קיו אנד איי עם ג’ון דה לאנסי

אתם אף פעם לא יודעים כמה תתרגשו כשתפגשו שחקן נערץ עליכם בפעם הראשונה. הוא גבוה יותר משנדמה, מלא בנוכחות, יש לו שיער מאפיר, זקן צרפתי וסנדלים שלא מתחשבים באופנה העכשוית. וידאו ותמונות בפנים.

אתם אף פעם לא יודעים כמה תתרגשו כשתפגשו שחקן נערץ עליכם בפעם הראשונה. ככה זה עם ג’ון דה לאנסי, שחקן הסטאר טרק השני שאני פוגש, חוץ מלאונרד נימוי, שהגיע לארץ ובא להשתתף בכנס שאורגן סביבו וסביב דמותו הססגונית בשלוש סדרות מסע בין כוכבים (הדור הבא, חלל עמוק 9 ווייאג’ר). אז להיות לידו זה מרגש. הוא גבוה יותר משנדמה, מלא בנוכחות, יש לו שיער מאפיר, זקן צרפתי וסנדלים שלעולם לא היו תופסות בארץ אלא אם כן אתם בני שבעים ולא אכפת לכם מה הצעירים אומרים על אופנה.

היום הראשון (אחר הצהריים) של הכנס התחיל בהקרנת פרקי קיו אחריהם עלה לבמה קיגן דה לאנסי, בנו של ג’ון, והעביר פרשנות על פרק בו שיחק בסדרה סטאר טרק וויאג’ר, בשם Q2, שם שיחק את הבן של קיו. אחרי הפרק שיתף דה לאנסי הצעיר את קהל המעריצים בחוויותיו מהצילומים, חוויותיו כילד שמגיע עם אביו לאולפנים יחד עם אביו ועוד.

אחריו עלתה אישתו של דה לאנסי, מרני, ששרה שיר בשם “לחיות עם קיו” בקול הסופרן שלה , כמחווה לבעלה.
אחריה עלה אורח הכבוד למופע הקראה של “The Devil and Billy Markham”, מאת של סילברסטיין (מחבר העץ הנדיב).

קצת רקע, אם אתם צעירים מדי או שלא גדלתם על מסע בין כוכבים:
Q, בגילומו של ג’ון דה לנסי (John de Lancie), הינו אחת הדמויות הפופולריות ביותר בסטאר טרק. הוא מגלם ישות רבת-עוצמה, דמויית אל, בעלת כוחות כמעט אינסופיים. Q ריתק את דמיונם של חובבי סטאר טרק, שמצאו את דמותו הססגונית וכוחותיו המיוחדים מרתקים ומלהיבים. אין ספק שג’ון דה לנסי, בכשרונו המיוחד, הוא זה שהפך את Q לאחת מדמויות המפתח בסדרה, עם תפקידים חוזרים ונשנים. פרט להופעותיו בסטאר טרק, לג’ון קריירה עניפה בתחום הבידור כשחקן, כותב ומפיק. הוא הופיע בתפקידי אורח בסרטים ובתוכניות טלוויזיה רבות, כולל: מכושפות, אנדרומדה, סטארגייט SG1, ואזור הדמדומים. הוא ממשיך לעבוד בטלוויזיה, בקולנוע ועל במת התיאטרון ובכבמאי אופרות. בכנס כאמור מתארחים גם אשתו מרני מוסימן ובנו קיגן , שניהם שיחקו בתפקידי אורח במסע בין כוכבים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

1 תגובה on "קיו אנד איי עם ג’ון דה לאנסי"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
יואב
Guest

קיו בהחלט היה אחת הדמויות הטובות ביותר במסע בין כוכבים החדש.
המצבים שדמות כזו מעוררת, והמראה שהוא מגיש מול האנושיות היו מרתקים בעבורי.

נראה לי שזה גם מגניב במיוחד לשחק דמות מהסוג הזה. כלומר, מה עוד צריך? :)

wpDiscuz

תגיות לכתבה: