אלפי גיימרים התכנסו כדי להעניק כבוד אחרון ל׳׳נסיכה ליאה׳׳ [וידאו]

אתם מוזמנים לצפות בסרטון קצר ומרגש שצולם במסגרת המשחק ׳מלחמת הכוכבים: הרפובליקה הישנה׳ בו שחקנים מרחבי העולם התכנסו יחד לזכרה של קארי פישר, AKA הנסיכה ליאה, שהלכה לעולמה השבוע בגיל 60

מקור: צילום מסך מתוך יוטיוב

“מלחמת הכוכבים: הרפובליקה הישנה” הוא משחק מקוון מרובה משתתפים המתרחש באותה גלקסיה מוכרת שנמצאת הרחק מכאן. עקב מותה בטרם עת של ״הנסיכה ליאה״, קארי פישר, יצרו המעריצים מחווה מרגשת בתוך המשחק על פני כוכב הלכת אלדראן. כיאה למעריצי מלחמת הכוכבים, הם בחרו בדרך ״גיקית״ למדי לכבד את מותה; הם עשו זאת באמצעות ״התכנסות״ וירטואלית של אלפי שחקנים מרחבי העולם “האמיתי”. הכינוס היה בבית אורגנה מאולדריאן, בו גדלה הנסיכה, ע”י הסנאטור בייל אורגנה ואשתו המלכה ברי. השחקנים רקדו, עודדו, עמדו דום והניפו נשק ולייטסייברס באוויר במסגרת המשחק על מנת לחלוק כבוד אחרון לדמות האהודה. אגב, שמועות מספרות שכל השחקנים שמגלמים דמויות של סית׳ (אויביהם הנצחיים של הג׳דיי ואלו שנפלו אל הצד האפל) לא יכלו להתקרב לאירוע בשל הוראות לדרואידים שכיתרו את המקום.

אתם מוזמנים לצפות בתיעוד של המאורע המרגש.

וידאו: Star Wars the Old Republic Fan-Made Tribute to Carrie Fisher

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה – היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

3 Comments on "אלפי גיימרים התכנסו כדי להעניק כבוד אחרון ל׳׳נסיכה ליאה׳׳ [וידאו]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
תומר
Guest

אני רואה רק כמה עשרות (אם בכלל)

Kirito
Guest

מישהו אמר SAO-II?

אריה
Guest

מסכן שלדון…

wpDiscuz

תגיות לכתבה: