הסטארטאפ Skyline AI מגייס 18 מיליון דולר כדי שתבצעו השקעות נדל׳׳ן חכמות יותר

הפלטפורמה של החברה מאפשרת למשקיעי נדל׳׳ן לאתר הזדמנויות השקעה שטרם נוצלו עם יחסי סיכון-תשואה מיטביים

Skyline AI

יזמי החברה. מקור: שחף הבר

חמישה חודשים אחרי סבב הגיוס האחרון שלה, מודיע הסטארטאפ הישראלי Skyline AI (סקייליין איי.איי) על קבלת השקעה נוספת בהיקף של 18 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילו TLV Partners וקרן סקויה, והשתתפו בו JLL, קרן חברת הנדל״ן האמריקאית ו-NYCA Partners.

קניית נכסים אוטונומית

הפלטפורמה אותה פיתחה Skyline AI מנתחת באופן רציף למעלה מ-130 מקורות מידע שונים ומבצעת חיזוי סיכון, תשואה וערך עתידי של כל נכס בארצות הברית. הטכנולוגיה מבוססת על בינה מלאכותית, ומאפשרת לאתר הזדמנויות השקעה שלא נוצלו והזדמנויות השקעה עם יחסי סיכון-תשואה מיטביים. החברה פונה בעיקר לגופי השקעה גדולים כמו קרנות ומשקיעים מוסדיים, הפועלים בשוק הנדל”ן המסחרי בארצות הברית. כוחה של המערכת טמון ביכולתה לנתח כמויות גדולות של מידע על כל נכסי הנדל”ן בארצות הברית, וממנו להבין את התמורות בשוק הנדל”ן ככלל, והפוטנציאל של כל השקעה בפרט. לאחרונה דיווחה החברה על העסקה האוטונומית הראשונה שבוצעה על ידה, במסגרתה נרכשו שני מתחמי מגורים מניבים בפילדלפיה, בסך כולל של כ-26 מיליון דולר.

 Skyline AI

מקור: Skyline AI

“כשמדובר בטכנולוגיה, תעשיית הנדל”ן המסחרי עדיין תקועה אי שם בימי הביניים”, אומר גיא ציפורי, מנכ”ל ואחד מארבעת מייסדי Skyline AI. “הפלטפורמה שפיתחנו מחדירה יישומים מתקדמים של בינה מלאכותית הישר לליבם של תהליכי הרכישה והבעלות על נכסים. הטכנולוגיה פותחה כדי לספק לשותפים ולמשקיעים שלנו יכולות איתור כירורגיות וניתוחים מעמיקים של הזדמנויות השקעה תוך פרקי זמן קצרים ביותר. משקיעים יקבלו כעת יתרון משמעותי על פני שחקנים שמסתמכים על אנליזה אנושית, המצריכה משאבים רבים, אורכת זמן רב ומשיגה לבסוף רמות דיוק נמוכות יותר.”

מדובר בגיוס אסטרטגי עבור החברה שיאפשר לה להרחיב את פעילותה של לקטגוריות נכסים נוספות. כיום החברה מנטרת באופן רציף את כל נכסי המגורים המניבים בארה”ב (נכסים מסוג “Multifamily”). כמו כן הגיוס ישמש את החברה כדי ליצור שיתופי פעולה נוספים עם חברות מובילות בתחום הנדל”ן המסחרי בארה”ב. הגיוס האחרון מעמיד את סך ההשקעות ב-Skyline AI על 21 מיליון דולר.

Skyline AI הוקמה בשנת 2017 על ידי גיא ציפורי, המכהן כמנכ”ל החברה, אור הילטש, סמנכ”ל הטכנולוגיות, עירי עמירב, CRO בחברה, ואמיר לייטרסדורף יושב ראש החברה. החברה פועלת ממשרדיה בתל אביב בהם מועסקים 15 עובדים.

צוות החברה. מקור: שחף הבר

הילה חיימוביץ׳

גיקית, Deal With It

הגב

3 תגובות על "הסטארטאפ Skyline AI מגייס 18 מיליון דולר כדי שתבצעו השקעות נדל׳׳ן חכמות יותר"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* שימו לב: תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, לרבות דברי הסתה, הוצאת דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב ו/או בניגוד לדין ימחקו. Geektime מחויבת לחופש הביטוי, אך לא פחות מכך לכללי דיון הולם, אתיקה, כבוד האדם והדין הישראלי.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
גגדדג
Guest

אם המערכת כזאת טובה שהיא מזהה השקעות מעולות, למה היזמים משתפים את זה עם קרנות נדלן שונות?
כמו שחברה שעושה אלגוטרייד תמכור את השירות שלה לחברות אחרות במקום לקנות ולמכור בעצמה.

Starr
Guest

תזרים מזומנים?

עידן
Guest

שתוק. כל הכבוד, multifamily זה הדבר הכי חם בשוק הנדלן האמריקאי, עם פוטנציאל רווח אדיר למי שמזהה הזדמנויות נכונות ובזמן. ראה ערך Grant Cardone. אם המערכת שלכם יכולה לשפר את תהליך הפרוספקט ולו באחוזים בודדים, הרי לכם פוטנציאל רווח אדיר. בהצלחה!! איך אני מתחבר?!

wpDiscuz

תגיות לכתבה: