רינדור חדש ומהימן של הפיקסל הבא מגלה שגוגל מיישרת קו עם אפל

בשנה הבאה רובנו צפויים לעבור לאוזניות אלחוטיות כנראה

תמונה: Android Authority

הוא יוצג בסמוך לאייפון הבא רק בעוד שלושה חודשים, אבל דיווחים שמגיעים מפס הייצור של מכשיר הפיקסל החדש של גוגל חושפים כי בדומה להחלטה שקיבלה קופרטינו, גם המתחרה בחרה לוותר על חיבור האוזניות הוותיק.

מעבד הדור הבא של קוואלקום, השקה באוקטובר

את המידע על היעלמותו של חיבור האוזניות בדגם הפיקסל החדש מביא הפעם OnLeaks@ מי שנחשב לגורם אמין לשמועות והדלפות על אודות מוצרים חדשים. ברינדור שהוא מציג באמצעות סרטון וידאו קצר ניתן להתרשם מהעיצוב החדש של מכשיר הפיקסל, שנעדר ממנו חיבור ה-3.5 מ״מ. בכך צפויה גוגל ליישר קו עם מהלך שיזמה אפל בדגם האייפון 7 בשנה שעברה ועורר ביקורת רבה בעולם הטכנולוגי. מסקרן יהיה לראות אם בדומה לאפל, גם גוגל תשיק בנפרד אוזניות אלחוטיות כדי לפצות על המעבר לטכנולוגיה האלחוטית.

בימים האחרונים פורסמו דיווחים מסקרנים על המעבד שיפעם בליבו של הפיקסל 2. על פי מספר דיווחים, יהיה זה המעבד החדש של קוואלקום, Snapdragon 836. כלומר, ביום השקתו צפוי הפיקסל להיות מכשיר האנדרואיד החזק בשוק. הפיקסל 2 צפוי להגיע בשני דגמים, בדומה לנוכחי ובתג מחיר דומה, אם כי על פי הערכות צפויה אפילו עליית מחיר קלה. גוגל מעוניינת להציג מסך OLED מעוגל עם שוליים צרים במיוחד, שעליו תהיה אחראית ככל הנראה LG. המכשיר יהיה עמיד בפני מים ויגיע עם מצלמה אחורית של 12 מגה פיקסל וקדמית של 7 מגה פיקסל, זיכרון RAM בנפח 4GB ואחסון בנפח 128GB.

רועי לטקה

גיק טכנולוגי עם נגיעות של תפוח, עדיף שיגיע נגוס. חי נושם וצורך טכנולוגיה באופן אובססיבי אך מדוד. קרימינולוג בהשכלתו, לוחם בפשע ובממסד באופן סימולטני. חובב כתיבה וקריאה, ונהנה לבחון באופן מדוקדק כל דבר שניתן לפרק לגורמים, ממוצרי טכנולוגיה ועד נפש האדם. עורך אתר גיקטיים.

להגיב

6 תגובות

 1. גלעד הגיב:

  ואיפה כל האנדרואיד פנבויז שידעו לצחוק על אפל והמהלך שלה?

  באופן אישי אני לא אהבתי את ההחלטה של אפל ואני מעדיף אוזניות עם חוט, אבל אני יותר שונא צביעות…

 2. YBGreen הגיב:

  למה לעשות דבר כזה אם אין תחליף טוב וראוי כמו אוזניות חוטיות?!!!

 3. יוסי הגיב:

  יצא להם אייפון יפה לגוגל האלה

 4. יוסי הגיב:

  צחקו עליהם גם כשעברו לארכיטקטורת 64ביט וזנחו את ה32… אפל היחידים שיש בידם את הכוח לשנות את השוק.

 5. משה הגיב:

  אנחנו יכולים לאהוב או לא לאהוב את אפל, אבל יצא שאפל לקחו את התפקיד של עושי השינוי. זה לא התחיל מהאייפון – זה קרה הרבה לפני. לדעתי, המקנטוש היה (1984) היה אמירה של – ׳ככה צריך להתנהג מחשב׳.
  גם ברמת הקוד הם קבעו סטנדרט מסויים ואנחנו חיים איתו עד היום.
  הפונטים, החלונות, הכפתורים… וגם לא מעט מכשירים (לדג׳ סורק שולחני, היה לא זול {5600 ש״ח בישראל} אבל כל אלטרנטיבה היתה הרבה יותר יקרה. מדפסות לייזר (כולל לייזר צבע ב 15000$)).
  הם גם נכשלו (ניוטון שנולד מוקדם מידי והפרוייקט נגנז, הם מכרו את הטכנולוגיות שהרכיבו אותו ומזה יצא פאלם פיילוט ומיני חפיצים נוספים).
  מהבחינה הזו, לדעתי, הם ממש בסדר.
  מה שפחות בסדר, זה הגודל שלהם היום.
  הגודל שלהם היום בשום פנים לא עוזר לרעיון שהצגתי כרגע.
  אפל, צריכים להיות בין ה-500 הגדולות בעולם ולא בין ה-5 הגדולות (שכן אז, המחוייבות שלך היא לבעלי המניות ולא בהכרח לרעיון)

תגיות לכתבה: