הכנס השנתי ה-3 לניהול מוצר יתקיים בתחילת דצמבר [3 כרטיסים חינם]

הכנס יתמקד בין היתר בשיטות מיוחדות בניהול מוצר והוא צפוי להתקיים ב-3 בדצמבר במרכז הכנסים אווניו בקריית שדה התעופה

product excellence

הכנס השנתי ה-3 בניהול מוצר יוצא לדרך זו השנה השלישית ברציפות. בשנה שעברה הגיעו כ-500 מנהלי מוצר מכלל תעשיית ההייטק בישראל, החל מיזמים וסטארטאפים ועד למנהלי מוצר בכירים בחברות גדולות בשוק כמו SAP, HP ואחרות. בין המשתתפים השנה ניתן יהיה למצוא מנכ”לים, סמנכ”לים, מנהלי שיווק, מנהלי מוצר, מנהלי פיתוח ובעלי תפקידים נוספים.

השנה הכנס מתמקד במתן כלים מקצועיים ואישים למנהלי מוצר באוריינטציה של inbound ו-outbound כאחד, על בסיס ניסיונם המצטבר של מיטב מנהלי המוצר מהחברות המובילות היום בשוק.

16 הרצאות, 20 דקות כל אחת

גולת הכותרת של הכנס השנה היא הרצאתו של בריאן אייזנברג (Brian Eisenberg), הגורו של עולם ה-Product Marketing בארה״ב. גם השנה הפורמט מתמקד בהרצאות קצרות באורך 20 דקות. בין המרצים השנה ניתן למצוא מנהלי מוצר בכירים מ: Wix, Waze, Meerkat ועוד חברות רבות אחרות.

בנוסף לכנס, תתקיים השנה גם סדנא ראשונה מסוגה וחד-פעמית שתועבר ע”י Bryan & Jeffrey Eisenberg מומחים מארה”ב בתחום Product Marketing.

הסדנא תעסוק בהדרכה ותרגול של תהליך עסקי לבניית סיפור הלקוח על תכונות המוצר בעלות value ללקוח בלבד. מדובר בתהליך שאמור לקחת 90 דקות – הפשטות של התהליך נובעת מהניסיון הרב שצבר אייזנברג לאחר שהוכיח כי המיקוד מביא לתוצאות עסקיות דומות לתהליכים ארוכים וסבוכים שהפעיל בעבר.

יש לנו 3 כרטיסים לחלק לכם

הפעילות הסתיימה, הודעה נשלחה לזוכים. ברכות לשלו ברזהני, רמי סגל ומיכאל.

עלותו של כרטיס כניסה לכנס עומדת על 850 ש״ח, אבל לנו יש 3 כרטיסים לחלק לכם. כל שעליכם לעשות הוא לחלוק איתנו טיפ אחד שקיבלתם או למדת מניסיונכם האישי ונוגע לניהול מוצר ושלוש התגובות שייבחרו על ידנו יזכו את העומדים מאחוריהם בכרטיס כניסה לאירוע.

התחרות תסתיים ביום חמישי, ה-26 בנובמבר בשעה 13:00 בצהריים.

שימו לב: יש להגיב במערכת התגובות באתר ולהזין כתובת מייל אמיתית (תשמש אותנו ליידוע במקרה של זכייה), תגובות פייסבוק לא תבדקנה.

לפרטים נוספים ולהרשמה

הפעילות הסתיימה, הודעה נשלחה לזוכים. ברכות לשלו ברזהני, רמי סגל ומיכאל.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: