מחיר האפליקציה המורחבת לא יהיה דולרים בודדים אלא תהיה מהאפליקציות היקרות ביותר שבשוק (עשרות ומעלה ועדיין זו לא תהיה הבעיה ) 5. מספיק מעניין וסנצסציוני כדי לתפוס יחסי ציבור , בטוח שבכלים המקצועיים שפונים לקהל ואפילו יכול להיות בכלים העולמיים בכלל 6. קלה ומהירה לפיתוח 7. קלה לתרגום לשפות אחרות ויחד עם זאת העניין הוא שבאמת צריך להיות ראש פתוח במיוחד לתוכן האפליקציה אז ככה… Read more »
מיכל בן שבתאי
Guest

מה יהיה ?
כתבתי אתמול תגובה מאד ארוכה והיא לא פורסמה , כתבתי אחריה תגובה שטותית והיא כן כבר פורסמה
והיום כתבתי מחדש בהשקעה תגובה שמורכבת מ2 תגובות בגלל אורכה (ביקשתם לשמוע את הרעיונות לוויקנד) וגם הן לא פורסמו , מה התהליך של פרסום התגובות שלכם?
ההצעה לסטארט אפ שכתבתי היתה מאד רצינית גם אם יוצאת דופן

eran
Guest

אתר הנותן אפשרות להעלות רשימה של פריטים ישנים או חסרי שימוש שיש לך בבית ומציע שימושים יצירתים כגון יצירה של דברים מגניבים, מחזור, תרומה וכו' אם זה בצורה אוטומטית ואם זה ע”י משתמשים אחרים (להחליף ולמכור אותם).

דוד
Guest
הרעיון שלי שם זמני – alpha דומין פנוי = users.al הרעיון במשפט אחד – פלטפורמה שמחברת בין סטארטאפים למשתמשי אלפא למוצרים שלהם הבעיה – ישנם אלפי סטארטאפים, שמפתחים מוצרים ומחפשים משתמשי אלפא, בממוצע לוקח לפחות 1 שעה של חיפוש למצוא משתמש אחד, ש ב 100 משתמשים זה יוצא 100 שעות לפחות! ישנם אלפי אנשים אשר ישמחו להיות משתמשי אלפא לפעמים בחינם ולפעמים בתשלום קטן של 1-5 דולר, הרבה מהמיזמים אשר מתחילים מחפשים משתמשי אלפא לבדוק את המוצר שהם פיתחו MVP , הבעיה שזה לוקח זמן לפעמים לחפש את אותם משתמשים ולעניין אותם, וגם הקושי שיתנו פידבק הפתרון – פלטפורמה אשר… Read more »
חנן, JVP
Guest

אהבתי.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: