אתר ׳סדרות׳ שב לפעול, בנתיים במתכונת חלקית

ימים לא פשוטים עברו על מנויי האתר, שלא לדבר על המנהלים שלו. בכל מקרה, נכון לעכשיו האתר עובד במתכונת מצומצמת כאשר מחצית מהתכנים זמינים לצפייה

מתכונת חלקית. מקור: צילום מסך, ׳סדרות׳

מתכונת חלקית. מקור: צילום מסך, ׳סדרות׳

חמישה ימים לאחר שדיווחנו על כך שאתר ׳סדרות׳ הפסיק לפעול, נודע היום (ב׳) כי האתר חזר לעבוד במתכונת חלקית (בערך 50% מהתכנים זמינים). שימו לב שאתם בהחלט עשויים להבחין בתקלות ושיבושים בזמן הצפייה. כמו כן, על משתמשים רשומים באתר (ומנויים) יש לאפס את הסיסמא לפני כניסה חוזרת לאתר, שכן הסיסמא הישנה לא תעבוד. ולשאלה המתבקשת – כן, מנויים צפויים לקבל פיצוי.

ֿ

אז מה בדיוק קרה שם?

התקלה החלה ב-15 באוגוסט, אז משתמשים התחילו לדווח על תקלות, מה שגרם להנהלת האתר לצאת בהודעה רשמית ולא מאוד אופטימית בעמוד הפייסבוק שלהם: ״גולשים יקרים, ישנה כעת בעיה באתר, פרטים נוספים בעוד מספר ימים. מתנצלים על התקלה״. התגובה הצליחה לעורר לא מעט תגובות מצד המבקרים הקבועים והמנויים באתר וזכתה לבסוף להבהרה אחת נוספת ופסימית מעט יותר ״יתכן ונצא בעוד מספר ימים בהודעה שלילית מאוד׳׳.

בעקבות הכתבה שהעלינו ב-17 באוגוסט קיבלנו תגובה רשמית ממנהלי האתר – ״תודה על הכתבה. האתר לא ירד בגלל זכויות יוצרים בואו נאמר כך, עוד כמה ימים תתבהר התמונה ונוכל לפרוש בפני הקהל הרחב את מה שארע…״.

Screen Shot 2016-08-17 at 10.48.11 AM

ב-19 באוגוסט פורסם סטטוס נוסף ומעט אופטימי יותר בעמוד הפייסבוק של ׳סדרות׳: ״שלום לצופי סדרות היקרים, בעקבות פרצה לאחד ממחשבי צוות האתר הצליחו להוריד אותנו מהרשת. אבל אנחנו לא מוותרים ופועלים כמיטב יכולתינו ובשיא המרץ כדי להעלות את האתר לאוויר בהקדם האפשרי. בימים הקרובים נחזיר את האתר לפעילות חלקית, עדכונים נוספים בהמשך. אנא האזרו בסבלנות, כי אנחנו כאן כדי להישאר!״.

כאמור היום בשעות הצהריים הסאגה כמעט הגיעה לסיומה ומחצית מהתכנים חזרו להיות זמינים באתר. האם זה לתמיד? לא ברור. פנינו לקבלת תגובה ממנהלי האתר, אך טרם נעננו. אנחנו בכל מקרה נמשיך לעקוב ולעדכן.

 

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה – היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

7 Comments on "אתר ׳סדרות׳ שב לפעול, בנתיים במתכונת חלקית"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
צחי
Guest

איזה יופי, בריאות שלמה.

eeuue
Guest

“אלי כהן · עובד בחברת צה”ל” – יכול להיות שעובד ציבור מפעיל אתר תכנים פירטי????
ועוד מרוויח על זה כסף מהצד?
נקווה שמישהו במשרד הבטחון יתעורר

אלי
Guest

שמע, זאת אחת התגובות הכי מטומטמות שקראתי בשנים האחרונות !
שאפו.

דוד
Guest

אוכל חינם….
תחזיר את הפנסיה התקציבית!!

eeuue
Guest

זאת מחמאה מעולה!
תודה!

אלי
Guest

חחחחחחחח

אורן
Guest

אפשר להכריז פה ״תגובת החודש״
חחחח הרגת אותי

wpDiscuz

תגיות לכתבה: