קבלי את זה, הוליווד: פופקורן טיים זמין עכשיו בדפדפן

אתר חדש בשם Popcorntime In Browser מאפשר לכם לצפות בסרטים, כמו בפופקורן טיים, ללא צורך בהורדה של טורנטים או כל תוסף. האם הוא יאריך ימים?

מקור: צילום מסך

מקור: צילום מסך

בזמן שהוליווד מנסה להילחם בפיראטים בחזית אחת, הם תוקפים בחזית אחרת, ונדמה שמשחק החתול והעכבר הזה תמיד מסתיים לטובת האחרונים. אתר חדש בשם Popcorn Time In Your Browser מאפשר לכם לצפות בסרטים ובסדרות בלחיצה אחת בדפדפן.

קטלוג של אלפי סרטים

האתר החדש מציג קטלוג סרטים, שמכיל אלפי סרטים שמקוטלגים לפי סדר אלפביתי. מרגע שתיכנסו לאתר תוכלו לחפש את שם הסרט ובעזרת מנגנון ההשלמה האוטומטי לבחור את הסרט הרצוי. לאחר מספר דקות של באפרינג תוכלו לצפות בסרט, כשבדומה לתוכנות ה-Popcorn Time במחשב או במובייל, בזמן שאתם צופים בסרט הרצוי, האתר כבר אוגר את שאר חלקי הסרט. האתר מאפשר לכם לדלג קדימה או אחורה בסרט וגם לצפות בו במסך מלא.

לצורך הזרמת הסרטים, עושה האתר שימוש, כמו תוכנות ה-Popcorn Time השונות, באתר הטורנטים YTS. אולם במקביל, הוא גם עושה שימוש מעניין בשירות סטרימינג בשם Coinado. מדובר בשירות שמוריד את הטורנט עבורכם ומזרים את התוכן דרך Tor, כלומר, בצורה אנונימית ומאובטחת. השירות גובה ממשתמשים בו תשלום בביטקוין השווה ערך ל-10 סנט עבור כל ג’יגה-בייט של הורדה, אולם, האתר החדש הוא חינמי לגמרי. עם זאת, האתר סובל ממחלות ילדות או שמא עודף ביקוש. מתוך מספר ניסיונות שעשינו, חלק מהסרטים הציגו ללא בעיות, בעוד אחרים עברו תהליך באפרינג ואחרי מספר דקות לא הציגו דבר. בכל מקרה, ההערכה שלנו היא שהאתר לא יחזיק מעמד זמן רב. חשוב לזכור שלארגוני זכויות היוצרים קל מאוד להגיש תלונות לספקי האיחסון או ה-DNS של האתרים הללו, ולהעלימם תוך דקות. תשאלו את אתרי ההורדות הישראליים שהוכו על ידי ארגון זיר”ה. כך שאם אתם רוצים להמשיך לעשות שימוש בפופקורן טיים, כנראה שעדיף לכם להישאר בינתיים עם התוכנות או האפליקציות המוכרות. עם זאת, מרגע שנכתב הקוד לאתר, הרי שמדובר במצב זמני לחלוטין עד אשר האתר יופיע שוב בכתובת אחרת.

אגב, מהבדיקה שלנו, האתר אמנם עושה שימוש בשם Popcorn Time, ובאתרים שבהם עושות שימוש התוכנות המוכרות, אולם, אין לו קשר לאחד מ-2 הפצות ה-Popcorn Time הפופולאריות ביותר:Popcorn-time.se ו-popcorntime.io.

יניב אביטל

עורך אתר גיקטיים. יש לכם רעיון לכתבה? טיפ סודי? הדלפה? מחכה לכם ב-yaneev@geektime.co.il

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
Yotam Nachum
Guest

לא חדש, היה כבר משהו כזה בשם Joker, הוא לא נתן רשימה של סרטים אבל הוא נתן לבחור כל קובץ טורנט ולעשות stream שלו

Elan Gabriel
Guest

מה בעצם המודל העסקי שהייתם רוצים לתעשייה הזו ? כמה הייתם מוכנים לשלם על מוצר כמו סרט ? או שהכוונה היא רק לקבל ולא לתת ?

גיאגיא
Guest

כן, אם ייקחו 8 דולר כמו נטפליקס, אף אחד לא יתעסק עם הפיראטים בכלל

Elan Gabriel
Guest

מי זה “יקחו” ? הרי נטפליקס קיים ופועל.

red
Guest

כותרת מטעה – זה סתם שירות סטרימינג עלוב
כבר לפני שנים היה כזה וכמו זה לא באמת עבד,,,זה לא באמת שיתוף קבצים ואין קשר לפופקורן…

or
Guest

יש את ההזרמת טורנטים של הולה

Elhanan Brisk
Guest

בגלל ההייפ, האתר, שהיה בכלל ניסוי, נסגר

Ofer Lavie
Guest

Popcorn in Your Browser is no more. It relied on the free trial of remote torrenting service Coinado.io, which I used to stream YIFY torrents to an HTML5 video tag. This site went viral and seems to have completely overwhelmed Coinado’s servers, who in turn promptly discontinued the free trial. :-) It was fun while it lasted – cheers!

wpDiscuz

תגיות לכתבה: