נחשפת ומגייסת: SpaceIQ גייסה 7 מיליון דולר

החברה, שפעלה עד עכשיו מתחת לרדאר, פיתחה מערכת לניהול מתקנים ומקומות עבודה

מקור: צילום מסך

למרות שההוצאות על ניהול המשרדים הן ההוצאות השניות בגודלן עבור סטארטאפים וחברות רבות, הרי שרובם עושים שימוש בכלים ישנים ולא מתאימים לסביבת העבודה הדינאמית שלהם. SpaceIQ (ספייס אייקיו) הישראלית, שפיתחה מערכת לניהול מתקנים ארגוניים ופעלה עד עתה מתחת לרדאר, הודיעה היום (ד’) על השלמת סבב גיוס בגובה 7 מיליון דולר.

פתרון שמותאם לסביבת העבודה החדשה

סביבת העבודה בחברות כיום היא דינמית. מחלקות חדשות נוספות, צוותים משנים ייעוד, אנשים מצטרפים ועוזבים – והמעקב כמו הניהול של המתקן הופך מורכב יותר. אם פעם הסתפקו החברות בגיליון נתונים או שרטוטים, היום, כך מאמינים ב-SpaceIQ, יש צורך בפתרון תוכנה ייעודי לתחום ה-CAFM. הטכנולוגיה של SpaceIQ מאפשרת למנהלי משאבי האנוש ולמנהלים בארגון לראות בכל רגע נתון את מצבת העובדים, מיקומם ומצבם, לשנות בקלות סידורי הושבה בתוך חללים סגורים ובין קומות. המערכת מציגה בכל רגע את מצב התפוסה בכל חדר, בכל קומה ובכל מחלקה. לחיצה על כל עובד מאפשרת למנהל לצפות במידע חיוני שמגיע ממערכות אחרות של החברה ומצב ה’העברה’ מאפשר למנהלים לתכנן מעבר של עובדים, צוותים ומחלקות מאיזור לאיזור.

SpaceIQ (לשעבר Run Effective) נוסדה ב-2016 על ידי שחר אלסטר, מנכ”ל החברה; נועם לבנת, מנהל המוצר הראשי; רם אקוקה, מנהל הטכנולוגיות הראשי וג’ף רבוי, סמנכ”ל השיווק. סבב הגיוס הנוכחי (A) של החברה הובל על ידי קרן Vertex Ventures, שגם הובילה את סבב הסיד, ואליה הצטרפו גם הקרנות Xplorer Capital, Bullpen Capital, Divergent Ventures ו-RoundTwo Capital. הסבב הנוכחי מביא את סך גיוסי החברה מאז הקמתה ל-9.2 מיליון דולר. בין לקוחות החברה ניתן למנות את Glassdoor ו-Marketo.

בתגובה לגיוס מסר מנכ”ל SpaceIQ, שחר אליסטר: “מחלקות כמו משאבי אנוש ו-IT נהנות כבר מהמהפכה הדיגיטלית, אבל תחום ניהול המתקנים ומקומות העבודה הם השריד האחרון בארגונים שעדיין משתמש בטכנולוגיות ובמערכות ישנות”. אליסטר הוסיף: “הפלטפורמה החזקה שלנו והצוותים המוכשרים שלנו עוזרים להביא את כל תחום ניהול המתקנים למאה ה-21 ועוזרים ללקוחות שלנו להצליח בסביבה הדיגיטלית המשתנה”.

כך פועלת המערכת של SpaceIQ

יניב אביטל

גיק, קופירייטר, אבא, חולה על גאדג'טים וקוד, לא בהכרח בסדר הזה

הגב

1 תגובה on "נחשפת ומגייסת: SpaceIQ גייסה 7 מיליון דולר"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
אנונימי
Guest

נראה מיותר

wpDiscuz

תגיות לכתבה: