עכשיו אתם יכולים לסרוק את עצמכם עם 22 מצלמות ולקבל פסל שלכם או דמות ב-GTA

עכשיו אתם יכולים פשוט להיכנס לעמדת סריקה חדשה בקניון איילון ולצאת תוך דקות עם הדמייה תלת מימדית שלכם, פסלון קטן של עצמכם או אפילו אווטאר ל-GTA

מקור: Photuro

מחפשים מתנה מקורית יותר לחגים הקרובים? שיתוף פעולה מעניין בין החברות הישראליות Photuro (פוטורו) ל-Mantis Vision (מנטיס ויז’ן) יאפשר לכם להדפיס בתלת מימד העתק שלכם, של הילדים, או של קרובי משפחה אחרים.

הדמיות תלת מימד לכולם

המתקן החדש כולל 22 סורקים, בהם ניתן לסרוק עד 5 אנשים במקביל להדמיה תלת מימדית במצב סטטי או בוידאו. הסריקה עצמה אורכת כ-3 שניות, ותוך פחות משתי דקות מובטח כי הצילום וסרטון אנימציה קצר שלכם יחכה לכם בסמארטפון. למה צריך את זה? ובכן, תוכלו לקבל מיפוי תלת מימדי שלכם, תוכלו להדפיס בתלת-מימד העתק תלת מימדי קטן שלכם, אפשר לשתול אתכם בסצנות שונות במקומות שונים בעולם, אפשר לבחון את המראה החיצוני שלכם מכל זווית אפשרית.

Photuro

מקור: Photuro

עם זאת, אופציה מגניבה נוספת היא שילוב של ההדמייה שלכם בתור דמות במשחק מחשב כדוגמת GTA 5 וגרסאות קודמות של NBA ו-FIFA, במקום לבחור דמות גנרית. שימוש פרקטי יותר בהדמיות האלו יכול להיות למשל בתחום האופנה, כלומר מדידת משקפיים באופן וירטואלי.

מבחינת מחירים, עלות של הדמיה אחת עומדת על 49 ש״ח ו-3 הדמיות עולות כ-99 ש״ח. יחד עם זאת, אם תרצו לרכוש פסלון משפחתי שלכם עבור קרוב משפחה, תיאלצו להיפרד מ-300 ש״ח עבור הפסלון הקטן ביותר ועד 2,000 ש״ח עבור פסלון בינוני ומרובה משתתפים.

הטכנולוגיה שעליה מתבסס המוצר היא של Mantis Vision, שעוסקת בפיתוח וייצור טכנולוגיות לצילום וחישה בתלת-מימד (3D) למגוון שימושים – החל במצלמות תלת-מימד לסמארטפונים המיועדים לקהל הרחב, עבור אולפני תלת-מימד מקצועיים, ועד לסורקי תלת-מימד ליישומים תעשייתיים. לאחרונה גייסה החברה 55 מיליון דולררכשה חברה אמריקאית ויצרנית הסמארטפונים שיאומי אף שילבה את מצלמת התלת מימד שלה במכשיר ה-Mi 8 שהשיקה לאחרונה.

המקום שלכם לעדכן ולהתעדכן המקום שלכם לעדכן ולהתעדכן להצטרפות לקבוצת הפייסבוק הסגורה של גיקטיים, לחצו כאן

הילה חיימוביץ׳

גיקית, Deal With It

להגיב

4 תגובות

  1. ASD הגיב:

    למה לכל הרוחות

  2. BakaNano הגיב:

    נחשו מי הולך לשחק DND עם מניטורה של עצמו

  3. מגניב הגיב:

    מי שרוצה דוגמאות… https://www.photuro3d.com/en/Scans

תגיות לכתבה: