החל מהיום עליה למטוס עם גלקסי נוט 7 היא עבירה פדראלית בארה׳׳ב

עכשיו כשעלייה למטוס עם מכשיר נוט 7 נחשבת לעבירה פדרלית שעשויה להוביל לקנס כספי גדול ו-10 שנות מאסר, סמסונג יצאה במבצע חירום במסגרתו מוקמו עמדות להחלפת המכשיר בשדות התעופה עצמם

מקור: Note 7

מקור: Samsung Note 7

כן, סמסונג ופרשת הנוט 7 עדיין מככבים בכותרות; מוקדם יותר השבוע ה-FAA, מינהל התעופה הפדרלי, יצא בהודעה רשמית לפיה חל איסור מוחלט על עלייה למטוס עם מכשיר מסוג גלקסי נוט 7 ברחבי ארה״ב החל מה-15 באוקטובר. (הוראה זו התרחבה בהמשך למדינות נוספות). האיסור נוגע לנשיאתו של המכשיר על הגוף, בתיק המטוס או בתא המטען. נוסעים שיתעלמו מההוראה הזו, בין אם במודע ובין אם לא – יאלצו להתמודד עם השלכות לא מאוד נעימות שכן מדובר כעת בעבירה פדרלית לכל דבר.

נוסעים במטוס שימצא ברשותם נוט 7 עשויים לקבל קנס כספי שיכול להגיע ל-179,933 דולר לכל יום שבו הם החזיקו במכשיר ולא החזירו אותו. כמו כן, ניתן יהיה להעמיד לדין את אותם ׳פושעים׳, מה שיכול להוביל לעונש של עד 10 שנות מאסר (בנוסף לקנס הכספי). לכן – אמנם המכשיר טרם הושק באופן רשמי בארץ (וכפי שאתם יודעים – הוא כבר לא יושק), אבל אם במקרה שמתם ידיכם על המכשיר – אנא מכם, הימנעו מלהגיע איתו לשדה התעופה, והחזירו אותו בהקדם.

שירות חירום – עמדות איסוף בשדה התעופה

כדי לעזור ללקוחותיה להימנע מקנס או מאסר, הציבה סמסונג דוכנים בנמלי תעופה מרכזיים במספר ארצות, על מנת לוודא שאף לקוח לא יעלה למטוס עם המכשיר שעלול לסכן את רווחת הנוסעים. עמדה שכזו הופיעה לראשונה בשדות תעופה בקוריאה, במטרה לאפשר ללקוחות שטרם החזירו את המכשיר לעשות זאת ברגע האחרון לפני העלייה למטוס. מסתבר שאותם דוכנים, שמאפשרים ללקוחות להחזיר את המכשיר הפגום ולהחליף למכשיר אחר של החברה הגיעו גם לאוסטרליה וארה״ב. במסגרת שירות החירום הזה, נציגים של סמסונג מסייעים לכל מי שיחזיר את המכשיר ואף יעבירו את כל הנתונים שהיו על הנוט 7 למכשיר החדש, כדי לפשט את התהליכים כמה שניתן.

כמובן שאותן עמדות שירות הממוקמות בשדות התעופה הן המוצא האחרון, וסמסונג ממשיכה להפציר בכל הלקוחות שלה שרכשו את המכשיר להחזיר אותו מיד, ולא לעשות זאת בדקה התשעים בטרמינל.

לקריאה נוספת:

גלקסי נוט 7 חלופי התלקח במטוס נוסעים, הטיסה בוטלה

לא נגמר: לקוחות בקוריאה מתלוננים על הסוללה החלופית בנוט 7

con

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: