השואבים האלה רוצים לאתגר את דייסון, אבל האם הם הצליחו במשימה?

בדקנו שני שואבים ידניים חדשים והעמדנו אותם במבחן קשה במיוחד – לנקות בית מלא בחתולים. עם תגי מחיר שונים ויכולות שאיבה טובות מאוד, אחד מהשואבים האלה בהחלט מאתגר את המלך של הישראלים

ה-C1 של שיאומי (מימין) וה-H6 של רובורוק (משמאל) | צילום: גיקטיים

לחיות בבית עם ארבעה חתולים זה לא פשוט, במיוחד כשזה מגיע לשמירה על ניקיון הבית. שערות וחול חתולים הם מנת חלקם של מי שרוצה שבעל החיים בעל המוניטין הגרוע בעולם (טוב, אחרי העטלף בשיא הקורונה) יגרגר עליו ויתלטף בו. יצאתי לקרב בלכלוך הזה עם שני שואבי אבק ידניים – ה-H6 של רובורוק ו-Mi Handheld C1 של שיאומי – שני שואבים סיניים שמאתגרים את המלך האזורי – דייסון.

קרב משפחתי

שני שואבי האבק לא רק מגיעים אלינו מסין, אלא שניהם גם חלק מאותה משפחת חברות. שיאומי, שהייתה מוכרת בעבר בעיקר מתחום הסלולר, חולשת על תחומים רבים, בהם גם ניקיון הבית. ה-C1 אמנם יצא תחת המותג של שיאומי אבל בסופו של דבר גם ה-H6 של רובורוק נחשב מותג באקוסיסטם של שיאומי.

שיתוף הפעולה בין שיאומי לרובורוק החל עם יצירת ה-S50, שואב הרובוטי ששוטף וששואב, שהביא עמו בשורה של ממש מבחינת תחרות לשואבים הרובוטיים של iRobot שעד אז שלטו בשוק המקומי. בסקירה אנסה להבין, בין השאר, אם "בני הדודים" הסיניים יוכלו לאתגר את השחקנים הגדולים בתחום השואבים האלחוטיים כמו שדגמי הרובורוק עשו לתעשיית השואבים הרובוטיים.

מה בקופסאות?

אז בדרך לתואר השואב הבא שלכם, אולי, כדאי שנעבור על מה כל אחד מהם מציע על הנייר. ה-H6 של רובורוק נמכר בישראל בגרסת ה-Soft שלו וגופו שוקל 1.4 ק״ג. ה-H6 מגיע עם סוללת ליתיום-יון-פולימר של 3,610mAh שבחברה מתהדרים כי הונדסה במיוחד למכשיר זה. ל-H6 גם מסך OLED שבו מוצגת עוצמת השאיבה שבחרתם והזמן שנותר עד שתיגמר הסוללה בהתאם למצב שבו אתם שואבים.

ה-H6 מגיע עם שתי מברשות ממונעות – רחבה המיועדת לרצפות ושטיחים (עוד על כך בהמשך) ואחת קטנה יותר המתאימה לשאיבה של ספות, מיטות ורכבים. בנוסף מגיע השואב עם מברשת סטנדרטית לניקוי אבק ומשטחים וראש המיועד לשאיבה באזורים צרים. הוא מגיע עם מוט מאריך מתכתי לחיבור מברשות וצינור גמיש המיועד למברשות הקטנות. בקופסה תמצאו מעמד לקיר המשמש גם להטענת השואב ומעמד לכל המברשות שמגיעות איתו.

כל מה שתקבלו עם הרובורוק H6 | צילום: גיקטיים

ה-Mi Handheld C1 שוקל 3.3 ק״ג, כמובן ללא חיבור לאף מברשת נוספת. הוא מגיע עם סוללת ליתיום-יון נטענת של 2,500mAh וללא מסך. על השואב שלוש נורות חיווי על מצב הסוללה שלו. ה-C1 של שיאומי מגיע עם מגוון מברשות כמעט זהה לחלוטין לזה של ה-H6 של רובורוק – כשהדבר היחיד שחסר לו הוא הצינור הגמיש. ה-C1, כמו ה-H6 ורוב השואבים כיום, מגיע עם עמדת הטענה שניתן לחבר לקיר ושבאמצעותה הוא נטען (או באמצעות חיבור ישיר למטען קיר).

ואיך הביצועים בפועל?

את שני השואבים סקרתי לאורך תקופה של מבספר שבועות בהם שאבתי כל פינה אפשרית בבית כדי לבדוק כיצד יתמודדו עם חלק מהאתגרים שמביאים איתם החתולים שלי כמו חול לחתולים, הפרווה שלהם שנמצאת בכל מקום ואוכל יבש.

אתחיל ואומר ששני השואבים הצליחו לרוב, מבחינתי, לעשות את העבודה. השאלה החשובה היא בכמה זמן וכמה מאמץ זה דרש ממני. בשימוש קבוע בשני השואבים לאורך הזמן הרגשתי שה-H6 של רובורוק עשה עבודה מדהימה לאורך הרוב המוחלט של הפעמים שבהן השתמשתי בו – בין אם זה בשאיבת הרצפה, מסילות ואיזורים בעייתיים אחרים. אחת ההצלחות הגדולות מבחינתי עם ה-H6 הייתה ניקוי ספה אהובה על החתולים במרפסת שהתמלאה בשיערות במשך תקופה ארוכה מאוד (תאמינו לי, הייתי כותב את אורך התקופה אבל אז תשפטו אותי). תוך דקות היא נראתה כמו חדשה, נטולת שיערות ואבק.

העובדה שהרובורוק H6 קל לעומת ה-C1 הורגשה מאוד בשאיבה לאורך זמן ובאזורים שונים, לא רק על הרצפה. בנוסף, העובדה שהוא מגיע עם יכולת שאיבה עוצמתית יותר – 150AW (או וואט אווירי) לעומת 120AW ב-C1 הורגשה גם כן.

ה-C1 של שיאומי בקרב עם השטיח | צילום: גיקטיים

אחד היתרונות הגדולים של ה-H6 על ה-C1 (ועל רוב השואבים בשוק כיום) הוא גם הפיצ'ר האהוב עליי במכשיר והוא מתג הנעילה שלו. ליד מתג ההפעלה ישנו כפתור קטן ונחמד שיגרום לכך שהשואב ימשיך לפעול, גם אם תעברו בין המצבים השונים, מבלי שתצטרכו להחזיק אותו. אז כן, לא מדובר בהמצאה סופר-דרמטית, אבל כששואבים לאורך זמן – או שמנסים לנקות אזורים בעייתיים זה מאוד עוזר שלא צריך להתעסק בהחזקת מתג ההפעלה כל הזמן. אני גיליתי שהשימוש בנעילה כדי "לשייט" בזמן הניקיון היה אחד הפיצ'רים המוצלחים ביותר שהוכנסו למכשיר מסוג זה – ולא הייתי פוסל הגעה של הפיצ'ר גם למתחרה גדול כמו הדייסון בדגמים הבאים שלו.

ה-C1, עשה עבודה לא רעה בשאיבת האבק ושאר ההפתעות שחיכו על רצפות ביתי. מדי פעם הרגשתי צורך לעבור שוב על אזורים מסוימים לאחר השאיבה, אבל היה מדובר במקרים ספורים. ההבדל המשמעותי במשקל (כמעט שני קילו) לטובת ה-H6 הורגש בשאיבה לאורך זמן ובשאיבה שהצריכה ממני החזקה של גוף השואב לעומת שאיבת הרצפה שהייתה בסך הכל נוחה. קשה שלא להשוות את היעדר כפתור הנעילה של הפעלת המכשיר – אך לא מדובר במשהו שפוגע משמעותית בחוויית השאיבה. עם זאת, כפי שציינתי ההבדל בעוצמת השאיבה הורגש בכמה מקרים לאורך הבדיקה.

הפיצ'ר האהוב עליי ב-H6: כפתור נעילת ההפעלה | צילום: גיקטיים

ההבדל בעוצמת השאיבה הורגש משמעותית כשבחנתי את השואבים על שטיחים. עם הרובורוק הצלחתי לשאוב בקלות רבה יותר לכלוך נראה לעין ובסך הכל נראה שהוא הצליח לשאוב כמות גדולה יותר של לכלוך בשאיבת אזורים בגודל זהה לאזורים שבהם שאבתי באמצעות ה-C1. שני השואבים מגיעים בלי מברשת חובטת שטיחים, למרבה האכזבה. עם זאת, ל-H6 תוכלו לרכוש אחת אם תרצו.

בניסיון לייצר נקודת התחלה זהה לשני המכשירים הלכתי על אחד המבחנים האהובים על בוחני שואבי אבק – רק התאמתי אותו למגרש הביתי שלי. במקום קמח התירס ודגני הבוקר שבדרך כלל מנסים הסוקרים לשאוב, לקחתי 200 גרם של חול חתולים – 100 גרם לכל שואב. עם שואב בעל מכל ריק שאבתי את החול בעזרת כל אחד מהשואבים ושקלתי את החול שנשאב. את החול שאבתי על העוצמה הבינונית בשני המכשירים.

והתוצאות? ה-H6 ניצח עם שאיבת 98 גרם מתוך 100 לעומת 88 גרם ב-C1. השואב של שיאומי נטה להתקשות עם החול גם בשאיבה יומיומית ונראה שלא פעם חלק מהחול נתקע בין המברשת הממונעת למוט המאריך ולא עלה עד למכל האיסוף.

גם חול החתולים לא עצר את השואבים הללו | צילום: גיקטיים

בואו נדבר על סוללות

ה-H6 של רובורוק, כאמור, מגיע עם סוללת ליתיום-יון-פולימר שפותחה במיוחד עבורו בניסיון למקסם את יכולותיו מבחינת חיי הסוללה והמשקל שלו. סוללת הליתיום פולימר של ה-H6 מגיעה עם הספק של 3,610mAh ועל פי החברה השואב יכול לפעול עד 90 דקות כשאינו מחובר למברשות הממונעות ועד 10 דקות בעבודה מתמשכת על עוצמת השאיבה המקסימלית.

בחנתי את יכולות הסוללה של ה-H6 בכמה תרחישים, כשבפעם הראשונה ששאבתי איתו השתמשתי במברשות שונות (ממונעות ותוספים לא ממונעים) ובעוצמות שונות – מהחלשה ביותר למקסימלית עד שנגמרה הסוללה. ה-H6 סיפק לי קצת פחות משעת עבודה מלאה – 58 דקות. אחרי כמה הטענות ניסיתי לבחון את ההבטחה ל-90 דקות שאיבה ללא המברשות הממונעות וגיליתי שהם לא היו רחוקים משם, לפחות עם היחידה שסקרתי. השואב הפסיק לעבוד אחרי 83 דקות של שאיבה על העוצמה הנמוכה. בשימוש בעוצמה המקסימלית בלבד הגעתי בדיוק ל-10 דקות פעילות, כפי שטוענים בחברה.

את ה-C1 לקחתי למבחן זהה מבחינת חייה הסוללה, כשהשואב של שיאומי מגיע עם סוללה קטנה יותר (2,500mAh). החברה מצהירה על 60 דקות הפעלה על עוצמה נמוכה, 30 דקות בעוצמה בינונית ו-8 דקות על העוצמה המקסימלית. בשאיבה בעוצמות שונות ועם מברשות שונות (ממונעות ו"טיפשות") הגעתי ל-40 דקות של שימוש עד שנאלצתי להטעין אותו שוב. בהפעלה על עוצמה נמוכה בלבד הגעתי ל-50 דקות שימוש ובשימוש בעוצמה המקסימלית הסוללה החזיקה 6 דקות.

צילום: גיקטיים

פרימיום וקצת (הרבה) פחות

שני השואבים מגיעים עם איכות בנייה שונה לחלוטין – אחד מציע מה שמרגיש כמו מוצר פרימיום ואחד שמרגיש כמו מוצר בסיסי. את ה-C1 של שיאומי מאפיין עיצוב פלסטיקי שמרגיש מאוד זול וקצת Low Tech, ועדיין מדובר במוצר כבד יותר לעומת המתחרה שלו בסקירה הזו. בורר העוצמה בגב המכשיר מאוד בסיסי, כנ"ל הנורות שמחוות על עוצמת הסוללה ומקשות על היכולת של המשתמש לאמוד כמה זמן נותר לו עד שתיגמר הסוללה.

מנגד, הרובורוק H6 מגיע במעטפת שאי אפשר שלא להשוות לשואבים היוקרתיים יותר שקיימים כיום בשוק. עם גוף מפלסטיק, הוא עדיין מרגיש פרימיום ונוח לשימוש; תחילה – מסך OLED, משהו שלא תמצאו כרגע בשום שואב אחר (לדייסון יש "רק" מסך LCD), שבעזרתו תוכלו לדעת בדיוק כמה זמן נותר לכם לשאוב על פי עוצמת השאיבה המשתנה בזמן אמת; בורר עוצמות בצורת כפתור נוח ולא בולט; וכמובן כפתור הנעילה שעליו כתבתי בהרחבה. מדובר בהבדלים של שמיים וארץ בין שני "בני הדודים" של עולם השואבים הסיניים.

כל העדכונים מחכים לכם בערוץ הטלגרם של גיקטיים כל העדכונים מחכים לכם בערוץ הטלגרם של גיקטיים להצטרפות לערוץ הטלגרם שלנו לחץ כאן

במסגרה הסקירה ניסיתי להשוות גם בין היכולת לנקות את השואב, פעולה שלא מעט יצרניות טוענות שתאריך את חייו. ב-C1 ניתן לפרק את הפילטר הפנימי ואת הפילטר שנמצא בחלקו העליון של גוף השואב – כשאת שניהם יש לייבש במשך 24 שעות אחרי השטיפה לפני החזרתם לשואב. תהליך הפירוק והשטיפה היה פשוט מאוד, אם כי לא ראיתי כל השפעה על ביצועי השואב אחריו.

ב-H6 מנגד אפשר לפרק את כל גוף השואב, הפילטר הפנימי (שמתחלק לשניים), מיכל איסוף הלכלוך והפילטר העליון כדי לשטוף אותם. גם ברובורוק דורשים להמתין 24 שעות, גם כדי שהאבק והלכלוך שתאספו לא יהפוך ל"בוץ" ויהרוס את המכשיר, וגם כי חלק מהחלקים המתפרקים בשואב, לעומת השיאומי, מגיעים עם מגעים חשמליים.

מבחן האלרגיה (בעירבון מוגבל)

אם הגעתם עד לכאן, אני משער שכבר הבנתם שיש לי ארבעה חתולים בבית. נקודה חשובה לציין היא שגיסי אלרגי לחתולים ומגיע אלינו לעיתים נדירות בגלל כמות השערות שהחבר'ה שלנו משירים ברחבי הבית. אחרי שהוסרו ההגבלות על תנועה נודע לי שהוא יגיע אלינו, והחלטתי לבחון את היכולת של ה-H6 (ה-C1 לא היה טעון בזמן הקצר שנותר לי לניסוי) בשאיבה של הבית ואזורים בעייתיים כמו הספה האהובה על החתולים – שנותרה נטולת שערות ואבק תוך דקות ספורות.

שני השואבים טוענים כי הם משמידים 99.9% מהאלרגנים, כולל אלו המגיעים מחתולים ובביקור נראה כי הייתה השפעה משמעותית לשאיבת הבית בעזרת ה-H6 של רובורוק, בהתחשב בעובדה שגיסי לא ברח מהבית בהתקף של שיעולים ואף מנוזל. אז כן, מדובר במקרה יחיד שלא נבדק לאורך זמן – אבל עדיין נראה שיפור משמעותי בשימוש בשואב אבק אלחוטי שלרוב אינו חזק כמו שואבים ציקלוניים המחוברים לחשמל ושואבים בעוצמה גבוהה יותר. כאמור, קחו זאת בעירבון מוגבל.

בוחנת את האויב החדש | צילום: גיקטיים

ומה עם התחרות?

ההשוואה המתבקשת, במיוחד בהתחשב בשחקנים בשוק הישראלי, היא לדגמים של דייסון שנחשבים למלכי השואבים האלחוטיים. בקרב מול ה-V11 של דייסון, הכולל שלושה דגמים שונים, נראה כי ה-H6 של רובורוק הוא המועמד המוביל יותר בניסיון לחטוף את הכתר; עם יכולות שאיבה מצוינות, משקל נמוך לעומת הדייסונים שנעים באזור ה-3 קילוגרם (לעומת 1.4 של רובורוק), חיי סוללה מצוינים וכמובן – כפתור נעילת ההפעלה שדיברתי עליו רבות.

לדייסון כוח יניקה גדול יותר 185AW לעומת 150 ב-H6 של רובורוק (ו-120 בשיאומי C1) ומיכל אשפה גדול יותר לעומת הרובורוק – שלעיתים הרגיש קטן והתמלא מהר בניקיון לאורך זמן. בהשוואת חיי הסוללה, הרובורוק מנצח כשהוא מציע 90 דקות (בפועל, במקרה שלי, 83 דקות) לעומת 60 של דייסון בעוצמה נמוכה – זמן שהגעתי אליו בשימוש בעוצמות שונות ולא רק על העוצמה הנמוכה ביותר.

בגזרת האבזור, לדייסון יש יתרון קל מכיוון שהוא מגיע עם מברשת אחת יותר (אך בלי צינור גמיש) והמברשת הממונעת שלו גם חובטת שטיחים – אביזר שלא מגיע עם גרסת ה-Soft של ה-H6 שנמכר בישראל. המברשת נמכרת בנפרד בעלות נוספת של 200 שקלים.

על הכל דיברנו, מלבד המחיר. נקודה חשובה בהשוואה בין השואבים – כשה-H6 של רובורוק נמכר כעת ברשת באג, היבואנית הרשמית של המותג, ב-1,600 שקלים (בלי מברשת חובטת, כאמור) לעומת 2,390 שקלים לדגם הזול ביותר של ה-V11 (גרסת Animal) ברכישה מהיבואן הרשמי, כשייבוא מקביל מצליח להוריד במידה מסוימת את המחיר. ה-C1 של שיאומי מציג תג מחיר הרבה יותר תחרותי אצל המילטון, היבואנית הרשמית של המותג, 700 שקלים. עם זאת מהתרשמותי הוא רחוק מלהיות החבילה השלמה בניסיון להדיח את דייסון כאופציה האהובה על הישראלים.

ה-H6 וה-C1 מתחרים לא רק בדייסון אלא גם בשואבים שנחשבים לגדולים מאוד בארה"ב ועשו עלייה והם שואבי האבק של חברת Shark. מאתר היבואן של שארק לא ברור מה עוצמת השאיבה של השואבים ב-AW, כך שקשה להשוות אותם לשואבים שבדקנו. בגזרת חיי הסוללה, נראה כי דגם IF282 של שארק יכול לאתגר את חיי הסוללה הארוכים במיוחד של ה-H6 עם 80 דקות עבודה (על פי החברה) אבל בו זמנית הוא לא מציג תג מחיר תחרותי ונע סביב 1,400 שקלים יחד עם אבזור די דומה לזה של השואבים שסקרתי.

צילום: גיקטיים

מסקנות

עם תג מחיר שמתחרה בדייסון ויכולות מרשימות מאוד, ה-H6 של רובורוק יכול להיות טוען לכתר בקרב על לב הצרכן הישראלי. עם זאת, מה שתרם למשפחת השואבים הרובוטיים של החברה להיכנס לביתם של ישראלים רבים על פני מותג ששלט פה במשך תקופה ארוכה כמו iRobot הוא תג מחיר נמוך בהרבה מהמותג הקיים, דבר שלא קורה בהכרח עם ה-H6.

אבל, העיצוב ברמה הגבוהה, יכולות השאיבה המצוינות והסוללה, יכולים למקם את ה-H6 גבוה בשוק המקומי. חשוב לציין כי גם ל-C1 של שיאומי מקום בשוק, כשלא מעט מהצרכנים רוצים שואב שלא בהכרח ישבור את חשבון הבנק, על אחת כמה וכמה במצב הכלכלי בתקופת הקורונה, ועל כן גם הוא בעל פוטנציאל להשתלב בשוק הישראלי.

אושרי אלקסלסי

Your Friendly Neighborhood Geek. יש לכם סיפור טכנולוגי? דברו איתי: [email protected]

הגב

18 תגובות על "השואבים האלה רוצים לאתגר את דייסון, אבל האם הם הצליחו במשימה?"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
איציק
Guest

קניתי רוידמי מהיבואן הרשמי. התקלקל אחרי שנה ולא השתלם לקנות חדש (הם לא מתקנים). קניתי דייסון 11 מקיי.אס.פי ב1800 ש"ח יבוא מקביל. עולם אחר.

אריק
Guest

נו באמת, אתה יכול לקנות היום v10 absolute במחיר הזה. איך בכלל אפשר להשוות? מי נותן אחריות? כמה זמן אחריות על הסוללה? כדאי לבדוק?

איציק
Guest

V11 אנימל. לא התרשמתי מההבדלים בין האנימל לאבסולוט. נשמע לי הזוי לשלם עוד אלף שקל על עוד מברשת אחת. אחריות מעבדה של היבואן המקביל. סוללה פחות מטרידה אותי מקלקול מוחלט כמו שהיה לי ברוידמי. דייסון זה מוצר עם מוניטין.

ג. ב. ש.
Guest

האם הם יכולים לשאוב אבק קידוח? כי דייסון, למרבה המבוכה מתקלקל נאבק כזה.

איציק
Guest

דווקא לא. שאבתי עם הדייסון אבק קידוח כמה פעמים.

tsr
Guest

צריך לנקות את הפילטר וחוזר לעבוד כרגיל

איתי
Guest

המשקל של הc1 הוא 1.5 קילו ולא כפי שפורסם בכתבה,תבדקו מפרט באתרים מחו"ל בארץ משום מה נפלה טעות וכל האתרים המשיכו עם הטעות הזאת.

יש לי אותו בבית אני יודע
דרך אגב הוא מעולה ובמחיר שלו (ועם שנתיים אחריות,חפשו) אין עסקה שמתקרבת אליו.

חמים על דייסון,לבריאות השואב לא פראייר רק תיפרדו מעוד 2k

עידית
Guest

אני עשיתי השוואה בין ה c1 לדייסון, ה c1 היה טוב משמעותית, בעיקר השאיבה של השטיחים וגם עוצמת השאיבה שלו לדעתי טובה יותר למרות הצהרות היצרן. באופן כללי ה C1 הוא הטוב מכולם כשמשקללים בין מחיר לביצועים. וגם לי יש שני חתולים אגב. הדבר היחיד שחסר בו לדעתי זה צינור גמיש. ודבר נוסף – אין צורך במברשת חובטת לשטיחים, בעיקר כשיש הרבה שערות בבית, הן סתם נתפסות במברשת ומורידות את הביצוע של השואב אחרי שני שימושים כבר. מברשות הלבד קלות לניקוי וממקסמות את יכולת השאיבה של השואב.

איציק
Guest

מקווה שיחזיק מעמד.אני מאוד אהבתי את הרוידמי אבל אחרי שנה נהיה בר מינן.

Maor Grinfelld
Member

קניתי שואב של מילר פי אלף טוב יותר מהדייסון 11 וגם 10 לאחר בדיקה

י.א
Guest

יכולת לסכם את הניסוי שלך בטבלה השוואתית עם כל הפרמטרים שסקרת ובכך היית מקל על הקוראים לקבל החלטה מושכלת, חבל

Maor Grinfelld
Member

אין לי בעיה לעשות,אבל אני לא מאמין 'הרבה אנשים יפרדו מ3800 שח במיוחד בתקופה הנוכחית

אורח
Guest

תודה על הכתבה.
אנחנו קנינו את ה C1 לפני כחודשיים.
1. שואב חזק, עומד בכל הלכלוכים הביתיים
2. משקל הרבה יותר נמוך ממה שכתוב כאן בכתבה
3. עיצוב מושלם – אחיזה נוחה, נראה יפה (חשוב אם לא מאחסנים בארון)
4. סט מברשות גדול – שואבים גם לכלוך מהמכונית, מהספה בנוסף לרצפה
5. תג מחיר של 700 ש"ח – אי אפשר להתחרות בזה

ממליצים לקרוא את ההשוואה באתר גלאודס שמשווה את כל הפרמטרים.

אנחנו מאו מרוצים. לא שווה לנו לשלם יותר מפי 2 על מוצר שעושה אותו דבר (H6) או פי 3 ו-4 (דייסון).
שיהיה בהצלחה לכולם.

שלומי
Guest

גם לי יש את הCI.
השאיבה מצוינת אך בהשוואה לשואבים אחרים הוא כן כבד יותר וזה פחות נח גם לי.

חיים
Guest

התנסתי בחנות על כל סוגי השואבים ובסוף החלטנו על ה v 11 אבסלוט ממש חזק וכייף לעבוד איתו ללא מאמץ ועושה עבודה ממש טובה.

רותם
Guest

נראה לי קצת בעייתי להשוות שני מוצרים שיש הבדל של יותר מפי שתיים מחיר בינהם. חבל שלא נתנו לך את הDreame v10 או אפילו v9 שמאוד קרוב במחיר ל1c. שאלה לנושא שלא קיבל התייחסות בסקירה – האם גם שני השואבים האלה מתחממים כמו הDreme? אם אני שואב איתו על עוצמה מקסימלית הוא אחרי כמה דקות "מבשל" את היד

סיון
Guest

אשמח להבין , האם ב c1
צריך ללחוץ כל הזמן על כפתור ההפעלה?

תהילה
Guest

תודה על סקירה מצוינת!
מתלבטת מאוד בין שני אלה:
דרימי V10 או רובורוק H6
מה יש לך לומר עליהם? מי עדיף?

תודה!

wpDiscuz

תגיות לכתבה: